55 vyriški trumpų plaukų kirpimai, madingos šukuosenos vyrams

Pradžia » Trumpi kirpimai » 55 vyriški trumpų plaukų kirpimai, madingos šukuosenos vyrams

Publikuota

Trumpa šukuosena vyrui su kampuotais kirpčiukais

Jei nenorite rinktis labai trumpos šukuosenos, apsvarstykite galimybę išbandyti šį įvaizdį. Kampuotai kirpti vyriški kirpčiukai su sruogelėmis praėjusią vasarą išpopuliarėjo tarp vyrų modelių ir nuo to laiko vis labiau prigijo. Šiam stiliui būdingi ilgesni plaukai viršuje, sušukuoti kampu. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje pavaizduotas asmuo be vargo demonstruoja kampuotą kirpčiuką su ombre akcentais.

Tekstūruota plonų plaukų šukuosena

Jei ieškote trumpų šukuosenų ploniems plaukams, apsvarstykite šį stilių. Ploni plaukai atrodo storesni, kai auginami ilgesni ir pakirpti. Ši švelnesnė modernaus pompadūro versija yra tekstūruota ir kupina judesių, idealiai tinkanti vyrams, norintiems aktualaus stiliaus, kurio formavimui reikia skirti minimaliai laiko.

Vyriškas kirpimas trumpiems plaukams

Šis madingas kirpčiukas, suteikiantis papildomos apimties, skirtas ne tik nuplikimui paslėpti, bet ir yra hitas tarp jaunų vyrų. Idealiai tinka garbanotiems ar tiesiems plaukams, šukuosena gali būti nešiojama laisvai arba transformuojama į sušukuotą šukuoseną tiems, kurie turi storus plaukus. Jei norite dar didesnio universalumo, rinkitės šukuoseną su šukuosena, kuri suteikia įvairių stilių viršuje, o šonuose išryškėja stilingi išblukę plaukai. Vyrų šukuosenos gali išlikti išskirtinės, bet ne pernelyg sudėtingos.

Buzz kirpimas

Klasikinis jaunatviškas stilius, kirptas elektrinėmis žirklėmis, “buzz cut” yra populiarus jaunų vyrų pasirinkimas. Jis nereikalauja daug priežiūros ir leidžia trumpai kirpti plaukus be dramatiško artimo skutimo. Kai kuriuose šiuolaikiniuose variantuose plaukai tam tikrose vietose paliekami storesni, kad būtų galima nuskusti šonus ar nugarą. Idealiai tinka sportininkams, nes “buzz cut” kirpimas suteikia patogumo neaukojant stiliaus.

Sukelta trumpa vyriška šukuosena

Jei mėgstate dramatiškus trumpus vyriškus kirpimus, rinkitės gilų plaukų kirpimą su glotnia šukuosena. Šis kirpimo stilius tinka vyrams, norintiems rafinuotai pademonstruoti žilus plaukus.

Trumpų banguotų plaukų kirpimas

O, būti apdovanotam storais plaukais! Vyrai, kurie gali sau tai leisti, būtinai turėtų išbandyti šį stilių. Išnaudojant natūralią plaukų tekstūrą, kad būtų pasiektas aukštis viršuje, gaunamas miestietiškas, madingas įvaizdis. Be to, šios trumpos šukuosenos puikiai tinka naudojant minimalų produktų kiekį.

Temple fade kirpimas natūraliems plaukams

Modernus ir stilingas variantas natūraliems plaukams – temple fade su linija į viršų. Šis kirpimas idealiai tinka vyrams, ieškantiems trumpų, lengvai prižiūrimų natūralios tekstūros plaukų. Kad atrodytumėte dailiai, derinkite ją su gerai prižiūrėta veido šukuosena.

Kirpimas vyrams su trumpa nugara ir šonais

Šis stilius – tai unikalus klasikinio kirpimo variantas su ilgesniais šonais ir drąsiu kirpčiuku centre. Jį galima prilyginti Mohawk ir kirpimo sintezei, nes viršus link nugaros trumpėja, primindamas Mohawk stilių. Ši šukuosena geriausiai tinka storų plaukų savininkams, todėl atrodo madingai ir griežtai.

Prancūziškas kirpimas su kapotais kirpčiukais

Renkantis šukuoseną labai svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir veido formą, kad nustatytumėte, kiek priežiūros reikės. Šį prancūzišką kirpimą su kirpčiukais nesudėtinga prižiūrėti, jis tinka įvairioms veido formoms, todėl yra universali trumpa šukuosena. Šukuosenai formuoti galite naudoti tekstūros purškiklį ir skirti laiko džiovinimui. Tačiau, jei trūksta laiko, užteks greitai užtepti pastą, kad šukuosena atrodytų glotniai.

Mohawk kirpimas

Nors mohaukų šukuosena atsirado devintajame dešimtmetyje, šiandien ji tapo modernia ir universalia šukuosena. Firminė plaukų juosta per vidurį gali būti pritaikyta pagal storį, o jos ilgis gali būti įvairus, kad atrodytų unikaliai. Atvirkštinė šukuosena apima šonų nuskutimą, o viršuje paliekami ilgesni plaukai, kurie gali būti formuojami laisvai arba želė forma. Tradicinės Mohawks palieka ilgesnius plaukus viršuje, o fade Mohawks – vidutinio ilgio smailianosius plaukus. Šis stilius išlieka populiari tendencija tarp vyrų visame pasaulyje.

Trumpas garbanotas vyriškas kirpimas

Nors puiku puoselėti savo natūralius plaukus, tačiau išvaizda be pastangų gali būti neideali. Plaukuoti plaukai nėra palankūs apvaliems veidams, nes trumpina veidą ir prideda svorio. Paprastas kirpimas gali pailginti veidą ir sukurti lieknesnę išvaizdą.

Įvairaus ilgio plaukų kirpimas

Moteriški kirpimai paprastai būna žemiški, žymimi ašmenų numeriais. Norėdami išsiskirti, rinkitės ilgesnį kirpčiuką, sušukuotą viršuje, o plaukai palaipsniui trumpės. Šis kūrybiškas požiūris įprastą stilių paverčia šauniu trumpu kirpimu.

Trumpi smaili plaukai su vidutinio ilgio išblukimu

Pastoviai slenkantys plaukai su ilgesniais plaukais viršuje, siaurėjantys žemyn, kad atrodytų stilingai. Šukuokite su geliu arba putomis, kad šukuosena būtų jaunatviška ir glotni.

Koncentruotas žemesnis kirpimas su papildomu aukščiu

Tūris ir aukštis yra pagrindiniai šiuolaikinių vyrų šukuosenų elementai. Šį įvaizdį pasieksite sukurdami išblukusį pakirpimą ir formuodami pompastišką stilių. Naudodami apvalų šepetį ir plaukų džiovintuvą sukurkite žavingas vandenyną primenančias bangas, išryškindami išblukusius kraštus ir skleisdami pankroko aurą.

Labai trumpas, didelės apimties prancūziškas kirpimas vyrams

Ši labai trumpa apimties prancūziška šukuosena puikiai tinka vyrams, turintiems storus, banguojančius plaukus. Tai madingas stilius, siūlantis klasikinį trumpą vyrišką kirpimą. Sujungtas su aukšta oda, šis stilius papildo storus plaukus, išlaikydamas tvarkingą ir gaivią išvaizdą. Norint suvaldyti storį, rekomenduojama naudoti gausų kiekį priemonės, pavyzdžiui, matinio molio.

Kai norite suvaldyti plaukų storį, rekomenduojama naudoti gausų kiekį priemonės, pavyzdžiui, matinio molio.

Šoninis kirpimas

Šį sezoną tarp visų Mohoko įkvėptų trumpų vyrų šukuosenų “Populiariausio kirpimo” titulą pelnė šoninis kirpimas su daugybe jo variacijų. Iš pradžių pastebėtas prieš 3 metus, jis patyrė atgimimą su serialo “Vikingai” personažu Ragnaru Lothbroku, pademonstravusiu vieną vyriškiausių apatinių kirpimų. Norėdami išgauti šį stilių, viršuje išlaikykite vidutinio ilgio plaukus, o šonuose juos pakirpkite.

Platinos spalvos išblukimas šviesiems plaukams

Trumpi plaukai taip pat gali būti įdomūs. Šis stilius, primenantis 9-ojo dešimtmečio matinių galiukų tendenciją, siūlo šiuolaikišką, aštrų posūkį. Papildykite jį kirpčiuku, kad įgautumėte daugiau gilumo ir vizualinio patrauklumo.

Garbanota trumpa vyrų šukuosena

Šis kirpimo stilius vyrams tankiais plaukais puikiai išryškins stiprų iškirptą veidą. Šiek tiek sušukuotas, tačiau visiškai rafinuotas vyrų kirpimo stilius idealiai tinka preciziškiems asmenims, kurie į gyvenimą žiūri su žaismingumo prieskoniu.

Cezario kirpimas

Jei pirmas įspūdis apie šį stilių susijęs su Jimu Carrey tam tikrame filme, būkite tikri, kad klasikinis Cezario kirpimas gali pasiekti ne tik vidutiniškas komedijas ir senovės valdovus. Šis unikalus stilius idealiai tinka berniukams, kurių veidai ilgi ir (arba) plačios kaktos – trumpi kirpčiukai suteikia pusiausvyrą. Jei pasirinksite žemą Cezario kirpimą, dėl viršuje paliktų ilgesnių sruogų galima paslėpti dar daugiau pastebimų veido trūkumų. Cezario kirpimas taip pat puikiai tinka tiems, kuriems plaukai anksčiau laiko nupliksta, nes plaukai iškeliami į priekį ir atitraukiamas dėmesys nuo retų vietų. Trumpas Cezario kirpimas – dar vienas variantas, jei norite paprasto ir glotnaus kirpimo.

Žemas išblukimas ir trumpas šukavimas

Tai žemo išblukimo ir trumpa šukuosena vyrams. Tokias trumpas šukuosenas lengva šukuoti ir jos suteikia modernią, džentelmenišką išvaizdą.

Žemo atspalvio kirpimas

Žemo išblukimo šukuosena, kai šukuosena trumpinama žemai ant galvos, yra puikus pasirinkimas vyrams, kurie dar tik nori išbandyti šią tendenciją. Sujungtas su sušukuota tekstūra viršuje, žemas kirpimas trumpiems plaukams suteikia subtilų kraštutinumą, tačiau nėra pernelyg drąsus.

Kirpimas trumpiems garbanotiems plaukams

Šis trumpas kirpimas yra labai tvarkingas, stilingas ir populiarus. Dauguma vyrų renkasi skin fade kirpimą dėl jo ilgaamžiškumo ir norėdami spinduliuoti pasitikėjimą savimi. Kurdami stilių atsižvelkite į savo galvos formą, plaukų augimo modelį ir plaukų švarą, kad pasiektumėte optimalų rezultatą. Venkite naudoti per daug pomados ar gelio, kad plaukai nesusidarytų nuosėdų. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, rinkitės tokius produktus kaip “Lay Rite” arba “Sweet Jamila”. Stilizuojant storus ir šiurkščios tekstūros plaukus rekomenduojama juos šukuoti šepečiu.

Trumpi dygliuoti plaukai

Kai kalbama apie gerus berniukų kirpimus, svarbiausia yra paprastumas ir švara. Ši šukuosena pasižymi mielais spygliukais ir trumpu, glotniai nuskustu kirpčiuku. Ji spinduliuoja jaunatvišką žavesį, kuris yra ir madingas, ir lengvai prižiūrimas. Šią šukuoseną išgausite drėgnus plaukus patepę lengvos fiksacijos geliu ir po dušo pirštais sušukavę.

Trumpas netvarkingas kirpimas su barzda

Jei norite šiuolaikiškai įprasminti trumpus plaukus, rinkitės šį laukinį, netvarkingą trumpą kirpimą. Šis įvaizdis pasižymi subtiliu, tačiau žaviu kontrastu dėl saikingai trumpų šonų ir šiek tiek ilgesnio, tekstūruoto viršutinio kirpimo. Jūsų kirpėjas šiam kirpimui suteiks daug tekstūros, kad jis atrodytų nenuobodžiai. Šukuoseną galite lengvai formuoti namuose naudodami matinį molį. Tepkite juo drėgnus plaukus nuo šaknų iki galiukų.

Labai trumpas kirpimas su išblukimu

Papasakokite savo stilistui apie šį labai trumpą “burst fade”, kad atrodytumėte drąsiai ir šiuolaikiškai. Paprasčiausiai išplaukite ir tęskite minimalią priežiūrą. Kad šukuosena išliktų šviežia, kas 2-4 savaites planuokite ją atnaujinti pas kirpėją.

Vidutinis išblukimas trumpesniems plaukams

Vidutinės plikės išblukimas – tai šukuosena trumpų plaukų vyrams, kuri suteikia sveiką, bet dailią išvaizdą. Šis odos išblukimas spinduliuoja pasitikėjimą savimi.

Modernus trumpas vyrų kirpimas

Šia tobulai išpuoselėta šukuosena nuostabiai atrodo jauni ir vyresni vaikinai. Gudrybė – vienodai dėmesio skirti viršugalviui ir veido plaukams. Įdėkite šiek tiek stilizavimo priemonės, kad viršutiniai plaukai išsišakotų į priekį. Be jokios abejonės, tai vienas iš karščiausių trumpų vyrų kirpimų!

Tekstūruota šukuosena su smailiu lašo formos išblukimu

Šis tekstūrinis smailėjančio lašo išblukimas atkreipia dėmesį ir populiarėja kaip madingas trumpas vyrų kirpimas. Naudokite pomadą, kad paryškintumėte tekstūrą ir sukurtumėte stilingą trumpų plaukų šukuoseną, tinkančią trumpaplaukiams vyrams.

Tekstūruotas prancūziškas kirpimas su išblukimu

Iš Europos kilęs prancūziškas kirpimas yra įkvėptas Romos Cezario. Jis apima trumpą nugarėlę ir šonus su į priekį iškeltu trumpu viršumi. Priklausomai nuo norimo šonų pilnumo, prancūzišką kirpimą galite derinti su nupjautu arba pakirptu šonu. Norėdami išgauti tekstūrinę išvaizdą, pradėkite nuo jūros druskos purškalo ir leiskite jam išdžiūti. Tada užbaigkite stilių su šiek tiek stiliaus pudros.

Pompadūro kirpimas

Šiuo metu madingas nesujungtas pompadūras. Plaukai šonuose glaudžiai apkirpti arba išblukinti, o viršuje palikti ilgi ir puošnūs. Šis sušukuotas šukuosenos stilius yra stilinga kirpčiukų šukuosena, tinkanti visų tautybių vyrams. Jei norite gaivaus ir unikalaus kirpimo, rinkitės vis labiau populiarėjančią šukuoseną su šukuosena atgal – pompadūrą. Šį kirpimą labai rekomenduojama naudoti apvalaus ir kvadratinio veido formų šukuosenoms pailginti.

Ivy League kirpimas

Galimas dalykas, kad bent kartą esate išbandę šį mielą, švariai nukirptą šukuoseną mokyklos nuotraukų dieną. Ivy League šukuosena pasižymi šoniniu kirpimu viršuje ir sušukuotais šonais, todėl šiandien tai vienas iš labiausiai ištobulintų vintažinių kirpimų. Kirpėjas plaukus kerpa žirklėmis ir palaipsniui siaurina, kad šukuosena atrodytų oficialiai, bet lengvai.

Šoninės dalies pjūvis

Šoninės dalies kirpimas yra panašus į šoninį kirpimą, tačiau skiriasi tuo, kad trumpinama tik viena pusė. Šis stilius puikiai tinka tiems, kurie siekia mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos. Tai atsipalaidavęs kirpimas, tinkantis vidutinio ilgio plaukus turintiems vyrams, kuriuos lengva sušukuoti į šoną. Universalumas pasireiškia tuo, kad galima keisti stilių perbraukiant plaukus į šoną, kai plaukai nukirpti žemiau arba į ilgesnių sruogų pusę.

Crew kirpimas

Ieškote vyriško trumpo kirpimo? Ekipažo kirpimas siūlo universalias stiliaus galimybes. Galite palikti ilgesnius plaukus viršuje, susiliejančius su veido plaukais, arba formuoti smailus kirpčiukus, kad atrodytumėte greitai ir madingai. Šiam klasikiniam kirpimui kirpėjai naudoja skustuvus ir žirkles. Jei turite apvalią veido formą, rinkitės šiek tiek ilgesnę viršutinę dalį, kad galėtumėte išgauti lieknumo efektą.

Trumpų banguotų plaukų šukuosena

Ši trumpa šukuosena su kietu kirpčiuku yra puikus pasirinkimas vyrams, kurių plaukai natūraliai banguoti. Aukštas kirpimas ir supintas viršus papildo storų plaukų tekstūrą. Pasikonsultuokite su kirpėju, kad jis pateiktų individualias rekomendacijas dėl trumpų vyriškų šukuosenų, tinkančių jūsų plaukų storiui.

Buzz kirpimas su sukeltu išblukimu

Buzzuotas kirpimas populiarus tarp vyrų, ieškančių mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus. Tradicinių trumpų kirpimų šukuosenų papildymas aukštu išblukimu suteikia šviežumo. Vyrams, turintiems barzdą, apsvarstykite galimybę išblukinti plaukus ties smilkiniais ir sulieti juos link žandikaulio linijos. Šis kirpimas idealiai tinka vyrams, norintiems atrodyti stilingai ir madingai.

Edgar kirpimas su žema plika sruoga

Edgaro kirpimas su žema plikė yra madingas ir rafinuotas pasirinkimas trumpų plaukų vyrams. Ši šiuolaikinė šukuosena turi ilgesnius plaukus viršuje, todėl galima rinktis įvairias šukuosenos formavimo galimybes. Šonuose esantis žemas plikas kirpimas sukuria ryškų kontrastą. Trumpus plaukus turintys vyrai gali įgauti tvarkingą ir rafinuotą išvaizdą, išlaikydami savo stilių. Šiai šukuosenai prižiūrėti būtina reguliariai lankytis pas kvalifikuotą kirpėją. Kirpėjas turi užtikrinti vientisą išblukusių plaukų sujungimą ir prižiūrėti ilgį viršuje.

Kirpėjas turi užtikrinti vientisą išblukusių plaukų sujungimą ir stebėti ilgį viršuje.

Trumpas kirpimas tamsiems plaukams sušukuotiems į galą

“Slicked-back undercut” kirpimas pasižymi trumpais kirptais šonais, o viršutinė dalis paliekama vidutinio ilgio arba ilga, sušukuota atgal. Šis kirpimas išpopuliarėjo dėl stiliaus universalumo ir lengvo kirpimo. Idealiai tinka kvadrato ir rombo formos veidui, tačiau įvairiomis trumpų vyriškų kirpimų versijomis siekiama subalansuoti kitas veido formas.

Šiuolaikiškas plokščias trumpų plaukų kirpimas

Švarus plikas išblukimas suteikia modernumo klasikiniam trumpam plokščiam viršugalviui su tiesiai į viršų iškilusiais kirpčiukais. Tai tvirtas žvilgsnis, kuris daro įspūdį.

Natūralios bangos su trumpais šonais

Jei norite lengvai ir stilingai kirpti trumpus plaukus, rinkitės atsipalaidavusį natūralių bangų stilių su trumpais šonais. Šią mažai priežiūros reikalaujančią šukuoseną lengva tvarkyti ir ji dailiai auga. Šiai nenuobodžiai, bet madingai šukuosenai iš kirpėjo pareikalaukite švaraus siaurėjimo su ilgesniais plaukais viršuje.

Labai trumpas juodų plaukų kirpimas su išblukimu

Yra nesenstančių trumpų vyriškų plaukų kirpimų, pavyzdžiui, kirpimas šepečiu (arba butcher cut), kurie niekada neišeina iš mados. Tikslios šio stiliaus linijos suteikia trumpiems plaukams tvarkingą ir nušlifuotą išvaizdą.

Trumpi plaukai su tekstūruotu kirpimu

Ši trumpa šukuosena demonstruoja tekstūrų mišinį kirpime. Viršutinėje dalyje esantis tekstūrinis kirpimas suteikia formai ir stiliui universalumo. Norėdami išgauti šią išvaizdą, paprašykite kirpėjo, kad jis naudotų skutimo ir taškinio kirpimo būdus. Šis madingas kirpimas nereikalauja daug priežiūros, yra aštrus ir pritaikomas visiems plaukų tipams. Jei norite netvarkingos išvaizdos, naudokite apimtį didinančią pudrą ir sausą molį. Jei norite glotnios šukuosenos, rinkitės aliejinio pagrindo pomadą, kad šukuosena išliktų nepakitusi visą dieną ir naktį.

Šoninės dalies kirpimas

Šoninis šukuosenos kirpimas suteikia laikui nepavaldžią ir rafinuotą išvaizdą, tinkančią bet kokiai progai. Šis tradicinis šoninio kirpimo kirpimas, atspindintis neblėstantį ilgesnių viršutinių plaukų stilių populiarumą, pasižymi giliu vienos pusės kirpimu, o likę plaukai elegantiškai sušukuojami į kitą pusę ir sutvarkomi tinkama priemone.

Trumpas išblukęs kirpimas

Antrojo išblukimo kirpimo metu nuskutama tik apatinė plaukų pusė, o plaukai viršuje patrumpinami ir suformuojami, tačiau paliekami ilgesni. Rinkitės klasikinį siaurėjantį išblukusį kirpimą, kuris yra šiek tiek ilgesnis už įprastą išblukusį kirpimą, arba rinkitės aukštą išblukusį kirpimą, kai praktiškai visa galva nukerpama vis žemiau, išskyrus firminį elementą, pavyzdžiui, Mohawk. Jei norite turėti ilgus plaukus viršugalvyje, iš anksto informuokite kirpėją. Jei norite atrodyti neįpareigojančiai, sulaužykite tradiciją ir nusikirpkite tik šonus, o viršuje eksperimentuokite su drąsiais stiliukais.

Cezario kirpimas su nuskustais šonais

Vyrams, kurie nori atrodyti nereikalaujantys daug priežiūros, puikiai tinka Cezario kirpimas su nuskustais šonais. Šonai nuskutami iki odos ties ausimis, sklandžiai susiliejant į viršų iki pat skruostikaulių linijos. Šis stilius primena nupjautą kirpimą, tačiau priekyje jis yra ilgesnis ir suteikia tekstūros. Tai universalus variantas, siūlantis pakankamai ilgio, kad galėtumėte keisti stilių arba, jei norite, pereiti prie kitokio įvaizdžio.

Klasikinis vyriškas kirpimas su trumpais šonais

Šis trumpas kirpimas su trumpa šonine dalimi yra profesionalus, klasikinis ir vyriškas.

Trumpas, švarus kirpimas vyrams virš 50 metų

Šis trumpas, švarus kirpimas idealiai tinka vyresniems nei 50 metų vyrams. Pasiekite vientisą susiliejimą naudodami kirpimo mašinėles ir skustuvą. Po plaukų plovimo ir kondicionavimo naudokite “Cricket Static-Free Volumizer” šepetį. Stilių formuokite džiovindami plaukus šepečiu, kad suformuotumėte šukuoseną. Atminkite, kad mažiau produkto yra daugiau! Jei reikia, galite pridėti daugiau, tačiau perteklių pašalinti yra sudėtinga.

Trumpas karinis “Buzz Cut Fade” kirpimas

Jei siekiate atrodyti santūriai ir natūraliai, šis trumpas kirpimas “buzz cut” yra idealus pasirinkimas. Populiarus tarp vyrų, ypač kariškių, jis suteikia šmaikštumo. Trumpi plaukai išlieka nesenstantis, šiuolaikiškas vyrų pasirinkimas. Susipažinkite su papildomais kariškių kirpimais ir šukuosenomis.

Trumpas banguotų plaukų kirpimas vyrams

Garbanoti plaukai nereiškia, kad turite nusiskusti galvą – išdrįskite juos šiek tiek paauginti ir pamatysite, kaip nuostabiai jausitės. Labai trumpi kirpimai puikiai tinka šiltuoju metų laiku ir patogumui, tačiau, kai norėsite įgauti naują įvaizdį, pridėkite šiek tiek ilgio.

Trumpas kirpimas plinkantiems vyrams

Efektyvus sprendimas, kaip suvaldyti nuplikimą, – rinktis aukštą išblukimą, užtikrinantį sklandų ir natūralų perėjimą. Ši universali šukuosena yra universaliai patraukli ir tinka vaikinams, siekiantiems drąsiai atrodyti pusiau skusta. Tai išlieka itin paklausus berniukų šukuosenų pasirinkimas.

Išblukęs trumpas kirpimas

Išblukę trumpi kirpčiai yra labai paklausūs dėl to, kad nereikalauja daug priežiūros. Viršugalvis kirpamas glaudžiai prie galvos odos, kad būtų vienodo ilgio. Nugara ir šonai sklandžiai išblukinami, kad atrodytų aštriai. Norint išlaikyti gaivią išvaizdą, būtina reguliariai kirpti kas 2 savaites. Šis stilius mėgstamas vyrų dėl savo paprastumo ir universalumo.

Trumpa nugaros ir šonų šukuosena

Šis vidutinio ilgio kirpimas yra klasikinis vyriškas kirpimas, paprastas, švarus ir plačiai paplitęs. Plaukai sklandžiai pereina iš šviesių į tamsius, švelniai krentant link nugaros, kad atrodytų simetriškai.

Butch kirpimas

Butch kirpimas panašus į labai trumpą buzz kirpimą, sukurtą naudojant kirpimo mašinėlių apsaugas nuo 3 iki 5. Tai populiarus berniukų kirpimas, nes jį lengva prižiūrėti. Šis stilius spinduliuoja vyriškumą ir jį dažnai renkasi planuojantys stoti į kariuomenę. Butch kirpimas paprastai daromas kirpimo mašinėlėmis, o tobulinamas žirklėmis.

Vyriškas kirpimas su trumpais šonais, bet ilgesniais plaukais viršuje

Pateikiame trumpą dirbtinį “hawk” su viršutiniu išblukimu, kurį privalo išbandyti visi vyrai! Sutvarkyti šonai suteikia stiliui gaivumo. Ilgesnis viršus leidžia universaliai naudoti įvairias trumpų vyrų šukuosenų šukuosenas. Norėdami atkartoti tekstūrinį įvaizdį, suspauskite plaukų atkarpas ir naudokite molio arba vaško priemonę, kad plaukai laikytųsi.

Labai trumpas ir prigludęs kirpimas

Ši labai trumpa aukšta ir stora šukuosena nereikalauja daug priežiūros. Dėl tvarkingesnio ir trumpesnio kirpimo pajusite tą gaivesnę aurą. Be to, formuojant šukuoseną nereikia jokių pastangų – tai puikiai tinka vaikinams, kurie keliasi ir eina.

Trumpas kirpimas su išblukimu ir aiškia plaukų linija

Pagalvokite apie madingą trumpą vyrų šukuoseną su ilga chirurgine linija, kuri apjuosia ir suformuoja išskirtinį atsietą apatinį kirpimą. Idealiai tinka tankiems plaukams, tepkite matinį vašką, kad atrodytumėte žaismingai ir tekstūriškai.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment