42 vidutinio ilgio plaukų bob (kare) kirpimai iki pečių

Pradžia » Bob (kare) kirpimai: +400 šukuosenų idėjų » 42 vidutinio ilgio plaukų bob (kare) kirpimai iki pečių

Publikuota

Klasikinė bob stiliaus šukuosena

Tai blizgi, glotni, vidutinio ilgio bob šukuosena, kuri kontūruoja veidą. Siekianti pečių ilgį, ji pailgina apvalias veido formas. Išlyginkite galiukus, kad atrodytumėte rafinuotai. Klasikinis stilius padidina plaukų apimtį. Šis kirpimas nereikalauja daug priežiūros, tinka įvairioms veido formoms ir plaukų tekstūroms.

Tekstūruotas vidutinio ilgio kare kirpimas

Šis virš pečių kirpimas pasižymi tekstūriniu įvaizdžiu, kurį sukūrė kvalifikuotas specialistas. Nors kartais tamsių ir šviesių plaukų spalvos gali būti sumaišytos, todėl plaukai gali atrodyti stambūs, šiame banguojančiame bob’e matomos skirtingos spalvos, kurios sklandžiai susilieja tarpusavyje, sukurdamos harmoningą išvaizdą, kurią sustiprina meistriškas sluoksniavimas.

Lygus vidutinio ilgio A formos bobas

Jei ieškote naujos šukuosenos, elegantiškas vidutinio ilgio A linijos bobas spinduliuoja rafinuotumu. Šis stilius idealiai tinka juodiems, tiesiems plaukams, nes užtikrina klasikinį ir nesenstančio stiliaus įvaizdį. Apsvarstykite šį A linijos bobą – tai nuostabus ir universalus kirpimo variantas.

Tendencijas diktuojantis vienodo ilgio kare kirpimas

Tai madinga vieno ilgio tupi bob šukuosena, kuri yra ir elegantiška, ir stilinga. Vidutinio ilgio bobas yra universalus ir tinka visoms moterims, ypač toms, kurių plaukai plonesni. Norint išgauti šį įvaizdį, reikia nukirpti nemažai plaukų, ypač jei pereinama nuo ilgesnių plaukų. Norint įsisprausti į buką bobą, reikia norėti prisitaikyti prie naujos šukuosenos, ypač toms, kurios nėra įpratusios prie trumpų plaukų. Norint išgauti norimą glotnumą ir kovoti su garbanojimusi, būtina naudoti tinkamas plaukų priemones. Nors norint įvaldyti garbanojimo meną gali prireikti šiek tiek praktikos, tai galiausiai padidins bendrą šio glotnaus kirpimo patrauklumą.

Klasikinė šoninė lob šukuosena iki pečių

Pasirinkite klasikinį įvaizdį su giliai į šoną kirptu šukuosenos kirpimu “lob”. Ši laikui nepavaldi šukuosena grakščiai gula ant pečių, o tobulai įrėminta spalva išryškina jūsų veido bruožus. Universalaus stiliaus šukuosena leidžia ją susigarbanoti ir kartu išlaikyti elegantišką išvaizdą.

Vidutinio ilgio tiesus sluoksniuotas bobas

Didelis tiesių sluoksniuotų bobų ilgis padės išlaikyti norimą ilgį, o priežiūra bus lengvai valdoma. Gale esančios iki kaklo ilgio sruogos suformuoja patrauklią apverstos formos stilingą šukuoseną.

Pusilgių plaukų Shaggy kare kirpimas

Šis šiurkštus, gabalinis bobas – tai gyvas šukuosenos arba tekstūrinis bobas. Toks vidutinio ilgio šukuosenos kirpimas suteikia daug universalumo. Ji turi būti netvarkinga, apimties, lengva ir šauni. Strateginis svorio pašalinimas suteikia erdvią tekstūrą ir ją galima dėvėti įvairiais būdais.

Romantiškas vieno ilgio bobas su garbanotais kirpčiukais

Žavinga vieno ilgio šukuosena su išmintingais kirpčiukais sukuria romantišką, bet klasikinį įvaizdį. Šis universalus stilius tinka ir dienai, ir vakarui. Naudodami “Aveda Smooth Infusion” produktus ir mažą apvalų šepetėlį, išgaukite glotnią ir tiesią šukuoseną.

Kampuotas kare su karameliniu balayage

Šioje šukuosenoje – sukrautas bob kirpimas, trumpesniems plaukams suteikiantis išskirtinę formą. Ant tamsiai šokolado rudos spalvos pagrindo įterpti subtilūs karameliniai akcentai suteikia švelnesnį spalvų kontrastą, kuris sustiprina kirpimo drąsą. Šis šukuosenos stilius yra universalus ir tinka tiesiems, šiek tiek banguotiems ir garbanotiems plaukams, išlaikydamas įspūdingą formą nepriklausomai nuo tekstūros.

Shaggy bob kirpimas su skustuvu formuotais sluoksniais

Įkvėptas nerūpestingos paplūdimio nuotaikos, šis vidutinio ilgio bob kirpimas turi žilstelėjusius sluoksnius, kurie suteikia tekstūros ir judesio. Iššukuotos bangos suteikia atsipalaidavimo ir koketiškumo, o saulės pabučiuotas bronzinis atspalvis suteikia jaunatviškumo ir gaivumo. Jei turite kirpčiukų, nesijaudinkite dėl jų kirpimo – jie puikiai dera prie šio žvilgančio bob stiliaus.

Tekstūruotas karamelinis kare kirpimas su sruogelėmis

Tiems, kurie nenori rinktis A formos kirpimo, siūlome šoninius kirpčiukus, kurie suteiks pakankamai judesio ir matmenų vidutinio ilgio sluoksniuotam kirpčiukui be pernelyg didelio kraštutinumo.

Vidutinio ilgio smėlio spalvos šviesiaplaukis bobas

Išpuoselėkite savo bobą, kad atrodytumėte paprastai, bet stilingai ir išryškintumėte šviežią kirpimą bei spalvą. Šiam klasikiniam stiliui pučiama šukuosena suteikia rafinuotumo.

Bobas su pašiauštomis bangomis

Šiai iki kaklo siekiančiai bob šukuosenai papildomo judesio ir tekstūros suteikia atsiskyręs sluoksniuotas žvilgsnis. Šukuoseną nesudėtinga formuoti, o stambūs akcentai suteikia žaismingumo ir papildo bendrą šukuoseną papildomomis detalėmis.

Metalinių atspalvių kare iki pečių

Trumpas metalinės blondinės bobas puikiai tinka mažai priežiūros reikalaujantiems asmenims. Paprastas stilius, kuriam tereikia greito rytinio šukavimo. Norėdami išlaikyti šią išvaizdą, visada nukreipkite plaukų džiovintuvą į apačią, kad užsandarintumėte plaukų kutikules ir išvengtumėte garbanojimosi.

Drąsus asimetriškas vidutinio ilgio plaukų bobas

Ši šukuosena pasižymi aštriu, nelygiu vidutinio ilgio bob kirpimu, kuris suteikia drąsos. Idealiai tinka ploniems ir ploniems plaukams, nes sukuria pilnesnių ir sveikiau atrodančių plaukų iliuziją. Asimetriškas kirpimas ypač patinka ovalo formos veidą turintiems asmenims. Daugiau šukuosenų idėjų rasite Geriausi ilgi plonų plaukų kirpčiukai.

Sluoksniuotas pilkų atspalvių bobas

Daugelis sluoksniuotų bobų kirpimų yra ilgesni priekyje ir trumpesni gale, kaip ir šio vidutinio ilgio bobo atveju. Šiam smagiam stiliui pranašumą suteikia ilgi išminkyti sluoksniai, kurie buvo paryškinti ir sušukuoti nuo veido.

Lengvas iškarpytas bobas šviesiems plaukams iki pečių

Metus siekiantis bobas su kampuotais ir saikingais sluoksniais suteikia elegantišką išvaizdą išlaikant judesį. Dėl tikslios formos ir apčiuopiamos tekstūros tai nuostabus pasirinkimas, ypač turintiems storus, tiesius plaukus.

Vidutinio ilgio plonų plaukų kare kirpimas

Pabrėžta vidutinio ilgio bob šukuosena nereikalauja daug priežiūros, todėl pas kirpėją reikia apsilankyti tik kartą per du mėnesius. Šiam stiliui būdingi ryškūs šviesūs šviesūs akcentai ant vidutinio ilgio plaukų, kurie sukuria gaivų ir žavų įvaizdį.

Šviesių plaukų bobas su tamsesnėmis šaknimis

Peržiūrėkite šią ryškiai šviesią šviesią šukuoseną su tamsesnėmis šaknimis! Šis stilius yra idealus, patogus, nekrentantis ant pečių ir nereikalaujantis daug priežiūros, kad prailgintumėte laiką tarp ryškinimų. Paprašykite pečius siekiančio bobo ir balayage su šaknų šešėliais spalvos.

Kare kirpimas su ombre dažymu iki pečių

Šis prašmatnus pečius siekiantis bobas pereina iš sodrios rudos spalvos į saulės nubučiuotą šviesią, sukurdamas koketišką ir modernų įvaizdį. Ombre efektas suteikia gilumo ir dimensijos, o subtilus ir natūralus trijų atspalvių mišinys nuo šaknų iki galiukų suteikia jai mažai kontrastingą, bet stilingą išvaizdą.

Gražus rudas bobas su saulės pabučiuotais akcentais

Padidinkite savo bob stilių subtiliais šviesiais akcentais. Šį įvaizdį lengvai pasieksite, jei auginote balayage ir esate pasiruošusi pokyčiams. Nukirpkite balintus galiukus, kad plaukai atsipalaiduotų nuo spalvos ir būtų sveikesni.

Tekstūruotas vidutinio ilgio kare kirpimas su skyrimu per vidurį brunetėms

Įrėminkite savo veidą vidutiniškai kirptais brunetės plaukais su tekstūriniais galiukais! Trumpesnių sluoksnių aplink veidą pakanka, kad suteiktumėte šiek tiek apimties ir matmenų aplink veidą, neįsipareigodami kirptis. Išbandykite šį gražų brunetėms skirtą stilių, kai kitą kartą apsilankysite salone!

Asimetriškas pelenų spalvos bobas tiesiems plaukams

Kita asimetriška šukuosena – šis kampuotas pelenų blondinės bobas su tamsiomis šaknimis dvelkia paslaptingumu. Pasimatymo vakarą plaukus susekite blizgiu segtuku, kad jie atrodytų rafinuotai.

Suapvalintas vidutinio ilgio Auburn Bobas

Vidutinio ilgio bob šukuosenos su siaurėjančiu siluetu geriausiai tinka plonos ir vidutinės tekstūros tiesiems plaukams. Tokį elegantišką kirpimą geriau derinti su sodria vienspalve plaukų spalva ir stiliumi su šaknų apimtimi. Gražu, stilinga ir moteriška!

Blizgi juoda šukuosena su raudonais akcentais

Blizgūs plaukai pasiekiami taikant plaukų priežiūros procedūras, orientuotas į plaukų sveikatą. Norėdami išlaikyti drėgmę ir blizgesį, subalansuokite drėgmės ir baltymų kiekį plaukuose. Nustatykite plaukų porėtumą, kad galėtumėte pasirinkti tinkamus produktus. Didelio poringumo plaukams reikia daugiau baltymų, o mažo poringumo plaukams reikia drėkinimo.

Burgundiško ir vario spalvos balayage bobas brunetėms

Šilti tonai geriausiai tinka asmenims, turintiems alyvuogių arba neutralių atspalvių odą. Rinkitės auksinius, varinius ar karamelinius atspalvius, kad paryškintumėte esamo vidutinio ilgio bob kirpimo su sluoksniais spalvinę dimensiją.

Ledo atspalvio banguotas kare kirpimas su kirpčiukais

Liūdnai šviesus banguotas bobas su kirpčiukais yra jaunatviška ir stilinga moterų šukuosena. Šis mielas bobas su kirpčiukais, paryškintas bangomis, pabrėžia geriausius veido bruožus. Šukuosena apglėbia pečius, kad jūsų plaukeliai atrodytų puresni.

Madingas pečių ilgio bobas su kirpčiukais

Jei norite atkurti “rockin'” pečių ilgio “choppy bob shag” šukuoseną su kirpčiukais, paprašykite savo šukuosenų meistro vidinių tekstūrinių sluoksnių. Madingam įvaizdžiui sukurti rinkitės išmintingus užuolaidinius kirpčiukus virš antakių. Šis bobas su trumpais kirpčiukais tinka visoms veido formoms. Tvarkydami šukuoseną, bet kada naudokite tekstūruojantį purškiklį ir išsklaidykite, kad gautumėte paplūdimio bangas.

Sloksniuotas bob kirpimas pusilgiems plaukams

Šakninė blondinė yra puikus pasirinkimas ieškantiems šviesesnio plaukų atspalvio ir reikalaujantiems minimalios priežiūros. Reguliarus šaknų atnaujinimas gali būti žalingas ir brangus, ypač tamsesnių plaukų asmenims, nes jiems reikia dažniau atnaujinti plaukus ir ilgiau juos tvarkyti.

Tekstūruotas banguotas vidutinio ilgio kare kirpimas

Šis bobas pasižymi daugybe mielų kirpčiukų, meistriškai nukirptų, sušukuotų ir gražiai tonuotų, kad atrodytų stulbinamai. Rinkitės tekstūrinį susmulkintą bobą su ilgiu ties pakaušiu ir kampuotomis priekinėmis dalimis. Gerai atliktas storų plaukų kirpimas leidžia be vargo atlikti šukuoseną.

Iškarpytas apverstas bob kirpimas

Priimkite bronzos tendenciją, derindami šviesius ir brunetės atspalvius šioje kirptoje apverstoje boboje. Netvarkingi sluoksniai ir atgal sukrauta šukuosena suteikia šiai šukuosenai įžūlumo ir klasės.

Ilgas šviesus bobas

Tokie faktūriniai kirpčiukai kaip šis skleidžia šaunią ir nesudėtingą nuotaiką. Smulkintų sluoksnių, šviesios spalvos balayage ir švelnių paplūdimio bangų derinys puikiai suderina rafinuotumą ir atsipalaidavimą, o tai įvaldyti sudėtinga.

Modernus ilgas bobas su trumpais šonais

Atkreipiantis dėmesį ilgas bobas su kirpčiuku idealiai tinka moterims, turinčioms storus tiesius ar banguotus plaukus ir norinčioms patobulinti savo stilių, suteikiant jam išskirtinio šmaikštumo.

Lob kirpimas storiems plaukams

Šukuosenų pasaulyje karaliauja juodos spalvos storų plaukų šukuosena. Šis klasikinis stilius nepavaldus laikui ir siūlo madingą išvaizdą, kuri niekada neišeina iš mados. Vidutinio ilgio plaukams puikiai tinkantis lobis yra universalus variantas, kurį galima pritaikyti bet kokiai veido formai ar plaukų tekstūrai. Jei norite patobulinti šį stilių, apsvarstykite galimybę pridėti daugiau sluoksnių, kad jis taptų talpesnis. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp plaukų storio išlaikymo ir “lob” formos išlaikymo. Nevenkite trumpinti ilgio, priimkite pokyčius ir smagiai eksperimentuokite su nauju įvaizdžiu!

Vidutinio ilgio balayage kare kirpimas

Atraktyvus pečius siekiantis šviesus balayage bob kirpimas idealiai tinka moterims su ilgesniu kaklu. Šią šukuoseną paprastai naudoja aukštesnės moterys, kad sukurtų pusiausvyros pojūtį. Įtraukus veidą įrėminančius akcentus, galima išryškinti ryškumą ir pagerinti bendrą išvaizdą. Jei esate smulkaus sudėjimo, prašykite šiek tiek aukščiau pečių krintančio bobo, kad jis suteiktų liaupsinantį efektą.

Elegantiškas šviesiaplaukis bobas šviesiam odos tonui

Šis vidutinio ilgio bob kirpimas yra geriausias pasirinkimas dėl nereikalaujančios daug priežiūros, stiliaus ir elegancijos, atitinkančios šiuolaikinės moters norus. Šiltas šviesus atspalvis puikiai tinka šviesiam odos atspalviui.

Vidutinio ilgio plaukų kare šukuosena

Pasinaudokite patogiu stiliumi su siuvama vidutinio ilgio plaukų šukuosena bob. Ši šukuosena yra lengvai elegantiška, ji išryškina natūralias garbanas ir suteikia jūsų įvaizdžiui moteriškumo. Puikiai tinka laikui nepavaldžiai ir universaliai išvaizdai.

Burgundiškas vidutinio ilgio bobas

Patyrinėkite nepriekaištingai sušukuotos bobos spindesį! Šis vidutinio ilgio bob kirpimas pasižymi glotniomis, blizgiomis tiesiomis sruogomis, kurios išryškina ryškų bordo atspalvį.

Lob kirpimas su balayage dažymu

Vidutinių bobų šukuosenų grožis slypi tame, kad lengva sukurti unikalius variantus. Suteikite vizualinio susidomėjimo naudodami apverstą kirpimą ir kontrastingą balayage. Tai ne tik sustiprins kirpimo manierą, bet ir suteiks judesio jūsų bobui.

Pelenų spalvos skustuvu formuotas bobas su kirpčiukais

Šioje vidutinio ilgio šukuosenoje su kirpčiukais į šoną šiuolaikiškumas dera su klasika. Kirpimo formą lengva pritaikyti nepriklausomai nuo veido formos, todėl šis kirpimas yra universalus ir liaupsinantis stilius. Dėl pilkos ir platinos spalvos dažymo įvaizdis išlieka modernus ir kietas.

Šviesūs sluoksniai ir tamsios šaknys

Jei norite padaryti įspūdį, rinkitės kontrastingas spalvas. Ryškus kontrastas tarp tamsių šaknų ir platininių galiukų šioje vidutinio ilgio bob šukuosenoje suteikia šukuosenai gyvybingumo. Gausūs sluoksniai dar labiau padidina jos patrauklumą.

Vidutinio ilgio kare kirpimas su pelenų atspalvio plaukų galiukais

Jei norite šviesiaplaukės bobos, rinkitės šaknų bobą su pelenų spalvos galiukais. Šis elegantiškas ir madingas stilius gali visiškai pakeisti jūsų mados stilių!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment