49 madingiausi trumpų plaukų kirpimai pagal veido formą

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 49 madingiausi trumpų plaukų kirpimai pagal veido formą

Publikuota

Tobula šukuosena gali transformuoti įvaizdį, ypač jeigu ji atitinka jūsų unikalią veido formą. Nesvarbu ar jūsų veidas yra deimanto, širdies, ovalo, apskritimo ar kvadrato formos, rasti elegantišką ir madingą plaukų kirpimą, kuris pagerintų jūsų trumpų plaukų žavesį, gali kiekviena.

Pasinerkite į mūsų vadovą ir atraskite 49 madingiausius trumpus kirpimus, pritaikytus skirtingoms veido formoms. Šios šukuosenos ne tik atskleis jūsų natūralų grožį, bet ir pabrėš geriausius jūsų veido bruožus.

Pasirinkite savo veido formą:

Trumpų plaukų kirpimai deimanto formos veidui

Trumpas bobas su vidurine dalimi

Bobas iki smakro yra fantastiškas pasirinkimas rombų formos veidams, nes sruogos, besibaigiančios ties smakru, sukuria platesnio veido iliuziją. Stilizuokite priekinius trumpos bobos sluoksnius kaip užuolaidines sruogas, kad išgautumėte elegantišką išlinkimą, kuris elegantiškai įrėmintų veidą.

Madingas Bixie kirpimas deimanto formos veidui

Atpažinti trumpų plaukų tendencijas galima net ir turint kampuotų bruožų. Bixie kirpimas pasižymi išmintingais kirpčiukais ir šoniniu sluoksniavimu, suteikiančiu švelnumo bendram įvaizdžiui.

Ilgas piksi kirpimasi

Šie balinti trumpi plaukai – drąsus mados pareiškimas, idealiai tinkantis rombinėms veido formoms. Perplėštas kirpimas su įstrižais kirpčiukais leidžia pajusti lytėjimo pojūtį, puikiai tinka toms, kurios mėgsta braukti rankomis per plaukus.

Smakro ilgis garbanotas bob kirpimas

Idealiai tinka garbanotiems plaukams ir rombų formos veidui, šis vidutinio ilgio bobas su garbanotais kirpčiukais yra universalus pasirinkimas. Jis tinka tiek aukštai, tiek žemai kaktai koreguoti. Didelės garbanos padidina apimtį aplink smilkinius, suteikdamos bendram įvaizdžiui rafinuotumo.

Prancūziškas bobas su ilgais kirpčiukais

Prancūziškas bobas yra madingas stilius, ypač patinkantis rombinėms veido formoms. Jei plaukai stori, apsvarstykite galimybę plunksnomis užriestais galiukais sušvelninti į šonus nusvirusius kirpčiukus.

Trumpas bukas bobas deimanto formos veidui

Kai kalbame apie trumpą buką Bob šukuoseną, svarbiausia yra šiek tiek kampuotas kirpimas, kuris stebuklingai tinka rombų formos veidams. Ploni kirpčiukai paslepia bet kokius plaukų linijos nelygumus ir sušvelnina iškilią žandikaulio liniją. Kad šukuosena atrodytų tobulai, sruogas garbanokite įvairiomis kryptimis, o galus paryškinkite, kad jie būtų išpuoselėti.

Į šoną sušukuotas paveltas kirpimas

Šioje šukuosenoje į šonus nusvirę kirpčiukai naudojami siekiant sukurti glostančią asimetriją, išryškinančią jūsų veido formą. Labai svarbu, kad kirpčiukai būtų šiek tiek trumpesni arba ilgesni už skruostikaulius, kad efektas būtų geriausias. Plonų plaukų savininkės, pasirinkusios sušukuotus kirpčiukus, gali pridėti apimties ir tekstūros visam įvaizdžiui.

Karpyta piksi šukuosena

Error: No valid response from the API.

Prancūziškas bobas su garbanotais kirpčiukais

Apvalus bobas iki smakro praplatina siaurą smakrą ir sukuria plotį bei reikiamą apimtį po išsikišusiais skruostikauliais. Puikiai tinka ir išmintingi bukesni kirpčiukai.

Pixie Bob kirpimas su ilgais kirpčiukais deimanto formos veidui

Jei turite deimanto formos veidą, ne visada turite vengti savo nuostabių skruostikaulių. Trumpos šukuosenos deimanto formos veidams suteikia jiems deramo dėmesio, tačiau taip pat atitraukia dėmesį nuo smailėjančio smakro. Jei norite šiek tiek išryškinti kaktą, šiek tiek praskleiskite plaukus į vieną pusę, o ne tiesiai po smakru.

Trumpų plaukų kirpimai širdies veido formai

Trumpi kirpčiukai ant švelnaus shag

Kortos su trumpais kirpčiukais ant švelnaus šukuosenos kirpimo šukuosenos, trumpesnis sluoksniuotas kirpčiukas gali padidinti žandikaulio linijos plotį ir sukurti subalansuotą išvaizdą. Kad šis stilius išliktų šviežias, leiskite jam išdžiūti ore, įveskite bangas, leiskite joms atvėsti, o tada sušukuokite, kad atrodytų kaip “kitą dieną”. Rinkitės švelnios tekstūros, sluoksniuotas sruogas, kad papildytumėte bendrą įvaizdį, venkite drąsių, pilnų sruogų, kurios gali užgožti veido bruožus.

Labai trumpas piksi kirpimas ploniems plaukams

Geriausias būdas suteikti apimties ploniems plaukams – rinktis labai trumpą pixie kirpimą. Ilgi ploni plaukai gali sukelti permatomus galiukus, tačiau trumpas pixie kirpimas tam užkerta kelią. Minkšta pixie kirpimo tekstūra suteikia plaukams apimties ir judesio.

Tekstūruotas bobas širdies veido formai

Ši tekstūrinė šukuosena su smulkiai kirptais kirpčiukais yra puikus pasirinkimas plonų plaukų savininkėms. Tekstūriniai sluoksniai ir sruogos suteikia plaukams apimties ir storio, todėl plaukai atrodo pilnesni.

Apskritas bukasis pjūvis

Jei norite vientisos, stulbinančios vidutinio ir ilgo ilgio plaukų išvaizdos, apsvarstykite galimybę rinktis “All-Around Blunt Cut” kirpimą. Šis laikui nepavaldus ir glotnus stilius yra paprastas, bet elegantiškas. Prižiūrėti lengva – kas kelias dienas greitai išlyginkite plaukų galiukus, kad išryškintumėte buką šukuoseną. Kad plaukai išliktų sveiki ir gyvybingi, naudokite giluminę plaukų priežiūrą ir kas 8-10 savaičių kirpkite plaukus, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.

Garbanotas trumpas bobas

Šis sluoksniuotas bobas paprastai vadinamas faktūriniu bobu. Jos ilgis siekia vos žemiau smakro, o ilgi kirpčiukai nusidriekia tiesiai po lūpomis, kad sušvelnintų bet kokias griežtas veido linijas.

Piksi kirpimas su platininiais šviesiais atspalviais

Praktiškas sprendimas, kaip išlaikyti tokią madingą spalvą kaip platininė, yra pasirinkti ilgą pixie kirpimą. Apsvarstykite galimybę į šonus sušukuoti kirpčiukus, kad jie būtų stilingi, o ilgesnis šonas sukurtų asimetriško stiliaus iliuziją.

Šviesių plaukų bobas su šoniniu kirpimu

Jei norite elegantiško stiliaus, rinkitės šviesią bobą su šoniniu sklastymu. Gili šoninė sruoga paryškina skruostikaulius, o prie smakro prigludęs kirpčiukas sušvelnina žandikaulio liniją. Iššukuoti kuodai suteikia judesio ir tvirtumo, kad atrodytumėte lengvai.

Madingi trumpi plaukai su bukais kirpčiukais

Tiesiai kirpti kirpčiukai ant bob kirpimo dar niekada neatrodė taip gerai! Balayage ant rudų plaukų puikiai papildė šį įvaizdį.

Modernus skutinėtas bobas

Ši šukuosena – tai šiuolaikinė skustuvo krašto bob šukuosena. Sluoksniai tekstūruojami taip, kad atitiktų galvos formą, nukrypstant nuo klasikinės sudėliotos bob šukuosenos.

Trumpi plaukų kirpimai ovaliai veido formai

Trumpas bob kirpimas ovaliai veido formai

Fantastiškas trumpas bob kirpimas, skirtas ovaliems veidams, kuris gražiai papildo ir įrėmina veido formą. Kirpimas ir ilgis sukuria papildomo veido pločio iliuziją. Šį universalų trumpą bob kirpimą galima modeliuoti su kirpčiukais arba be jų.

Trumpi plaukai su vidurine dalimi

Ši trumpa šukuosena su vidurine šukuosenos dalimi ir “lived-in” tekstūra idealiai tinka ovaliems veidams. Vidurinė šukuosenos dalis išryškina veido pusiausvyrą, o “lived-in” tekstūra suteikia neįpareigojančio ir lengvo stiliaus įspūdį. Ši šukuosena, specialiai sukurta ovaliam veidui, sumaniai sukuria simetrijos įspūdį. Ją galima pritaikyti įvairioms progoms, todėl ją galima įvairiai stilizuoti.

Puikus trumpas kirpimas moterims virš 40 metų su ovalia veido forma

Trumpas kirpimas vyresnėms nei 40 metų moterims yra universalus ir glostantis. Šis stilius idealiai tinka turinčioms ovalų veidą, nes yra trumpas ir aptakus, tačiau išlieka jaunatviškas ir moteriškas. Ploniems plaukams jis suteikia pilnumo ir apimties, ypač švelniai sušukuoti kirpčiukai atkreipia dėmesį į akis ir skruostikaulius.

Trumpas Pixie Bob kirpimas tiesiems plaukams

Rinkitės išaugtą pixie arba susivėlusią pixie šukuoseną, kad atrodytumėte universaliai. Užkiškite jį už ausų, kad išryškintumėte savo veido bruožus, arba pasiduokite šlapio stiliaus tendencijai. Jei plaukai tankūs, apsvarstykite galimybę juos nukirpti skustuvu, kad suteiktumėte švelnumo aplink ovalų veidą ir sukurtumėte sruogas.

Apkarpytas pjūvis ovaliam veidui

Ši labai universali forma puikiai tinka bet kokiai trumpų plaukų šukuosenai. Kaip ir spygliuotas pixie kirpimas, ilgesniems veidams paglostymo efektą suteikia strategiškai į šonus nukirpti kirpčiukai.

Trumpų plaukų kirpimas iki kaklo

Papildykite suapvalintus kraštus banguotu stiliumi. Trumpas bobas turi ilgas sruogas, kurios padeda išryškinti labiau pailgėjusius bruožus, taip pasiekiant subalansuotą išvaizdą.

Trumpas apverstas bobas storiems plaukams

Svarstykite apie tekstūrinį, trumpą A linijos bob kirpimą. Tai gali būti švarus, struktūrizuotas bobas su paprastu klasikiniu kirpimu. Arba ji gali lengvai transformuotis į organiškesnę, susivėlusią šukuoseną. Erdvus bobas buvo išgautas naudojant įvairius slankiojo kirpimo ir gilaus taškinio kirpimo būdus. Baigiant kirpti bobą, natūralios bangos buvo sustiprintos rankomis formuojant bangas. Tai buvo daroma plaukus džiovinant džiovintuvu, beveik nenaudojant šepečio.

Trumpas žandikaulio ilgio bobas ovaliai veido formai

Žandikaulio ilgio bobas žavus iš visų pusių! Šis trumpas kirpimas su sluoksniais išryškina banguojančių plaukų tekstūrą. Puikiai tinka ovalaus veido moterims, ieškančioms madingo, daug priežiūros nereikalaujančio stiliaus.

Trumpas bob kirpimas su kirpčiukais

Patirkite mielą trumpo bob kirpimo su kirpčiukais įvaizdį, puikiai tinkantį moterims, turinčioms trumpus plaukus ir ovalų veidą. Šiam klasikiniam stiliui būdingos bukos sruogos ir sluoksniai, semiantis įkvėpimo iš šiuolaikinių prancūziškų tendencijų. Idealiai tinka tiesiems plaukams, ieškantiems pilnumo ir tekstūros.

Trumpas piksi kirpimas

Pateikiame trumpą pixie kirpimą, kuris į jūsų stilių įneš jaudinančio prieskonio. Šiame kirpime naudojami sluoksniai, kurie suteikia plaukams apimties ir neleidžia plaukams atrodyti plokščiai.

Trumpų plaukų kirpimai apvaliai veido formai

Gražus trumpas storų plaukų kirpimas

Šukuosenos su garbanomis ir įmantriais kirpčiukais išryškina išlinkimus ir prideda skruostams pločio, todėl jos nėra geriausias sprendimas apvalių veidų moterims. Todėl dauguma stilistų rekomenduoja pixie kirpimus, tokius kaip čia. Šis įmantrus pixie kirpimas su gabalėliais kirpčiukais puikiai tinka apvaliai veido formai. Ji sukuria stiprią veidą puošnią liniją per visą veidą, todėl jis atrodo subtiliau ir elegantiškiau.

Bobas su užuolaidų tipo kirpčiukais apvaliai veido formai

Ar norite atnaujinti savo šukuoseną? Apsvarstykite šį prašmatnų trumpą kirpimą. Šviesūs plaukai su šešėlinėmis šaknimis sukuria glotnų įvaizdį, pailginantį apvalų veidą, nes prasideda nuo tamsių šaknų. Madingas ir stilingas pasirinkimas!

Pixie-Bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Ši trumpa šukuosena yra labai paklausi tarp visų amžiaus grupių moterų! Dėl gilios šoninės šukuosenos ir ilgų kirpčiukų susidaro kampuotos linijos, kurios veiksmingai pakeičia apvalią veido formą, kad ji atrodytų ovalesnė. Veidą įrėminantys sluoksniai nepastebimai paslepia pilnesnius skruostus, suteikdami šiam elegantiškam stiliui rafinuotą akcentą.

Platininis piksi kirpimas su trumpais kirpčiukais

Ši šukuosena yra prašmatnus ir rafinuotas pasirinkimas, skleidžiantis prabangos ir elegancijos pojūtį. Smulkiai kirpti kirpčiukai ir sluoksniai suteikia gilumo ir tekstūros, sukuria apimties ir natūralų įvaizdį. Kirpimas specialiai sukurtas taip, kad papildytų ir išryškintų apvalią veido formą, todėl šis kirpimas gali patikti daugeliui žmonių.

Trumpas asimetriškas kirpimas apvaliai veido formai

Jei norite trumpam kirpimui suteikti apimties ir sukurti ilgesnio veido iliuziją, rinkitės piksi šukuoseną su ilgais šoniniais kirpčiukais ir įkomponuokite šviesius akcentus. Ši šukuosena spinduliuoja modernumu ir žavesiu.

Piksi kirpimas su iškarpytais kirpčiukais

Šis pixie kirpimas yra madingas trumpas kirpimas apvalaus veido moterims. Sušukuotas viršus ir suskirstytos sruogos prideda apimties, o trumpi, neryškūs šoniniai kirpčiukai atkreipia dėmesį į akis ir vizualiai lieknina apvalų veidą.

Žandikaulio ilgio bobas su kirpčiukais

Šis itin trumpas bobas, kurio galai šiek tiek užlenkti, yra itin mielas. Ji gražiai įrėmina apvalų veidą, išryškindama pilnų skruostų žavesį. Glotnūs kirpčiukai ir subtilūs akcentai pabrėžia šios šukuosenos moteriškumą.

Banguotų trumpų plaukų bobas apvaliai veido formai

Banguojantis bobas yra nesenstantis. Su gilia šonine dalimi ir garbanotais galais ji gali sukurti ne apvalios, o ovalios veido formos iliuziją. Jei jūsų plaukai nėra natūraliai banguoti, bangas lengvai sukursite tiesintuvu.

Ilga banguota piksi šukuosena su kirpčiukais

Didelis pixie su pakirpimu yra fantastiškas pasirinkimas moterims, ieškančioms trumpų šukuosenų apvaliems veidams. Sukurkite šiek tiek nuo centro nutolusią šukuoseną ir šiek tiek pailginkite kirpčiukus, kad jie kabotų priešais akis ir suteiktų žvilgsnio efektą.

Trumpas Piece-y bobas apvaliam veidui

Jei turite plonus plaukus, bobas su gabaliniais sluoksniais sukurs pilnesnės girios iliuziją. Taip pat padės, jei turėsite šviesių plaukų, kurie ne tik puošnūs, bet ir apgaulės būdu privers akis matyti didesnę apimtį.

Trumpų plaukų kirpimai kvadratinei veido formai

Pixie Bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Piksi bob šukuosena su šoniniais kirpčiukais yra puikus būdas subalansuoti ir sušvelninti aštrius kvadratinės veido formos kampus. Šis stilius taip pat išryškina ir išlaiko jūsų apibrėžtą žandikaulio liniją.

Paveltas bobas su plunksniniais kirpčiukais kvadratinei veido formai

Priimkite netvarkingą tekstūrą, kad suteiktumėte savo išvaizdai švelnumo. Subtilios, netaisyklingos bangos ir sluoksniai sukuria organišką, mažiau struktūruotą išvaizdą. Šis Joah Mendeso iš salono “Rom.Concept” sukurtas stilius gražiai kontrastuoja su aštriais kvadratinio veido kampais.

Trumpas graduotas bobas su sruogelėmis

Trumpo bob stiliaus sruoga yra tarsi rodyklė į viršų, nukreipianti dėmesį į kaktą ir akis. Tai nukreipia dėmesį nuo kampuotų žandikaulių linijų ir sukuria švelnesnę, labiau glostančią išvaizdą.

Madingas bobas su užuolaidų kirpčiukais

Pagerinkite savo bob šukuoseną madingais užuolaidiniais kirpčiukais. Šis stilius puikiai tinka norint sumažinti plačios kaktos išvaizdą. Garsi Los Andžele dirbanti stilistė Yuki meistriškai derina elegantišką bob kirpimą su glotniomis, tiesiomis sruogomis, todėl sukuriama glostanti pailgos veido formos iliuzija.

Labai trumpų plaukų piksi šukuosena kvadratinei veido formai

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, kurią būtų lengva formuoti, apsvarstykite itin trumpą piksi šukuoseną. Šiame šukuosenos stiliuje naudojama siaurinimo technika, kad šonai būtų tvarkingai trumpi, o viršus būtų paprastas ir apimties bei ilgio.

Žandikaulio ilgio tekstūruotas bobas

Ši žandikaulio ilgio tekstūrinė bob šukuosena, sukurta garsaus plaukų meistro Hiro Ochi, skirta papildyti kvadratinę veido formą, pernelyg neišryškinant žandikaulio linijos. Rekomenduojama nesirinkti trumpesnės nei smakro ilgio šukuosenos, nes trumpesnis kirpimas gali atkreipti dėmesį į kampuotus žandikaulio bruožus.

Banguota šukuosena su buka linija

Pasirinkus vidutinio ilgio bobą su bangomis, spinduliuoja jaunatviška ir moteriška aura. Nors ant storų plaukų jis gali atrodyti pilnesnis, plonų plaukų savininkės gali paprašyti stilisto sukurti aštrią bazinę liniją, kad plaukai taptų dar didesnės apimties.

Klasikinis prancūziškas bobas tiesiems plaukams

Kvadratiniams veidams gali atrodyti neįprasta rinktis tiesias bukas linijas, tačiau šis prancūziškas bobas, kurį sukūrė stilistas ir garsaus Niujorko salono “Nunzio Saviano” savininkas Nunzio Saviano, paneigia šią nuomonę. Pilni kirpčiukai paslepia kaktą ir harmonizuoja veidą, o suapvalinta kirpimo forma suteikia švelnumo.

Apvalus garbanotas bobas kvadratinei veido formai

Garbanoti plaukai papildo kvadratinius veidus, suteikdami jiems gražaus apvalumo. Išskirtiniam įvaizdžiui sukurti suteikite garbanoms didesnės apimties viršuje ir sluoksniais visame plaukuotame plote.

Daugiasluoksnis trumpas bobas kvadratiniam veidui

Daug sluoksnių – tai fantastiška technika, kaip į tiesius plaukus įnešti tekstūros ir padidinti kvadratinio veido trumpo bobo patrauklumą. Šis italų stilisto Vito Satalino sukurtas bobas pasižymi lengvu, nenuobodžiu žavesiu, o sluoksniai laisvai plaukia aplink veidą ir sukuria stilingą įvaizdį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment