35 vidutinio ilgio plaukų kirpimai apvaliam veidui

Pradžia » Kirpimai pagal veido formą » 35 vidutinio ilgio plaukų kirpimai apvaliam veidui

Publikuota

Šoninis vidutinio ilgio banguotų plaukų lob kirpimas

Ši šukuosena pasižymi erdvine šviesia, su šaknimis ištempta plaukų spalva, kurią papildo ilgas, tekstūruotas lob kirpimas su vidutinio ilgio bangomis. Šukuosenoje įkomponuotas šiek tiek neryškus apvertimas link veido, o paskutiniai trys centimetrai plaukų tekstūruoti naudojant skustuvą. Paplūdimio bangas išgaukite naudodami 1 1/4 colio skersmens cilindrinę garbanojimo žnyplę. Apvalios formos veidą turintiems asmenims vertėtų apsvarstyti galimybę antakius apkirpti sruogelėmis. Apvalių veido formų asmenims kirpčiukai gali padėti pailginti veidą.

Šiauštas tekstūruotas bobas iki pečių

Šis vidutinio ilgio kirpimas, dar vadinamas lobiu, yra universali ir madinga šukuosena, tinkanti įvairiems plaukų tipams. Sluoksniuotas kirpimas suteikia tekstūros ir apimties, todėl jis yra elegantiškas ir tinkamas visoms moterims pagal amžių. Nesvarbu, ar ji būtų tiesi, ar su garbanomis, ši bob šukuosena pasižymi universaliu patrauklumu ir laikui bėgant grakščiai išauga. Šiek tiek ilgesnis priekis padeda sukurti lieknesnį veidą ir sušvelnina apvalių formų veidų kampus, šiuolaikiškai atnaujindamas bet kurios moters kasdienį stilių.

Moderni Shag šukuosena su šoniniais kirpčiukais ir iškarpytais plaukų galiukais

Ar esate vidutinio ilgio šukuosenos kirpimo su šoniniais kirpčiukais gerbėjas? Jei taip, šį banguotų plaukų įvaizdį būtina išbandyti! Tai modernus klasikinės šukuosenos posūkis, kuriam būdingi smulkinti galiukai ir šviesios sruogos, kad šukuosena atrodytų dailiau.

Mielas Shaggy lob kirpimas apvaliam veidui

Šiek tiek nuo centro nutolusi šukuosenos dalis suteikia šiai garbanotai šukuosenai asmeniškumo. Šukuosenoje demonstruojamos žavios juodos bangos su variniais galiukais. Šukuoseną nesudėtinga formuoti ir prižiūrėti, todėl ją galima plauti ir dėvėti. Sluoksniuotos bangos puikiai tinka ploniems plaukams, kurie per dieną praranda apimtį.

Trumpos garbanos su užuolaidų tipo kirpčiukais

Tiems, kurie savo šukuosenai nori suteikti struktūros, apsvarstykite galimybę rinktis vidutinio ilgio ploną kirpimą su užuolaidiniais kirpčiukais. Šį klasikinį stilių lengva prižiūrėti, jį reikia rečiau kirpti, palyginti su bobu. Jis yra pakankamai universalus, kad jį būtų galima surišti į kuodelį kasdienėms dienoms, panašiai kaip ilgesnius plaukus. Užuolaidiniai kirpčiukai suteikia veidui patrauklų rėmelį ir pagerina bendrą išvaizdą. Jei norite išryškinti tekstūrą, paprašykite, kad stilistas naudotų “taškinio kirpimo” techniką. Norėdami išlaikyti plonų plaukų apimtį, rinkitės “buką kirpimą”.

Vidutinio ilgio Shaggy šukuosena apvaliam veidui

Šis stilius, pasižymintis žaisminga ir žavinga šukuosena, apglėbiančia raktikaulį ant trumpesnių, pečius siekiančių plaukų, puikiai tinka apvaliems veidams. Neaiški šukuosenos linijos ir vėjo išpuoselėta tekstūra suteikia nerūpestingumo, tarsi plaukai prašytųsi pasivažinėti kabrioletu. Pieno ir šokolado spalvos pagrindas su ryškiai šviesiais šviesiais akcentais sukuria paplūdimio įspūdį, idealiai tinkantį bet kuriam metų laikui.

Priežiūros nereikalaujantis kirpimas su skyrimu per vidurį

Spręskite, ar madingai atrodysite pasirinkę vidutinio ilgio kirpimą. Madingos “Bedhead” ir netvarkingos bangos, puikiai atsiskleidžiančios su šiuo kirpimu. Idealiai tinka apvaliems veidams ir vidutinio ilgio plaukams, nes šukuosena nesudėtinga. Plaukus banguokite plokščia lygintuvu arba didesnio cilindro garbanojimo žnyplėmis, pirštais sušukuokite garbanas ir užpurkškite tekstūros purškiklio, kad suteiktumėte plaukams daugiau apimties ir tekstūros. Pridėjus apimties viršugalvio srityje, išryškėja bendras įvaizdis. Antrą ir trečią dieną palaikykite stilių naudodami sausą šampūną ant šaknų.

Banguota šukuosena iki pečių apvaliai veido formai

Jei norite išgauti švarų garbanotą stilių, pasirinkite šiek tiek nuo centro nutolusią dalį. Šis pasirinkimas suteikia švelnesnę išvaizdą, palyginti su vidurine dalimi, kuri gali tikti ne visoms veido formoms. Centrinė dalis reikalauja simetriškų garbanų, o šoninė dalis yra universalesnė. Po šukuosenos formavimo sutvirtinkite garbanas patikimu plaukų laku. Šukomis su dantukais reguliuokite plaukus, vengdami šepečio, kad išlaikytumėte norimą formą ir išvengtumėte pernelyg didelio suminkštėjimo.

Išskirtinis vidutinio ilgio kirpimas

Jeigu svarstote apie plaukų pokyčius, bet nesiryžtate kirptis per trumpai, apsvarstykite galimybę rinktis įžūlią vidutinio ilgio šukuoseną. Šis kirpimas suteikia universalumo, nes prireikus vis tiek galėsite susirišti. Vertinu tai, kaip paprasta ir greita ją suformuoti. Šią elegantišką šukuoseną galima stilizuoti įvairiais būdais. Leiskite natūraliai tekstūrai išdžiūti, tada nedideliu lygintuvu subtiliai išlenkite viršutinius sluoksnius.

Tamsių šaknų kirpimas blondinėms su palaidomis garbanomis

Tamsių šaknų šviesiaplaukė su palaidomis garbanomis yra švelni, erdvinė ir lengvai prižiūrima. Minkštos garbanos puikiai dera su erdvine spalva ir suteikia jūsų stiliui gražią tekstūrą. Norėsite, kad kirpimo ilgis būtų žemiau pečių linijos. Venkite per daug sluoksnių, kad išgautumėte tobulas žiedines garbanas. Džiovinkite tiesius plaukus ir skirkite laiko garbanoti 1 colio ilgio atkarpas, ir rezultatai jums patiks.

Dviejų tonų banguotas bobas

Šukuosena gali išryškinti jūsų veido formą, tačiau lemiamą vaidmenį atlieka spalva. Dviejų atspalvių dažymas pailgina veidą, todėl nebereikia kontūrinio makiažo.

Centrinė dalis ir skusti galai

Tekstūros ir sluoksniai puikiai tinka veidui liekninti. Vidurinė dalis su skruostikaulius įrėminančiais sluoksniais gali padidinti ovalo išvaizdą. Norėdami suteikti judesio ir sumažinti apimtis, pabandykite tekstūruoti sluoksnių galus. Šis paprastas patobulinimas gali neleisti garbanoms apsunkti.

Banguotų plaukų šukuosena su užuolaidiniais kirpčiukais

Šviežumu ir klasika dvelkiančios užuolaidinės sruogos apvaliems veidams ant vidutinio ilgio plaukų niekada nepamaišys, jei kirpimui suteiksite papildomo žavesio. Ši sruoga atkreipia dėmesį į jūsų skruostų sritį. Ji taip pat optimaliai tinka pečius siekiančiam kirpčiukui, paryškindama banguojančią plaukų tekstūrą. Nedvejodami tamsią šukuoseną paryškinkite subtiliais šviesiai rudos spalvos akcentais, kad viską sujauktumėte.

Shaggy bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais apvaliam veidui

Vidutinio ilgio šukuosenoms apvaliems veidams naudinga pridėtinė tekstūra ir sluoksniai, kurie pailgina veido formą ir sukuria subalansuotą išvaizdą. Rinkitės susivėlusius sluoksnius arba netvarkingas šviesaus atspalvio bangas, kurias papildys į šonus nusvirę įspūdingi kirpčiukai.

Skustuvu kirpta Shag šukuosena šviesiems plaukams

Suteikite 70-ųjų bombos įvaizdį su sviestine blondine sruogelėmis. Skustuvo kirpimas idealiai tinka šukuosenoms “shag”, nes sukuria minkštesnius sluoksnius ir siaurėja aplink veidą. Šukuosenos šukuosenos tinka apvalioms veido formoms, išryškindamos bruožus. Šukuoseną patobulinkite sausu tekstūros purškikliu, kad šukuosena taptų dar labiau išsklaidyta ir įgautų daugiau apimties.

Ilgas bobas su tekstūruotais galais

Svarstydami apie trumpus plaukus, nevenkite jų kirpti dėl veido formos. Tinkamas kampas ir sluoksniai gali papildyti jums patinkantį stilių. Ilgas bobas, tupo kirpimo su tekstūruotais galais, tinka storesniems plaukams, sušvelnindamas jų tankumą.

Daugiasluoksnis vidutinio ilgio plaukų Shaggy kirpimas

Svarstykite apie plunksninį kirpimą trumpesniais sluoksniais, kad papildytumėte plačios formos veidą. Trumpesnės sruogos, įrėminančios veidą, sukuria švelnų srautą į vidų ir vizualiai sumažina plotį. Paprašykite papildomo tekstūravimo, kad būtų lengvi, judantys sluoksniai ir pasiektumėte nesvarumo įspūdį.

Pečius apglėbiantis Shag kirpimas apvaliai veido formai

Šukuosena “shag” spinduliuoja nerūpestingumą ir nerūpestingumą, idealiai tinka apvalaus veido žmogui, kuris kasdienėje aprangoje vengia pernelyg nušlifuotų stilių. Pečius siekiančias palaidas bangas galima lengvai sušukuoti, kad jos atrodytų laisvai ir neįpareigojančiai.

Garbanotų plaukų bobas iki pečių

Vidutinio ilgio kampuotas bobas yra universalus, nes jis tinka visoms veido formoms ir puikiai dera prie daugumos plaukų tekstūrų. Ši šukuosena puikiai tinka tiems, kurie ieško mažai priežiūros reikalaujančio įvaizdžio, ypač jei turite natūralių garbanų.

Asimetriškas banguotas sluoksniuotas ombre kirpimas

Ši vidutinio sluoksnio šukuosena yra tekstūrinis lob kirpimas. Ji gali būti glotni ir elegantiška arba aštri ir kupina tekstūros. Ji taip pat gali lengvai pereiti nuo kasdienės iki profesionalios. Šukuosenai formuoti rekomenduojama į drėgnus plaukus įpilti šiek tiek lengvų putų, grubiai išdžiovinti, tada bangas paryškinti dideliu cilindro formos garbanojimo žnyplėmis. Šukuoseną pabaigti purškiamu tekstūros purškikliu ir perbraukti pirštais per plaukus.

Vieno ilgio kirpčiukų šukuosena su bukais galais

Ši šukuosena pasižymi tiesiu plaukų kirpimu, skirtu apkūnioms veido formoms, krentančiu tiesiai po pečiais ir siekiančiu raktikaulio sritį. Joje vengiama sluoksnių, kad nesusidarytų apverstos šukuosenos efektas. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, apsvarstykite galimybę naudoti “Bumble and Bumble” kirpyklos “Hairdresser’s Invisible Oil Primer”, kad apsaugotumėte plaukus nuo karščio ir UV spindulių. Šukuosena su šiuo produktu užtikrina, kad be vargo pasieksite tobulai ištiesintą išvaizdą. Be to, galite naudoti 1 colio lazdelę, kad sukurtumėte gražias, išpuoselėtas paplūdimio bangas.

Šviesus bobas su garbanotais kirpčiukais apavaliam veidui

Klasikinė bob šukuosena idealiai tinka turintiems plonus plaukus ir apvalų veidą. Tiesūs plaukai elegantiškai įrėmina veidą jo pernelyg neužgoždami. Natūraliai atrodanti platininė blond spalva kaskadomis krinta ant glotnios bobos, o švelnūs garbanoti kirpčiukai suteikia švelnumo ir moteriškumo.

Viliojanti asimetriška vidutinio ilgio bob šukuosena

Asimetriška vidutinio ilgio bob šukuosena idealiai tinka moterims, norinčioms išlaikyti šiek tiek ilgio ir kartu suteikti šukuosenai stilingumo. Asimetrijos įvedimas į šukuoseną suteikia galimybę žvilgtelėti į trumpesnius plaukus be visiško įsipareigojimo.

Banguojančių plaukų stilius su akcentais

Šviesūs plaukai iki pečių yra universalūs, todėl gali atrodyti glotniai, banguotai, susivėlusiai ar žvilgiai. Šis lengvai šukuojamas kirpimas visada atrodo puikiai. Nedidelis kirpimo kampas prideda stiliaus, kad ir kaip jis būtų dėvimas. Šis mažai priežiūros reikalaujantis stilius tinka visoms moterims.

Vidutinio ilgio plaukų Shag šukuosena apvaliam veidui

Svarstykite galimybę išbandyti šukuoseną su tamsiu pinigų gabalėliu palei plaukų liniją, kad pasiektumėte stilingą išvaizdą. Shag kirpimas išryškina plaukų tekstūrą ir judesius, kuriuos papildo tamsios pinigų dalies kontrastas. Šis derinys jūsų išvaizdai suteikia šmaikštumo. Tiems, kurių veido bruožai apvalūs, švelnus kirpimas gali padėti sušvelninti veido formą ir suteikti apibrėžtumo.

Gili šoninė vidutinio ilgio šukuosena apvaliai veido formai

Šis vidutinio ilgio kirpimas padidins jūsų patrauklumą ir pasitikėjimą savimi, todėl tapsite žvaigžde bet kokiame renginyje! Gilios šoninės šukuosenos garbanos ir gilus šoninis kirpimas elegantiškai supina plaukus, paslepia apvalius skruostus ir pabrėžia nuostabius veido bruožus.

Mažai priežiūros reikalaujantis šviesių plaukų lob kirpimas

Kai ieškote įkvėpimo naujai šukuosenai, atkreipkite dėmesį į įžūlią, bet praktišką, mažai priežiūros reikalaujančią šviesią šukuoseną su šaknimis. Šis stilius užtikrina vientisą spalvos ir tekstūros perėjimą, o pailgas siluetas išryškina veido formą.

Modernus vidutinio ilgio šukuosenos kirpimas

Modernus vidutinio ilgio žilstelėjęs kirpimas idealiai tinka veidui gražiai įrėminti. Norėdami išgauti šį stilių, paprašykite stilisto susluoksniuoti plaukus, kad jie taptų judresni, tekstūriškesni ir didesnės apimties. Dėl šios technikos ploni plaukai gali atrodyti storesni ir pilnesni. Be to, šukuoseną reikia prižiūrėti minimaliai – kirpti rekomenduojama kas kelis mėnesius.

Banguoti ilgi sluoksniai ir tekstūruoti kutai

Susidarykite nuostabią vidutinio ilgio šukuoseną su ilgais sluoksniais ir faktūriniu kirpčiuku. Kirpčiukai idealiai tinka apvaliems veidams, nes sukuria ilgesnės veido formos iliuziją. Tiems, kurių plaukai ploni, rinkitės apimties suteikiančias priemones, pavyzdžiui, putas arba tekstūros purškiklį, pavyzdžiui, “Shu Uemura Texture Wave”. Jei jūsų plaukai šiurkštūs, rinkitės glotninamuosius produktus, pavyzdžiui, “Virtue Smoothing Cream”, kad sutramdytumėte garbanas ir suteiktumėte blizgesio.

Vidutinio ilgio garbanotų plaukų kirpimas apvaliam veidui

Jei jūsų plaukai ploni, o veidas apvalus, rinkitės aštrų, griežtą kirpimą, kad atsvertumėte veido apvalumą. Prie šios žavios šukuosenos šukuosenos pridėkite nelygių kirpčiukų, kad ji atrodytų išpuoselėta.

Vidutinio ilgio Shaggy sruogos su žvilgančiais kirpčiukais

Vidutinio ilgio garbanotos sruogos su išmintingais kirpčiukais sukuria harmoningą derinį, idealiai tinkantį apvalių veidų moterims, turinčioms vidutinio ar plono tankumo plaukus. Ši šukuosena be jokių pastangų spinduliuoja ir mielumą, ir stilių. Ji suteikia laisvės pojūtį pilnesnių veidų moterims, išryškindama jų bruožus. Daugiau pilnesniems veidams tinkančių šukuosenų rasite mūsų kolekcijoje.

Banguoti plaukai su sruogelėmis ir šviesiais kirpčiukais

Papildykite varinius banguotus plaukus šviesiais akcentais, kad jie atjaunėtų. Trumpi banguoti sluoksniai pabrėžia natūralų plaukų judėjimą, o šviesūs akcentai suteikia ryškų kontrastą, kuris gražiai įrėmina veidą ir sukuria drąsų ir modernų įvaizdį.

Gražūs veidą įrėminantys sluoksniai su balayage

Jūs turėtumėte pagalvoti apie veidą įrėminančius sluoksnius, jei galvojate apie kirpčiukus. Paprašykite savo stilisto, kad jis nukirptų veidą įrėminančias sruogas slankiuoju arba taškiniu kirpimu, kad jos geriau susilietų su likusiais plaukais ir geriau plauktų. Sujungti su drąsiomis pinigų dalimis ir balayage, šie veidą įrėminantys sluoksniai suteiks šukuosenai daugiau dimensijos.

Vidutinio ilgio kirpimas su apvalų veidą įrėminančiais plunksniniais sluoksniais

Vidutinio kirpimo su veidą įrėminančiais plunksniniais sluoksniais sluoksniuotos ir šukuotos į priekį dalys lieknina apvalų veidą ir ilgina kaklą. Šį kirpimą derinkite su ilgais užuolaidiniais kirpčiukais, kad atrodytumėte papildomai. Ši šukuosena suteikia aštrumo pilnesniam veidui.

Banguotas kirpimas iki pečių su medaus atspalviais apvaliai veido formai

Vidutinio ilgio šukuosenos apvaliems veidams suteikia liekninamąjį ir veidą įrėminantį efektą. Ši žavinga šukuosena pasižymi švelniomis bangomis ir plunksnomis arba kirpčiukais, kuriuos paryškina medaus spalvos akcentai, ir sukuria stulbinamą įvaizdį, kuris neabejotinai privers pasukti galvą!

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment