46 vidutinio ilgio garbanotų plaukų šukuosenos iki pečių

Pradžia » Garbanotų plaukų kirpimai » 46 vidutinio ilgio garbanotų plaukų šukuosenos iki pečių

Publikuota

Gilios šoninės garbanos vyresnio amžiaus moterims

Puoškite vidutinio ilgio plaukus giliomis, į šoną sušukuotomis garbanomis. Gili šoninė sruoga šukuosenai suteikia aukščio. Sluoksniai paryškina plaukų formą ir tekstūrą. Jei norite natūralių bangų, apsvarstykite galimybę atlikti ilgalaikį plaukų formavimą. Jei pageidaujate necheminio būdo, plaukus garbanokite 3/4 colio lygintuvu, kad plaukai atrodytų plazdantys.

Vidutinio ilgio pašiauštas kirpimas su garbanotais kirpčiukais

Nešvarus vidutinio ilgio kirpimas su kirpčiukais yra neįtikėtinai mažai priežiūros reikalaujantis ir suteikia maksimalią apimtį. Paprašykite savo stilisto, kad jis taikytų 90 laipsnių sluoksniavimo techniką visoje galvoje. Sukurkite apvalius sluoksnius naudodami taškinį kirpimą. Įsitikinkite, kad garbanoti kirpčiukai ir veidą įrėminantys kirpčiukai kirpti atskirai, kad papildytų jūsų veido bruožus.

Stulbinanti garbanotų plaukų šukuosena iki pečių

Kai kalbama apie garbanų formavimą, vienas geriausių variantų – stulbinamai storos garbanos. Padidinkite plaukų apimtį naudodami jūsų plaukų tipui tinkamas priemones kartu su difuzoriumi. Apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su stilistu, kad pradėtumėte taikyti jūsų sruogoms pritaikytą režimą.

Paplūdimio stiliaus natūralios vidutinio ilgio garbanos

Ši šukuosena yra vienas žaviausių natūraliai garbanotų plaukų kirpimų. Paprašykite savo stilisto, kad kirpimui panaudotų “Deva Curl Waterfall Cut” metodą. Kad šukuosena atrodytų žaismingai, įtraukite švelnius sluoksnius ir įmantrius kirpčiukus.

Pusilgis garbanotų plaukų kirpimas su kirpčiukais

Šis elegantiškas garbanotas šukuosenos kirpimas yra puikus pasirinkimas, jei norite savo įvaizdžiui suteikti tekstūros ir judesio. Jo vintažinei nuotaikai neįmanoma atsispirti ir ji garantuotai suteiks įspūdį.

Gražus garbanotų vidutinio ilgio plaukų bobas

Pasigrožėkite laisvų garbanų žavesiu ant glotnios juodos spalvos bobos. Jei norite išgauti talpių ir apibrėžtų garbanų, paprašykite stilisto ilgų sluoksnių. Rinkitės sluoksniuotus kirpimus, kad be vargo išryškintumėte natūralią garbanotą tekstūrą.

Sloksniuotas garbanotų plaukų kirpimas iki pečių

Ši šukuosena pasižymi ilgiu ir veidą įrėminančiais sluoksniais, idealiai tinka vyresnio amžiaus moterims. Sluoksniai būtini vidutinio ilgio garbanotiems plaukams, kad būtų išvengta trikampio formos. Labai svarbu susirasti stilistą, mokantį kirpti plaukus sausai, garbaną po garbanos, kad būtų galima individualiai nukirpti plaukus, tinkančius jūsų spyruokliuojančioms garbanoms. Naudokite vidutinės fiksacijos, be silikono (vandens pagrindo) gelį ir difuzorių, kad pasiektumėte kuo didesnę apimtį, išsklaidydami į viršų ir į šonus.

Juodų garbanotų plaukų šukuosena

Jeigu juoda sruoga nėra jūsų natūrali plaukų spalva, apsvarstykite galimybę salone atlikti “visos spalvos” arba “blizgesio” procedūrą, kad išlaikytumėte salono kokybės išvaizdą. Reguliarūs apsilankymai salone kas 4-8 savaites kartu su puikia plaukų priežiūros rutina namuose padės jūsų plaukams atrodyti kuo geriau.

Miela šukuosena su kirpčiukais pusilgiams plaukams

Svarstykite apie pečius siekiančią garbanotų plaukų šukuoseną su kirpčiukais ir šonine šukuosena. Garbanoti plaukai dažnai kelia nerimą asmenims dėl apimties, tačiau garbanos natūraliai pasižymi apimtimi, kurią galima suvaldyti pagal tai, kaip jos suformuojamos. Plaukų elgsena gali skirtis dėl daugelio veiksnių, todėl reikia įvairių produktų, skirtų konkrečioms problemoms spręsti. Kreipkitės į patikimą stilistą, o ne pasikliaukite vien tik interneto influencerių patarimais dėl plaukų priežiūros.

Vidutinio ilgio garbanotų plaukų kirpimas

Šioje nuotraukoje demonstruojama “Deva” garbanotų plaukų šukuosena, pabrėžianti tekstūrą, apimtį ir žvilgesį. Šis vidutinio ilgio šukuosena idealiai tinka moterims, siekiančioms apimties sluoksniavimo. Technika “DevaCurl” išryškina natūralias garbanas ir maksimaliai padidina jų potencialą.

Kaskadiniai garbanoti banguoti plaukai

Ši garbanotų, banguotų plaukų šukuosena yra universalus pasirinkimas asmenims, turintiems tekstūruotus plaukus. Įtraukiant sluoksnius, kurie liejasi vienas per kitą, sumažinama perteklinė apimtis, kartu išlaikant švarią išvaizdą. Tinka plaukams, kurie tęsiasi aukščiau raktikaulio, todėl ši nereikalaujanti daug priežiūros šukuosena tinka visoms veido formoms.

Garbanotas bob kirpimas su gilia šonine dalimi

Vidutinio ilgio šukuosenos yra puikus pasirinkimas norint pašalinti buvusią cheminę ir šiluminę žalą, pademonstruoti savo nuostabią natūralią tekstūrą. Pasirinkite šį stulbinantį stilių, kad gerokai apkarpytumėte ir atsikratytumėte nereikalingo svorio, trukdančio jūsų garbanoms. Ši transformacija gali tapti svarbių pokyčių jūsų gyvenime pradžia!

Vidutinio ilgio garbanotas plonų plaukų kirpimas

Tiems, kurių plaukai ploni, vidutinio ilgio kirpimas idealiai tinka norint išlaikyti žvilgančias ir talpias garbanas, nesvarbu, ar jos natūralios, ar perregimos. Šviesūs akcentai paryškina šio stiliaus matmenis.

Superžvaigždės garbanotų plaukų kirpimas

Patirkite savo vidinę roko žvaigždę su netvarkingomis garbanomis. Šį įvaizdį sukursite naudodami vidutinio ilgio kirpimą su keliais sluoksniais ir pūkuotais kirpčiukais.

Storos ir sveikos natūralios garbanos

Tam, kad pasiektumėte storas ir natūralias garbanas, svarbiausia minimali plaukų priežiūra. Rinkitės dulkėtą šukuoseną su minimaliu sluoksniavimu, kad pašalintumėte skilinėjančius galiukus. Reguliarus 8-10 savaičių trukmės plaukų formavimas daro stebuklus ir paverčia jūsų plaukus sveika garbana. Apsvarstykite galimybę tokiais intervalais atlikti giliai drėkinamąsias procedūras. Naudokite plaukų garbanojimo priemones, kurios padeda kovoti su garbanojimusi ir išryškina plaukus. Džiovinkite garbanas oru, kad kuo mažiau pažeistumėte jas karščiu.

Šukuosena iki pečių garbanotiems plaukams

Puoselėkite savo natūralius plaukus su nuostabiomis Devos garbanomis. Pasirinkite minimalius sluoksnius, kad išgautumėte žiedelius, kurie gražiai krinta kaskadomis. Ilgesni sluoksniai padeda traukti garbanas žemyn ir sukurti nuostabias spirales. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, venkite trumpų sluoksnių. Kad garbanos būtų ryškesnės ir mažiau garbanotųsi, džiovinkite jas oru ir naudokite plaukų formavimo priemonę. Džiovindami naudokite difuzorių ir per daug nelieskite, kad garbanos būtų aiškiai apibrėžtos ir atskirtos.

Sloksniuotas garbanotų plaukų kirpimas

Garbanotos merginos dažnai nepastebi šukuosenų, dėl kurių jų natūralios garbanos gali atrodyti dar gražiau. Štai puikus pavyzdys, kaip sluoksniuotas pečius siekiantis kirpimas gali išryškinti jūsų natūraliai garbanotą tekstūrą.

Madingi natūraliai garbanoti plaukai su šonine šukuosena

Puoselėkite šonu kirptų, natūraliai garbanotų plaukų šukuoseną, spinduliuojančią jaunatvišką žavesį, kurioje koketiškumas dera su paslaptingumo užuomina. Šis stilius idealiai tinka ploniems ir vidutinio tankumo plaukams, norintiems įgauti daugiau apimties. Norėdami pagerinti šį įvaizdį, apsvarstykite tokias stilizavimo technikas, kaip džiovinimo metu plaukus per daug nukreipti į vieną pusę, o paskui apversti į norimą pusę. Arba, dienoms bėgant, keiskite šukuosenos dalį iš kairės į dešinę, kad atrodytumėte gaiviai. Tiems, kurių plaukai ploni ar ploni ir kurie siekia apimties efekto, optimalų rezultatą duoda švelnus zigzago dalijimo būdas.

Šiaušta garbanota Shag šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Pasirinkite šiuolaikišką netvarkingą garbanotą šukuoseną savo vidutinio ilgio plaukams. Vidutinio ilgio ir ilgiems garbanotiems plaukams rinkitės modernų, mažai priežiūros reikalaujantį stilių. Tepdami produktą ant labai drėgnų plaukų užtikrinkite tolygų paskirstymą. Apsvarstykite galimybę naudoti “DevaCurl Supercream” ir “Ultra Defining” gelį šukuosenai formuoti.

Gražios šviesios garbanos apvaliems veidams

Šis stilius idealiai tinka storiems, garbanotiems plaukams suteikti apimties ir judesio! Sluoksniavimas suteikia plaukams dimensijos, struktūros ir žvilgesio. Vidutinio ilgio garbanos yra universalios, stilingos ir nereikalaujančios daug priežiūros, tinkančios tiek laisvalaikiui, tiek oficialiems renginiams. Pasirinkite šį stilių, kad atsisveikintumėte su blogomis plaukų dienomis ir pasveikintumėte nuostabią naują išvaizdą!

Shag kirpimas su garbanotais kirpčiukais

Vaizdas, kuriame matomas vidutinio ilgio garbanotas šukuosenos kirpimas su garbanotais kirpčiukais – universalus stilius, tinkantis įvairaus amžiaus moterims. Garbanoti garbanoti kirpčiukai švelniai įrėmina veidą, pabrėždami geriausius jūsų bruožus. Šis šukuosenos kirpimas padeda tolygiai paskirstyti svorį, todėl garbanos tampa aiškiai apibrėžtos ir didelės apimties. Norėdami išlaikyti šį stilių, naudokite vidutinės arba stiprios fiksacijos garbanų kremą arba gelį, kad rezultatas būtų ilgalaikis.

Nuostabios ir švelnios garbanos

Papildykite savo vidutinio ilgio storus plaukus minkštomis garbanomis, kurios puošia ilgus veidus. Venkite griežtų garbanų, kurios pabrėžia veido ilgį. Naudokite apimties suteikiančias putas, kad suteiktumėte tekstūros ir tvirtumo. Leiskite putoms išdžiūti ore arba naudokite difuzorių, kad plaukuotumas būtų didesnis. Pabaigai naudokite lengvą plaukų laką, kad atrodytumėte dailiai.

Vidutinio ilgio kirpimas garbanotiems storiems plaukams

Puoselėkite vidutinio storio garbanas, kad jos atrodytų natūraliai ir lengvai valdomos. Pasirinkite spiralines garbanas su vidutinio ilgio arba ilgais sluoksniais, kad padidintumėte pilnumą ir apimtį. Pagalvokite apie švelnų kirpčiuką, dengiantį lūpas, kad pagerintumėte plaukų formą. Naudokite difuzorių didesnei apimčiai arba džiovinkite ore, kad atrodytumėte glotniau. Kad garbanos būtų ryškesnės, naudokite garbanas stiprinančią priemonę ir venkite šukuoti sausus plaukus, kad jie nesusiveltų.

Imbiero prieskoniais pagardintos storų plaukų garbanos

Šioje šukuosenoje esančios griežtos imbiero spalvos garbanos yra ne tik nuostabios, bet ir universalios. Norint pasiekti optimalių garbanų rezultatų, labai svarbu, kad tiek jūs, tiek jūsų stilistas išlaikytų kruopščią pusiausvyrą. Išlaikyti ilgį ir kartu pašalinti perteklinį svorį yra svarbiausia, kad garbanos netaptų pernelyg sunkios ar sunkiai suvaldomos.

Tamsiai rudi garbanoti plaukai

Kartais kirpimas gali atskleisti garbanotą merginą, o stori plaukai gali sukurti pernelyg didelį svorį, pailginti jūsų garbanų raštą. Pasirinkę vidutinio ilgio sluoksniuotą kirpimą, sumažinsite storį, todėl jūsų žiedukai išryškės!

Apibrėžtos garbanos su apimtimi iki pečių

Neabejotina, kad gerai apibrėžtos, didelės apimties garbanos yra žavios. Norėdami pasiekti natūralią išvaizdą, pasirūpinkite, kad jūsų plaukai išliktų sudrėkinti. Įtraukite drėkinamąsias procedūras ir rinkitės geriausius garbanojimo produktus, pavyzdžiui, “L Oréal’s Curl Expression”. Paprašykite savo stilisto, kad į plaukus įkomponuotų ilgus sluoksnius, kad jie atrodytų lengvesni ir talpesni. Padidinkite apimtį naudodami difuzorių, įjungtą ant silpnos ugnies, apvertę galvą žemyn galva.

Rudi garbanoti sluoksniai

80-ųjų vintažiniai rudi garbanoti sluoksniai yra universalus šukuosenos variantas. Išlaikius plaukus iki pečių, juos daug lengviau tvarkyti. Ir tai vis tiek leidžia rinktis įvairias šukuosenos formavimo galimybes. Ruda plaukų spalva garbanotiems sluoksniams suteiks šilumos ir sodrumo. Sluoksniai suteikia plaukams judesio ir tekstūros, todėl tai puikus pasirinkimas, jei norite būti stilinga ir nesudėtinga.

Žvilganti šukuose vidutinio ilgio garbanotiems plaukams

Šios storos ir sveikos garbanos yra stulbinančios. Turintieji tankius plaukus gali rinktis kirpimą, kuris suteikia apimties ir gražią formą gausiai sluoksniuojant ir pašalinant svorį. Norėdami formuoti namuose, padalykite plaukus į 4-6 dalis. Tolygiai užtepkite “Mizani Style Foam Wrap” nuo šaknų iki galiukų. Šios kondicionuojamosios putos yra lengvos, mažina garbanojimąsi ir apibrėžia garbanas nesukeldamos standumo.

Trumpos ir laisvos garbanos

Grubios ir palaidos garbanos idealiai tinka vidutinio plauko moterims, norinčioms pabrėžti savo natūralią tekstūrą. Šis stilius suteikia maksimalią apimtį ir judesį, nes sumažina apimtis iš šonų, kartu išlaikydamas ilgį, kad būtų išsaugota garbanų forma ir jos nesusitrauktų. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, pradėkite šukuoti drėgnais plaukais, užtepkite apimties suteikiančių putų, kad padidintumėte garbanas ir jas paryškintumėte. Norėdami sumažinti garbanojimo metu atsirandančias garbanas ir pašalinti drėgmės perteklių, rinkitės senus marškinėlius. Naudokite plaukų džiovintuvo difuzoriaus priedą, kad švelniai išdžiovintumėte garbanas. Padidinkite apimtį švelniai pakeldami plaukų šaknis.

Vidutinio ilgio garbanoti plaukai su šoniniais kirpčiukais

Papildykite savo natūralias garbanas su pečius siekiančiu kirpimu, kad atrodytumėte stulbinamai. Kad būtų dar puošniau, pasirinkite šoninę šukuoseną ir ilgus, į šoną sušukuotus kirpčiukus. Šis stilius ne tik suteikia dramatiškumo, bet ir puikiai papildo apvalią veido formą.

Apimties suteikiantys stori garbanoti plaukai

Tankūs garbanoti plaukai gali atrodyti tankūs, tačiau tinkamai sukirpus plaukus, galima išgauti puošnias, gyvybingas ir glotnias garbanas. Šie kirpimai paprastai atliekami ant sausų, stilizuotų plaukų ir laikomi specializuota paslauga. Kirpdamas sausas garbanas stilistas gali stebėti natūralų garbanų raštą, todėl gali parinkti tinkamiausią kirpimą ir stilių.

Sloksniuota garbanota bob šukuosena

Ši ilga sluoksniuota bob šukuosena sukuria rimtą garbanų bumą, kad ši mergina atrodytų rafinuotai ir koketiškai! Šie trumpų garbanų sluoksniai taip pat suteikia plaukams daugiau apimties.

Garbanų kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Patenkinkite norą sportuoti garbanotais plaukais savo natūraliu plaukų atspalviu. Pasiekite jaunatvišką išvaizdą su vidutinio ilgio garbanotais plaukais, kuriuos puošia į šonus nusvirę kirpčiukai.

Vidutinio ilgio garbanos su šoniniu kirpimu

Papildykite vidutinio ilgio garbanas nuostabiu vario atspalviu. Šilti vario atspalviai sukuria švytėjimo efektą, suteikdami kiekvienai garbanai gilumo ir apimties. Ši pasirinkta spalva puikiai atspindi šviesą, todėl jūsų garbanos atrodys sveikos ir pilnos.

Madinga Shag šukuosena storoms garbanoms

Jei trokštate įspūdingos, dėmesį prikaustančios išvaizdos, ši rafinuota, Holivudo įkvėpta pečius siekianti garbanotų plaukų šukuosena jums puikiai tiks! Didelės garbanos suteikia šiems plaukams išskirtinumo, o sodriai juoda spalva užbaigia šį elegantišką stilių.

Romantiška pusilgių garbanotų plaukų kuodelio šukuosena

Romantiška garbanotų plaukų kuodo šukuosena suteikia begalę galimybių ir idealiai tinka vidutinio ilgio garbanotiems plaukams. Ją paprasta sukurti ir stilizuoti. Atskirkite kirpčiukus, papuoškite juos gražia plaukų skara, leiskite garbanoms elegantiškai kaskadiškai krentėti ir būsite pasiruošę padaryti įspūdį.

Patrauklus garbanotas balayage iki pečių

Balayage – tai rankomis piešti akcentai, suteikiantys natūralų efektą. Naudojant garbanoto balayage techniką daugiausia dėmesio skiriama konkrečių garbanų sruogų parinkimui, kad jos atrodytų kuo labiau glostančiai ir natūraliau.

Lengvai prižiūrimas garbanotų plaukų kirpimas su kutais

Jei norite mažai priežiūros reikalaujančio ir madingo stiliaus, rinkitės vidutinio ilgio garbanas su kutais. Šis kirpimas idealiai tinka įvairioms veido formoms ir plaukų tekstūroms, todėl jam reikia minimalių stiliaus formavimo pastangų. Paprasčiausiai išdžiovinkite ore arba naudokite putas ar tekstūruojantį kremą, ir galėsite eiti.

Vidutinio ilgio kaštoninės spalvos garbanotų plaukų kirpimas

Šis vidutinio ilgio, storas, garbanotas stilius tinka apvaliems veidams. Nuo centro nutolusi dalis ir veidą įrėminantys sluoksniai suteikia švelnumo ir apibrėžtumo. Optimalus vidutinio ilgio kirpimo ilgis – ties raktikauliu. Pageidaujamą ilgį stilistui nurodykite ant sausų, garbanotų plaukų. Gausiai išryškinkite tekstūrą garbanas apibrėžiančiu kremu. Išdžiovinkite difuzoriumi ir pabaigai naudokite lengvai prilaikantį plaukų laką.

Raudonos spalvos garbanų šukuosena

Kai kalbama apie vidutinio ilgio garbanas, jos atrodo didesnės apimties, palyginti su ilgais garbanotais plaukais. Išryškinkite savo gražią tekstūrą naudodami tobulą atspalvį. Žavinga vario spalva reikalauja dėmesio, tačiau pasirūpinkite, kad ji papildytų jūsų odos atspalvį ir akių spalvą.

Garbanotas bobas su šonine dalimi iki pečių

Tai dar vienas ryškus pavyzdys, kaip vidutinio ilgio kirpimas akimirksniu pakeičia garbanotus plaukus. Atrodo koketiškai ir mielai, ir, žinoma, šimtą kartų didesnės apimties. Ir tai dar ne viskas: norėdami, kad jūsų garbana atrodytų dar pilnesnė, panaudokite šoninį kirpimą.

Vidutinio ilgio banguoti plaukai su sruogelėmis

Garbanoti asmenys supranta, kad norint suvaldyti ilgas garbanas, kad jos įgautų papildomos apimties, reikia papildomų pastangų. Pasirinkus vidutinio ilgio kirpimą, galima be vargo suteikti apimties. Ant viršaus pridėjus trumpesnius sluoksnius galima dar labiau pakelti garbanas.

Šoklios pusilgės garbanos

Jei trokštate sluoksnių ir formų plaukų, apsvarstykite galimybę pasirinkti šukuoseną su išpuoselėtomis garbanomis. Pasirinkite sausą garbanotų plaukų kirpimą, kad suvaldytumėte susitraukimą ir išsaugotumėte garbanų raštą. Jei norite atrodyti drąsiai, apsvarstykite galimybę pridėti kirpčiukų. Kirpčiukai ne tik suteiks įdomumo, bet ir gražiai įrėmins jūsų akis.

Gyvybinga garbanota šukuosena

Atgaivinkite savo stilių su gyvybinga pečius siekiančia garbanota šukuosena, idealiai tinkančia moterims, turinčioms širdies ar rombų veido formą. Pasirinkite ryškią raudoną vieno proceso spalvą, kad atrodytumėte laimingai. Pagalvokite apie veidą įrėminančius kirpčiukus, krentančius ties nosies ilgiu, ir įkomponuokite vidutinio ilgio sluoksnius, kad sukurtumėte tobulą formą. Padidinus ilgį padidės apimtis ir nebeliks suskilinėjusių galiukų. Šį stilių lengvai išgausite su “L’Oréal” kremu-želė “Definition Activator”. Baigti džiovinimu ore arba išsklaidymu – atrodysite paprastai, bet elegantiškai.

Nuostabus bobas su laisvomis garbanomis

Tai ilgas garbanotas bob kirpimas, kuris išryškins natūralią jūsų plaukų tekstūrą. Bangos ir sluoksniai iškerpa gražią, stiprią formą su plačiu trikampiu, geriausi garbanoti kirpčiai. Daugelis moterų, svarstančių apie šias vidutinio ilgio šukuosenas, mano, kad jos apsiriboja tik ilgais plaukais žemiau pečių, tačiau tai netiesa. Susiraskite stilistą, kuris specializuojasi garbanotų plaukų kirpime, ir jis gali sukurti formą, kuri išryškins jūsų garbanas, o ne kovos su jomis.

Labai garbanotų vidutinio ilgio plaukų kirpimas

Pagerinkite savo figūrą pečius dengiančiais garbanotais plaukais, suteikiančiais gražų garbanų srautą. Ilgis idealiai tinka papildomam sluoksniavimui, sukuriant minkštą, apvalią formą. Tokio ilgio garbanotų plaukų šukuosenai reikės tam tikros formos formavimo ar sluoksniavimo, kad išvengtumėte garbanoto trikampio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment