45 vidutinio ilgio kirpimai iki pečių ploniems plaukams

Pradžia » Plonų plaukų kirpimai » 45 vidutinio ilgio kirpimai iki pečių ploniems plaukams

Publikuota

Vidutinio ilgio kirpimas ploniems plaukams

Jei pavargote nuo pečius siekiančių plaukų, paeksperimentuokite su šukuosena, kuri atspindėtų jūsų individualumą. Kaip pavaizduota paveikslėlyje, apsvarstykite galimybę pasidaryti pynę palei plaukų linijos vidurį. Šis stilius daro stebuklus, ypač kai reikia kovoti su ataugusiomis šaknimis. Paslėpkite bet kokius trūkumus iki kito apsilankymo salone ir kartu atjauninkite vidutinio ilgio plaukus.

Apimties suteikiantis sloksniuotas kirpimas iki pečių

Dideli sluoksniai idealiai tinka ploniems plaukams, nes papildomas sluoksniavimas panaikina natūralų svorį, todėl plaukai atrodo pilnesni ir erdvesni.

Tiesių plonų plaukų kirpimas su kirpčiukais ir veidą įrėminančiais sluoksniais

Jei norite šiuolaikiškai išpuoselėti vidutinio ilgio plaukus, rinkitės tiesius veidą įrėminančius sluoksnius su kirpčiukais. Šie sluoksniai ir kirpčiukai gali patobulinti jūsų stilių nesumažinant ilgio. Paprašykite, kad stilistas priekines kirpčiukų dalis pakreiptų kampu nuo smakro žemyn. Ilgesnis kirpčiukas gali sustiprinti išvaizdą, nesvarbu, ar jis būtų tiesus, ar sušukuotas į šoną. Veidą įrėminantys sluoksniai puikiai tinka norint pakeisti stilių ir kartu išlaikyti gražius vidutinio ilgio plaukus.

Vidutinio ilgio plonų plaukų kirpimas

Kartais plonaplaukiams idealiai tinka neryškus kirpimas. Tiems, kurie pageidauja kirpčiukų, juos patrumpinus šiek tiek žemiau antakių ilgio ir suderinus su vidutinio ilgio tiesiu skersai kirpimu, galima pagerinti išvaizdą. Rezultatas – tiesi, daili ir ryški šukuosena, kuri neabejotinai padarys įspūdį.

Mažai priežiūros reikalaujantis pusilgių plaukų kirpimas

Šis mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas idealiai tinka vidutinio ilgio, ploniems plaukams. Jame yra šiek tiek trikampio formos, tekstūros ilgas bobas su ilgais sluoksniais ir švelniu perimetru. Puikiai tinka moterims, turinčioms ilgesnius plaukus ir siekiančioms permainų, bet ne per trumpų. Forma krenta vos už pečių perlenkiant ilgį, taip užtikrinant sklandų augimo etapą. Pakankamai universali, kad ją būtų galima sušukuoti į kuodą ar kuodelį. Ploniems plaukams galima rinktis tokias šukuosenos formavimo galimybes: džiovinti ore su šukuosenos kremu, tiesinti su išlyginamuoju purškikliu arba formuoti paplūdimio bangas su tekstūros purškikliu.

Lengvi sluoksniai ir į šonus nusvirę kirpčiukai

Šioje šukuosenoje stilistė Kelly plonesnius plaukus papildė lengvais sluoksniais, kad sukurtų apimties. Kad pasiektumėte šį įvaizdį, apgalvokite gilią šoninę dalį ir ilgus užuolaidinius kirpčiukus, kurie padeda sukurti papildomo aukščio iliuziją ties viršugalviu. Daugiau vidutinio ilgio šukuosenų su užuolaidiniais kirpčiukais rasite mūsų susijusiuose stiliuose.

Vidutinio ilgio plonų plaukų šukuosena

Jei turite plonus plaukus, venkite leisti jiems augti ilgiems, nes tai gali pabrėžti jų plonumą. Rinkitės vidutinio ilgio kirpimą su ilgesniais sluoksniais ir veidą įrėminančiais kirpčiukais, kad suteiktumėte plaukams apimties ir judesio. Naudokite šildomus volelius, kad pasiektumėte pilnesnę ir sodresnę tekstūrą. Šildomais voleliais suvyniokite priekinius plaukus nuo veido, kad atrodytumėte kaip 70-ųjų įkvėpta.

Lengvai sloksniuotas pusilgis kirpimas apvaliai veido formai

Lengvą sluoksniuotą kirpimą apvaliems veidams papildo vidutinio ilgio šukuosenos ploniems plaukams. Plonesni plaukai gula ant apvalaus veido, prideda pločio ir gerai dera. Vidutinio ilgio kirpčiukai subtiliai pakeičia bendrą išvaizdą be ekstremalių pokyčių.

Vidutinio ilgio kirpčiukai subtiliai pakeičia bendrą išvaizdą be ekstremalių pokyčių.

Lygus plonų plaukų kirpimas su šonine dalimi

Tiems, kurie turi plonus plaukus, apsvarstykite galimybę giliai perskirti plaukus priešingoje pusėje, nei paprastai nešiojate. Šis pokytis natūraliai suteiks daugiau kūno viršugalvyje. Atminkite, kad dėl sklastymo viena pusė atrodys storesnė. Šiam įvaizdžiui pabrėžti rinkitės buką, vidutinio ilgio šukuoseną. Ilgi, ploni plaukai gali atrodyti reti, todėl rekomenduojama rinktis vidutinio arba trumpo ilgio šukuoseną.

Trumpas šviesus bobas su sluoksniais

Kai renkatės pečius siekiančią bobą, tiesus kirpimas gali netikti tiems, kurių plaukai ploni. Jei norite suteikti plaukams apimties ir judesio, apsvarstykite galimybę į vienodo ilgio kirpimą įtraukti retus, švelnius sluoksnius.

Banguota plonų vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Įvaizdyje demonstruojama banguota vidutinio ilgio šukuosena, grakščiai krentanti ant pečių ir spinduliuojanti žavingą, lengvą ir jaunatvišką nuotaiką. Šviesūs plaukai su šešėlinėmis šaknimis suteikia įvaizdžiui žaismingumo ir nerūpestingumo. Universalaus ilgio plaukus lengva sušukuoti į kuodą ar kuodelį, todėl juos galima pritaikyti įvairioms progoms.

Rudo atspalvio lob kirpimas su sluoksniais ir akcentais

Šokoladinių kaštoninių plaukų, šis pečius siekiantis kirpimas yra labai paprastas ir veiksmingas suteikiant jūsų gražiai giriai gilumo. Sluoksniuoti galiukai sukuria madingą kapotų plaukų šukuoseną, kuri suteikia švelnumo plonų, rudų plaukų savininkėms.

Vidutinio ilgio šviesių plaukų šukuosena su kirpčiukais

Vidutinio ilgio šukuosenos su ilgais sluoksniais puikiai tinka ilgesniems plaukams išlaikyti ir universaliai keisti šukuosenas tarp atnaujinimų ir nuleidimų. Prie tiesių sruogų pridėjus sklastytus galiukus, stilius tampa ryškesnis, o plaukai atrodo žvilgantys, ypač plonesnių plaukų

Vidutinio ilgio banguotų plonų plaukų kirpimas

Mielos plonų plaukų šukuosenos nėra sudėtingos. Dideles palaidas bangas išgaukite naudodami lygintuvą arba karštus volelius. Šios bangos gražiai papildo ilgesnius vidutinio ilgio plaukus ir yra universalios tiek atnaujintoms, tiek nuleistoms šukuosenoms.

Išryškintas lob kirpimas iki pečių

Ar ieškote jums tinkančios vidutinio ilgio šukuosenos? Ši paryškinta tupi šukuosena yra apykaklės ilgio kirpimo su subtiliais akcentais. Šukuoseną galima formuoti tiesią arba garbanotą, todėl ji yra universali.

Šoninis veidą įrėminantis bob kirpimas ploniems plaukams

Papildykite savo plaukus šiuo elegantišku šonu kirptu apykaklės ilgio bobu su veidą įrėminančiu stiliumi. Šią universalią šukuoseną galima dėvėti glotnią ir tiesią arba sušukuoti pirštais sušukuotomis garbanomis, kad sukurtumėte atsipalaidavimo paplūdimio bangų efektą. Šukuoseną sutvirtinkite plaukų laku, kad ji ilgai laikytųsi visą dieną.

Šoninis bob kirpimas tiesiems ploniems plaukams

Šis žavus stilius yra neįtikėtinai moteriškas ir komplimentarus. Gale esanti apimtis suteikia struktūros, o priekyje esantys glotnūs sluoksniai spinduliuoja eleganciją ir lengvumą. Kad šukuosena būtų šiuolaikiška, paprašykite stilisto pailginti šonines sruogas.

Platinos spalvos plunksniniai sluoksniai

Pabrėžkite savo platininę spalvą vidutinio ilgio kirpimu su plunksnuotais sluoksniais. Šie sluoksniai plaukams suteiks apimties ir tvirtumo. Išlaikykite drąsią platinos spalvą naudodami spalvą gerinančius produktus. Jei norite, kad plaukai dar labiau išsiskleistų, naudokite lengvą tirštinantį arba apimties suteikiantį purškalą ar kremą.

Tekstūruota Shag šukuosena ploniems plaukams iki pečių

Šioje šukuosenoje tekstūra vaidina lemiamą vaidmenį stiprinant pečius siekiančius plonų plaukų kirpimus. Trumpesni sluoksniai aplink veidą suteikia šukuosenai išskirtinumo, sustiprina apimtį ir sukuria bohemišką nuotaiką.

Lengvas ilgas apverstas bobas tamsiems ploniems plaukams

Papildykite savo plonus, tiesius plaukus apversto bob kirpimu, papildytu elegantišku brunetės balayage, puikiai tinkančiu šiam sezonui. Vidutinio ilgio apversti kirpčiai su glotnia tekstūra, kaip pademonstruota cia, sukuria ryškų plonų plaukų įvaizdį. Asimetriškas kirpimas ne tik suteikia stiliaus, bet ir supaprastina priežiūrą, užtikrindamas madingą, bet lengvai tvarkomą šukuoseną.

Vidutinio ilgio kampuotas bobas šviesiems plaukams

Papildykite nuobodžius pečius siekiančius plaukus energingu kampuotu bobu, turinčiu erdvių bangų ir tekstūrinių, susmulkintų sluoksnių. Ryškus šviesus atspalvis sušvelnintas medaus atspalviais, o nuo centro nutolęs sklastymas papildo ilgus plunksninius kirpčiukus, kurie dailiai aprėmina veidą ir krenta link raktikaulių.

Šiauštas blondiniškas lob kirpimas

Trumpi plaukai atrodo pilnesni, kai yra sušukuoti. Šį įvaizdį pasieksite sušukuodami plaukus nuo galiukų į viršų, taip pat papurtydami viršugalvį. Tiems, kurie vertina šį stilių, puikiai tinka balayage arba ombre dažymas.

Raktikaulio ilgio blondiniškas bobas ploniems plaukams

Kolarbono bobai yra universalios vidutinio ilgio šukuosenos, ypač tinkančios ploniems plaukams, skleidžiančios prašmatnumą. Šis beveik vienodo ilgio stilius supaprastina rytinę rutiną, kai nešiojamas tiesus ir suteikia išskirtinę išvaizdą. Padidinkite šio kirpimo matmenis, pridėdami balayage akcentus.

Lengvai prižiūrimas vidutinio ilgio kirpimas ploniems plaukams

Negalite suklysti pasirinkę šukuoseną! Šis kirpimas sugrįžo ir buvo modernizuotas sluoksniais ir tupiais galiukais, taip sukuriant tobulą žilstelėjusią vidutinio ilgio šukuoseną plonaplaukiams. Kad atrodytumėte elegantiškai, derinkite ją su šviesia plaukų spalva. Norėdami šukuoseną formuoti, drėgnus plaukus ištepkite putomis, kad plaukai būtų geriau sušukuoti.

Vidutinio ilgio kirpimas su kampuotais ir plunksniniais sluoksniais

Pereinate nuo trumpo prie vidutinio ilgio plonų plaukų? Pagalvokite apie plunksnuotą kirpimą. Šis gabalinis stilius puikiai tinka tiesiems plaukams, o šiek tiek į viršų pakelti galai ir aukso spalvos šviesus balayage’as suteikia stebuklingą atspalvį.

Madinga ir elegantiška šoninė šukuosena

Jei norite sukurti elegantišką ir glotnią šoninę šukuoseną, pasirūpinkite, kad vidutinio ilgio plaukai būtų glotnūs, bet šiek tiek sušukuoti ties šaknimis ir sušukuoti ties galiukais. Šis stilius įkūnija asimetriškumą, kūną, glotnumą ir blizgesį, su užuomina į taip trokštamą “bedhead” išvaizdą. Tai nepakeičiamas šukuosenų repertuaro elementas.

Įvairialypis A linijos bobas ovaliems veidams

Šis pečius siekiantis A linijos bob kirpimas ploniems plaukams yra sušukuotas į vieną pusę, suteikiant šaknims apimties. Ši šukuosena pasižymi dideliu judesiu ir įvairiomis formavimo galimybėmis – ją galima dėvėti su natūraliomis garbanomis, tiesinti arba garbanoti lygintuvu. Toks ilgis praktiškas moterims, kurioms reikia, kad plaukai nesidriektų ant veido. Ši šukuosena yra neįtikėtinai universali, tinkama profesionaliam, kasdieniam ar linksmam įvaizdžiui. Ji tinka visoms veido formoms ir gali būti pritaikoma atsižvelgiant į plaukų tekstūrą ir norimą stilių, o jos priežiūrai reikia naudoti tinkamas priemones ir įrankius.

Subtili tekstūruota šukuosena šviesiems ploniems plaukams

Pakeiskite savo natūraliai tamsiai šviesius plaukus subtilia tekstūra ir ryškia šviesia spalva. Nesvarbu, ar siekiate nesudėtingo plaunamo stiliaus, ar norite pabrėžti savo šviesių plaukų atspalvio spindesį, šis ypatingas kirpimo ir spalvos derinys yra paprastas sprendimas. Rinkitės purų, garbanotą kirpimą, kad kuo mažiau prižiūrėtumėte stilių, ypač jei paliekate natūralios šaknų spalvos užuominą.

Modernus kapotas plonų plaukų kirpimas

Elegantiškas variantas, papildantis vidutinio ilgio smulkesnių plaukų kapotą kirpimą, yra atominė šviesiaplaukė, suteikianti apibrėžtą išvaizdą. Išskleisti sluoksniai ir atsipalaidavusios bangos sukuria madingą išvaizdą, todėl yra žavios ir lengvai valdomos. Vidutinio ilgio sluoksniuotų kirpimų struktūra yra universali, tinka daugumai veido formų. Priklausomai nuo veido bruožų, gali prireikti nedidelių korekcijų (pavyzdžiui, ilgio ar kirpčiukų). Ideali plaukų tekstūra šukuosenai yra plona arba vidutinio storio, o lengvos bangos sustiprina šukuoseną. Prieš džiovindami plaukus, naudokite tankinantį purškiklį, kad plaukams suteiktumėte apimties ir tvirtumo. Kai plaukai išdžius, naudokite “GHD Platinum Styler”, kad sukurtumėte švelnias bangas. Šukuoseną pabaigkite šukuosenos formavimo serumu, kad ji taptų dar ryškesnė ir tvirtesnė.

Auksinis balayage iki pečių

Šis auksinis blond balayage idealiai tinka šilto odos atspalvio moterims, norinčioms paryškinti savo plaukų dimensiją. Minkštos, natūralios balayage technikos bangos suteikia plaukams pilnesnę išvaizdą. Puikiai tinka vidutinio ilgio plaukams, ypač plonų plaukų savininkėms, nes ilgis ir sluoksniai sukuria storio ir kūno iliuziją.

Šokoladinis lob kirpimas su medaus akcentais

Trumpaplaukių plaukų šukuosenas reikėtų papildyti subtiliais erdviniais akcentais, kaip šiuo atveju. Palepinkite savo sruogas gardžiu mišiniu. Šviesiai šokolado rudumo spalva su medaus akcentais padeda plaukams atrodyti vešliems, sveikiems ir elastingiems.

Šoninis skustuvu kirptas Bob kirpimas ploniems plaukams

Jei tiesūs vidutinio ilgio plaukai atrodo ploni ir sausi, nukirpkite pažeistus galiukus ir pasirinkite trumpesnį, skustą bob kirpimą. Šviesūs akcentai gražiai papildo tamsesnę bazinę spalvą, o plunksnomis kirpti kirpčiukai ir sušukuota viršūnė padidina apimtį ir apvalumą, taip sukurdami patrauklų bendrą siluetą.

Paveltas apverstas lob kirpimas

Pavaizduokite: sodrus šokolado rudos spalvos pagrindas su ryškiais medaus spalvos akcentais. Šis stilius byloja apie jūsų nerūpestingą dvasią ir optimistišką požiūrį. Smulkūs sluoksniai sklandžiai dera su apverstos formos šukuosena, sukurdami pasitikėjimą ir žavesį spinduliuojantį įvaizdį.

Glotnūs ploni sluoksniai vidutinio ilgio plaukams

Šauniausias būdas tapti blondine – švelnus ombre. Šis bobas yra puikus balayage akcentų ir ombre derinys – spalvos gerai sumaišytos ir sklandžiai išblukusios, tačiau plaukai vis dar turi nestandartinį, rankomis tapytą efektą. Pečių kirpimai geriausiai atrodo, kai jie apglėbia raktikaulį.

Pusilgis šviesiai baltos spalvos garbanotas bobas

Sutrūkinėjantis, susivėlęs bobas yra puikus vidutinio ilgio šukuosenos pasirinkimas ploniems plaukams. Ryški, balkšva blondinė spalva ir sušukuotos bangos suteikia jai pabrėžtinai vasarišką išvaizdą, kuri yra nerūpestinga ir lengvai valdoma. Šukuosena vos siekia pečius ir gali būti perskirta į šoną arba per vidurį.

Madingas banguojančių plonų plaukų kirpimas

Sušvelninkite trumpą kirpimą nukirpdami plonus plaukus iki pusės ilgio ir pasirinkite modernią bangų šukuoseną, kad atrodytumėte universaliai. Su šiomis vidutinio ilgio angeliškomis bangomis patirsite tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Platininis stilius būtinai derės prie skustų plaukų galiukų, todėl atrodysite tekstūriškiau.

Blondiniškas vidutinio ilgio plaukų balayage

Salone klientai dažnai prašo atlikti blond balayage blowout. Šis stilius, priklausomai nuo kirpimo, gali paryškinti jūsų bruožus arba sukurti storesnių plaukų įspūdį. Konsultuodamiesi su stilistu aptarkite, kaip suteikti plaukams daugiau matmenų, į juos įtraukiant natūralią plaukų spalvą ir strateginius išdėstymus, kurie papildytų įprastą šukuoseną.

Jagged Shag stilius

Šagrenės paprastai yra kraštutiniai pečius siekiantys kirpimai, idealiai tinkantys taupiam, rokenrolo stiliui. Šis kirpimas dera prie vienspalvių arba subtiliai paryškintų plaukų spalvų, kad atrodytų drąsiai.

Raktikaulio ilgio tiesūs šviesūs plaukai

Jei trokštate atrodyti prašmatniai, idealiai tinka apykaklės ilgio tiesūs šviesūs plaukai. Šis lengvai pritaikomas stilius laikosi šiek tiek aukščiau raktikaulio, gražiai įrėmindamas veidą. Tiesi tekstūra suteikia elegantišką ir rafinuotą išvaizdą, padidindama bendrą žavesį. Šią šukuoseną galima lengvai formuoti, nesvarbu, ar rinksitės glotnią, lygią apdailą, ar švelnias bangas, suteikiančias papildomos tekstūros.

Įmantrūs sluoksniai suteikiantys apimties ploniems plaukams

Svarstykite, kaip į plonus plaukus įkomponuoti karūnos sluoksnius ir apimtį, kad ploni, vidutinio ilgio plaukai taptų gilesni ir pilnesni. Rinkitės sluoksnius būtent viršugalvio srityje, kad suteiktumėte plaukams pakilimo ir judesio, todėl jie atrodys lengvi ir erdvūs. Šie strategiškai išdėstyti sluoksniai padeda sukurti plonų ir vidutinio ilgio plaukų apimties šukuosenas, suteikdami tekstūros ir išlaikydami ilgį. Šią šukuoseną pradėkite nuo drėgnų plaukų ir nuo šaknų iki galiukų tolygiai paskirstykite lengvas apimties suteikiančias putas. Džiovindami plaukus naudokite apvalų šepetį, kad pakeltumėte plaukų šaknis ir padidintumėte jų apimtį. Kad plaukai būtų puresni, paryškinkite juos tekstūrą suteikiančiu purškikliu arba sausu šampūnu.

Balayage bob kirpimas su užuolaidų tipo kirpčiukais

Pasilepinkite gaiviu smėlio spalvos balayage bob su užuolaidų kirpčiukais. Norėdami išgauti šį stilių, paprašykite savo stilisto pagal užsakymą sumaišyti blizgį arba toniką, kuris papildytų jūsų odos atspalvį ir asmeninį stilių. Pasitarkite su stilistu, kad nustatytumėte idealų bobos ilgį, tinkantį jūsų ovaliai veido formai. Kasdien palaikykite savo įvaizdį namuose naudodami apvalų šepetį, kad kirpčiukai būtų išpuoselėti ir atrodytų kaip iš salono.

Šviesių plaukų šukuosena su pelenų atspalviais iki pečių

Nagrinėdami vidutinio ilgio plonų plaukų kirpimus, apsvarstykite pjaustytų pelenų blondinių šukuoseną. Nors tai ir nėra pirmasis plonų plaukų pasirinkimas, šis žilstelėjęs, tekstūrinis kirpimas suteikia papildomos apimties ir pakilimo.

Vidutinio ilgio plunksnuota lob šukuosena brunetėms

Sluoksniavimas tiesiems ploniems plaukams suteikia storio ir sveikatos. Nuskusti galiukai ir sušukuota viršūnė sukuria apimtį, o paplatinta forma sukuria pilnumo iliuziją. Šoninis kirpimas išryškina varinius kūdikių žiburius, o ilgi, plunksnomis išpuoselėti kirpčiukai gražiai įrėmina veidą.

Velti kapoti sluoksniai ploniems plaukams

Netvarkingi, smulkinti sluoksniai vidutinio ilgio plaukams yra praktiškas pasirinkimas. Šie sluoksniai suteikia apimties ir matmenų. Įtraukite kirpimą skustuvu, kad suteiktumėte tekstūros ir judesio. Sluoksniavimą pradėkite nuo skruostikaulių žemyn, švelniai įrėmindami veidą.

Pusilgiai veidą įrėminantys plonų plaukų sluoksniai

Ši šiuolaikiška ilgo laipsniškai suskirstyto bobo šukuosena su tekstūriniais sluoksniais ir gaiviu balayage’u suteikia šiai pečius siekiančiai šukuosenai šiuolaikiškumo. Apsvarstykite galimybę įkomponuoti užuolaidines sruogas, kad išryškintumėte veido bruožus, ypač toms, kurios turi plonus plaukus ir ieško vidutinio ilgio šukuosenų. Norint pasiekti šį įvaizdį, gali prireikti naujų plaukų priemonių arba naudoti garbanojimo žnyples. Šukuodami plaukus, pasinaudokite proga ir paprašykite stilisto trumpo pamokymo, kaip prižiūrėti ir formuoti naują šukuoseną.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment