49 madingiausi trumpų plaukų kirpimai apvaliai veido formai

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 49 madingiausi trumpų plaukų kirpimai apvaliai veido formai

Publikuota

Trumpas kuokštelinis bob kirpimas apvaliai veido formai

Jei turite plonus plaukus, bobas su gabaliniais sluoksniais sukuria storesnių plaukų įspūdį. Pridėję šviesių plaukų, ne tik išryškinsite išvaizdą, bet ir sukursite didesnės apimties iliuziją.

Banguojantis bob apvaliam veidui

Banguota šukuosena yra nesenstanti, su gilia šonine šukuosena ir garbanotais galais, kurie pailgina apvalių formų veidą. Net jei neturite natūralių bangų, šią šukuoseną greitai sukursite plokščia lygintuvu.

Trumpi kirpčiukai putliems veidams

Mullet shag nėra tipiškas pasirinkimas apvaliems veidams, tačiau tai madingas stilius. Šis įvaizdis su kūdikių kirpčiukais ir kapotais sluoksniais yra mielas ir žavus! Idealiai tinka ploniems plaukams, ieškantiems formos ir apimties.

Karpyta piksi šukuosena su kapotais kirpčiukais

Šis pixie kirpimas yra madingas trumpas kirpimas apvalaus veido moterims. Sušukuotas viršus ir suskirstytos sruogos prideda apimties, o trumpi, neryškūs šoniniai kirpčiukai atkreipia dėmesį į akis ir vizualiai lieknina apvalų veidą.

Trumpa, tiesi bob šukuosena iki kaklo

Peržiūrėkite šią žavingą trumpų plaukų šukuoseną, tinkančią apvaliems veidams! Elegantiškas tiesių plaukų iki kaklo ilgio bobas suteikia universalumo eksperimentuojant su įvairiais įvaizdžiais. Apimkite bangas, pynes ar net šviesios spalvos mišinį. Pakeiskite šukuosenos dalį ir išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, kad jie įgautų daugiau apimties ir iškart darytų įspūdį.

Moteriška trumpa banguota šukuosena

“Moteriška trumpa banguota šukuosena” pasižymi švelniomis bangomis ir vidurine dalimi, kuri papildo veido išlinkimus. Ši šukuosena idealiai tinka apvalaus veido moterims, ji suteikia aukščio, kad atkreiptų dėmesį į viršų, ir sukuria ryškesnės žandikaulio linijos iliuziją iš šono. Puikiai tinka toms, kurios nori stilingai pakeisti apvalų veidą.

Žandikaulio ilgio šukuosena šviesiems plaukams

Kai norite trumpų plaukų šukuosenos, pasirinkite žandikaulio ilgio bobą, kad pasiektumėte pusiausvyrą. Šis kirpimas glostantis ir nepavaldus laikui, idealiai tinka apvaliai veido formai liekninti. Minkšti sluoksniai ir subtilūs akcentai suteikia įvaizdžiui dimensijos ir yra lengvai prižiūrimi. Norėdami patobulinti šį stilių, paprašykite, kad stilistas į šukuoseną įkomponuotų lengvas bangas ar garbanas, kurios suteiks papildomos tekstūros ir strateginėse vietose sukurs iliuziją, kad šukuosena yra platesnė.

Mielas, trumpas garbanotų plaukų kirpimas

Trumpi kirpimai yra naudingi, kai juos sustiprina netvarkingos šiltų pelenų rudų atspalvių bangos. Švelnus, pastangų nereikalaujantis stilius ir iki smakro ilgio kirpimas sukuria subalansuotą išvaizdą, pailgina ir padidina garbanotų plaukų apimtį.

Trumpa veidą įrėminanti bob šukuosena

Jei norite greitai patobulinti veidą, rinkitės trumpą veidą įrėminančią bob šukuoseną. Įvertinkite, kaip patogiai jaučiatės su trumpais plaukais, ir pasirinkite stilių, kuris papildytų jūsų veido formą. Kad šukuosena neatrodytų pernelyg apvali, venkite naudoti mažą šepetį.

Madinga smakro ilgio šukuosena apvaliai veido formai

Trumpas smakro ilgio tekstūrinis kirpimas pasižymi stulbinančiu matmeniu, o nugaroje sudėti šiurkštūs sluoksniai yra smulkūs. Pasirinkus madingą balayage ant minkštų bangų, supaprastėja priežiūra ir auginimas.

Bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Ši šukuosena yra universali, tinka visoms veido formoms, ypač apvaliems veidams. Pridėjus šviesių akcentų paryškinama bazinė plaukų spalva, o į šonus nusvirę kirpčiukai sušvelnina apvalią veido formą, sukurdami vizualiai patrauklią pusiausvyrą ties žandikaulio linija. Dėl šio įvaizdžio paprastumo jis yra lengvai pastebimas!

Žandikaulio ilgio kapotas bob su kirpčiukais

Šis itin trumpas bobas, kurio galai šiek tiek užlenkti, yra neabejotinai mielas. Ji elegantiškai įrėmina apvalų veidą, pabrėždama pilnų skruostų žavesį. Švelnūs garbanoti kirpčiukai ir subtilūs akcentai pabrėžia šio elegantiško kirpimo moteriškumą.

Bob kirpimas blondiniškiems plaukams su kirpčiukais

Pasidžiaukite sluoksniuotu stiliumi, kuris klasikiniam bobui suteikia tekstūros. Plunksnuoti sluoksniai kaskadomis atgal gražiai įrėmins jūsų veidą. Platininės blondinės sruogos sustiprina šį elegantišką įvaizdį. Šis retro stiliaus įkvėptas kirpimas išlieka nesenstantis pasirinkimas.

Klasikinis asimetriškas kirpimas

Šis klasikinis asimetriškas kirpimas yra populiarus moterų pasirinkimas. Šukuosena pasižymi trumpu arba vidutinio ilgio kirpimu su gale sudėtais sluoksniais. Ji ypač patinka apvalių formų veidams, ypač kai šukuosena su tekstūriniais elementais priekyje ir platėjančiais kirpčiukais.

Modernus tekstūruotas piksi su šoniniais kirpčiukais

Spręskite, ar madingai atrodys tekstūruotas pixie su šoniniais kirpčiukais. Pridėta tekstūra sustiprina spalvos gyvybingumą. Šį stilių išlaikyti padės kokybiškos plaukų priemonės, pavyzdžiui, “Kevin Murphy” “Bedroom Hair” ir “Davines” “This is a strong dry wax”.

Madinga trumpa piksi bob šukuosena su ilgais sluoksniais

Svarstykite galimybę rinktis trumpą pixie bobą su ilgais sluoksniais, nes jis yra ir mielas, ir stilingas, išliekantis madingas. Ši šukuosena ypač tinka moterims, pereinančioms nuo klasikinio pixie kirpimo. Trumpas pixie bobas su tekstūriniais galais ir smulkintais sluoksniais puikiai tinka apvalių formų veidų savininkėms, nes griežtas kirpimas papildo veido pilnumą.

Klasikinis bob kirpimas su kirpčiukais

Trumpas bob kirpimas su kirpčiukais yra amžinas pasirinkimas turintiems apvalius veidus. Klasikinė juoda spalva suteikia rafinuotumo, tačiau reikalauja įsipareigojimo, nes yra ilgalaikė.

Madingas asimetriškas bob

Ši elegantiška ir dramatiška trumpa bob šukuosena pabrėžia apvalius skruostikaulius, smakrą ir kaklą – idealius moterų ar jaunesnių merginų bruožus. Tai klasikinis kirpimas su žaismingu krašteliu, leidžiantis formuoti šukuoseną arba apimti natūralią tekstūrą. Apvaliems veidams skirtus trumpus kirpčiukus reikia prižiūrėti, todėl norint išlaikyti stilių reikia dažnai kirpti. Tačiau laikui bėgant jis grakščiai užauga.

Asimetriškas šoninis kirpimas

Šią šukuoseną vertiname dėl kelių priežasčių. Joje derinamas griežtumas ir švelnumas dėl banguojančios tekstūros. Stiliaus subtilumas akivaizdus dėl šonu nusvirusių kirpčiukų, kurie išryškina ir pailgina jaukų modelio veidą. Vienoje pusėje esantis kirpimas suteikia kontrasto. Be to, graži auksinė, saulės pabučiuota plaukų spalva suteikia bendram įvaizdžio žavesiui.

Trumpas asimetriškas kirpimas apavliai veido formai

Jei norite trumpiems plaukams suteikti apimties ir sukurti ilgesnio veido iliuziją, rinkitės piksi kirpimą su ilgais šoniniais kirpčiukais ir įkomponuokite šviesius akcentus. Šis stilius dvelkia šiuolaikiškumu ir prikausto dėmesį.

Įspūdingas trumpas kirpimas su užuolaidų kirpčiukais

Trumpas kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais suteikia veidui pagarbią formą, sukuria švelnů judesį. Pasikonsultuokite su stilistu dėl individualaus trumpo kirpimo su užuolaidiniais kirpčiukais, kad pabrėžtumėte savo bruožus!

Pelenų atspalvio, šviesių plaukų piksi

Švelnūs dygliukai, suporuoti su glotniais kirpčiukais, suteikia šiam klasikiniam pixie šiuolaikiškumo. Nebijokite išeiti iš komforto zonos pasirinkdami drąsią spalvą. Trumpi kirpimai puikiai tinka eksperimentuoti su naujais atspalviais, nes jie greitai atauga, o žalą lengviau kontroliuoti.

Blondiniškas piksi su netvarkinga karūna

Modernūs kontrastingi trumpi kirpimai apvalių veidų moterims visada žada glostančią išvaizdą. Vienoje šukuosenoje sumaišykite trumpus ir ilgus sluoksnius, glotnias ir netvarkingas tekstūras. Būkite drąsios su smailėjančia piksi šukuosena, derinama su įmantriu šviesiai pelenų atspalviu, kad išsiskirtumėte visur, kur tik eisite.

Iškarpyti trumpi plaukai plaukai apvaliam veidui

Trumpi ir trumpinti kirpčiukai gali būti stulbinantys moterims. Stilistai dažnai renkasi mielus trumpus kirpčiukus, kad padėtų sulieknėti klientės veidui.

Mieliausias iškarpytas piksi

Pagalvokite, ar nevertėtų pasidaryti apkarpyto pixie, jei turite apvalią veido formą. Tai labai glostantis ir mielas kirpimas. Šis stilius apima tikslų kirpimą su papildoma tekstūra viršutinėje dalyje, išryškinančia ir harmonizuojančia apvalią veido formą.

Kapotas piksi kirpimas su ilgais kirpčiukais

Apvaliems veidams gali tikti kapotas pixie kirpimas su ilgais kirpčiukais. Viršuje buvo paliktas ilgis, kad būtų daugiau judesio ir švelnumo. Šis kirpimas puikiai tinka moterims, kurios nori įdėti nedaug pastangų į šukuoseną. Ją gali būti lengva formuoti, tačiau, norint išlaikyti formą ir apimtį, reikia reguliariai kirpti.

“A-Line Bob” su subtiliais sluoksniais

A linijos bobas su sluoksniais yra žavinga, daug priežiūros nereikalaujanti šukuosena, idealiai tinkanti moterims, mėgstančioms rytais greitai atlikti šukuoseną.

Žaisminga trumpa garbanota šukuosena didinanti plaukų apimtį

Kai formuojate trumpesnį žilstelėjusį bobą, jis geriausiai tinka banguotoms plaukų tekstūroms, sukuriančioms natūralią ir žaismingą išvaizdą. Šis trumpais plaukais nukirptas susivėlęs bobas trumpiems plaukams suteikia apimties ir tekstūros, papildo apvalią veido formą. Šios šukuosenos garbanos padeda sušvelninti ir išskaidyti veido pilnumą, kad sukurtų glotnų efektą.

Išskutinėtas Shaggy Bob su kirpčiukais

Sušukuotas šlakuotas bobas su kirpčiukais suteikia 7-ojo dešimtmečio prieskonį, sklandžiai sujungdamas retro stilių su šiuolaikiniu įvaizdžiu. Ši šukuosena, pasižyminti tekstūra ir apimtimi, neabejotinai privers pasukti galvą. Nepaisant trumpo ilgio, ši šukuosena suteikia plačias stiliaus kūrimo ir kūrybiškumo galimybes, todėl puikiai tinka neturinčioms ilgų plaukuotų plaukų.

Asimetriškas Grunge Bob

Garbanotas bobas paprastai suvokiamas kaip saldus ir mergaitiškas. Tačiau pakeitus bobą į asimetrišką apverstą kirpimą platininiais dažais ir tamsiais šaknimis, stiliui suteikiama unikalių bruožų ir kartu išlaikomas jo moteriškumas.

Gražus trumpas storų plaukų kirpimas

Šukuosenos su garbanomis ir įmantriais kirpčiukais išryškina išlinkimus ir prideda skruostams pločio, todėl jos nėra geriausias sprendimas apvalių veidų moterims. Todėl dauguma stilistų rekomenduoja pixie kirpimus, tokius kaip čia. Šis įmantrus pixie kirpimas su gabalėliais kirpčiukais puikiai tinka apvaliai veido formai. Ji sukuria stiprią veidą puošnią liniją per visą veidą, todėl jis atrodo subtiliau ir elegantiškiau.

Trumpi šviesūs plaukai su kapotais sluoksniais

Subtiliai slenkantis bobas paglosto apvalesnę veido formą. Įtraukus seksualius šoninius kirpčiukus, šukuosena tampa universali bet kokiam renginiui. Netvarkingi sluoksniai ir palaidos bangos suteikia šukuosenai tekstūrą ir jaunatvišką išvaizdą.

Platininis piksi kirpimas su trumpais kirpčiukais

Šis platininis piksi kirpimas su trumpais kirpčiukais – tai lengvai elegantiška šukuosena, spinduliuojanti prabanga! Smulkūs kirpčiukai ir sluoksniai suteikia fantastiškos natūralios apimties ir tekstūros, o kirpimas specialiai sukurtas apvaliai veido formai papildyti.

Juodos spalvos skustuvu kirpti tiesūs plaukai

Apvalaus veido pixie kirpimas su skustais kraštais sukuria elegantišką stilių. Šis kirpimas idealiai tinka ploniems plaukams, jį lengva formuoti, suteikia erdvumo ir apimties.

Dviejų tonų kapotas piksi kirpimas su kirpčiukais

Jei turite apvalų veidą ir ieškote trumpo kirpimo, apsvarstykite galimybę rinktis kontrastuojančių spalvų undercut pixie. Šis aštrus stilius puikiai tinka savimi pasitikinčioms moterims. Nesvarbu, ar pasirinksite platininę blondinę, ar unikalesnę spalvą, šis gyvybingas įvaizdis išryškins jūsų bruožus ir požiūrį.

Kompleksinis skustuvu kirptas bob su bangomis

Klasikinį šonu kirptą bobą patobulinsite į jį įterpdami skustuvu nupjautus sluoksnius, tekstūrines bangas ir vėsius pelenų šviesumo akcentus, kontrastuojančius su tamsia pagrindo spalva.

Madinga trumpa daugiasluoksnė šukuosena su kutais

Jei turite apvalų veidą, išbandykite šį elegantišką trumpą sluoksniuotą bobą su sruogelėmis. Šios šukuosenos tekstūriniai sluoksniai gali padėti pagražinti veido bruožus.

Gražus trumpas sukrautas bob apvaliai veido formai

Viena iš populiariausių apvalių veidų trumpų šukuosenų yra trumpas sukrautas bobas, kirptas pakankamai ilgai priekyje, kad būtų subalansuotas ir suteiktų jūsų išvaizdai išskirtinumo, tačiau trumpai gale, kad būtų mažiau apimties. Tiesius plaukus taip pat galite pagyvinti subtiliais raudonais galiukais, kad užbaigtumėte ieškomą apvalaus veido + trumpų plaukų stilių.

Kampu kirptas asimetriškas Bobas

Pasižymėkite drąsa ir aštrumu su juodu dantytu kirpimu. Juoda spalva ne tik lieknina, bet ir išryškina, todėl puikiai tinka apvalaus veido moterims, siekiančioms įgauti prigludusį, dramatišką įvaizdį.

Madinga trumpa kampuota šukuosena

Pateikiame elegantišką trumpą kampuotą bobą, tupo kirpimo ir paplūdimio bangų stiliaus. Ši šukuosena idealiai tinka apvalaus veido asmenims, nes suteikia mažai priežiūros reikalaujantį, tačiau stilingą įvaizdį. Nesvarbu, ar ji būtų garbanota, ar tiesi, ji lengvai dera prie įvairių plaukų tekstūrų. Jei norite natūralių bangų, naudokite garbanojimo kremą, kad sustiprintumėte tekstūrą ir suvaldytumėte garbanas. Tiesius plaukus galite džiovinti apvaliu šepečiu, kad jie taptų stambūs, arba glotniu šepečiu, kad plaukai būtų glotnūs.

Asimetriška piksi šukuosena

Įsivaizduokite, kad galite pasimėgauti asimetrišku šlakuotu šokolado atspalvio pixie bobu. Kaskadiniai kirpčiukai elegantiškai apglėbia veidą ir jį dailiai įrėmina.

Įžūlus tekstūruotas apverstas bob kirpimas

Tekstūruotas apverstas bobas ant trumpų plaukų – tai liaupsinantis pasirinkimas, ypač tiems, kurių veidai apvalesni. Šios trumpos šukuosenos dinamiški sluoksniai ir judesiai suteikia šviesiems plaukams papildomo įdomumo.

Suvelti trumpi plaukai su kirpčiukais

Trumpa šukuosena su kirpčiukais – liaupsinantis pasirinkimas apvaliems veidams, nes ryškus sluoksniavimas nukreipia akis į svarbiausius veido taškus. Kaip ir kontūravimas, tai gali vizualiai pertvarkyti veidą ir kartu sumažinti silueto svorį.

Piksi bob su šoniniais kirpčiukais

Ši trumpa šukuosena yra mėgstamas įvairaus amžiaus moterų pasirinkimas! Gilus šoninis kirpimas ir ilgi kirpčiukai suformuoja kampuotas linijas, padedančias sušvelninti apvalius veidus ir paryškinti ovalų įvaizdį. Veidą įrėminantys sluoksniai sumaniai įkomponuoti taip, kad paslėptų pilnus skruostus ir suteiktų rafinuotumo bendram įvaizdžiui.

Kepurinis smulkių plaukų piksi bobas

Pixie kirpimai keičiasi augant plaukams, susiliedami į bobą ir suteikdami šviežią stilių. Šis hibridinis ilgis yra trumpas, kad būtų lengva prižiūrėti, tačiau pakankamai ilgas, kad būtų sklandus ir žavus. Puikiai tinka ploniems plaukams, nes kirpčiukai kontūruoja veidą ir nepadaugina pločio.

Kepurinis bobas su užuolaidų kirpčiukais

Ruošiatės pakeisti šukuoseną? Apsvarstykite šį prašmatnų trumpą kirpimą. Šviesūs plaukai su šešėlinėmis šaknimis sukuria apvalaus veido pailginimo iliuziją, nes viršutinė riba perkeliama ten, kur prasideda tamsios šaknys. Stilingas pasirinkimas, ar ne?

Kepurinis varinis piksi kirpimas apvaliam veidui

Šis pixie kirpimas, pasižymintis švelniu vario atspalviu ir nelygiais sluoksniais, idealiai tinka asmenims, norintiems nukreipti dėmesį nuo suapvalėjusios veido formos. Pasikonsultuokite su stilistu, kad parinktumėte idealiai prie jūsų veido odos derantį rusvą atspalvį.

Gražus sluoksniuotas storų plaukų bobas

Svarstykite apie sluoksniuotą bobą storiems plaukams, ypač patinkantį apkūnių veidų moterims. Patobulinkite jį papildoma tekstūra, kad atrodytų kaip žilstelėjęs boho bobas. Naudokite tekstūros purškiklį, kad išlaikytumėte plaukų atmintį ir užtikrintumėte, jog palietus garbanas jos išlaikys apibrėžtumą ir formą.

Trumpas kapotas bobas su tiesiais kirpčiukais

Krumpos šukuosenos apvaliems veidams gali suteikti pilnesnėms veido formoms reikiamų kampų ir aštrumo. Tiesi skersinė kirpčiukų linija sukuria glostančius kampus, kontrastuojančius apvaliai formai. Kirpimo kirpimas sustiprina bendrą aštrų įvaizdį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment