45 trumpų plaukų šukuosenos vestuvėms: madingiausios idėjos

Pradžia » Proginiai kirpimai » 45 trumpų plaukų šukuosenos vestuvėms: madingiausios idėjos

Publikuota

Elegantiška ir klasikinė trumpa šukuosena

Minkšti, švelnūs nuotakos plaukai yra klasikinis daugelio moterų įvaizdis. Vestuvių dieną rinktis paprastą, bet nuostabų stilių visada yra saugus pasirinkimas. Išlaikydamos paprastus plaukus, leisite ir sau, ir savo suknelei ryškiai švytėti savo ypatingą dieną.

Lengva Low Bun šukuosena

Pasiekti elegantišką vestuvinę trumpų plaukų šukuoseną gali būti sudėtinga, ypač turint storus plaukus ar sluoksniuotą šukuoseną. Norint pasiekti šį elegantišką nuotakos įvaizdį, patartina pasidomėti ir susirasti šukuosenų meistrą, kuris specializuojasi šių stilių srityje.

Hollywood stiliaus vintažinės bangos trumpiems plaukams

Ši šukuosena, apimanti senovinių Holivudo bangų eleganciją, dvelkia paprastumu ir žavesiu, todėl idealiai tinka vestuvėms. Universali įvairių tipų ir ilgio plaukams, ji suteikia natūralią ir prašmatnią išvaizdą. Kad šukuosena būtų šiuolaikiška, vietoj tradicinio šydo dėvėkite gale pritvirtintą tiulio kaspiną.

Banguota šukuosena su gražiu galvos apdangalu

Pagerinkite savo stilių, kurio centre – įspūdingas galvos apdangalas, paryškintas švelniomis bangomis, elegantiškai įrėminančiomis veidą. Šis nesudėtingas ir rafinuotas įvaizdis puikiai dera su paprasta, santūria apranga.

Žemo kuodo šukuosena vestuvėms

Žemas kuodas yra moderni šukuosena, kuri tinka daugeliui nuotakų, spinduliuoja eleganciją ir rafinuotumą. Nors lygiai atgal sušukuoti plaukai gali atrodyti griežti, palikus keletą veidą įrėminančių kirpčiukų, bendras įvaizdis tampa švelnesnis.

Elegantiškos trumpos garbanos su gražiu galvos apdangalu

Pagerinkite savo nuotakos įvaizdį elegantiškomis trumpomis garbanomis ir nuostabiu galvos apdangalu. Sušukavusios ir suploninusios plaukus galite pasiekti didžiausią apimtį ir sukurti idealią vestuvinę šukuoseną. Apsvarstykite galimybę įkomponuoti pynę arba akinantį papuošalų galvos papuošalą, kad ypatingą dieną pademonstruotumėte savo unikalų stilių. Trumpaplaukės nuotakos, tai būtina išbandyti!

Monroe įkvėptos garbanos

Blondinėms iš tiesų būna linksmiau, ir šis teiginys ypač tinka šiai vestuvinei šukuosenai, kuri gražiai atkartoja kultinį Marilyn Monroe kuodą. Naudojant didelius plaukų volelius, šią nuostabią šukuoseną pasieksite greitai ir be vargo.

Trumpa šukuosena su senovinėmis garbanomis

Nuotaitoms, siekiančioms prisiliesti prie senovinio moteriškumo, prie trumpų bobų šukuosenų idealiai tinka 20-ojo dešimtmečio švelnios garbanos. Garbanos subtiliai supintos pakaitomis, sukuriant mielą ir žavų stilių. Šį įvaizdį sustiprinkite unikaliu plaukų aksesuaru, kurį galima prisegti prie galvos juostos arba elegantiškai uždėti ant nuotakos plaukų šono.

Trumpos spiralinės bangos

Kai norite sukurti trumpų spiralinių bangų šukuoseną, susukite trumpus plaukus į spiralines bangas naudodami vidutinio ilgio cilindro garbanojimo žnyples. Susukite plaukus atgal ir į išorę, tada kiekvieną sekciją pritvirtinkite smeigtuku šone ir apačioje. Pabaigai purkškite baigiamuoju purškikliu. Šią techniką stilistai dažnai naudoja sruogoms sutankinti ir paprastoms, bet gražioms trumpų plaukų vestuvinėms šukuosenoms išgauti.

Paplūdimio bangos ir prancūziškos pynės

Tiems, kurių plaukai trumpesni, pavyzdžiui, iki smakro, vis tiek galite šukuotis pusiau į viršų, pusiau žemyn vestuvine šukuosena. Trumpi plaukai žaviai atrodo su palaidomis bangomis ir pynėmis, suteikiančiomis mielą ir stilingą išvaizdą.

Šoninis trumpų plaukų kirpimas

Tam, kad nuotakos stilius būtų tobulas, rinkitės į šoną sušukuotus trumpus plaukus. Pasiekite elegantišką išvaizdą su švelniomis ir romantiškomis garbanomis. Dramatiškas šoninis kirpčiukas suteiks apimties jūsų vestuvinei šukuosenai. Pagerinkite savo įvaizdį galvos apdangalu, kad didžiąją dieną spindėtumėte.

Trumpas ir stulbinantis vestuvinis pynimas

Trumpi plaukai tinka ir tokioms progoms kaip vestuvės. Vienas iš puikių stilių, kurį verta apsvarstyti, yra pusiau sušukuota šukuosena, kuri prideda aukščio viršugalviui. Kad plaukai būtų moteriški, juos papuoškite įmantriu pynimu. Kad įvaizdis atrodytų puošniau, pridėkite bangų.

Trumpa šukuosena su begalybe pynimų

Ieškote žavios vestuvinės trumpų plaukų šukuosenos? Neieškokite toliau. Begalybės pynimas – nuostabus pasirinkimas, puikiai tinkantis pagyvinti nuotakos kombinezoną ar plazdančią šilkinę suknelę.

Šoninė pynė jaunikio motinai

Jei ieškote trumpos šukuosenos ypatingai progai, pavyzdžiui, vestuvėms, galite pagalvoti apie tvarkingą šoninę pynę. Tai gali būti puikus pasirinkimas jūsų jaunikio motinos šukuosenai. Jei jūsų plaukai atrodo per trumpi įmantriai šukuosenai, pynės įtraukimas gali suteikti išskirtinumo. Kalbant apie ypatingų renginių šukuosenas, galbūt norėsite ištirti du populiarius pynimo variantus: klasikinį prancūzišką pynimą arba madingą olandišką pynimą.

Lengvas ir paprastas vestuvinis plaukų stilius

Ar esate susižavėję begale garbanotų, įmantrių vestuvinių šukuosenų, bet trokštate ko nors paprastesnio? Rinkitės glotnų, tiesų ir rafinuotą įvaizdį, kurį papildykite pasirinkę iš daugybės turimų plaukų aksesuarų.

Trumpa Bob šukuosena nuotakai

Jei jau turite trumpą bobą ir ruošiatės vestuvėms, apsvarstykite šį gražų trumpų plaukų vestuvinį stilių. Leiskite plačioms garbanoms kristi palei vieną veido pusę, o kitoje pusėje sukurkite tvarkingas kasas. Šį drąsų vestuvinį bobą derinkite prie plazdančios vestuvinės suknelės arba mini nuotakos suknelės, kad atrodytumėte stulbinamai.

Pintas trumpų plaukų kuodas

Pynė išlieka šiuolaikinių nuotakų itin geidžiama vestuvinių plaukų detalė. Ji dera tiek prie garbanotų, tiek prie tiesių plaukų, suteikdama šukuosenai tekstūros ir apimties.

Trumpa šukuosena pusiau į viršų, pusiau į apačią

Šukuosenų karalystėje karaliauja trumpa pusiau į viršų, pusiau žemyn šukuosena. Dėl jos universalumo ir glotnumo daugelis ją renkasi. Šis stilius be vargo papildo bet kokią veido formą, todėl jį dėvėti lengva ir patogu. Dėl stambių pynių ir švelnių bangų derinio ji išsiskiria kaip viena pagrindinių trumpų plaukų vestuvinių šukuosenų.

Delikatus pusiau iškeltas šventinis stilius

Nuotakoms, turinčioms bobų ilgio plaukus, dailūs vestuviniai plaukai yra idealus pasirinkimas. Pasirinkite pusiau į viršų pakeltą stilių, kad vestuvių dieną išgautumėte oficialų stilių, į kurį įkomponuoti suktukai ir tekstūra. Pagerinkite išvaizdą gražia karūna, kad jaustumėtės nuostabia nuotaka, kokia esate.

Madinga šukuosena su galvos juosta

Jei vestuvių dieną siekiate minimalistinio požiūrio, apsvarstykite galimybę patobulinti savo išvaizdą subtiliu plaukų aksesuaru, pavyzdžiui, žalvario ar perlų galvos juostele. Šis stilius dera prie elegantiškai ir iš dalies atgal surištų bobos ilgio plaukų, kurie dvelkia rafinuotumu ir šiuolaikiškumu.

Sušukuoti vestuviniai plaukai su puošmena

Sušukuokite plaukus atgal, o paskui dar labiau juos sušukuokite plaukų kirpčiuku arba plačiašakėmis šukomis. Venkite pernelyg stilizuoti; vietoj to sekite natūralias atkarpas, pirštais sušukuokite jas į vietą ir pritvirtinkite smeigtukais. Pabaigai naudokite stiprų plaukų laką, kad plaukai ilgai laikytųsi. Galinę plaukų dalį papuoškite subtiliu aksesuaru, pavyzdžiui, kūdikio kvapeliu arba maža, subtilia gėle.

Gėlių vainikėlis trumpiems banguotiems plaukams

Papildykite savo vidinę boho karalienę su žavingu gėlių galvos apdangalu! Ši šukuosena puikiai dera prie tekstūrinių plaukų, skleisdama elegantišką paplūdimio merginos įvaizdį.

Trumpa banguota vestuvinė šukuosena su šoniniu segtuku

Norėdama sukurti minimalistinę nuotakos šukuoseną, rinkitės banguojančias garbanas. Rinkdamiesi plaukų aksesuarus atsižvelkite į papuošalų stilių – sidabro, aukso, perlų, kristalų, gėlių ar geometrinių raštų.

Retro Glam vestuviniai nuotakos plaukai

Panaudojus trumpų plaukų galvos juosteles, jūsų nuotakos stiliui suteiksite vintažinio atspalvio. Uždėkite plaukų sruogą ant kaktos, sklandžiai sujungdami ją su šydu, lankeliu ar kitu pasirinktu aksesuaru, kai žengsite prie altoriaus.

Modernizuotas prancūziškas tvistas

Šis įvaizdis – tai modernizuota prancūziška suknutė. Dėl jo sukuriamos iliuzijos plaukai atrodo ilgesni ir pilnesni. Norėdami efektyviai sukurti ir išlaikyti bet kokią trumpų plaukų šukuoseną, pradėkite nuo pagrindo įtvirtinimo, kad būtų užtikrintas stabilumas. Prieš modeliuodami naudokite blizgesio purškiklį arba lengvą modeliavimo aliejų, kad suvaldytumėte išsišakojimus ir sukurtumėte glotnią šukuoseną. Pabaigai naudokite tvirtą plaukų laką, kad šukuosena laikytųsi. Ši šukuosena puikiai tinka plonesnės tekstūros plaukams, nes vietoj griežto prancūziško susukimo ji atrodo laisvesnė ir pilnesnė, su lengvu garbanojimu.

Garbanota trumpų plaukų šukuosena

Dėl vestuvinių trumpų plaukų šukuosenų daugelis gali manyti, kad galimybės yra ribotos. Tačiau yra daugybė elegantiškų stilių, pavyzdžiui, ši garbanota šukuosena, sutvirtinta segtukais. Kad šukuosena būtų puošnesnė, ją pagyvinkite gėlėmis arba papuošalais.

Romantiškas vestuvių stilius

Šios romantiškos šukuosenos universalumas yra jos išskirtinis bruožas. Pasirinkus tinkamus aksesuarus, ji lengvai pereina nuo bohemiško stiliaus iki juodo kaklaraiščio renginių. Šis stilius išsiskiria tuo, kad juo galima be vargo paslėpti trumpus plaukus. Tupai kirptos bobos pavertimas į rafinuotą šukuoseną parodo jos pritaikomumą. Norėdami pasiruošti šukuosenai, atvykite švariais ir sausais plaukais. Venkite naudoti lygintuvą, kad garbanos išsilaikytų visą dieną. Turintiems atsparius plaukus, džiovinant plaukus naudokite tekstūruojančias priemones, kad garbanos išliktų ilgiau. Rekomenduojamas produktas nuostabiai šukuosenai išgauti yra formavimo putos iš Milkshake gyvenimo būdo linijos.

Vestuvinė labai trumpų plaukų šukuosena

Nors trumpi plaukai yra riboti, jie suteikia unikalių vestuvinio stiliaus galimybių. Pagerinkite savo pixie kirpimą, sušukuodami viršutinę dalį, o šonus ir nugarą patepkite pomada, kad šukuosena būtų glotni.

Messy Bun vestuvinė šukuosena

Švelni, atsipalaidavusi ir paprasta šukuosena idealiai tinka ieškančioms santūrių vestuvinių šukuosenų. Šiam įvaizdžiui pasiekti susukite plaukus žnyplėmis, papurtykite šaknis, kad plaukai taptų talpesni, ir susukite juos į viršų, palikdami keletą trumpesnių sruogų priekyje.

Tekstūruota žema šukuosena

Žaviuosi tekstūrine žema šukuosena, nes ji prieštarauja trumpų plaukų lūkesčiams. Apimtis ir tekstūra suteikia pilnumo ir matmenų, gražiai papildo šviesius plaukus. Šis stilius spinduliuoja eleganciją, linksmumą ir rafinuotumą. Jei norite atrodyti oficialiai, papuoškite jį plaukų segtuku arba palikite laisvus kuokštus, jei norite atrodyti laisvai. Šukuosena tinka įvairioms progoms, tiek su šukuosena, tiek sušukuota tiesiai atgal.

Tekstūruotas žemas kuodas trumpiems plaukams

Atnaujinimų pasaulyje dažnai pageidaujama ilgesnių plaukų, tačiau kokio ilgio turėtų būti jūsų plaukai, kad galėtumėte susirišti kuodą? Jei jūsų plaukai ties apatine pakaušio dalimi siekia bent 4-5 colius, potencialiai galite šukuotis daugumoje vestuvinių šukuosenų. Tačiau nepamirškite, kad jūsų kuodas gali būti mažesnis ir ne toks platus.

Didelių garbanų proginė šukuosena

Auksaplaukė pavydėtų, jei pamatytų šį nuostabų trumpų plaukų vestuvinės šukuosenos pavyzdį. Susukite nemažas plaukų atkarpas ir pritvirtinkite smeigtukais, kol garbanos dar nepažeistos.

Tekstūruotos bangos nuotakos motinai

Tekstūruotos bangos nuotakos motinai
@leanna.hmua

Prieš ypatingus renginius, pavyzdžiui, vestuves, rasti tobulą šukuoseną gali būti nelengva. Tekstūrinės bangos ir sukiniai yra puikus variantas nuotakos motinai. Minkštos paplūdimio bangos sukuria bohemišką nuotaiką, kurią papildo įmantrūs romantiką spinduliuojantys sukiniai. Tokia šukuosena, kai dalis šukuosenų sušukuota į viršų, o likusi dalis – žemyn, idealiai tinka ypatingoms progoms.

Minimalistinis mielas piksi kirpimas

Trumpų plaukų nuotakai skirtas oficialaus stiliaus pixie kirpimas yra minimalus ir nepavaldus laikui. Siūlau įkomponuoti šoninę sruogą, kad įrėmintų veidą, ypač nuotraukose. Šią žavią piksi šukuoseną papildykite brangakmeniais papuoštu galvos juostele, kad vestuvių dieną ji būtų dar ryškesnė.

Nesudėtingas ir gražus trumpų plaukų stilius

Varžybų renginiams vis dar galite rinktis trumpas šukuosenas, kurios atrodys gražiai ir santūriai. Pridėjus švelnių garbanų ar bangų su garbanojimo žnyplėmis, šukuosena atrodys nesudėtinga, bet nušlifuota. Moteriškumo šukuosenai suteiks įdomus aksesuaras, pavyzdžiui, karoliukais puoštas galvos apdangalas.

Minkšti ir nesenstantys tamsiai rudi plaukai

Savo vestuvių dieną pasidžiaukite savimi su švelniais ir nesenstančiais tamsiai rudais plaukais. Į trumpus plaukus įkomponavus švelnias garbanas, sukuriama elegantiška ir klasikinė išvaizda, kurią paryškina saulės atspindys tamsiai ruduose atspalviuose. Pagerinkite nuotakos trumpų plaukų šukuoseną, papuošdami ją blizgančiu segtuku, kuris suteiks linksmumo ir moteriškumo.

Paprastai trumpas kirpimas su šoninėmis garbanomis

Padidinkite savo eleganciją vestuvių dieną itin trumpu kirpimu su šoninėmis sruogomis. Dailiai suformuokite kutukus ir šonines sruogas, kad atrodytumėte švelniai ir moteriškai, idealiai tinka bet kokiam ypatingam renginiui. Užtikrinkite ilgaamžiškumą naudodami formavimo vašką ir plaukų laką, kad šukuosena išliktų visą šventės vakarą.

Žema trumpų plaukų sruoga vestuvėms

Žema kupeta – neabejotinai nuostabi vestuvinė šukuosena, kurią dievina daugybė nuotakų. Papildykite ją perlų vinuke, krištoliniais smeigtukais arba gyvomis gėlėmis, kad papildytumėte savo vestuvių temą.

Žema netvarkinga trumpų plaukų šukuosena

Žema netvarkinga šukuosena puikiai tinka papildyti jūsų kaimišką nuotakos įvaizdį. Šią mielą šinjono šukuoseną galima papuošti dirbtinėmis arba gyvomis gėlėmis, ji idealiai tinka vestuvėms tvarte. Laisvas garbanas sutvirtinkite segtukais ir lengvu plaukų laku.

Sudėtinga šukuosena su aksesuarais

Tiems, kurių plaukai trumpi, paprasta šukuosena su aksesuarais gali būti nuostabus pasirinkimas ypatinga proga. Apsvarstykite galimybę pridėti papuošalų galvos papuošalą, kad pademonstruotumėte savo individualų stilių ir suasmenintumėte išvaizdą. Minkštos garbanos, kaskadiškai krintančios žemyn ir subtiliai įrėminančios veidą, gali suteikti trumpiems plaukams švelnumo ir moteriškumo, puikiai tinkančios nuotakos šukuosenai.

Trumpa vestuvinė šukuosena su tiara

Trumpos netvarkingos garbanos kartu su išraiškinga tiara sukuria nuotaikingą, pasakišką vestuvinę šukuoseną. Svajingai nuotakos išvaizdai sukurti ją derinkite su bohemiška plazdančia suknele ir natūraliu rausvu makiažu.

Vedybinis piksi kirpimas

Trumpi plaukai gali būti stulbinantys vestuvėms. Šį garbanotą pixie šukuoseną puošia nuostabus krištolinis galvos apdangalas.

Romantiškos vestuvinės paplūdimio bangos

Ši šukuosena dvelkia romantiška, nežemiška nuotaika su bohemiško stiliaus prieskoniu. Ji mėgstama dėl natūralios, moteriškos išvaizdos. Tinka įvairios tekstūros, tankumo ir ilgio plaukams, tačiau ypač tinka toms, kurių trumpi plaukai neturi pakankamo ilgio tradicinei šukuosenai.

Jei norite išgauti nereikalaujančias daug priežiūros, plazdančias garbanas, padalykite plaukus į du vertikalius keturkampius, kad galėtumėte kontroliuoti garbanų kryptį. Kiekvieną sekciją kirpkite horizontaliai, kad sukurtumėte ryškias garbanas. Kairę pusę garbanokite į kairę, o dešinę – į dešinę, užtikrindami, kad garbanos būtų nukreiptos nuo veido. Atleidę kiekvieną garbanėlę palaikykite, kad būtų suformuota forma. Venkite atlaisvinti garbanas iki galo, kad išvengtumėte pakartotinio garbanojimo, kuris gali pažeisti plaukus ir sukelti netolygų stilių. Pabaigai naudokite stiprios fiksacijos purškiklį, kad garbanos išliktų ilgai.

Formal Fauxhawk trumpų plaukų šukuosena

Ši trumpa šukuosena, kurios šonai nuskusti, o viršus gražiai garbanotas, riboja kūrybiškumą. Norėdami suteikti šukuosenai puošnumo, susukite tiesius plaukus ir papuoškite juos dekoratyviniu segtuku, kad atrodytumėte oficialiai, bet įdomiai.

Kaklo ilgio pusiau į viršų bobas

Jei turite trumpus plaukus, artėjančiai ypatingai progai apsvarstykite galimybę rinktis iki kaklo siekiančią pusiau aukštakulnių bob stiliaus šukuoseną. Arba prieš renginį leiskite plaukams paaugti ilgesniems, kad pasiektumėte papildomo ilgio, kurį galėsite stilizuoti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment