48 madingiausios trumpų plaukų šukuosenos kasdienai

Pradžia » Trumpi kirpimai » 48 madingiausios trumpų plaukų šukuosenos kasdienai

Publikuota

Mažai priežiūros reikalaujantis trumpas kirpimas

Svarstykite galimybę išbandyti mažai priežiūros reikalaujantį trumpą kirpimą, kad pabrėžtumėte savo veido bruožus, ypač jei esate apvalios ar ovalios veido formos. Šį stilių neįtikėtinai lengva tvarkyti ir šukuoti, todėl jis yra puikus pasirinkimas turintiems įtemptą dienotvarkę. Nors šukuoseną gali tekti reguliariai kirpti, kad būtų išlaikyta jos forma, dėl paprastumo ir universalumo šis kirpimas yra populiarus daugelio žmonių pasirinkimas.

Stylingas vyresnio amžiaus moterų piksi kirpimas

Stilus piksikso kirpimas vyresnio amžiaus moterims bet kokio tipo plaukams suteikia daug pilnumo ir tekstūros. Mažai priežiūros reikalaujantys kirpimai lepina madingas moteris, kurios nori smagaus stiliaus per minimalų laiką.

Trumpas bob kirpimas kasdienai

Kartojant trumpą bob makiažą pasikeis jūsų požiūris ir jausitės nuostabiai. Paprašykite, kad ilgis virš pečių būtų toks, koks jums patogus. Ir paprašykite vidutinio ilgio sluoksnių, kad išgautumėte modernią formą. Pabandykite džiovinti vidutinio ilgio apvaliu šepečiu, kad sukurtumėte bangas. Galbūt jums nereikės jų garbanoti.

Trumpas ir glotnus kampuotas tiesių plaukų bob

Trumpas ir glotnus kampuotas bobas tiesiems plaukams – tai gerai sutvarkyta šukuosena. Puikiai tinka tiesiems plaukams arba toms, kurios nori kirptis tiesius plaukus, nes yra stilinga ir lengvai formuojama.

Priežiūros nereikalaujanti trumpa piksi šukuosena

Išbandykite mažai priežiūros reikalaujantį, labai trumpą pixie, kad sukurtumėte žavų, minkštą, moterišką stilių. Šią šukuoseną galima formuoti su tekstūros priemone ir ji puikiai atrodo plonų plaukų arba išretėjusių plaukų tekstūros.

Piksi kirpimas su kirpčiukais

Mažai priežiūros reikalaujantis pixie kirpimas su kirpčiukais – tai smagus, išpuoselėtas ir lengvai prižiūrimas stilius. Šie kirpimai puikiai tinka ploniems ar storiems plaukams, jie išryškina akis ir juos nesunku formuoti. Jei norite, kad ji iš tiesų išryškėtų, derinkite ją su platinine plaukų spalva!

Garbanotas piksi kirpimas

Natūralių garbanų puoselėjimas gali būti ir palaima, ir iššūkis. Jų teikiamas apimties grožis dažnai kainuoja laiko ir pinigų priežiūrai. Tačiau pasirinkus garbanotą piksi šukuoseną šį iššūkį galima paversti stilingu privalumu. Ši trumpa šukuosena leidžia pademonstruoti nuostabias garbanas ir tuo pat metu mėgautis patogia, mažai priežiūros reikalaujančia išvaizda. Tai puikus žavesio be pastangų ir praktiškumo derinys.

Žandikaulio ilgio trumpa bob šukuosena

Svarstykite galimybę išbandyti žandikaulio ilgio trumpų bobų šukuoseną, kad atrodytumėte labiau apibrėžtai. Šis stilius puikiai tinka tiems, kurių plaukai ploni, nes gali suteikti tikslumo ir glotnumo. Gali būti, kad šiai šukuosenai prižiūrėti prireiks minimalaus kiekio produktų ir karštų įrankių, todėl patartina pasikonsultuoti su stilistu ir gauti asmeninį patarimą.

Kepurinis trumpas kirpimas storiems plaukams

Susigrąžinkite papildomą svorį ir atsikratykite pažeistų plaukų galiukų, susikurdami trumpą šukuoseną. Naudokite šiek tiek tekstūrą suteikiančio purškiklio, kad nereikalaujanti daug priežiūros trumpa šukuosena būtų šauniai sušukuota.

Lengvas prancūziškas bob kirpimas

Žandikaulio ilgio prancūziški bob kirpimai ir ovalo formos veidas puikiai dera tarpusavyje! Jie išryškina jūsų veido bruožus ir yra itin lengvai šukuojami. Naudodami apvalų šepetį ir plaukų džiovintuvą, plaukų galiukus susukite į vidų. Plaukai išliks sodrūs ir tekstūriški, jei užtepsite šiek tiek plaukų formavimo putų.

Blondiniškas sukrautas bobas su šonine dalimi

Išbandykite modernų sukrautą kirpimą, kad stori plaukai įgautų lengvo žvilgesio. Ilgi sluoksniai gražiai įrėmins jūsų veidą, o gale sukrauti plaukai suteiks apimties ir matmenų. Perbraukite pirštais su trupučiu šukuosenos formavimo priemonės per šukuoseną, kad sukurtumėte dinamišką įvaizdį.

Malonus banguotas piksi kirpimas tinkantis kasdien

Apkarpytas žemiau smakro ir apipintas švelniomis bangomis, šis itin šaunus kirpimas atskleidžia jūsų grožį ir kartu suteikia komforto, kurį užtikrina mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas. Šiek tiek ilgio perimetru gražiai įrėmins jūsų bruožus ir suteiks subtilios tekstūros aplink veidą.

Sloksniuotas bob kirpimas su akcentais

Paprastas sluoksniuotas pečius siekiantis bob kirpimas atrodo visiškai stulbinamai, kai yra tiesus. Ne veltui tai vienas populiariausių mažai priežiūros reikalaujančių kirpimų. Šis kirpimas puikiai tinka su šilkiniais plonais plaukais, sukuriančiais nušlifuotą, elegantišką išvaizdą. Šiek tiek apimties suteikite plaukams suteiksite sušukuodami juos ties viršugalviu ir viskas bus paruošta!

Itin trumpas kirpimas kiekvienai dienai

Šviesi ir saulėta, ši žavinga imbierinė trumpa šukuosena tikrai patrauks dėmesį. Derinkite ryškią spalvą su trumpa mažai priežiūros reikalaujančia šukuosena, kad pasiektumėte stulbinantį efektą.

Madingas piksi kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims

Išbandykite jaunatvišką pixie kirpimą moterims virš 50 metų, kad atrodytumėte naujai ir gaiviai. Mažai priežiūros reikalaujantys trumpi kirpimai suteikia plaukams gyvybės, nes suteikia tekstūros, apimties ir pilnumo.

Išskutinėtas suveltas kirpimas

Šis skustuvu nukirptas kirpčiukas iki smakro geriausiai tinka ploniems ir vidutinio tankumo plaukams. Pakeitus veido rėmus, suformavus kirpčiukus ir pažaidus su kirpčiukais, galite turėti daugybę mažai priežiūros reikalaujančių stiliaus variantų.

Tekstūruotas bob su kirpčiukais

Šis talpus kapotas bobas puikiai tinka įvairių tekstūrų plaukams. Naudokite tinkamus plaukų produktus, kad suteiktumėte savo kirpčiukams žvilgesio ir tekstūros. Apimties suteikiančios putos padės sukurti norimą apimties efektą, o šiek tiek plaukų lako padės išlaikyti išsiblaškiusius kirpčiukus vietoje.

Bob šukuosena labai garbanotiems plaukams

Suteikite savo garbanoms tinkamą formą, kad jos būtų elegantiškos ir nereikalautų daug priežiūros. Pagyvinkite klasikinį smakro ilgio bobą pasirinkdami apvalų kirpimą. Pasinaudokite proga suteikti šviesą ir kontrastą savo garbanoms, o natūralią jų tekstūrą pabrėžkite subtiliais akcentais.

Mini prancūziškas bob su tiesiais kirpčiukais

Mažasis prancūziškas bobas su kirpčiukais yra elegantiškas ir kartu žaismingas. Tai puikus pasirinkimas natūraliai tiesiems plaukams, o su tinkama šukuosenos formavimo priemone galima perpus sutrumpinti šukuosenos formavimo laiką. Svarbiausia, kad ji puikiai atrodo augant.

Bob su balayage

Šis švelniai paryškintas kirpimas tikrai tiks daugumai odos atspalvių ir plaukų tipų. Švelnūs auksinės rudos spalvos potėpiai sukuria šviesos žaismą jūsų plaukuose. Sutelkti į apatinę kirpimo dalį, jie išryškina kitaip paprastą bobą.

Elegantiškas moteriškas piksi kirpimas

Tavo trumpi plaukai gali atrodyti koketiškai, tačiau nereikalauti daug priežiūros ir būti praktiški. Antakius apnuoginantys kirpčiukai ir šoninės sruogos sukuria švelnią moterišką nuotaiką ir išskiria šią šukuoseną iš berniukiškų piksi šukuosenų.

Piksi kirpimas su trumpais kirpčiukais

Subtilus, bet su žiupsneliu aštrumo trumpas pixie kirpimas patinka tiek vyresnėms, tiek jaunoms moterims. Tai puikus stilius, suteikiantis ploniems plaukams apimties ir tekstūros. Be to, tai itin mažai priežiūros reikalaujantis variantas: tereikia greitai iššukuoti ir sruogas sutvirtinti plaukų geliu.

Vario spalvos “Shaggy Pixie”

Neabejotinai vienas geriausių trumpų šukuosenų, nereikalaujančių daug priežiūros, yra pixie. Šiai gražiai trumpų plaukų šukuosenai reikia nedaug arba visai nereikia laiko stiliui formuoti, todėl ši graži trumpa šukuosena pasitelkia jūsų plaukų tekstūrą. Įsigykite kirpimą, kuris būtų tiesiai virš ausų, o priekyje – spyruokliuojantys kirpčiukai. Šią nuostabią išvaizdą puikiai užbaigia gili vario spalvos plaukai.

Modernus smakro ilgio bob kirpimas brunetėms

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio kirpimo, kuris puikiai tiktų daugumai veido formų, tuomet apsvarstykite galimybę rinktis modernų brunetės smakro ilgio bobą. Šiek tiek pakirpta ties pakaušiu sukuria vientisą, į priekį kampuotą perimetrą. Paprašykite savo stilisto, kad jis atliktų vidinį tekstūravimą ir švelniai sušukuotų plaukų galiukus, kad plaukai atrodytų lengvai susivėlę. Susiję: Peržiūrėkite daugiau šukuosenų iki smakro, nereikalaujančių daug priežiūros.

Garbanota piksi šukuosena su pakirpimu

Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančių trumpų šukuosenų garbanotiems plaukams, šis žavus šviežias stilius gali būti jūsų pasirinkimas. Ji atvers jūsų kaklą ir veidą bei sukurs ryškų kontrastą tarp siaurėjančio pakaušio ir laisvų garbanų viršuje.

Paprasta šukuosena su mini kirpčiukais

Šukuosenos su kirpčiukais yra puikios, daug priežiūros nereikalaujančios šukuosenos. Išbandykite šią nesudėtingą madingą šukuoseną, kuri neatitrauks jūsų dėmesio nuo įtemptos dienotvarkės. Netvarkingas šukuosenos pobūdis ir netvarkinga šukuosena puikiai dera tarpusavyje.

Trumpas asimetriškas bob

Trokštate netradicinių, daug priežiūros nereikalaujančių trumpų šukuosenų? Rinkitės asimetrišką šukuoseną! Tai aštrus klasikinio trumpo bobo variantas, kurį mėgsta dauguma moterų – jis lieknina veidą ir puikiai subalansuoja veido bruožus.

Suveltas ir kapotas bob kirpimas

Pagalvokite apie netvarkingą ir kapotą bob kirpimą. Jei įsigysite trumpą tekstūrinį bixie kirpimą, jums nereikės ilgai gaišti laiko stiliui. Paprašykite, kad per visą karūną būtų pridėta daug tekstūros, kad turėtumėte judančių dalių. Naudokite pastą per galus su šaknų pudra, pavyzdžiui, Hairstory’s Powder, kad sukurtumėte apimtį ir tekstūrą.

Išskutinėta “Edgy Pixie Bob” šukuosena

Išbandykite edgy pixie bob su nuskustu kirpčiuku – tai švelnus ir lengvas stilius. Nereikalaujančios daug priežiūros trumpų plaukų šukuosenos geriausiai tinka ploniems plaukams ir puikiai tinka greitai išdžiovinti ir eiti.

Trumpas kirpimas su kirpčiukais kiekvienai dienai

Kortas shag su užuolaidiniais kirpčiukais – tai gražus sluoksniuotas kirpimas, suteikiantis plaukams švelnumo ir pilnumo. Ši šukuosena puikiai tinka moterims, kurios trokšta apimties be didelio stiliaus. Šio kirpimo sluoksniai sukuria tekstūrą ir judesį, o užuolaidiniai kirpčiukai elegantiškai įrėmina veidą. Ši šukuosena nereikalauja daug priežiūros trumpų plaukų savininkėms, nes atrodo elegantiškai ir lengvai.

Labai trumpas piksi kirpimas su pailgais kirpčiukais

Sukurkite drąsų, akį traukiantį įvaizdį, naudodami tokį aštrų, daug priežiūros nereikalaujantį kirpimą. Į šoną sušukuoti pailgi kirpčiukai suteikia šukuosenai elegantiškumo ir madingumo, taip pat padeda paslėpti aukštą kaktą ar linijas ir tinka daugumai veido formų.

Trumpas sluoksniuotas kirpimas

Papildykite garbanas ir sruogas elegantišku trumpu kirpimu. Tekstūriniai sluoksniai sukuria judesį ir stilių, o ilgesni kirpčiukai žaismingai įrėmina veidą. Kad garbanos būtų sveikos, kasdienę priežiūrą papildykite giliai drėkinamuoju kremu.

Smakro ilgio bob šukuosena

Bobo šukuosena iki smakro yra stilinga ir glostanti. Trumpas bobas puikiai tinka kaklui ar žandikaulio linijai paryškinti, o jo priežiūra nereikalauja daug pastangų.

Bixie kirpimas trumpiems plaukams kasdien

Bixie kirpimas, sujungiantis geriausias bob ir pixie kirpimų savybes, pastaruoju metu vis labiau populiarėja, ir tai nenuostabu. Ji visuotinai glosto veidą, nes pašalinus papildomas apimtis sukuriama glotni, veidą prigludusi išvaizda. Sluoksniavimas padeda išlaikyti nedidelę išvaizdą ir suteikia judesio.

Ilgas šviesus piksi bob kirpimas

Pasiruoškite išbandyti ilgą šviesiaplaukį pixie bobą su pakirpimu. Nusiskutę dalį plaukų galite įgauti kardinaliai naują išvaizdą, o mažiau plaukų reiškia mažiau priežiūros.

Trumpas bob kirpimas su nuskustais šonais

Trumpas bob kirpimas su nuskustais šonais gali palengvinti rengimosi procesą. Ją galima lengvai nuplauti ir eiti.

Smakro ilgio bob šukuosena

Trumpa šukuosena gali būti įspūdinga, jei kirpimas bus žemiau smakro. Jei jau puošitės bob kirpimu, pridėkite kirpčiukus, kad sušvelnintumėte veido bruožus ir suteiktumėte trumpai šukuosenai visiškai naują įspūdį.

Giliai mėlyna tekstūruota piksi

Vienas iš trumpo kirpimo privalumų – galimybė išgauti laukinesnes spalvas. Iš tiesų, prižiūrėti sudėtingo mėlyno, žalio ar rausvo atspalvio ilgų plaukų girnas yra nemenkas iššūkis. Tad kodėl gi nepasirinkus laukinės spalvos, apie kurią visada svajojote?”

Gyvybingas rožinis trumpas bob

Manote, kad trumpi bobai atrodo nuobodžiai? Pagalvokite dar kartą! Šis sodrus karštas rožinis atspalvis yra linksmas ir drąsus, todėl jausitės pasitikintys savimi ir galingi. Paprašykite stilisto, kad šaknys būtų tamsesnės, kad nereikėtų daug priežiūros.

Žaisminga ir trumpa šukuosena

Galite rinktis stilingą kirpimą, skirtą moterims su akiniais, siekiančioms mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus. Šis tekstūrinis kirpimas geriausiai tinka banguotiems plaukams ir suteikia žaismingą išvaizdą. Galėtumėte padaryti smulkiai susmulkintus sluoksnius ir pridėti trumpų kirpčiukų, kad suteiktumėte koketiškumo. Jei norite papildomos apimties, purkškite sausą šampūną prie šaknų ir iššukuokite šepetėliu. Šis kirpimas puikiai tinka visoms, kurios nori atrodyti lengvai elegantiškos.

Pompadour stilius su išblukimu

Pasižymėkite šukuosena su drąsiu išblukimu. Įsitikinkite, kad pridėjote reikiamą kiekį šukuosenos formavimo priemonių, kad sutvirtintumėte plaukus ir išgautumėte norimą apimtį, bet neatrodytumėte per daug išpuoselėta ir riebaluota.

Graduotas kirpimas su daug tekstūros

Jei norite sukurti mažai priežiūros reikalaujantį stilių, tinkantį storiems plaukams, apsvarstykite galimybę rinktis stipriai tekstūruotą laipsnišką kirpimą. Šį universalų kirpimą galite išlyginti džiovintuvu arba tiesiog išplauti ir palikti. Kad tarp plovimų išlaikytumėte plaukų apimtį ir gaivumą, naudokite apimties suteikiantį sausą šampūną.

Stilingasis Piece-y Pixie kirpimas

Kai pasirenkate stilių pagal savo natūralią tekstūrą, šukuosena tampa įdomi ir nereikalauja daug priežiūros. Išbandykite kūdikių akcentus, kad suteiktumėte dimensijos ir spalvos storesniems plaukams.

Ausų ilgio asimetriška piksi šukuosena

Išbandykite ausis siekiančią asimetrišką pixie šukuoseną, kuri tikrai patrauks galvą. Šis kirpimas su stora tekstūra ir stipriu kirpčiuku puikiai tinka ploniems, tankiems plaukams, kad jie būtų itin apimties. Susiję: Įspūdingos ausų ilgio kirpimo idėjos.

Labai trumpas piksi kirpimas su ilgais kirpčiukais

Visiškai trumpas pixie su ilgais kirpčiukais puikiai tinka moterims, norinčioms išlaikyti ilgį ties kakta ir trumpesnį ties kaklu. Paprašykite, kad aplink ausis ir užpakalinę galvos dalį kirptų siaurai, tačiau viršugalvyje išlaikytų ilgį.

Mažai priežiūros reikalaujantis trumpas natūralių plaukų kirpimas

Svarstykite galimybę rinktis mažai priežiūros reikalaujantį trumpą “buzz” kirpimą afroamerikiečių natūraliems plaukams. Šis šukuosenos pasirinkimas apima trumpesnį kirpimą, kuris ne tik išryškina veido bruožus, bet ir reikalauja minimalaus stiliaus kūrimo laiko. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, pasikonsultuokite su stilistu ir paprašykite naudoti trumpiausią kirpimo mašinėlių apsaugą, kad kirpimas būtų aštrus ir artimas odai.

Šviesus sloksniuotas kirpimas kasdienai

Šviesus sloksniuotas kirpimas kasdienai
@shear.fun.with.lauren.elyse

Tai mažai priežiūros reikalaujantis pilkų sluoksniuotų plaukų kirpimas. Trumpas sluoksniuotas bobas suteiks jūsų plaukams tvirtumo ir ypač puikiai tinka plonesnės tekstūros plaukams. Pabandykite sluoksnius papildyti plunksniniais galiukais, kad sukurtumėte gražų drugelio formos kirpimą.

Platėjanti tekstūruota piksi šukuosena

Minkštos plunksninės sruogos ir balayage paverčia šį mažai priežiūros reikalaujantį kirpimą šedevru. Medaus blondinės spalvos kirpčiukai paryškina plaukų tekstūrą ir sukuria dimensiją visų tipų plaukams. Eksperimentuokite su sruogelėmis, kad įrėmintumėte veidą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment