39 trumpų plaukų pynimo idėjos: karščiausi sezono stiliai!

Pradžia » Trumpi kirpimai » 39 trumpų plaukų pynimo idėjos: karščiausi sezono stiliai!

Publikuota

Olandiškas trumpų plaukų pynimas

Ieškote žavios pusiau į viršų pintos šukuosenos ypatingai progai? Šios žavios olandiškos pynės trumpiems plaukams tikrai apsuks galvą ir užkariaus širdis! Sujunkite jas su tamsiai šviesiais balkšvais plaukais, o galus papuoškite paplūdimio bangomis, kad atrodytumėte stulbinamai. Nesvarbu, ar dalyvausite boho tematikos renginyje, ar didelėse vestuvėse, su šia madinga šukuosena tapsite stiliaus ikona.

Dviejų karūnų plaukų pynimas

Karūninės pynės grožis slypi jos gebėjime įrėminti veidą ir paslėpti plaukus, panašiai kaip galvos juosta. Išpopuliarėjusios muzikos festivalių tendencijose, pintos karūnos suteikia stilingumo. Pagerinkite savo įvaizdį su dviguba karūnos pynėle, pasižyminčia susivėlusia žuvies uodega.

Trumpų plaukų pynimas su karoliukais

Trumpiems plaukams skirtos pynės su karoliukais spinduliuoja karalienės Kleo vibracijas! Į pynę įkomponuoti auksiniai karoliukai pakylėja stilių, ypač derantį prie bronzinės šokoladinės odos.

Karūnos pynimas

Ši trumpų plaukų karūnos pynutė spinduliuoja elegantišką boho-chic stilių, tinkantį kasdieniam nešiojimui. Išryškinti plaukai suteikia dimensijos, sustiprindami pynės tekstūros efektą. Laisvos garbanos papildo bendrą įvaizdį, todėl jis yra universalus įvairioms progoms. Nesvarbu, ar tai būtų išleistuvių vakaras, ar kasdienė išvyka, šis stilius puikiai tiks. Šį minimalistinį trumpų plaukų pynimą pasieksite naudodami šilumą saugančią priemonę, apimties suteikiančią priemonę ir stipriai laikantį plaukų laką. Supinkite pynę, kad išgautumėte atsipalaidavusį, tekstūrinį stilių. Sukurkite laisvas garbanas, “Babyliss” garbanojimo lazdele susukdami vieno colio ilgio kirpčiukus ir prieš formuodami šukuoseną leiskite jiems atvėsti.

Kelios pynės su kirpimu

Atskleiskite savo drąsų kirpimą su daugybe įvairaus dydžio pynėmis. Netaisyklingų kirpčių asortimentas – tai drąsus ir unikalus sprendimas, rodantis jūsų nenorą laikytis reikalavimų.

Ganos plaukų pynės

Ši iš Afrikos kilusi šukuosena priklauso nuo pynėjo kūrybiškumo. Ji nereikalauja daug priežiūros, puikiai tinka įtemptai kasdienybei. Jokio streso dėl šukavimo, taupomas laikas ir pinigai. Šį įvaizdį galite išgauti net su peruku, taip sutaupydami valandų, išlaidų ir skatindami plaukų sveikatą.

Trumpas pusiau aukštyn, pusiau žemyn plaukų pynimas

Papildykite savo pusiau pakeltų, pusiau nuleistų plaukų stilių su šone integruotu prancūzišku pynimu. Idealiai tinka vienadieniams plaukams, todėl puikiai tinka toms dienoms, kai reikia plaukus plauti tarp šampūnų!

Pintas bobas pusiau į viršų

Peržiūrėkite nesudėtingą šios šukuosenos pamoką. Pradėkite purkšti sausą šampūną ant plaukų, kad išgautumėte reikiamą tekstūrą. Tada atskirkite didelę dalį plaukų priekyje, kad kai kurios sruogos natūraliai įrėmintų veidą. Ši priekinė dalis bus pagrindinė pynė. Likusius plaukus suriškite į laisvą, žemą kuodą ir sutvirtinkite smeigtukais. Padalykite priekinę dalį į tris dalis ir pradėkite pinti. Paslėpkite galus, prisegdami juos prie kuodo viršaus. Kad būtų puošniau, supinkite priešingą pusę ir sukurkite pintą karūną. Galiausiai švelnias sruogas laisvai susukite aplink veidą, kad užbaigtumėte įvaizdį.

Tankus trumpų plaukų pynimas

Koncepcija patobulinti bob šukuoseną juodaodėms moterims mažomis, tankiomis pynėmis yra geniali. Ji siūlo žavų makiažą trumpaplaukėms afroamerikietėms. Auksiniai akcentai pasitarnauja kaip papildomas “wow” faktorius bendram stiliui.

Šoninė žvejo uodegos plaukų pynė

Ar turite elegantišką graduotą kirpimą ir ryškią plaukų spalvą? Pademonstruokite savo plaukų grožį su apverstos žuvies uodegos pynele, kaip paveikslėlyje! Paslėpkite gumelę po nedidele plaukų dalimi – tai madinga technika, kurią mėgsta madingi asmenys.

Rausvas bobas ir stambus pynimas

Jei ieškote ryškaus įkvėpimo kitai šukuosenai, apsvarstykite tokį nuostabų derinį, koks pavaizduotas šiame paveikslėje. Įtraukdami kelis atspalvius, pavyzdžiui, vidutiniškai rudą, ryškiai rožinę ir rožinio aukso, galite išgauti stulbinantį kontrastą. Stambus pynimas suteikia žaismingumo visam įvaizdžiui. Absoliučiai žavinga!

Pintos trumpų plaukų sruogos merginoms

Šios dėžutės pynės jaunai juodaodei merginai trumpais plaukais iš naujo apibrėžia paprastumą. Papuoštos žavingais karoliukų plaukų aksesuarais, šios pynės užtikrina, kad vaikai visada bus nepriekaištingai atrodantys

Dvigubos olandiškos trumpų plaukų pynės

Jeigu norite greitos, bet nuostabios šukuosenos, dvigubos olandiškos pynės yra puikus pasirinkimas! Šis klasikinis stilius, idealiai tinkantis treniruotėms ar atsitiktiniams pasivaikščiojimams, ne tik saugo plaukus nuo veido, bet ir suteikia žavesio jūsų įvaizdžiui. Nors pinant trumpus plaukus gali prireikti šiek tiek praktikos, galutinis rezultatas tikrai vertas pastangų.

Kreivas mohaukų plaukų pynimas

Ši nuostabi šukuosena neabejotinai patraukia dėmesį. Sudėtingos pynės kaskadomis nusidriekia per galvą, sukurdamos talpią pintą “Mohawk” šukuoseną, kuri išsiskiria ryškiu šviesiu atspalviu.

Buffant ir šoninis pynimas

Šoninės pynės – tai greitas būdas bet kokiam stiliui suteikti šmaikštumo, suteikiant subtilią tekstūrą, kuri išryškina stilių, bet jo neužgožia. Jos yra elegantiškas formalaus įvaizdžio akcentas, suteikiantis puošnumo, tačiau tinkantis ir konservatyviai aplinkai.

Šoninės prancūziškos pynės trumpiems plaukams

Prancūziškos trumpų plaukų pynės yra mielos, tačiau neįpareigojančios. Šis stilius gali paįvairinti visą įvaizdį. Šukuosena yra trumpas bobas, kurį lengva prižiūrėti. Jei nesirenkate prancūziškų pynių, galite jas susipinti pagrindiniu 3 sruogų pynimu, o tada atpalaiduoti, kad išgautumėte šiek tiek netvarkingą ir žavesnę išvaizdą.

Supintos plonų trumpų plaukų sruogos

Patirkite boho eleganciją su šiomis įspūdingomis olandiškomis pynėmis ploniems, trumpiems plaukams. Išryškinkite savo įvaizdį naudodami minimalų aksesuarų kiekį, kad jūsų šviesūs balayage ir ombre plaukai žvilgėtų aukščiau už kitus, net jei turite plonus ir plonus plaukus.

Unikalios olandiškos plaukų pynės

Kai kalbama apie pintas trumpų plaukų šukuosenas, šios nedidelės pynės į kuodukus yra išskirtinis pasirinkimas. Nors šioms atvirkščiai pintoms kuodukams gali prireikti pagalbos, galutinis rezultatas neabejotinai vertas pastangų.

Paprastas šoninis trumpų plaukų pynimas

Boho gražuolės, atkreipkite dėmesį! Ši nesudėtinga, bet įspūdinga pynutė puikiai tinka trumpiems plaukams sutramdyti nuo veido ir kartu skleisti elegantišką bohemišką nuotaiką. Lengvai kasdienei šukuosenai derinkite su sušukuotais plaukais.

Edgy piksi kirpimas su olandišku pynimu

Patvirtinkite olandiškų pynių su posūkiu tendenciją. Priešingai populiariai nuomonei, norint sukurti šį įvaizdį, jums nereikia ilgų plaukų. Trumpą olandišką pynę derinkite su elegantišku pixie kirpimu. Pasirūpinkite, kad kirpimas būtų glotnus ir tikslus, kad pynė sukurtų ryškų kontrastą tarp ilgesnių ir trumpesnių plaukų dalių. Rezultatas? Drąsus ir dėmesį prikaustantis stilius, kuris privers pasukti galvą.

Juodų plaukų pynimas

Šis stilius žinomas kaip dėžutės pynimai bob kirpime – populiarus natūralių plaukų apsauginis stilius. Jis nesenstantis, tinka visiems įvaizdžiams – profesionaliam, laisvalaikio ar elegantiškam, ir visoms amžiaus grupėms. Pynės būna įvairių spalvų, todėl siūlomas platus pasirinkimas. Nereikalauja daug priežiūros, užtenka reguliaraus kondicionavimo su vandeniu ir nepaliekančiu kondicionieriumi. Jei norite ilgiau nešioti, galvos odą valykite atskiestu obuolių actu. Prieš pindami plaukus atsižvelkite į plaukų būklę; ploniems plaukams venkite tamprių ar sunkių pynimų. Palikite kūdikių plaukų ant plaukų linijos, kad apsaugotumėte plaukų kraštus, stilizuokite plaukų geliu, kad atrodytumėte tvarkingai. Paprasta, bet elegantiška šukuosena, kurią dėvint kasdien reikia minimaliai stilizuoti.

Pusiau į viršų žuvies uodegos plaukų pynė

Kai kalbama apie pintus stilius, norint sukurti tobulą išvaizdą, labai svarbu apimtis ir forma. Kad suvaldytumėte plaukų garbanojimąsi ir išlaikytumėte paklusnius plaukus, idealiai tinka toks produktas kaip “Artego fingerprints” plaukų vaškas. Jis suteikia lanksčią fiksaciją, suteikia blizgesio ir leidžia koreguoti pynės apimtį. Be to, jis pasižymi maloniu kvapu, kuris pagerina bendrą įspūdį.

Sudėtingas dvigubas prancūziškas plaukų pynimas

Trokštate įmantrios išvaizdos, bet trūksta ilgų plaukų? Nesijaudinkite. Trumpų plaukų pynimai yra stulbinantys ir žavūs, nesvarbu, ar tai būtų kelių centimetrų, ar pečių ilgio sruogos. Pasikonsultuokite su kirpėju dėl unikalaus stiliaus su dviem ar daugiau pynimų!

Miela trumpų plaukų pynimo idėja

“Braided Half Updo” – tai šaunios pynės su nėrinių ar žuvies uodegos raštu, kurios suteikia storio ir vizualinio susidomėjimo, tačiau neatrodo pernelyg apgalvotos. Atkreipkite dėmesį į tokias detales kaip apvynioti kuodukų laikikliai, kad būtų išbaigtas efektas.

Graži pynė trumpiems plaukams

Kai kalbame apie aureolės šukuosenas, jos puikiai tinka asmenims, pereinantiems prie ilgesnių natūralių plaukų arba ieškantiems apsauginio stiliaus. Jei jūsų plaukai per trumpi šiam įvaizdžiui pasiekti, kreipkitės pagalbos į kirpėją. Jie gali atlikti stebuklingą darbą, galbūt įtraukti priaugintus plaukus, kad išgautumėte norimą stilių.

Paprastai pinti trumpi plaukai

Toliau pateikiami pagrindiniai žingsniai, kaip pinti labai trumpus plaukus: Iš pradžių užtepkite putų, kad geriau sukibtų. Viršutinę dalį padalykite į tris dalis ir pritvirtinkite segtuku. Atsekite vieną dalį, pradėkite pinti nuo plaukų linijos, įtraukdami daugiau plaukų, kad suformuotumėte olandišką pynę. Pabaigoje sutvirtinkite maža plaukų sruoga. Pakartokite procesą su likusiomis dalimis.

Garbanotų trumpų plaukų pynimas

Natūraliomis garbanomis natūraliai nukirptiems trumpiems plaukams pravers pynės, kurios suteiks jiems smagaus susisukimo. Šį pynimo stilių privalo išbandyti galingos moterys, norinčios trumpiems garbanotiems plaukams suteikti puošnumo.

Daugiaspalvė karūnos plaukų pynė

Atraskite trumpų plaukų pynės universalumą, tinkantį tiek ploniems, tiek storiems plaukams. Norėdami suteikti apimties plonesnėms sruogoms, apsvarstykite galimybę pynę supinti į kasas (išardyti), kad išgautumėte netobulą, bet visavertę formą.

Lengvas aureolės pynimas

Viena iš geriausių aureolės pynimo ypatybių yra jo universalumas. Šis stilius tinka ir moderniai, ir stilingai išvaizdai, todėl tinka įvairioms progoms, pavyzdžiui, vestuvėms ar kasdienėms išvykoms. Prašydami šio stiliaus, nurodykite stilistui pageidaujamą pynimo tipą. Aureolės pynės grožis slypi tame, kad į ją galima įkomponuoti įvairius pynimo stilius, pavyzdžiui, žuvies uodegą, ir taip sukurti unikalų aureolės efektą.

Čekiškas trumpų plaukų pynimas

Šis bohemiškas pynimas – tai modernus tradicinio pusiau į viršų, pusiau į apačią pintų plaukų stiliaus posūkis. Boho pynimo variantai trumpiems plaukams yra neįtikėtinai lengvai pritaikomi. Jos tinka daugumai plaukų ilgių, nors labai ploniems plaukams gali būti netinkamos. Kad pynė taptų puošnesnė, naudokite tekstūrą suteikiančias priemones.

Sportinis piksi plaukų pynimas

Ši šukuosena – tai pastelinė vienaragio 3D pynutė “Pixie Braided”, kurioje švelnios spalvos (Guy Tang #Mydentity Vibrant Pastels) derinamos su aštriu kirpimu. Idealiai tinka pixie kirpčiai su labai trumpais pakraštėliais, ji puikiai tinka Kalėdų vakarėlių sezonui. Norėdami atkurti šį įvaizdį, atlikite šiuos veiksmus:

1. Ant sausų plaukų užpurkškite tekstūros purškiklį. Padalykite plaukus į 3 vertikalias sekcijas (centrinę didesnę, šonines mažesnes). Šonines sekcijas patepkite lengvos fiksacijos pasta ir sukurkite nedideles olandiškas pynes. Atlaisvinkite pynes ir, jei reikia, papildykite tekstūros purškikliu.

2. Centrinei sekcijai sukurkite cilindrines garbanas su garbanojimo žnyplėmis ir šilumą apsaugančiu purškikliu. Naudokite lengvos fiksacijos stiliaus purškiklį, tada sukryžiuokite garbanas, kad imituotumėte pynę. Mažesnes kasas po centrine pinta sruoga pritvirtinkite smeigtukais.

3. Šukuoseną užbaigkite maksimalios fiksacijos stiliaus purškikliu, kad ilgai išliktų ir bet kokiame renginyje atkreiptų dėmesį.

Galvos juostos tipo pynimas

Ši galvos juostos pynė – tai smagus stilius su boho prieskoniu. Puikiai tinka vestuvėms ar vakarėliams, nes ją galima universaliai pasipuošti arba pasipuošti. Žuvų uodegos pynimas išryškina tekstūrą ir dimensiją, todėl nereikia papildomų aksesuarų. Atsižvelkite į savo plaukų spalvą ir tekstūrą; pynės labiau išryškėja ant šviesių plaukų nei ant brunetės plaukų.

Pintas viršugalvis

Prancūziškos pynės skirtos ne tik mažyliams ir bibliotekininkėms; jos gali būti neįtikėtinai stilingos, priklausomai nuo to, kaip jas stilizuosite. Pagerinti pagrindinį stilių galima pasitelkus spalvą ir kirpimą. Šiame konkrečiame įvaizdyje panaudoti vidurnakčio mėlyni atspalviai ir madingas viršutinis mazgas, kad trumpų plaukų kirpimas pakiltų į visiškai naują lygį.

Krioklio tipo plaukų pynimas

Pusiau į viršų pintos trumpų plaukų šukuosenos yra puikus pasirinkimas, nes jos suteikia tekstūros nesumažindamos ilgio ar apimties. Puikiai tinka laiko neturinčioms moterims, nes šį stilių, pasitelkusios tinkamas priemones, galima išgauti vos per 5 minutes.

Pynimo idėja trumpiems juodiems plaukams

Šios trumpų juodų plaukų pynės yra nepakartojamos. Kiekviena pynė yra tvarkingai supinta ir susukta, puikiai tinka juodaodėms merginoms ir moterims, kad jos be vargo žavėtų.

Garbanotas “Fauxhawk” pynimas

Kartais pynimais galima sukurti įspūdingą dirbtinę šukuoseną. Susukite vidurinę dalį ir pakelkite sruogas į “hawk”, po ja demonstruodami kukurūzų sruogas. Šis stilius madingas ir elegantiškas.

Šoninis pynimas su žiedais

Šią elegantišką trumpų plaukų prancūzišką pynę paprasta susipinti įvaldžius šią techniką. Pagerinkite savo stilių pridėdami žiedus – tai madingas akcentas, tinkantis bet kokiai progai!

Trumpų natūralių plaukų pynimas

Trumpų natūralių plaukų pynimai yra neabejotinai madingi. Šiuolaikinėje įvairių technikų ir priauginimo eroje natūralūs plaukai yra labai vertinami. Pasitikėkite šia tendencija ir kartu saugokite plaukus naudodamos šį apsauginį pynimų stilių, tinkantį trumpesniems plaukams.

Pynės su žemu kuoduku bobo kirpimui

Pynės trumpais plaukais gali turėti daugybę pavidalų. Šioje švelnioje ir elegantiškoje šukuosenoje dvi pynės susegtos į netvarkingą kuodą ties kaklu. Priimkite netobulumo grožį ir nesirūpinkite, kad pynės būtų pernelyg vienodos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment