55 trumpi kirpimai iškarpytiems plaukams: madingos idėjos!

Pradžia » Iškarpyti kirpimai » 55 trumpi kirpimai iškarpytiems plaukams: madingos idėjos!

Publikuota

Iškarpyta piksi šukuosena trumpiems plaukams

Apkarpytas kirpimas gali pakeisti pixie šukuoseną iš įprastos į menišką. Šiam stiliui būdinga gausi apimtis ir dinamiškas judesys, skleidžiantis išskirtinę asmenybę. Nepaisant trumpo ilgio, išsaugota tekstūra ir judesys sluoksniuose suteikia šiam kirpimui nepaprastai moterišką ir žavią aurą.

Pelenų spalvos iškarpyta piksi

Pelenų blondinės pixie kirpimas su karūnos sluoksniais yra universali šukuosena, tinkanti moterims. Priklausomai nuo natūralios plaukų tekstūros, galite džiovinti ore naudodamos garbanas didinančią priemonę arba rinktis apvalų šepetį apimčiai suteikti. Šukuoseną užbaigkite lanksčios fiksacijos plaukų laku; rekomenduojamas “Oribe” lakas “Superfine Hairspray”.

Lob kirpimas su paveltais iškarpytais paviršiniais plaukų sluoskniais

Trumpi sluoksniuoti plaukai gali būti įdomūs, universalūs ir seksualūs. Tupi galiukai prideda kraštutinumo, o purūs sluoksniai sukuria apimtį. Norėdami pagyvinti išvaizdą, rinkitės šaknis su šviesiais galiukais. Jei norite glotnesnio, rafinuoto stiliaus, plaukus išlyginkite plonų šerių šepečiu.

Mielas iškarpytas piksi kirpimas su kirpčiukais vyresniems nei 50 metų moterims

Malonus sluoksniuotas pixie su kirpčiukais vyresnėms nei 50 metų moterims yra fantastiškas šukuosenos pasirinkimas. Šis stilius nereikalauja daug priežiūros ir yra universalus.

Paryškintas klasikinis piksi kirpimas

Patirkite mielų trumpų kirpimų žavesį su daliniu paryškinimu, kad galėtumėte atrodyti nereikalaujanti daug priežiūros. Pasirinkite paryškinti viršutinius sluoksnius, o šaknis ir apačią palikite tamsesnius, kad sukurtumėte klasikinį, bet modernų stilių.

Minkštas vidutinio ilgio plonų plaukų bobas

Svarstant apie plonų plaukų šukuoseną, labai svarbu atsižvelgti į natūralią plaukų tekstūrą. Pasirinkus trumpus plaukus su lengvais sluoksniais, galima pridėti apimties ir sukurti pilnesnę išvaizdą. Svarbiausia išlaikyti buką perimetrą, o ties viršugalviu pridėti tekstūros ir sluoksnių. Prašydami vidinių ir išorinių sluoksnių mišinio, kirpimas padeda natūraliai kristi ir neleidžia atrodyti per plonai.

Vilko kirpimas su išmintingais sluoksniais ir kirpčiukais

Kai norite modernaus stiliaus, apsvarstykite trumpą vilko kirpimą. Šis stilius užtikrina lengvą lovos galvos išvaizdą su smulkiais sluoksniais, kurie suteikia tekstūros ir judesio. Rinkdamiesi šį kirpimą aptarkite su stilistu pageidaujamą ilgesnių kirpčiukų ilgį, nes paprastai jie šiek tiek atsiskiria nuo likusių plaukų.

Juodos spalvos trumpa plunksninė bob šukuosena

Juodos spalvos trumpas plunksnuotas bobas su sluoksniais yra universalus. Šis sluoksniuotas stilius leidžia rinktis įvairias stiliaus galimybes. Pasiekite nušlifuotą tiesią išvaizdą naudodami lygintuvą. Jei norite subtiliai garbanoti, naudokite 1/2 colio garbanojimo žnyples arba plokščią lygintuvą ir žiurkėnų uodegos šukas.

Tusled Bob kirpiams iškarpytiems trumpiems plaukams su kirpčiukais

Trumpi kirpimai siūlo platų stilių pasirinkimą – nuo šalto iki rafinuoto. Pagerinkite savo bobą kirpčiukais, sruogelėmis ir saulės nubučiuotu balayage, kad įgautumėte išskirtinį akcentą. Šiam įvaizdžiui unikalumo suteiks trumpi galiukai ir nedidelis kampas priekyje.

Paprastas ir glotnus lob kirpimas

Jei ieškote trumpų sluoksniuotų šukuosenų, kurios būtų glotnios ir nesudėtingos, kampuotas lobis yra idealus pasirinkimas. Iškreipiant priekines dalis ir išlaikant tiesią, nesulankstytą galinę dalį, sukuriama madinga trumpa šukuosena. Dūminės pilkos spalvos šukuosena suteikia šiai šukuosenai šalto atspalvio.

Banguota iškarpyta šukuosena su pjūviu

Jei norite atrodyti madingai, rinkitės banguotą, kapotą bobą su kirpčiuku. Apkarpymai gali būti nuskusti, kad būtų drąsus akcentas, arba palikti šiek tiek ilgesni, kad būtų švelnesni. Viršuje esančios sluoksniuotos bangos sukuria judesį ir apimtį, tinka įvairaus amžiaus moterims. Pasirinkite pakirpimo drąsumą pagal savo pageidavimus.

Suapvalintas iškarpytas bobas trumpiems plaukams

Šis purus suapvalintas bobas su sluoksniais parodo, kokį poveikį turi tinkamai atlikta tekstūra. Šis stilius yra pavyzdys, kaip patobulinti sluoksniuotą bob šukuoseną. Nepaisant to, kad ši šukuosena yra gausiai sluoksniuota ar tekstūruota, jai pavyksta išlaikyti švelnią ir elegantišką išvaizdą.

Trumpas bobas su pilkais atspalviais

Trumpi plaukai su sluoksniais yra efektyviausi, kai jie suformuoti bob kirpimo forma. Šis stilius pasižymi universalumu, todėl galite pritaikyti sluoksnių ilgį. Eksperimentuokite palikdami ilgesnes sruogas priekyje ir pasirinkdami trumpesnius sluoksnius gale.

Trumpas A-Line bobas tamsiems plaukams

Kartūs sluoksniai apverstos bobos gale greitai padidins šukuosenos apimtį. Kaklą siekiantis bobas idealiai tinka tatuiruotėms ant pakaušio demonstruoti. Sudėliotas kirpimas yra ir gražus, ir nepavaldus laikui.

Išskirtinis platininis piksi kirpimas

Nekada nevėlu keisti ilgį ir spalvą. Pasivaikščiokite “laukine” puse ir išbandykite trumpą daugiasluoksnį pixie kirpimą bei platininę blond spalvą.

Iškarpytas prancūziško tipo bobas su švelniomis garbanomis

Svarstykite apie sluoksniuotą prancūzišką bobą kitam kirpimui. Šis stilius leidžia sklandžiai pereiti nuo muleto ar vilko kirpimo, suteikiant unikalią ir stilingą išvaizdą. Sluoksnius paryškinkite minkštomis garbanomis, kad trumpiems plaukams suteiktumėte judesio ir apimties. Išgaukite elegantišką ir lengvą išvaizdą naudodami purškiamąją priemonę, pavyzdžiui, IGK “Beach Club”.

Žandikaulio ilgio bobas iškarpytiems plaukams

Bobai yra labai universalūs kirpimai. Pasirinkę trumpesnį ilgį, kuris apglėbia žandikaulį, spinduliuojate rafinuotumą. Papildomų sluoksnių įtraukimas suteikia elegantišką, susivėlusį efektą, o šukuosenai suteikia šiuolaikiškumo. Toks ilgis ir forma yra universalios ir laikui nepavaldžios.

Apkarpytas piksi su subtiliu pjūviu

Papildykite savo pixie su paslėptu apatiniu kirpimu. Eksperimentuokite apversdami kirpčiuką ar užkišdami plaukus už ausies, kad atskleistumėte aštrų stilių, arba sukurkite poliruotą įvaizdį jį paslėpdami.

Šoninis piksi bob kirpimas suteikiantis apimties iškarpytiems trumpiems plaukams

Trumpi plaukai gali būti sudėtingi. Pasirinkite trumpą, sluoksniuotą kirpimą, kad padidintumėte apimtį. Gilus šoninis kirpimas ir tekstūriniai elementai šiame ilgame pixie bob’e sukuria drąsų įvaizdį. Šiam stiliui tinka tamsi brunetė, tačiau pridėjus spalvos galima padidinti jo įspūdį.

Iškarpyta Shaggy Bob šukuosena

Vienas geriausių kirpimų yra garbanotas bobas. Sluoksniuotas žilstelėjęs bobas su laisva garbanota tekstūra yra lengvai paruošiamas ir prižiūrimas kirpimas. Sluoksniuotos ir trumpos shaggy bobos turi minkštus vidinius sluoksnius, kurie vis tiek išryškins visas sruogas. Jei norite suformuoti mielą trumpą kirpimą, išbandykite “Haze by Evo”

Iškarpyta Ombre Bob su paplūdimio bangomis

Svarstykite apie sluoksniuotą ombre bobą su paplūdimio bangomis ploniems plaukams. Šviesūs tonai suteikia tekstūros, o sluoksniai – judesio ir tvirtumo. Sluoksniai sukuria storesnių ir sodresnių plaukų įspūdį. Apsaugokite plaukus naudodami nuo karščio apsaugančią priemonę, pavyzdžiui, “It’s a 10” su keratinu.

Trumpi plaukai su dailiais sluoksniais

Neįmantrūs trumpi plaukai su sruogelėmis – tai tobuli nesušukuoti plaukai. Nors bobo ilgis išlaikomas neryškus, kad būtų išbaigtas, formos paryškinimas švelniais, išmintingais sluoksniais suteikia stiliui tekstūros. Išbandykite “Aveda Shampure Dry Shampoo” sausą šampūną į plaukus, kai jie bus suformuoti. Jis suteiks gyvenimišką efektą.

Klasikinis A-Line bobas

A linijos bobas yra klasikinė forma, kurią galima pritaikyti ir suteikti jai įžūlumo kuriant netvarkingą išvaizdą, naudojant spalvas ir sluoksnius. Pritaikykite savo stilių, kad jis taptų unikalus. Įtraukite šviesių ar žemų akcentų, kad sukurtumėte gilumo ar apimties iliuziją.

Trumpas elegantiškas kirpimas su skustuvu formuotais sluoksniais

Jei dievini trumpus plaukus, tau patiks ir šis trumpas elegantiškas kirpimas. Ji pasižymi nedideliu atsiskyrimu priekyje, kad sukurtų dramatišką efektą. Įsitikinkite, kad aplink veidą išlaikysite trumpesnes veidą įrėminančias sruogas. Minimaliai pakirpkite pagal bendro ilgio formą, palikdami ilgesnius kirpčiukus priekyje. Pagalvokite apie trumpesnius, netvarkingai sušukuotus sluoksnius, naudodami skustuvą, kad suteiktumėte tekstūros.

Klasikinis daugiasluoksnis piksi kirpimas trumpiems plaukams

Jei norite jaunatviško ir kartu nesenstančio stiliaus, išbandykite šį nuostabų suskaldytą pixie. Šis kirpimas – tai puikus netvarkingo ir glotnaus kirpimo derinys. Galite ją sušukuoti atgal, kad atrodytumėte vakarais, arba papudruoti tekstūrine pudra, kad atrodytumėte netvarkingai, kaip įprasta.

Lob plaukų kirpimas su iškarpytais vidiniais sluoskniais

Nesijaudinkite dėl to, kad savo itin plonus plaukus susmulkinsite į trumpą šukuoseną. Tai puikus būdas padidinti storį ir apimtį. Išlaikykite aštrius kraštus ir įkomponuokite vidinius sluoksnius, kurie suteiks judesio.

Modernus iškarpytas bob kirpimas

Kaip patobulinti klasikinį bobą, į jį įterpkite subtilius akcentus, kad būtų ryškesnis. Išlaikykite tradicinį įvaizdį, sušukuodami nugarą, pailgindami veidą įrėminančias sruogas ir ribotai sluoksniuodami. Jei norite šiuolaikiško stiliaus, viršutinį sluoksnį laisvai banguokite vidutinio dydžio garbanojimo žnyplėmis, tada švelniai sušukuokite ir atskirkite.

Paveltas šviesus balayage bobas su paplūdimio bangomis

Jei galvojate apie bobą, kodėl gi nepabandžius šviesiaplaukės balayage bobos, kad suteiktumėte savo išvaizdai šiek tiek ryškumo? Paprašykite savo stilisto, kad jis įterptų sluoksnius ir taip išryškintų jūsų spalvos gylį. Norėdami sumažinti plaukų svorį, apsvarstykite galimybę pradėti nuo ilgesnių bobos sluoksnių, kurie taip pat suteiks tekstūros bendram stiliui. Paplūdimio bangos puikiai tinka trumpesniems plaukams, ypač su balayage. Šį įvaizdį sukursite naudodami paplūdimio tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Beach Club” iš IGK, kuris suteiks reikiamos apimties ir tekstūros.

Klasikinė piksi šukuosena su ilgais kirpčiukais

Jei norite mielo ir nereikalaujančio daug priežiūros stiliaus, apsvarstykite trumpą pixie su sluoksniais. Tokio ilgio šukuoseną paprasta formuoti kasdien ir ji dvelkia prašmatnumu, ypač kai derinama su į šonus nusvirusiais kutais. Šį įvaizdį modifikuokite eksperimentuodami su skirtingomis spalvomis arba koreguodami sruogas, kad atrodytumėte nuolat madingai.

Sidabrinio atspalvio iškarpyti plaukai

Ieškote trumpos, įžūlios ir sidabrinės šukuosenos? Ieškokite tik šio mielo kuodo. Įrodydama, kad sluoksniuotos trumpos šukuosenos gali papildyti itin storus plaukus, ši didelių bangų šukuosena yra išpuoselėta, tekstūrinė svajonė.

Nepaprasta apatinio kirpimo piksi trumpiems plaukams

Pikseliai yra puikus pasirinkimas eksperimentuojant su ryškiomis spalvomis. Dėl dažno kirpimo poreikio galite nuolat keisti spalvą, todėl tai dinamiškas būdas atnaujinti savo išvaizdą.

Tekstūruotas lob kirpimas iškarpytiems plaukams

Sluoksniuotas tekstūrinis lobis suteikia plačias galimybes eksperimentuoti su išryškinimu. Smėlio spalvos akcentai suteikia šiuolaikiškumo, išryškindami garbanas ir bangas. Šį stilių išgaukite netobulą, netolygią tekstūrą sukurdami atsitiktiniu garbanojimu tiesintuvu.

Ilgas piksi kirpimas su erdviniais sluoksniais

Sirinkdamiesi pixie kirpimą, pradėkite nuo ilgesnio ilgio, siekiančio žandikaulio liniją, kad papildytų jūsų veido bruožus. Įtraukite erdvinius sluoksnius, kad suteiktumėte apimties ir sumažintumėte sunkumą, ypač tankesnių tipų plaukams. Šukuoseną patobulinkite sausu tekstūros purškikliu, pavyzdžiui, IGK “Beach Club”, kad padidintumėte plaukų apimtį ir paryškintumėte sluoksnių tekstūrą.

Trumpas suapvalintas Pixie Bob kirpimas

Siekiant suteikti šukuosenai apimties, labai svarbu rasti tobulą trumpų plaukų kirpimo formą. Pasirinkite švelnų suapvalintą pixie bobą su trumpesniais sluoksniais viršuje, kad pakeltumėte šaknis ir sukurtumėte judesį. Jei šaknis reikia pakelti, naudokite apimties suteikiančią purškiamąją priemonę, kuri suteiks daugiau jėgos!

Graduotas bobas su šviesiais akcentais

Trumpų plaukų šukuosenos su šviesiais akcentais – tai universalus įvaizdis, tinkantis bet kokio amžiaus moteriai. Brandesnio amžiaus moterims galima šukuoseną išdžiovinti į apvalią formą, kad gautųsi trumpo, glotnaus šukuosenos efektas. Tai įdomus, modernus stilius, leidžiantis sluoksniuotiems plaukams jaustis pilniems. Be to, jam nereikia daug šukuosenų.

Pastelinė alyvinė spalva ant trumpų iškarpytų plaukų

Svarstykite apie pastelinį alyvinį atspalvį ant trumpų plunksnuotų plaukų, kad atrodytumėte madingai. Ši spalva tinka norinčioms įdėti pastangų priežiūrai. Reikės reguliariai lankytis salone, kad būtų galima atlikti korekcijas. Be to, namuose naudokite spalvą nusodinantį šampūną arba kondicionierių. Pagerinkite savo stilių pasirinkdami ryškią plaukų spalvą.

Lengvas suapvalintas iškarpytas bobas

Ši šukuosena idealiai tinka plonų ir plonų plaukų savininkams. Suapvalinta bobo forma padidina apimtį ir pilnumą, o neryškus lobo formos perimetras sukuria storesnių plaukų iliuziją. Ši madinga šukuosena tinka įvairiems plaukų tipams ir spalvoms, nesvarbu, ar ji būtų sušukuota su vidurine ar gilia šonine šukuosena. Į šukuoseną įkomponuoti ryškūs šviesūs akcentai suteikia šukuosenai gaivumo ir šiuolaikiškumo.

Plunksnuotas piksi kirpimas sušukuotas į nugarą

Jei norite atrodyti elegantiškiau, tačiau be pastangų, pasirinkite plunksnuotos piksi šukuosenos šukuoseną su užpakaliu. Pilnesnių plaukų iliuziją sustiprinsite eksperimentuodami su tamsiai ruda plaukų spalva.

Auksinis šviesių trumpų plaukų bobas su sruogelėmis

Jei mėgstate nešioti plaukus žemyn, bet dažnai juos susirišate į kuodą, apsvarstykite galimybę rinktis auksinės blondinės spalvos bobą su susivėlusiais galais. Šis stilius ne tik madingas, bet ir praktiškas. Šios šukuosenos kirpimas prideda apimties galiniams plaukams, kartu išlaikydamas ilgį, kuris gražiai įrėmina jūsų veidą.

Skutinėti trumpi shaggy sluoksniai su violetiniais atspalviais

Razored shaggy layers yra fantastiškas pasirinkimas norint patobulinti savo trumpus plaukus. Kai klientai ieško ryškios, išskirtinės spalvos, patariu ją suderinti su jų asmenybe. Violetinis atspalvis papildo šį kirpimą, suteikdamas drąsos bendram jūsų stiliui.

Smakro ilgio sluoksniuoti plaukai

Turintiems storesnius plaukus, puikus pasirinkimas yra smakro ilgio sluoksniuotas kirpimas. Trumpesni, susivėlę sluoksniai padeda sumažinti bendrą plaukų storį ir suteikia švelnumo. Šie sluoksniai taip pat suteikia apimties, kurios dažnai prireikia storesniems plaukams. Svarbu vengti tampraus sluoksniavimo, kai kirpimas yra iki smakro, nes jis gali atrodyti sunkus ir nekompaktiškas.

Klasikinis didelės apimties bobas iškarpytiems trumpiems plaukams

Krumpi kirpimai nėra klasiškesni už šį A formos bobą su ilgais sluoksniais ir į šonus nusvirusiais kirpčiukais. Šiam įvaizdžiui judesio suteikia subtilūs šios kaštoninės rudos spalvos bobos akcentai. Drobiniai galiukai ir laisvos bangos suteikia judesio tekstūrą, kuri puikiai tinka storiems plaukams.

Švelnus iškarpytas bobas su ugniniais atspalviais

Minkštas sluoksniuotas bobas yra universali šukuosena be griežtų linijų. Ją galima formuoti koketiškai, banguotai, kaip parodyta paveikslėlyje, arba nešioti glotnią ir lygią. Norėdami sukurti tokią šukuoseną, naudokite lengvas putas, pavyzdžiui, “Redkin Aerate”. Naudodami 3/4 colio plaukų garbanojimo žnyples, plaukų sruogas garbanokite nuo veido, o galus palikite nesušukuotus, kad plaukai atrodytų labiau banguoti.

Bobas su kirpčiukais ir tiesiai iškarpytais plaukais

Galite išbandyti tiesią, trumpą ir daugiasluoksnę šukuoseną. Ji madinga dėl trumpų kapotų sluoksnių, švelnių linijų ir koketiško judesio. Sluoksniuota bob su kirpčiukais šukuosena yra klasikinė su posūkiu, pridedant sluoksnių. Kad šukuosena būtų glotni, naudokite dviejų colių atstumu nuo galvos odos esantį “Savannah” kondicionierių. Taip pat naudokite didelį cilindro formos šepetį, kad išlygintumėte ir ištiesintumėte. Stiprus nepaliekantis kondicionierius neleidžia susidaryti kuokšteliams. Be to, jis suteikia apsaugą, reikalingą lygintuvo karščiui.

Blondiniškas bixie kirpimo variantas

Bixie – tai pixie ir bob sintezė, užtikrinanti paprastumą darbe ir universalumą savaitgalį. Ilgesni sluoksniai ir tekstūra suteikia lankstumo formuojant stilių. Bixie šukuosenos spinduliuoja judesį ir tekstūrą, išlaikydamos jaunatvišką ir moterišką išvaizdą. Šiltų ir šaltų šviesių atspalvių derinys su šešėlinėmis šaknimis padidina apimtį ir aukštį.

Klasikinis piksi kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Ar ieškote mažai priežiūros reikalaujančios trumpos šukuosenos? Pasirūpinkite klasikiniu pixie su trumpais kapotais sluoksniais, leidžiančiais kasdien rinktis universalias stiliaus galimybes. Į šonus nusklembti kirpčiukai elegantiškai kontūruoja veidą ir suteikia moteriško žavesio. Brunetės, norėdamos pabrėžti dramatiškumą, šukuoseną paryškinkite melsvai juodu atspalviu.

Suveltas skustuvu skutinėtas Pixie-Bob stilius

Priimkite netvarkingumo grožį su šia puošnia bixie šukuosena. Nudažyti ir sušukuoti sluoksniai sukuria pilnatvę, o strateginis kuokštelėjimas ir netvarkinga išvaizda spinduliuoja stiliumi.

Smailėjantis bixie su akcentais trumpiems iškarpytiems plaukams

Siaurėjanti bixie šukuosena su akcentais sujungia trumpą pixie šukuoseną nugaroje ir bobą priekyje. Ši stilių sintezė suteikia įkvėpimo, kaip maksimaliai išnaudoti savo šukuoseną. Papildoma tekstūra ir sluoksniai suteikia puošnumo nepridedant apimties. Eksperimentuodami su įvairiaspalviais trumpų plaukų akcentais galite pabrėžti savo asmeninį stilių.

Trumpas išskirtinis lengvai prižiūrimas bobas

Jei trokštate žvilgančios ir mielos išvaizdos, trumpos šukuosenos gali padėti jums tai pasiekti. Nugarą kirpdami tiesiai per visą ilgį ir įtraukdami vidinius sluoksnius sukursite klasikinį stilių. Šokolado rudumo atspalvis yra žemiškas ir natūralus, idealiai tinka asmenims, ieškantiems paprasto, nesudėtingo kirpimo.

Tekstūruota iškarpyta bob šukuosena

Kiekvienas dievina klasikinį bobą. Ši šukuosena yra nepriekaištinga – nugaroje sutrumpinta, kad būtų dailus siluetas, o viršuje sluoksniuota, kad neatrodytų tanki ir vientisa. Trokštančios lanksčiai suimti plaukus atgal gali rinktis be kirpčiukų, todėl priekyje plaukai bus ilgi ir apimties.

Tekstūruotų iškarpytų plaukų bobas

Šis tekstūruotas sluoksniuotas bobas yra stulbinantis! Švelnūs plunksniniai sluoksniai yra labai elegantiški ir stilingi – tačiau vis dar modernūs. Jei norite tokios gabalinės, raukšlėtos bobos kaip ši, parodykite savo stilistui nuotraukas, kad galėtumėte lengvai perteikti, kokio sluoksniavimo norite.

Pixie su viršutiniu iškarpymu ir platininiu balayage

Svarstykite galimybę rinktis pixie su viršutinio sluoksnio platininiu balayage. Pixie yra fantastiškas šukuosenos pasirinkimas. Pagerinkite savo stilių platininiu atspalviu. Ilgesnis viršutinio sluoksnio sluoksnis suteikia universalių stiliaus galimybių. Kasdien eksperimentuokite su skirtingais įvaizdžiais. Atskirkite trumpesnius siaurėjančius šonus, išlaikydami moteriškumą.

Trumpas daugiasluoksnis bobas su bukais galais

Trumpas daugiasluoksnis tupas bobas tupiais galais idealiai tinka tiesesnių tipų plaukams. Tupi galiukai papildo plonesnius plaukus, suteikdami struktūrizuotą ilgį. Sluoksniai suteikia švelnaus judesio, suteikdami plaukams gyvybingumo. Šis kaklą siekiantis kirpimas puikiai tinka tiems, kurie mėgsta nesudėtingą, nenuobodų stilių.

Iškarpytas Sleek Bob kirpimas

Ieškote elegantiškos ir nušlifuotos šukuosenos? Rinkitės bobą su subtiliais sluoksniais, kurie sklandžiai susilieja, išryškindami jūsų plaukų formą. Kad plaukų galai neišsiskleistų, juos sušukuokite į vidų ir sukurkite idealią merginų šukuoseną.

Mielas trumpai kirptas bobas su ilgais šoniniais kirpčiukais

Jei ieškote trumpesnių šukuosenų, apsvarstykite galimybę rinktis žemiau kirpimo bobą su ilgais šoniniais kirpčiukais. Šis stilius efektyviai sumažina apimtį turintiems storus plaukus ir prailgina jūsų trumpo kirpimo gyvenimą. Pailgintos šoninės sruogos suteikia universalių stiliaus pasirinkimo galimybių, taupydamos laiką ir stilizavimo priemones, kartu išlaikydamos madingą ir drąsų įvaizdį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment