42 vidutinio ilgio kirpimai iki pečių pagal veido formą

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 42 vidutinio ilgio kirpimai iki pečių pagal veido formą

Publikuota

Išsirinkti tobulą vidutinio ilgio kirpimą pagal veido formą gali atrodyti kaip nelengva užduotis. Visgi, atradus idealią šukuoseną, ji gali ne tik atnaujinti, bet ir visiškai transformuoti jūsų įvaizdį.

Šiame straipsnyje pateikiamos 42 pritrenkiančios vidutinio ilgio plaukų kirpimo idėjos pagal šias veido formas: apvalią, ovalią, kvadratinę, širdies, deimanto ir trikampio.

Čia rasite tokius stilius, kurie išryškins geriausius jūsų veido bruožus ir sukurs kai ką unikalaus.

Pasirinkite savo veido formą:

Vidutinio ilgio kirpimai apvaliai veido formai

Gilus šoninės dalies vidutinio ilgio kirpimas apvaliam veidui

Šis vidutinio ilgio kirpimas padidins jūsų patrauklumą ir pasitikėjimą savimi, todėl tapsite žvaigžde bet kokiame renginyje. Giliu šoniniu kirpimu ir gilia šonine šukuosena perbraukite plaukus per veidą, paslėpdami apvalius skruostus ir pabrėždami nuostabius bruožus.

Banguota pusilgė šukuosena apvaliam veidui

Vidutinio ilgio šukuosenos apvaliems veidams turėtų pasižymėti vertikaliomis ir įstrižomis linijomis, kurias lengva išgauti naudojant ilgesnius kirpimus. Ši šukuosena yra ilgesnių vidutinio ilgio šukuosenų pusėje, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nerimauja, kad gali prarasti per daug ilgio. Ji taip pat puikiai tinka norint, kad veidas atrodytų labiau pailgas nei apvalus.

Vidutinio ilgio kirpimas su plunksniniais veidą įrėminančiais sluoksniais

Vidutinio kirpimo su plunksniniais veidą įrėminančiais sluoksniais šukuosena su šukuosena į priekį, kuri lieknina apvalų veidą ir pailgina kaklą. Ši šukuosena puikiai dera su ilgais užuolaidiniais kirpčiukais, sustiprinančiais bendrą įvaizdį. Struktūrizuoti sluoksniai suteikia aštrumo pilnesniems veidams ir sukuria norimą efektą.

Mielas Shaggy lob kirpimas apvaliam veidui

Šiek tiek nuo vidurio nutolusi dalis suteikia šiai žilstelėjusiai šukuosenai asmeniškumo, demonstruodama žavias juodas bangas su vario spalvos galiukais. Šią šukuoseną lengva formuoti ir prižiūrėti, ji puikiai tinka plauti ir tvarkyti. Sluoksniuotos bangos puikiai tinka ploniems plaukams, kurie per dieną praranda apimtį.

Blondiniškas bobas su garbanotais kirpčiukais iki pečių

Klasikinė bob šukuosena idealiai tinka ploniems plaukams ir apvaliems veidams. Tiesūs plaukai grakščiai įrėmina veidą jo neužgoždami. Natūraliai atrodanti platininė blond spalva kaskadomis krinta ant glotnios bobos, kurią papildo subtilus sruogelinis kirpčiukas, kad šukuosena atrodytų švelniau ir moteriškiau.

Vidutinio ilgio banguota šukuosena su medaus atspalviais

Vidutinio ilgio šukuosenos apvaliems veidams sukuria liekninantį ir veidą įrėminantį efektą. Šią mielą šukuoseną puošia švelnios bangos, plunksnomis ar kirpčiukais sušukuoti galiukai ir medaus atspalviai, pabrėžiantys jūsų stilių.

Pusilgė banguota šukuosena apvaliam veidui

Svarstydami apie vidutinio ilgio šukuosenas apvaliems veidams, nedvejodami tyrinėkite įvairias plaukų tekstūras. Rinkitės šukuosenas, kurios papildo jūsų veido formą ir išryškina natūralią tekstūrą. Tokios bangos, kai jos formuojamos kirpimu iki smakro, gali atrodyti pernelyg didelės apimties šonuose, o tai nėra idealu apvaliam veidui. Tačiau su ilgesniu kirpimu, pavyzdžiui, šiuo, spinduliuosite grožį ir pasitikėjimą savimi.

Vidutinio ilgio kirpimai ovaliai veido formai

Klasikinis vidutinio ilgio bobas ovaliai veido formai

Šis vidutinio ilgio kirpimas – tai klasikinis vidutinio ilgio bob stiliaus kirpimas. Joje ant natūralių brunetės plaukų yra tekstūruotų sluoksnių ir subtilių karamelinių balayage akcentų, suformuotų į švelnias holivudines bangas.

Vidutinio ilgio kirpimas su necentrine dalimi

Sirinkite vidutinio ilgio kirpčiuką su ne centre esančia dalimi. Ovalo formos veidas gali būti lengvai pritaikomas šiam stiliui. Tokios šukuosenos suteikia apimties, o balayage šukuosena gali pašviesinti veidą. Norint išlaikyti gyvybingą šviesų atspalvį, būtina reguliariai atlikti šviesinimo ir blizginimo procedūras. Kruopščiai laikykitės stilisto rekomenduotos priežiūros namuose tvarkos.

Švelnus pusilgių plaukų tekstūruotas Shag kirpimas su kirpčiukais

Šukuosenų srityje minkštas šukuosenos kirpimas su kirpčiukais ir tekstūra yra universalus pasirinkimas tiems, kurie turi ovalo formos veidą. Šis kirpimas suteikia begalę galimybių, ypač tiems, kurių plaukų tekstūra storesnė. Pasirinkus vidutinio ilgio kirpčiukus su sruogelėmis, galima šiek tiek sumažinti svorį ir sukurti švelnią ir plazdančią išvaizdą. Siekdami geriausio rezultato, tikslingai kirpkite tiesiu skustuvu, nors puikių rezultatų galima pasiekti ir plunksniniu skustuvu.

Moderni šukuosena vidutinio ilgio plaukams ir ovaliam veidui

Svarstykite šį stilių, jei norite atrodyti glotniai, arba greitai sulenkite plaukus, kad jie atrodytų netvarkingai ir be pastangų. Idealiai tinka ovaliems veidams, jame yra sluoksnių, kad sumažėtų galų storis. Puikiai tinka storiems ar vidutinio storio plaukams, o su keliais produktais sutvarkyta šukuosena suteikia apimties.

Vidutinio ilgio paplūdimio bangų balayage

Šis vidutinio ilgio paplūdimio bangų balayage šiuo metu yra madingas. Jis suteikia smagią ir stulbinančią išvaizdą, o kartu yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima formuoti į kuodelį. Jis sukuria šaunios trumpesnės šukuosenos iliuziją, neįsipareigojant iš tikrųjų trumpinti plaukų.

Vidutinio ilgio “Ghost Cut” šukuosena iki pečių ovaliam veidui

Sitikėkite elegantiško ir universalaus vidutinio ilgio “ghost cut” kirpimo su tekstūriniais sluoksniais, suteikiančiais judesio ir matmenų. Ši madinga šukuosena suteikia elegantišką ir modernų įvaizdį, puikiai tinkantį suteikti dramatizmo neprarandant ilgio. Švelnūs, purūs galiukai ir sluoksniai subalansuoja struktūrą ir patrauklumą, todėl galima kurti glotnius, tiesius arba išpuoselėtus, banguotus šukuosenos modelius, kurie neabejotinai prikaustys dėmesį.

Pečių ilgio kirpimas su garbanotais plaukų galiukais ovaliai veido formai

Paprašykite pečius siekiančių garbanotų galiukų, kad atrodytumėte dailiai ir moteriškai. Šis ilgis, besibaigiantis ties pečiais, suteikia universalių stiliaus galimybių, tačiau išlieka lengvai valdomas. Susukti galiukai suteikia plaukams tekstūros ir judesio.

Vidutinio ilgio kirpimai kvadratinei veido formai

Tekstūruota pusilgė šukuosena kvadratinei veido formai

Šioje šukuosenoje švarius, bukus galus papildo tekstūrinės bangos paviršiuje. Tai universali šukuosena, kurią galima lengvai formuoti naudojant lengvas šukuosenos formavimo priemones, kad ji atrodytų natūraliai, arba naudojant daugiau priemonių, kad įgautų daugiau apimties ir tekstūros. Ši šukuosena tinka ir storiems, ir ploniems plaukams, jei ji tinkamai suformuota. Šį kirpimą, šiek tiek pakeitus ilgį ir tekstūrą, gali pritaikyti kiekvienas, ieškantis elegantiško ir modernaus stiliaus.

Tekstūruotas bobas su bangomis iki pečių

Tekstūruotas ilgas bobas yra mažai priežiūros reikalaujantis stilius. Jo madinga ir neįpareigojanti banguota išvaizda papildo bet kokią aprangą ar progą. Paprašykite savo stilisto, kad jis įtrauktų kuo daugiau tekstūros ir kirpimo skustuvu. Lobis yra universalaus ilgio, tinkantis įvairiems stiliaus variantams.

Sluoksniai įrėminantys kvadratinį veidą

Jei turite plonus plaukus, apsvarstykite galimybę naudoti veidą įrėminančius sluoksnius. Šie sluoksniai sukuria apimties įspūdį, padidindami plaukų storį. Patartina riboti sluoksniavimą kitose srityse, kad išlaikytumėte natūralų plaukų tankumą.

Vidutinio ilgio kirpimasi su gilia šonine dalimi

Papildykite savo išvaizdą sluoksniais, suteikiančiais papildomos apimties ir tekstūros, kad atrodytumėte pilnesni ir dinamiškesni. Išlaikykite plaukų ilgį, kad išliktų tiesūs. Šukuoseną pradėkite formuoti drėgnais plaukais, nuo šaknų iki galiukų užtepkite apimties suteikiančių putų. Džiovindami plaukus apvaliu šepetėliu, kad plaukai taptų talpesni ir glotnesni. Šukuoseną užbaigkite lengvu plaukų laku, kad plaukai ilgai laikytųsi.

Tiesi pečių ilgio šukuosena su šonine dalimi

Papildykite vidutinio ilgio šukuoseną kirpčiukais ir šviesiam odos atspalviui tinkančiu glotniu rudu atspalviu. Apykaklės ilgio kirpimas suteikia universalumo, todėl tai stilingas ir lengvai prižiūrimas pasirinkimas. Šią tiesią vidutinio ilgio šukuoseną paprasta formuoti ir malonu puošti!

Dailus vidutinio ilgio plaukų kirpimas kvadratiniam veidui

Jeigu trokštate elegantiškos išvaizdos, rinkitės švelnų veido apvadą ir bukus galiukus. Šis stilingas kirpimas tinka moterims, turinčioms plonesnių ar plonų plaukų tekstūrą. Vidutinio ilgio kirpimas suteikia plaukams apimties ir tankumo. Norėdami sustiprinti išvaizdą, apsvarstykite galimybę naudoti apimties suteikiančią priemonę, pavyzdžiui, “R & Co.” “Chiffon” stiliaus putas.

Subtilūs užuolaidų tipo kirpčiukai su rudais atspalviais

Įmantrus užuolaidinis kirpčiukas gali būti puikus sprendimas kvadratinių veidų moterims, kurios nori sušvelninti savo bruožus. Ši šukuosena geriausiai tinka rudiems plaukams. Ši šukuosena suteikia moteriškumo ir gražiai įrėmina veidą. Kirpčiukas nėra per sunkus, jis sklandžiai susilieja su likusiais plaukais. Svarbu išlaikyti ilgesnių plaukų išvaizdą, kad išvengtumėte nepageidaujamo susiraukšlėjimo. Pradėti šukuoti drėgnus plaukus ir tepti apimties suteikiančias putas – vienas geriausių būdų šukuoti šį įvaizdį. Taip sukursite tekstūrą ir atskirsite plaukus. Švelniai pašiauškite plaukus mikropluošto rankšluosčiu, kad pašalintumėte drėgmės perteklių ir nesusidarytų garbanos, tada išdžiovinkite juos difuzoriumi.

Vidutinio ilgio kirpimai širdies formos veidui

Gražūs sluoksniai ir ilgi kirpčiukai širdies formos veidui

Pabrėžkite skruostikaulius su keliais sluoksniais ir kirpčiukais, pridėtais prie vidutinio ilgio kirpčiukų. Šukuosena atrodys įdomiau, jei judesio suteiks sušukuoti galai.

Moteriškos vidutinio ilgio plaukų laisvos bangos su kirpčiukais

Jei norite elegantiškos ir universalios šukuosenos, apsvarstykite galimybę rinktis moteriškas vidutinio ilgio palaidas bangas su kirpčiukais. Šis stilius sušvelnina veido kampus, suteikia pusiausvyros. Palaidos bangos suteikia apimties ir judesio, sukurdamos romantišką, pastangų nereikalaujančią išvaizdą. Bangelės suteikia žaismingumo ir gražiai įrėmina veidą.

Tekstūruotas pusilgių plaukų bobas su kirpčiukais

Ši tekstūrinė šukuosena su smulkiai kirptais kirpčiukais idealiai tinka ploniems plaukams. Tekstūra ir sruogos suteikia apimties, todėl sukuriama storesnių plaukų iliuzija.

Gražūs vidutinio ilgio garbanoti plaukai širdies formos veidui

Jei norite šukuosenos, kuri būtų tarp trumpos ir ilgos, vidutinio ilgio bobas yra puikus pasirinkimas. Šis universalus ilgis ypač tinka garbanotiems plaukams. Kad išlaikytumėte garbanų formą, nelieskite jų iškart po garbanojimo. Leiskite garbanoms atvėsti, kad susigulėtų, tada švelniai perbraukite šepečiu, kad garbanos būtų švelnesnės ir natūralesnės.

Medaus spalvos plunksnuotas lob kirpimas iki pečių

Jei turite širdies formos veidą, prašykite šviesesnės spalvos ir stipraus sluoksniavimo aplink veidą. Šis derinys sušvelnina iškilius veido bruožus ir praplečia veidą. Paprašykite sluoksnių ties skruostikauliais ir žandikaulio linija. Tvarkydami plaukus, juos sušukuokite nuo veido.

Vidutinio ilgio šviesių plaukų šukuosena širdies formos veidui

Jeigu norite suteikti plaukams gyvybingumo, apsvarstykite galimybę rinktis vidutinio ilgio pelenų šviesumo šukuoseną. Paprašykite stilisto atlikti foilayage techniką, kad plaukai augant išliktų švelnūs ir natūralūs.

Tekstūruotas pečius siekiantis Shag kirpimas

Šis vidinio tekstūrinio sluoksnio kirpimas padeda sumažinti svorį be pernelyg didelio judėjimo viršuje. Storiems plaukams kaip pagrindą naudokite “Bumble & Bumble Hairdresser’s Invisible Oil”, po to – “Bumble & Bumble Straight” džiovinamąjį kremą. Pabaigoje naudokite “Bumble & Bumble Brilliantine”, kad plaukų galai atrodytų glotnūs, bet tekstūriški.

Vidutinio ilgio kirpimai deimanto formos veidui

Ilgas bob kirpimas su gilia šonine dalimi deimanto formos veidui

Ilgas bobas dvelkia moteriškumu ir elegancija, prie jo tinka vidurinis arba šoninis sklastymas. Turinčioms rombinę veido formą, pasižyminčią siaura kakta, rekomenduojama plaukus sušukuoti į vieną pusę. Pasirinkite į šoną sušukuotus kirpčiukus, kad užmaskuotumėte platesnius skruostikaulius ir paryškintumėte akis.

Sloksniuota vidutinio ilgio plaukų šukuosena su kirpčiukais

Papildykite savo deimanto formos veidą švelniomis garbanomis ir tupiais kirpčiukais, kurie atkreipia dėmesį į akis. Šie karameliniai kirpčiukai suteikia išvaizdai stulbinamą akcentą.

Smakro ilgio garbanotas bobas

Kai kalbama apie garbanotus plaukus ir rombų formos veidą, idealus pasirinkimas – vidutinio ilgio bobas su garbanotais kirpčiukais. Šis kirpimas yra universalus sprendimas, galintis subalansuoti tiek aukštą, tiek žemą kaktą. Didelės garbanos ne tik padidina apimtis ir paburkimą aplink smilkinius, bet ir suteikia rafinuotumo bendriems bruožams.

Į šoną sušukuota velta šukuosena iki pečių deimanto formos veidui

Šoniniai kirpčiukai puikiai tinka norint išgauti jūsų veido formai būdingą asimetrišką išvaizdą. Pasirūpinkite, kad jos kristų šiek tiek aukščiau arba žemiau skruostikaulių, kad pasiektumėte geriausią efektą. Jei turite plonus plaukus, rinkitės sušukuotą kirpimą, kuris suteiks apimties.

Vidutinio ilgio plaukų bobas su vidurine dalimi

Iki smakro besitęsiantis bobas idealiai tinka rombų formos veidams, nes ties smakru besibaigiančios sruogos sukuria platesnę išvaizdą. Stilizuokite priekinius trumpo bob stiliaus sluoksnius su iškarpytais plaukais, kad gautumėte užuolaidų kirpčiukus, suteikiančius elegantišką išlinkimą, įrėminantį veidą.

Prancūziškas bobas su garbanotais kirpčiukais

Apvalus bobas iki smakro praplatina siaurą smakrą ir sukuria plotį bei reikiamą apimtį po išsikišusiais skruostikauliais. Puikiai tinka ir išmintingi bukesni kirpčiukai.

Švelnios sruogos deimantiniams veidams

Deimantinei veido formai tinka plaukų ilgis žemiau pečių. Švelnių sruogų ar ilgų sluoksnių stilius į priekį padeda subalansuoti kaktą ir smakrą. Tokia šukuosena taip pat patinka širdies formos veidams.

Vidutinio ilgio kirpimai trikampio formos veidui

Vidutinio ilgio sloksniuotas kirpimas trikampio formos veidui

Svarstant apie šukuoseną trikampio formos veidui, kuriam būdinga stipri žandikaulio linija, gali būti protingas sprendimas rinktis ilgus sluoksnius su užuolaidiniais kirpčiukais. Šie sluoksniuoti kirpčiukai stebuklingai sušvelnina kampuotus bruožus ir sumažina aštrios žandikaulio linijos ryškumą.

Pusilgiai plunksnuoti veidą įrėminantys sluoksniai

Pirštiniai veidą įrėminantys sluoksniai ir akcentai yra skirti trikampio formos veidą turinčių moterų grožiui pabrėžti. Šie sluoksniai strategiškai išdėstyti taip, kad atkreiptų dėmesį į žandikaulio liniją ir ją paryškintų, todėl atrodo proporcingai ir maloniai.

Bob šukuosena vidutinio ilgio plaukams trikampei veido formai

Bobai, gerai parinkti ir nudažyti, gali būti fantastiškas pasirinkimas įvairioms veido formoms. Trikampio formos veidams, kur dažnai būna platesnė žandikaulio linija, ši šukuosena su šviesiais pinigų gabalėliais gali padėti sukurti pusiausvyrą ir sustiprinti bendras proporcijas.

Apimties suteikiantis pečių ilgio bobas

Jei jūsų veido forma trikampė, rinkitės šukuoseną, kuri didina apimtį ties viršugalviu, o link galų sukuria švelnesnę šukuoseną, nukreipdama dėmesį nuo veido šonų. Sluoksniuotą šukuoseną, tokią, kokią suformavo Jhony Bayerl, kad šukuosena atrodytų glotniai.

Klasikinis bobas su į šoną sušukuotais kirpčiukais

“Drugelio formos kirpčiukai idealiai tinka norint suteikti šukuosenai tobulą apimtį ir išraiškingumą, įrėminti veidą žavingais apvalumais. Šis stilius, derinamas su ilgais sluoksniuotais kirpčiukais, padeda sušvelninti kampus ir sukurti matmenis.

Šoninis plunksnuotas kirpimas deimanto formos veidui

Sušukuoti šoniniai kirpčiukai suteikia stilingumo ir kartu subalansuoja bendrą išvaizdą. Jas derinant prie vidutinio ilgio šukuosenų, idealiai tinka suteikti apimties ploniems plaukams ir kartu subalansuoti širdies formos veidą.

Vidutinio ilgio paveltas sloksniuotas kirpimas su kirpčiukais

Tinkamas balansas su kirpčiukais yra labai svarbus norint sukurti patrauklią trikampio formos veido šukuoseną. Pavyzdžiui, Bruna Alvesa sukomponavo plunksnuotą kirpčiuką su talpiais sluoksniais, pailgindama bendrą siluetą ir nukreipdama dėmesį nuo skruostikaulių pločio.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment