40 trumpų plaukų kirpimų ploniems plaukams: madingos šukuosenos

Pradžia » Plonų plaukų kirpimai » 40 trumpų plaukų kirpimų ploniems plaukams: madingos šukuosenos

Publikuota

Sunkiai randate tobulą plonų plaukų kirpimą? Neieškokite toliau! Šiame straipsnyje pristatome daugybę stilingų trumpų kirpimų, specialiai pritaikytų plonų plaukų išvaizdai gerinti.

Kiekvienas stilius – nuo elengatiškų kirpčiukų iki žaismingų piksi kirpimų – skirtas padidinti plaukų apimtį ir suteikti sodresnę išvaizdą.

Pasinerkite į mūsų kirpimų kolekciją ir atraskite įkvėpimą naujai šukuosenai!

Trumpas plonų plaukų kirpimas

Trumpi kirpimai plonus plaukus turinčioms moterims turėtų išspręsti negausios išvaizdos problemą. Įtraukus šoninę šukuoseną galima gerokai padidinti apimtį viršuje ir gale. Prie šokolado spalvos pagrindo pridėjus dryžuotus šviesius akcentus galima padidinti sodrumą ir sukurti 3D tekstūrą. Keletą sruogų užkišę už vienos ausies, o kitas palikę lygiai prie skruostikaulių, galite dar labiau patobulinti stilių.

Baltas šviesus bob kirpimas ploniems plaukams

Šis baltas šviesus bobas yra elegantiškas pasirinkimas toms, kurių plaukai ploni. Sluoksniuotas stilius sukuria glostantį įvaizdį dėl suapvalintos formos, kirpčiukų ir gabalėliais suskirstytų sluoksnių. Moderni balta šviesi spalva sukuria storesnių sruogų iliuziją, todėl tai stilingas pasirinkimas ploniems plaukams.

Ploniems ir banguotiems plaukams skirtas bob kirpimas

Banguoti kuodai su keliomis už vienos ausies užkištomis sruogomis suteikia sportišką ir neįpareigojančią išvaizdą. Ne centre esanti dalis leidžia tamsioms šaknims prasiskverbti pro bronzinį balayage’ą, taip sukuriant gylio pojūtį, o sušukuota galinė dalis sukuria didesnės apimties formą. Balinti galiukai glosto žandikaulio liniją ir atkreipia dėmesį į mielą smakrą.

Plonų ir trumpų plaukų plunksninis piksi kirpimas

Feathered choppy pixie kirpimas su subtiliais akcentais yra universalus variantas įvairaus amžiaus moterims. Ši moderni ir įžūli šukuosena idealiai tinka ploniems plaukams, nes suteikia apimties ir stiliaus, nereikalauja ilgesnių šukuosenų priežiūros.

Sluoksniai ploniems trumpiems plaukams

Kad atkurtumėte šį tekstūrinį stilių, pradėkite nuo tekstūruojančio purškiklio ant drėgnų plaukų ir džiovindami juos suspauskite. Kad plaukai taptų dar ryškesni, kai kurias jų dalis apsukite aplink garbanojimo žnyples.

Sloksniuotas bob kirpimas ploniems plaukams

Ši daugiasluoksnė bob šukuosena sukurta taip, kad maksimaliai pakeltų plaukus ties šaknimis ir būtų elegantiškai sušukuota į vieną pusę. Trumpiems plaukams pritaikyta pūtimo technika sukuria žavų suapvalintą siluetą ir užtikrina, kad šukuosena neatrodytų plokščia.

Modernus bob kirpimas plonomis sruogomis

Modernus bob kirpimas plonomis sruogomis

Kin ilgio bobas su daugiamatės šviesios spalvos balayage, sukuriantis pilnesnę plonų sruogų išvaizdą. Minkštos bangos, išgautos naudojant tekstūrą suteikiančią priemonę, padidina apimtį, ypač patinkančią ovaliai veido formai. Tupi plaukų galiukai puoselėja plaukų sveikatą, tačiau juos reikia reguliariai prižiūrėti. Puikiai tinka lengvai suteikti gyvybingumo ploniems plaukams, todėl nereikia jų nuolat formuoti.

Klasikinis tiesių šviesių plonų plaukų bob kirpimas

Svarstykite apie klasikinį tiesų bobą, kad pagerintumėte savo šviesius plonus plaukus. Trumpi bobai su kirpčiukais yra madingi. Rinkitės ryškų smėlio spalvos blond atspalvį, kad atrodytumėte amžinai ir turėtumėte vintažinių vibracijų.

Itin trumpas plonų plaukų kirpimas

Svarstykite apie itin trumpą kirpimą ploniems plaukams, jei trokštate lengvai valdomos šukuosenos. Šis kirpimas spinduliuoja pasitikėjimą savimi, atrodo gundantis ir pilnesnis. Šiam kirpimui pridėję šiek tiek tekstūros, be vargo sukursite puikius plaukus.

Sidabrinis piksi kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims

Trumpų kirpimų, skirtų vyresnėms nei 50 metų moterims, turinčioms plonus plaukus, srityje karaliauja kirptas pixie. Priimkite savo žilus plaukus ir patobulinkite savo stilių šiuo elegantišku ir moderniu sidabriniu pixie kirpimu. Ši nereikalaujanti daug priežiūros šukuosena ne tik glostanti, bet ir nesudėtinga tvarkyti bei šukuoti, todėl puikiai tinka penkiasdešimtmetėms. Jei susiduriate su plonėjančiais plaukais, šis sidabrinis piksi kirpimas – fantastiškas pasirinkimas, kurį tikrai pamilsite!

Sloksniuotas moteriškas bob kirpimas ploniems plaukams

Ilgas bobas idealiai tinka moterims, kurių ploniems plaukams trūksta tekstūros ir apimties. Bobo ilgį lemia veido forma. Jei skruostai apvalesni, rinkitės a linijos kirpimą šiek tiek žemiau smakro, kad sukurtumėte ilgį. Šis kirpimas pasižymi tekstūriniais sluoksniais, o priekyje – į šoną nusvirusia dalimi.

Tekstūruotas plonų plaukų kirpimas su priekiniais kirpčiukais

Trumpos šukuosenos geriausiai atrodo, kai plaukams leidžiama natūraliai kristi. Ploniems ar ploniems plaukams tinka pixie ir dubenėlio kirpimo mišinys. Naudokite tekstūrą suteikiančią priemonę, kad plaukai dar labiau susigarbanotų ir išryškėtų sluoksniai.

Išskirtinė piksi šukuosena ploniems plaukams

Jei norite išryškinti savo žudikišką kaulų struktūrą, apsvarstykite galimybę kirpti ilgus “edgy pixie” kirpčiukus. Šis itin trumpas stilius atkreipia dėmesį į jūsų skruostikaulius ir veidą, išryškindamas nuostabius bruožus. Pasitikėkite savimi ir savo žavesiu pasirinkdamos šį drąsų įvaizdį.

Apimties suteikiantis trumpų plaukų piksi kirpimas plonais sluoskniais

Moterys, turinčios žvilgančias tiesias sruogas, be vargo gali džiaugtis šiuo sluoksniuotu plonų plaukų pixie kirpimu. Ilgi sluoksniai viršuje ir į šonus nusvirę žvilgantys kirpčiukai sukuria reikiamą apimtį, o kreminė pelenų šviesumo plaukų spalva tinka prie daugumos šviesių veido bruožų. Trumpos šoninės dalys elegantiškai puošia auskarus.

Trumpas plunksnuotas bob kirpimas

Svarstydamos, kaip nešioti plonus plaukus, moterys dažnai renkasi lengvai prižiūrimą kirpimą, kuris gerai atrodytų jiems augant. Plunksnuotas žandikaulio ilgio bobas yra daug pilnumo ir apimties, nes aplink viršugalvį eina ryškūs sluoksniai. Tupi galiukai suteikia storesnės apačios įspūdį.

Trumpas „Choppy Pixie“ kirpimas

Nevenkite kirpimo, jei jūsų plaukai ploni. Išmėginkite šį šaunų kirpimą. Nepaisant to, kad plaukų mažiau, jie atrodo pilni ir prabangūs, nes stilistas meistriškai suformavo į šonus nusidriekusius plunksninius sluoksnius.

Trumpa trapi sluoksniuota šukuosena ploniems plaukams

Jei turite natūraliai tiesius plonus plaukus, apsvarstykite trumpų ir vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų šukuoseną, kad padidintumėte jų apimtį ir tekstūrą. Moteriška dubenėlio forma ir skusti galiukai sukuria vėduoklišką, roko žvaigždės efektą. Glotnūs kirpčiukai uždengia dalį akių ir elegantiškai įrėmina veidą.

Bob kirpimas su sluoksniais

Ar kada nors pavadintumėte jos plaukus plonais? Tikriausiai ne. Viskas dėl paplūdimio šviesių akcentų ir ilgų tekstūrinių sluoksnių derinio. Jei jūsų plaukai tiesesni, paprašykite stilisto, kad juos nukirptų skustuvu ir sukurtų žvilgančius galiukus.

Sušukuotas piksi kirpimas su plunksnuotais sluoksniais

Jei ieškote trumpų šukuosenų ploniems plaukams, labai svarbu pasirinkti stilių, kuris pabrėžtų jūsų veido bruožus ir sukurtų glostančią plaukų tekstūrą. Rinkitės kirpimus su ilgais priekiniais kirpčiukais ir plunksnuotais sluoksniais viršuje, kad nukreiptumėte dėmesį nuo labai plonų, plokščių plaukų.

Švelnus siaurėjantis plunksnuotas kirpimas

Piktų plonų plaukų kirpimai atrodo gyvybingi ir jaunatviški pilkai levandų atspalvio, išryškinantys šviesią veido spalvą. Spalvų paletė stiliui suteikia moteriškumo. Šiam kirpimui būdingi vaikiški kirpčiukai, sušukuoti viršugalvio sluoksniai ir glaudžiai nukirpti šonai bei pakaušis, kad šukuosena atrodytų tvarkingai.

Trumpas raudionų plaukų kirpimas su išmintingais sluoksniais

Į plonos tekstūros plaukus įterpdami švelnius, žvilgančius sluoksnius akimirksniu padidinsite jų storį. Šiame @hair.by.morah sukurtame stiliuje švelnūs karameliniai akcentai sklandžiai susilieja su pagrindine spalva ir suteikia plaukams papildomo matmens.

Blondiniškas bob kirpimas ploniems plaukams

Kai kalbama apie plonus plaukus, klasikinis kirptas kirpčiukas yra neprilygstamas. Išlaikykite smakro ilgio šukuoseną su gale sukrautais sluoksniais. Rinkitės tikslios formos ir tekstūros šukuoseną, idealiai tinkančią apvalaus veido savininkėms.

Trumpa tiesi bob šukuosena

Šukuosenos forma, sluoksniai ir spalva – tai dalykai, kurie kartu sukuria plonų plaukų storio iliuziją. Šis trumpas bobas turi keletą gabalinių sluoksnių, kurie padidina apimtį, o šviesūs akcentai ant tamsaus pagrindo suteikia daugiau gilumo.

Tekstūruotas bob kirpimas su kirpčiukais

Jei turite plonus plaukus, nepamirškite, kad kirpčiukai ir sluoksniai – tai du pagrindiniai dalykai, padedantys jūsų giriai atrodyti tankesnei. Šioje šukuosenoje derinami abu šie dalykai. Šios žilstelėjusios šukuosenos plaukučiai padidina apimtį, ypač aplink veidą.

Banguotų plaukų trumpas kirpimas iki žandikaulio šviesiems plaukams

Pridėti tekstūros ploniems plaukams geriausia naudojant bangas. Jei norite sušvelninti tupią, vieno ilgio bobą, įkomponuokite laisvas garbanas visame plauko plote. Plaukus garbanokite pakaitomis, kad jie išliktų atskirti ir apimties.

Trumpa plunksninė siaurėjanti šukuosena

Jei trumpi ploni plaukai, kuriems trūksta apimties, apsvarstykite galimybę šoninį kirpimą su ilgesniais kirpčiukais, siekiančiais ausies lezgelį. Ant viršugalvio pridėkite trumpų plunksninių sluoksnių, kad suteiktumėte papildomo aukščio ir apimties, o juos sušukuokite į priekį ir sukurkite madingą Bieberio bob stiliaus šukuoseną.

Sloksniuotas piksi kirpimas su siaurėjančia nugara

Jeigu turite plokščius, negyvus plaukus, kuriems trūksta apimties, išdžiovinkite juos apvaliu šepečiu ir šiek tiek pakedenkite šaknis. Šis metodas veiksmingai suteikia aukščio trumpų plaukų šukuosenoms, ypač toms, kurių plaukai ploni. Rinkitės vienas kitą papildančius atspalvius ir tonus, kad sustiprintumėte apimties ir pakėlimo iliuziją.

Lengvas plonų trumpų plaukų bob kirpimas

Tai įrodymas, kad ploni, tiesūs plaukai gali atrodyti tokie pat talpūs kaip ir banguoti. Svarbiausia – tikslus stilisto kirpimas, sukuriantis pilną, aiškiai apibrėžtą formą. Subtili apimtis ties viršugalviu ir tikslūs galiukai rodo kruopštų dėmesį detalėms.

Trumpas glotnus kirpimas bukomis galūnėmis

Kai kasdienei moteriai tinka aukštosios mados įvaizdis – trumpas, glotnus kirpimas tupiais galiukais. Šis kirpimas skirtas jums, jei mėgstate aštrią mados podiumų išvaizdą ir norite lengvai formuojamo, visada elegantiško įvaizdžio. Jei turite plonus, garbanotus plaukus, turite naudoti tiesinimo losjoną, kad juos išlygintumėte ir suteiktumėte aštrią, tiesią išvaizdą.

Bob kirpimas su garbanotais sluoksniais ir kirpčiukais

Jeigu svarstote apie naują įvaizdį, kodėl gi nepabandžius bob su puriais sluoksniais ir kirpčiukais? Šis stilius suteikia daugiau judesio ir įdomumo, palyginti su vieno ilgio kirpimu. Sluoksniai sukuria išpuoselėtą formą ir suteikia jūsų išvaizdai žaismingumo. Norėdami sušvelninti brandžius veido bruožus, dėvėkite šį kirpimą su į priekį krentančiais sluoksniais. Paprašykite savo stilisto, kad sluoksniai būtų išdėstyti per visus plaukus, o viršugalvio dalis liktų šiek tiek ilgesnė, kad būtų išgauta šiuolaikiška, plokštesnė forma. Kad šukuosena būtų neįpareigojanti ir natūrali, rankomis išdžiovinkite plaukus ir sukurkite netvarkingą, organišką šukuoseną.

Šviesių plaukų bob šukuosena su palaidomis bangomis

Papildykite savo smulkintus šviesius plaukus papildoma apimtimi naudodami palaidas bangas. Pagerinkite savo įvaizdį suteikdami tekstūrą laisvomis bangomis, sukurtomis vidutinio ilgio cilindro lygintuvu. Šis stilius gali visiškai pakeisti plonų plaukų išvaizdą.

Skustuvu kirptas bob su sruogelėmis

Skustuvu kirptas bob su sruogelėmis
@couldnt.hair.less

Jūsų ploni plaukai atgis, jei turėsite šiurkštų skustą bobą su sruogelėmis. Šiurkštus kirpčiukas gali papildyti visas veido formas. Jei svarstote apie naują kirpimą, žilstelėjęs bobas gali būti tas žaismingas stilius, kurio ieškote. Siūlau pasikonsultuoti su kirpimo skustuvu specialistu, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Trumpas kampuotas bob kirpimas ploniems plaukams

Trumpas kampuotas bobas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi plonus plaukus. Kampuotas kirpimas padeda sumažinti plaukų svorį, todėl sukuriama pilnesnių plaukų iliuzija. Tai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, suteikiantis universalumo. Norėdami patobulinti šį kirpimą, pabaigai naudokite tekstūros purškiklį, kad suteiktumėte plaukams daugiau matmenų.

Tekstūruotas ir sluoksniuotas piksi bob kirpimas

Svarstykite galimybę išbandyti tekstūrinį ir sluoksniuotą pixie bob kirpimą, kad įkvėptumėte gyvybės lygiems plaukams. Tekstūriniai sluoksniai daro stebuklus, suteikdami plaukams, kuriems trūksta kūno, pločio ir apimties. Šukuoseną patobulinkite tokiais produktais kaip “Aveda” apimties suteikiančiu toniku arba tankinamuoju toniku, kad plaukai būtų tvirtesni džiovinant juos džiovintuvu.

Trumpas plonų trumpų plaukų bob kirpimas

Trumpa garbanota bob šukuosena puikiai tinka dėl savo judesio ir tekstūros. Minkštos sluoksnių bangos sukuria natūralų plonų plaukų įvaizdį. Norėdami pabrėžti jaunatvišką išvaizdą, rinkitės plunksnuotus kirpčiukus ir tamsų šaknų šviesų atspalvį, kad madinga trumpa shaggy šukuosena taptų madinga.

Trumpas išskutinėtas bob kirpimas

Trumpas kapotas bobas yra madingas pasirinkimas moterims, ieškančioms tekstūrinio, pilnesnio stiliaus. Šis kirpimas idealiai tinka pereinant nuo trumpo pixie kirpimo, todėl daugiausia dėmesio skiriama pusiausvyrai išlaikyti, kirpant iki plaukų linijos pakaušio srityje. Šis būdas užtikrina vientisą išvaizdą, nes šonai auga kartu su nugara.

Kiek ilgesnis trumpų plonų plaukų kirpimas

Karštas arba vidutinis kirpimas yra universalus, todėl juo galima išbandyti įvairius stilius. Jį galima atnaujinti arba nešioti nuleistą, sukurti pilnumo įspūdį nugaroje ir išlaikyti ilgį aplink veidą. Šis kirpimas neturi sluoksnių, todėl jo kraštas yra neryškus.

Madingas trumpas kirpimas vyresnėms nei 40 metų moterims

Šis elegantiškas trumpas kirpimas moterims virš 40 metų idealiai tinka ploniems plaukams, sukuria storumo ir pilnumo iliuziją. Vidurinė dalis elegantiškai įrėmina veidą, išryškindama jo grožį.

Labai trumpas išverstas bob kirpimas

Itin trumpas apverstas bobas yra kaklo ilgio kirpimas, idealiai tinkantis ploniems ir švelniems plaukams. Jame naudojami sluoksniai gale, kad būtų sukurta apimtis ir pilnesnė išvaizda. Priklausomai nuo pasirinkto stiliaus, trumpi bobai gali spinduliuoti ir griežtumu, ir elegancija. Šis glotnus kirpimas atrodo įspūdingai tiek netvarkingai, tiek glotniai kirptas.

Madinga trumpų, plonų plaukų šukuosena moterims virš 60 metų

Piksikinis kirpimas vyresnėms nei 60 metų moterims geriausiai atrodo, kai yra tekstūruotas. Jei esate viena iš tų plonaplaukių moterų, galite puoštis tekstūriniu pixie kirpimu. Pilkų ir šviesių sruogų sintezė gali sukurti nuostabų trumpą kirpimą vyresnėms nei 60 metų moterims.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment