52 trumpų plaukų kirpimai su kirpčiukais: madingos šukuosenos

Pradžia » Kirpimai su kirpčiukais » 52 trumpų plaukų kirpimai su kirpčiukais: madingos šukuosenos

Publikuota

Trumpi tamsūs plaukai su kirpčiukais

Ši miela trumpa šukuosena su kirpčiukais spinduliuoja aiškią 90-ųjų atmosferą, nes yra ikoniškos formos ir itin glotni. Nors kadaise buvo populiari tarp berniukų, dabar ji atrodo itin moteriška ir elegantiška.

Trumpi šviesūs plaukai su šoniniais kirpčiukais

Su šia šukuosena tapsite neįtikėtinos transformacijos liudininkais. Trumpi šviesūs plaukai su į šoną nusvirusiais kirpčiukais – patikimas būdas pasiekti jaunatvišką išvaizdą. Pasirinkę trumpą kirpimą galite pagerinti bendrą plaukų išvaizdą, suteikdami jiems prižiūrėtą ir talpią išvaizdą.

Kapoti trumpi plaukai su kirpčiukais

Asmenims, pirmenybę teikiantiems trumpesniems plaukams, puikiai tinka ilgų pixie šukuosenų su kirpčiukais šukuosena. Įtraukite šviesius akcentus, kad paryškintumėte šio trumpo stiliaus apibrėžtumą. Tokio ilgio šukuosenas papildo kirpčiukai, ypač kai jie šiek tiek pasukti į šoną, kad būtų optimalus efektas.

Trumpi tiesūs plaukai su kirpčiukais

Jei trokštate įmantraus trumpų plaukų kirpimo su kirpčiukais, rinkitės trumpus ir tiesius plaukus su kirpčiukais. Būtiniausi įrankiai – plokščias šepetys su mentelėmis ir džiovintuvas. Pagerinkite išvaizdą “Drybar” skystu “Flass Miracle Smoothing Sealant”, kad šukuosena būtų blizgi ir apsaugota nuo karščio.

Trumpi banguoti plaukai su mikro kirpčiukais

Kai svarstote apie kitą trumpų plaukų šukuoseną su kirpčiukais, nepraleiskite pro akis mikro kirpčiukų žavesio trumpiems banguotiems plaukams. Trumpi kirpčiukai bet kokiai šukuosenai suteikia stiliaus. Pasirinkti trumpus kirpčiukus yra universalus pasirinkimas, tinkantis visoms amžiaus grupėms. Jos gražiai išryškina ilgesnes veido formas, įrėmindamos veidą ir sukurdamos trumpesnės kaktos iliuziją.

Labai trumpi plaukai su plačiais kirpčiukais

Itin trumpas kirpimas su plačiomis sruogomis idealiai tinka moterims, turinčioms ovalo formos veidą. Šis stilius pabrėžia natūralią veido kaulų struktūrą, išryškina akis ir skruostikaulius. Tai nereikalaujantis daug priežiūros, elegantiškas ir moteriškas įvaizdis. Rinkitės sluoksniuotą kirpimą, kad plaukams suteiktumėte tekstūros. Kad plaukai taptų stambesni, užtepkite apimties suteikiančio gelio arba putų, tada išdžiovinkite juos apvaliu šepečiu. Šukuoseną užbaigkite tekstūrą suteikiančiu purškikliu, kad plaukai būtų purūs. Ši šukuosena puikiai tinka užsiėmusioms moterims, ieškančioms stilingos, bet laiko neeikvojančios šukuosenos.

Labai trumpi plaukai su bukais kirpčiukais ir kapotais sluoksniais

Šie daugiasluoksniai trumpi plaukai su kirpčiukais – tai modernus grunge Joan Jett stilius. Jame yra trumpi ir subtiliai kapoti veidą įrėminantys sluoksniai, švelnūs plaukų atspalviai ir tupi išminti kirpčiukai. Sluoksniai aplink veidą pabrėžia aukštus skruostikaulius, o švelnūs tamsūs kirpčiukai gražiai aprėmina akis.

Kaip kirpti trumpus plaukus su kirpčiukais:

  • Naudokite “Aveda” tekstūros toniką ant drėgnų plaukų.
  • Likite išdžiūti ore.
  • Užbaigti atskirti sluoksnius su “Defining Whip”.

Trumpas bob su užuolaidų kirpčiukais brunetėms

Trumpi plaukai su kirpčiukais išlieka madingi, kai derinami su užuolaidiniais kirpčiukais. Šis stilius tinka visiems plaukų tipams ir tekstūroms, nes siūlo mažai priežiūros reikalaujančią tradicinių kirpčiukų alternatyvą. Jei norite paplūdimio stiliumi, paprašykite stilisto kirpti sruogelėmis.

Trumpi ombra plaukai su švelniais kirpčiukais

Svarstykite galimybę rinktis trumpus ombre plaukus su švelniais kirpčiukais, jei trokštate bobo ir turite apvalią veido formą. Kaskadiškai virš kaktos krintantys kirpčiukai ir po jais esantis tamsus pagrindas sukuria aukščio ties viršugalviu iliuziją, veiksmingai pailgina veidą ir suteikia jam lieknumo.

Trumpas prancūziškas bob su subtiliais sluoksniais

Trumpas prancūziškas bobas su subtiliais sluoksniais yra elegantiškas pasirinkimas ieškantiems mielos trumpos šukuosenos su kirpčiukais. Šis stilius siūlo drąsų, bet itin stilingą įvaizdį su vidurine dalimi. Tarp ausies apačios ir smakro krentantis prancūziškas bobas paprastai derinamas su tupiais arba trumpais išmintingais kirpčiukais. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šį kirpimą, kuriame dera tupi kraštai ir sluoksniai, reikia reguliariai formuoti, ypač kirpčiukų srityje.

Nesenstantis trumpas bob su kirpčiukais

Nesenstantis trumpas bob su kirpčiukais
@hair_bychells

Klasikiniai trumpi bobai su kirpčiukais yra amžinas pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Pridėjus palaidų garbanų, galima patobulinti įvaizdį oficialesne proga arba vakare su draugais. Šis raudonas trumpas bobas su kirpčiukais skirtas moterims, kurios nenori turėti tolimos šoninės šukuosenos dalies, nes dešinysis priekinis kirpčiukas gali sušvelninti bendrą stilių.

Šiam stiliui formuoti naudokite kokybišką modeliavimo kremą arba plaukų apimtį didinančią priemonę, pavyzdžiui, “Bumble and Bumble Styling Cream” ir “Kevin Murphy Anti.Gravity”, prieš džiovindami plaukimo dienomis. Pabaigai naudokite blizgesį suteikiantį ir nuo garbanojimosi apsaugantį purškiklį.

Šiuolaikinės technikos, tokios kaip plokščias lygintuvas ir tekstūravimo metodai, padarė trumpus plaukus ir kirpčiukus prieinamesnius platesniam moterų ratui. Toms, kurių veidai apvalesni, ilgesni, porą centimetrų žemiau smakro besitęsiantys priekiniai plaukai gali suteikti liekninamąjį efektą, ypač jei jie derinami su šoniniais kirpčiukais. Moterys su mažesniais, kampuotesniais smakrais gali eksperimentuoti su įvairiais bobų ir kirpčiukų stiliais, įskaitant trumpesnius 20-ųjų įkvėptus kirpčiukus.

Trumpas bobas su moteriškais kirpčiukais

Klasikinis bobas – puikus pasirinkimas ieškančioms trumpesnio stiliaus, bet ne per trumpo. Minkšti kirpčiukai suteikia mielo ir moteriško akcento, o pastelinės rožinės spalvos galiukai smagiai paįvairina bendrą įvaizdį.

Trumpas kirpimas su gausiais šoniniais kirpčiukais

Pastebėkite šiuos nuostabius juodus plaukus, spinduliuojančius stiliumi ir elegancija. Nesenstantis trumpas kirpimas įgauna elegantišką atspalvį su prabangiais, gausiais šoniniais kirpčiukais, elegantiškai sušukuotais į vieną pusę. Idealiai tinka moterims, kurios dievina trumpus, glotnius plaukus su žaviu akcentu.

Trumpas kirpimas su užuolaidų kutais

Trumpas kirpimas su užuolaidų kutais
@_lu.carvalhoo_

Jei trokštate atrodyti prašmatniai, apsvarstykite tekstūrinę prancūzišką bob šukuoseną. Minkšti užuolaidiniai kirpčiukai lengvai įrėmina veidą, atkreipdami dėmesį į akis. Sluoksniai ties viršugalviu šiam trumpam kirpimui suteikia apimties ir judesio. Kirpčiukai papildo įvairias veido formas, tačiau labai svarbu išsirinkti stilių, tinkantį jūsų specifiniams bruožams. Ovalūs ir širdies formos veidai gali eksperimentuoti su daugeliu stilių, o apvalaus veido asmenys turėtų rinktis į šonus nusvirusias arba išmintas kirpčiukus, kad pailgintų veido struktūrą. Kvadratinių veidų veidai gali sušvelninti savo išvaizdą švelniais, daugiasluoksniais kirpčiukais, suteikiančiais moteriškumo.

Trumpas šviesiaplaukis bob ir užuolaidų tipo kirpčiukais

Jeigu norite šukuosenos, kuri į kasdienį įvaizdį įneštų retro dramatizmo, apsvarstykite galimybę derinti trumpą bobą su šviesiais plaukais. Šis iki smakro ilgio kirpimas pasižymi užuolaidiniais kirpčiukais, kurie elegantiškai įrėmina veidą. Nusvirę kirpčiukai sušukuoti į šonus, taip padidinant senovinį patrauklumą. Šis universalus stilius papildo įvairią retro estetiką ir yra lengvai elegantiškas, kai yra sušukuotas.

Piksi su tiesiais skersai kirptais kirpčiukais

Ilgi šoniniai kirpčiukai, krentantys tiesiai skersai, yra lengvas būdas įrėminti veidą ir pabrėžti bruožus, kai sportuojate trumpai kirpdami storus plaukus. Šie kirpčiukai yra lankstūs – galite juos glotniai nuleisti, praskleisti ar suskleisti – tai suteikia begalę galimybių keisti išvaizdą priklausomai nuo nuotaikos.

Piksi kirpimas su trumpais šoniniais kirpčiukais

Apkarpyta pixie šukuosena šiuo metu yra labai paklausi tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Šis drąsus stilius, turintis kirpčiukų elementų, ypač patinka asmenims, turintiems dideles akis ir trikampio arba ovalo formos veidą. Trumpai kirpdami kirpčiukus ir sušukuodami juos į šoną, šukuosena padeda pabrėžti kaktos sritį.

Garbanotas bob su kirpčiukais

Tiems, kurių plaukai natūraliai garbanoti ar banguoti, jų tvarkymas gali būti iššūkis, tačiau naudojant tinkamus stilizavimo būdus jie gali atrodyti stulbinamai. Garbanotiems plaukams puikiai tinka šiek tiek ilgesnis bob kirpimas. Trumpai kirpti ir laisvai krintantys trumpi bobai su kirpčiukais dvelkia aukštąja mada. Plačios sruogos idealiai tinka toms, kurios siekia sumažinti laiko, skiriamo šukuosenai formuoti, sąnaudas.

Trumpas garbanotas bob su garbanotais kirpčiukais

Apimkite trumpą natūraliai garbanotą bobą su garbanotais kirpčiukais, kad padidintumėte apimtį ir tekstūrą. Dėl trumpesnio ilgio garbanos lengvai atšoka. Įtraukite suapvalintus sluoksnius, kurie suteiks pilnumo ir sklandžiai susilies su veidą įrėminančiais kirpčiukais. Šis stilius akimirksniu išryškina ir plaukus, ir veido bruožus.

Trumpas kirpimas su šoniniais kirpčiukais storiems plaukams

Trumpas kirpimas su šoniniais kirpčiukais yra universalus merginoms, turinčioms plonus ar storus plaukus. Jis suteikia apimties ploniems plaukams, o ilgi šoniniai kirpčiukai suteikia formą ir stilių. Norint suformuoti itin trumpą kirpimą su šoniniais kirpčiukais storiems plaukams, norint išgauti judesį, būtina tekstūruoti ir pašalinti svorį. Kad sukurtumėte švelnias bangas, naudokite tiesinamąjį tiesintuvą ant vidutinio ilgio plaukų.

Bob šukuosena su kirpčiukais, įrėminančiais veidą

Trumpą bob šukuoseną puošia palaidos bangos, tačiau veidą įrėminantys kirpčiukai dar labiau išryškina šukuoseną. Pasirinkite ilgesnius užuolaidinius kirpčiukus, perskirtus per vidurį, kad būtų lengva juos formuoti ir jie būtų įspūdingi. Tamsesni plaukų atspalviai suteikia gilumo ir storumo iliuziją, ypač jei derinami su švelniomis bangomis ar laisvomis garbanomis.

Trumpas bob su išmintingais kirpčiukais

Jeigu jums patogu naudoti lygintuvą, apsvarstykite šią trumpą šukuoseną. Tupai kirptas šviesus bobas su išmintingais kirpčiukais ir veidą įrėminančiais sluoksniais sukuria kampuotą išvaizdą. Ryški šviesinta spalva sustiprina įspūdingą išvaizdą. Šis stilius idealiai tinka mėgstančioms eksperimentuoti su formavimo priemonėmis arba turinčioms natūraliai tiesius plaukus.

Smakro ilgio bob su užuolaidų tipo kirpčiukais

Priimkite švelnesnę estetiką, kai jūsų plaukeliai kaskadomis susivynioja į švelnias bangas ir sukuria subtilios tekstūros žavesį. Šiam efektui sustiprinti rinkitės šiltą raudoną atspalvį. Leiskite užuolaidinėms sruogoms natūraliai plevėsuoti ir švelniai įrėminti veidą. Šis stilius išradingai suteikia plonoms garbanoms apimties iliuziją.

Klasikinis bob su kirpčiukais

Ši visų laikų klasikinė šukuosena dvelkia nenugalimu prancūzišku žavesiu ir užtikrina galvą apsukantį efektą. Ji universali, lengvai pritaikoma bet kokiai veido formai ar plaukų tipui, keičiant sluoksnius ir reguliuojant kirpčiukų storį.

Bob su trumpais pilnais kirpčiukais

Kontrastas tarp tiesių, pilnų kirpčiukų ir sušukuotos bobos gali sukurti įspūdingą įvaizdį. Plaukus garbanokite tiesintuvu, kad išgautumėte lengvos tekstūros įvaizdį. Trumpi kirpčiukai suteikia alternatyvų, tačiau moterišką įvaizdį.

Piksi bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Daugelis trokšta tankių plaukų, tačiau kai kurioms moterims jų tankios garbanos atrodo apsunkinančios. Skustas pixie bob kirpimas siūlo išeitį, išlaikant moteriškumą ir mielumą. Gausūs šoniniai kirpčiukai suteikia norimo dramatiškumo.

Piksi bob su ilgais užuolaidų kirpčiukais

Jeigu savo šukuosenoje norite sujungti seksualumą ir mielumą, pixie bob su ilgais užuolaidiniais kirpčiukais yra puikus pasirinkimas. Pailgintos sruogos suteikia šiai trumpai bobai išskirtinumo ir puikiai dera prie pailgos veido formos.

Bob kirpimas su kirpčiukais

Kartais profesiniai apribojimai riboja mūsų kūrybiškumą formuojant stilių. Užuot pasitenkinę kasdienišku kirpimu, rinkitės universalų įvaizdį, kuris sklandžiai pereina iš dienos į vakarą. Šis gudriai paslėptas kirpimas ties pakaušiu gali būti diskretiškas darbe, bet puošnus vakarinių išvykų metu.

Bixie kirpimas su kirpčiukais

Bixie kirpimas su kirpčiukais
@i.do.hair

Bixie kirpimas su kirpčiukais yra madinga moterų šukuosena. Trumpi sluoksniai aplink veidą ir viršugalvį, suporuoti su kirpčiukais, suteikia jaunatvišką išvaizdą. Šis stilius populiarus tarp dvidešimtmečių ir trisdešimtmečių moterų. Tikslus kirpimas skustuvu ilgainiui gali patobulinti šią šukuoseną.

Piksi bob šukuosena su kirpčiukais

Pagalvokite, kad pixie bobas su kirpčiukais yra viena iš modernesnių šukuosenų su kirpčiukais. Ši trumpa šukuosena yra itin miela ir universali. Galite ją nešioti tiesią, kad atrodytumėte drąsiai, arba susukti, kad stilius būtų švelnesnis. Įsigydami šį stilių, įsitikinkite, kad jūsų stilistas baigia kilpą ir sujungia ją su ilgesne priekine dalimi, kad padarytų didžiausią poveikį. Trumpi kirpčiukai taip pat yra universalūs, todėl juos galite nešioti tiesiai žemyn arba sušukuotus į šoną.

Platininis piksi kirpimas su kapotais kirpčiukais

Ši šukuosena – tai drąsus pareiškimas, pasižymintis ryškiu platinos blond atspalviu, kurį puikiai papildo elegantiškas pixie kirpimas su kapotais kirpčiukais. Trumpas ilgis rodo, kad žavesys būdingas ne tik ilgiems plaukams. Smulkiai kirpti kirpčiukai suteikia madingą efektą ir sukuria stilingą ilgio kontrastą. Jei norite prisiliesti prie aukštosios mados, rinkitės trumpus kirpčiukus, kad išryškintumėte savo stilių.

Garbanotas piksi bob su kirpčiukais

Trumpi plaukai su kirpčiukais būna ne tik tiesių plaukų tipų. Garbanoti kirpčiukai yra populiariausia tendencija, sukurianti dinamišką siluetą su griežtomis garbanomis ir šoniniais kirpčiukais. Šis stilius puikiai tinka toms, kurios turi natūralių garbanų, nes suteikia unikalų ir akį traukiantį įvaizdį.

Asimetriškas bob su šoniniais kirpčiukais

Jeigu norite, kad jūsų kasdienė išvaizda būtų dramatiška, rinkitės asimetrišką bobą su ilgais šoniniais kirpčiukais. Šį nuostabų įvaizdį nesudėtinga formuoti – tereikia naudoti šiek tiek apimties suteikiančią priemonę, džiovintuvą ir apvalų šepetį.

Didelis piksi su drąsiais šoniniais kirpčiukais

Šoniniai kirpčiukai, kurie nusidriekia ilgiau nei jūsų plaukų ilgis, yra puikus įvaizdis, jei esate pakankamai drąsūs. Ilgi, į šonus nusvirę ir paryškinti kirpčiukai gali puikiai įrėminti veidą, tačiau kai kurie stilistai mieliau renkasi, kad kirpčiukai sėdėtų virš veido – taip pat atrodysite paslaptingiau. Šis gilaus šoninio kirpimo stilius puikiai dera su trumpintu pixie kirpimu.

Smakro ilgio bob su kirpčiukais

Tamsus bobas su įmantriais kirpčiukais yra labai svarbus norint pasiekti alternatyvų įvaizdį. Nors dažniausiai matoma tamsiai ruda arba juoda spalva, sportas su šviesiai rusvais plaukais jai įkvepia naujos gyvybės. Imbiero ir šviesiai šviesūs blondinės atspalviai, užuot skleidę duslumą ir paslaptingumą, pakylėja stilių.

Karamelinis trumpas bob su plunksnuotais kirpčiukais

Kai norite sumažinti storų plaukų apimtis arba suteikti apimties plonoms sruogoms, rinkitės smakro ilgio bobą su plunksniniais kirpčiukais. Savo įvaizdį pagyvinkite pasirinkę stilingą spalvą, pavyzdžiui, žavų karamelinį balayage’ą, kuris neabejotinai taps dėmesio centru!

Trumpas kampuotas bob su kirpčiukais

Ketinkite rinktis trumpą kampuotą bobą su sruogelėmis, kad pailgintumėte ir sulieknintumėte platesnę ar pilnesnę veido formą. Kampuotas kirpimas suteikia apibrėžtą struktūrą, o išminti kirpčiukai sukuria kvadrato efektą ir papildo apvalesnius bruožus. Palaipsniui ilgėjantys šonai padeda vizualiai suliekninti veidą, suteikdami veido bruožams patrauklų rėmelį.

Platinos spalvos piksi su asimetriškais kirpčiukais

Ovaliems veidams idealiai tinka platininis pixie su asimetriškais kirpčiukais ir smulkintais sluoksniais. Pagerinkite išvaizdą tekstūra, naudodami lengvas putas arba modeliavimo kremą. Sluoksnius priekyje sušukuokite atgal, kad būtų daugiau apimties, tada perbraukite šepetėliu. Pabaigai naudokite apimties suteikiantį purškiklį, kad plaukai būtų dar puresni.

Trumpas bukas bob su permatomais kirpčiukais

Trumpas bukas bobas su permatomais kirpčiukais yra populiari trumpa šukuosena. Ji dvelkia moderniu ir moterišku įvaizdžiu. Toms, kurios mėgsta drąsų ir klasikinį stilių, idealus pasirinkimas – tupi boba su permatomais kirpčiukais. Apsvarstykite galimybę jį nudažyti gražiu šviesiu atspalviu, kad jis būtų gaivus.

Trumpas bob su pilnais kirpčiukais šviesiems plaukams

Trumpas bobas su pilnais kirpčiukais yra stilinga šukuosena, kuri puikiai tinka plonos tekstūros plaukams. Tupus kirpimas padeda sukurti plaukų pilnatvę, ypač ties smilkiniais, kur plaukai natūraliai būna plonesni. Šį įvaizdį užbaigia tekstūrinis kirpčiukas, suteikiantis šukuosenai švelnumo ir rafinuotumo.

Mažai priežiūros reikalaujantis glotnus kirpimas su permatomais kirpčiukais

Svarstote apie kaklo ilgio glotnią šukuoseną su permatomais kirpčiukais? Kampuotas kirpimas idealiai tinka ovalo formos veidams, nes papildo veido bruožus. Stilistai gali kirpti šukuoseną kampu, kad ji taptų tekstūriškesnė ir dailesnė. Kad kirpčiukai būtų tvarkingi, naudokite apvalų šepetį. Tvarkydami šukuoseną, užtepkite putų, tada išdžiovinkite plokščiu šepečiu, kad šukuosena būtų glotni ir blizgi. Jei norite dar didesnio dailumo, naudokite plokščią lygintuvą.

Medaus atspalvio blondiniškas bob kirpimas su kirpčiukais

Medaus atspalvio blondiniškas bob kirpimas su kirpčiukais
@teryn.tucker.hair

Ar norite įgauti naują madingą išvaizdą? Kodėl gi neišbandžius medaus blondinės bobos su siaurėjančiais kirpčiukais. Siaurėjantys kirpčiukai yra naujausias kirpčiukų mados klyksmas! Jos primena užuolaidų kirpčiukus, tačiau centre yra trumpesnės ir elegantiškai įrėmina kaktą. Siūlau kreiptis į kirpėją, išmanantį trumpų plaukų kirpimą, ypač jei ketinate rinktis trumpesnį kirpimą.

Labai trumpa šukuosena su storais permatomais kirpčiukais

Jeigu jūsų plaukai tiesūs ir lygūs, pasvarstykite apie labai trumpą šukuoseną su storais permatomais kirpčiukais, kurie suteiks judesio. Šio kirpimo sluoksniai ir ilgis sukuria tekstūrą ir apimtį, pašalindami perteklinį svorį. Pasirinkite natūralų, netvarkingą šukuoseną, kad atrodytumėte madingai.

Modernus trumpas banguotas bob su užuolaidų kirpčiukais

Pasidžiaukite moderniu trumpu banguojančiu bobu su užuolaidų kirpčiukais – elegantišku stiliumi, kuris gali jus sugundyti nusikirpti savo kirpčiukus. Šis bobas idealiai tinka 30-40 metų moterims, turinčioms plonus plaukus ir natūralias bangas. Sužinokite, kaip prie trumpų banguojančių plaukų priderinti kirpčiukus.

Ilgi, tankūs kirpčiukai trumpiems plaukams

Dilgi sunkūs kirpčiukai trumpiems plaukams suteikia stiprų veidą įrėminantį efektą. Jos puikiai tinka ilgesnių veido formų moterims. Trumpų plaukų šukuosenos ir taip idealiai tinka ilgesnėms veido formoms, tačiau norint sustiprinti efektą, pridėjus ilgesnes sunkias sruogas, dengiančias antakius, bus pasiektas veidą formuojantis efektas. Pasirinkę trumpus plaukus su kirpčiukais, veiksmingai įrėminsite veidą ir išryškinsite veido bruožus, ypač jei turite gerai išreikštą kaulų struktūrą.

Išskirtinis trumpas žilstelėjęs kirpimas su tekstūruotais kirpčiukais

Svarstykite apie trumpą šukuoseną su tekstūriniais užuolaidiniais kirpčiukais, kad galėtumėte lengvai formuoti ir prižiūrėti. Šis mažai priežiūros reikalaujantis trumpas šukuosenos kirpimas su kapotais kirpčiukais, kaip matyti paveikslėlyje, idealiai tinka užimtoms mamoms. Tekstūriniai kapoti kirpčiukai prideda švelnumo aplink veidą, įdėdami minimalias pastangas. Trumpi kirpčiukai papildo ir išryškina veidą, sukurdami įrėminimo efektą. Daugiau trumpų šukuosenų su garbanotais kirpčiukais rasite toliau.

Ausų ilgio piksi kirpimas su kirpčiukais

Ši šukuosena – tai puikus elegancijos ir elegancijos derinys. Ausis siekiantis pixie kirpimas su kirpčiukais demonstruoja trumpą sruogą su polėkiu. Rinkitės šviesų atspalvį, kad derėtų prie šviesių ar neutralių odos tonų.

Didelis A formos bob su kutais

Jei norite atrodyti puošniai, rinkitės aukštai sušukuotą A formos bobą su kutais. Šis stilius suteikia kūno, idealiai tinka ploniems plaukams. Aukšta šukuosena suteikia formą, o namuose ją reikia formuoti minimaliai. Pasikonsultuokite su stilistu, kad kirpimas ir aukštas kuodas tiktų jūsų veido formai ir profiliui, pagerindamas jūsų išvaizdą iš visų pusių. Rinkitės jums patinkantį stilių, o ne sekite tendencijas.

Kvadratinis bob ir lengvi kirpčiukai ploniems plaukams

Pagalvokite apie kvadratinį bobą su šviesiais kirpčiukais. Jei turite plonus plaukus, tamsus bobos perimetras suteiks jums pilniausią kirpimo išvaizdą. Lengvi kirpčiukai suteiks jūsų bobui įvairialypės išvaizdos ir puikiai atrodys ant pailgo, širdutės ir kvadrato formos veido.

Smakro ilgio švelnių sluoksnių bob su kirpčiukais vyresnėms nei 70 metų moterims

Smakro ilgio švelnių sluoksnių bob su kirpčiukais vyresnėms nei 70 metų moterims
@local.stylist.ursi

Sveikesnėms nei 70 metų moterims veidą įrėminantis smakro ilgio bobas su minkštais sluoksniais ir tankiais kirpčiukais – tai liaupsinantis pasirinkimas. Šioje šukuosenoje derinamas trumpesnis ilgis ir ilgesni sluoksniai, todėl sukuriama stilinga forma, pabrėžianti veido bruožus. Norint išlaikyti formą ir sluoksnius, būtina reguliariai kirpti. Pasirinkite ilgesnes sruogas, kad būtų lengviau jas formuoti ir galėtumėte susegti arba užkišti už ausų. Jei turite trumpą kaktą, apsvarstykite ilgesnį kuodą arba šoninį kirpčiuką, kad veidas nebūtų apvalus.

Sloksniuotas bob su šoniniais kirpčiukais

Dilgi šoniniai kirpčiukai, suporuoti su trumpu kirpčiuku, sukuria jūsų veidą glostantį rėmelį. Ši šukuosena turi gilų šoninį kirpimą, o išdžiovinta atrodo stulbinamai, todėl idealiai tinka oficialiems renginiams. Tinkamai sutvarkyta ši šukuosena dvelkia švelnumu, moteriškumu ir itin stilingu įvaizdžiu.

Kaklo ilgio šukuosena su tiesiais kirstais kirpčiukais

Siekdami žavios trumpos šukuosenos su kirpčiukais, apsvarstykite galimybę rinktis rožinio aukso plaukų spalvą, kuri suteiks modernumo. Pasiekite madingą įvaizdį su kaklo ilgio bobu su tiesiais skersai kirptais kirpčiukais, kirptu tiesiu kirpimu ir paplūdimio bangomis.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment