75 madingi vidutinio ilgio plaukų kirpimai iki pečių

Pradžia » Vidutinio ilgio kirpimai » 75 madingi vidutinio ilgio plaukų kirpimai iki pečių

Publikuota

Vidutinio ilgio bobas su ilgais kampuotais kirpčiukais

Kai susiduriate su plonais trumpais ar vidutinio ilgio plaukais, nenusiminkite. Priimkite pasakišką buką bobą su kampuotais sluoksniais. Švelnūs, smakrą siekiantys kirpčiukai elegantiškai kontūruoja veidą, o švelnus kirpčiukas ties viršugalviu suteikia subtilios apimties.

Blondiniškas kirpimas su plunksnuotais plaukų galiukais iki pečių

Jei jūsų vidutinio ilgio šukuosena su vidurine dalimi atrodo pernelyg įprasta, apsvarstykite galimybę pridėti ilgų užuolaidinių kirpčiukų ir iškirpti daugiau sluoksnių per visą plaukų ilgį. Ši šukuosena idealiai tinka romantiškam pasimatymui ar vasaros pasivaikščiojimui paplūdimyje.

Tobulas pelenų atspalvio tiesių plaukų kirpimas

Ši šukuosena pasižymi vėsia, vientisa pelenų blond spalva, kuri sukuria visos galvos šviesumo iliuziją, nešviesindama visos galvos. Šios šukuosenos grožis slypi šviesiame atspalvyje, todėl ji daugelio mėgstama. Tiesus stilius išryškina plaukų glotnumą, taip padidindamas bendrą jų patrauklumą.

Vidutinio ilgio šukuosena su atgal atlenktais sluoksniais

Jei norite išgauti apimties ir tekstūros įvaizdį, rinkitės pečius siekiančią šukuoseną su bent trimis sluoksniais. Šukuoseną formuokite garbanojimo žnyplėmis, kad sukurtumėte vėjyje supintų plaukų efektą. Kad plaukai būtų dar gilesni, palikite šiek tiek matomas šaknis, ypač jei plaukai dažyti arba šviesinti.

Lengvas braškių ir vario spalvos kampuotas bobas

Suteikite rafinuotą įvaizdį su sodriu braškių blond atspalviu, turinčiu subtilių vario atspalvių, savo glotnioms, pečius siekiančioms garbanoms. Ši žavinga spalvų paletė puikiai dera prie šviesių ir neutralių odos atspalvių.

Juodų ir pilkų atspalvių ombre pusilgiems plaukams

Patirkite madingą ir itin paklausų ombre įvaizdį, pasižymintį ryškiu perėjimu į pilką spalvą. Šis stilius tinka bet kokio ilgio plaukams, su sąlyga, kad pirmenybę teiksite plaukų sveikatos išsaugojimui, kad ši ryški spalva atsiskleistų visu savo potencialu.

Daugiaspalvis lob kirpimas

Šioje stulbinančioje įvairiaspalvių plaukų šukuosenoje kliento rudos šaknys sklandžiai pereina į gražius šviesius atspalvius ir smagius spalvų potėpius. Naudodama “Joico Colors”, meistriškai sujungiau keturis skirtingus atspalvius, kad sukurčiau ryškų, bet rafinuotą įvaizdį, kuris papildytų jos stilių, bet jo neužgožtų.

Kampuotas lob su ilgais kapotais sluoksniais

Sirenkantis šukuoseną “lob”, labai svarbu neperlenkti lazdos, kad sluoksniai neatrodytų per daug trumpi. Asmenims, kurių plaukai natūraliai banguoti, geriausiai tinka ilgesni sluoksniai, o kampuotas kirpimas gali suteikti įvaizdžiui apibrėžtumo ir struktūros.

Pašiauštas banguotų plaukų lob kirpimas

Jei tyrinėjate vidutinio ilgio šukuosenas, pagalvokite apie ilgą bobą, kad išlaikytumėte pusiausvyrą tarp trumpų ir ilgų plaukų. Šis stilius suteikia nerūpestingumo ir kartu leidžia lengvai prižiūrėti. Pagerinkite savo įvaizdį atjungtais galiukais, kad suteiktumėte tekstūros ir apimties.

Įkvepiantis apverstas bobas iki pečių

Ši šukuosena yra žavingai glotni, joje dera madingo įvaizdžio elementai, mamos galios vibracijos ir vasaros festivalio šukuosena. Tai universalus kirpimas, spinduliuojantis žaismingumą, šaunumą ir prašmatnumą. Ilgis puikiai subalansuotas – pakankamai trumpas, kad jaustumėtės lengvai ir be pastangų, tačiau pakankamai ilgas, kad galėtumėte rinktis įvairias šukuosenas.

Apvalus A-Line lob kirpimas

Jei ieškote rafinuotų kirpimų, suapvalintas ilgas bobas yra puikus pasirinkimas. Šalia veido esančias atkarpas išlaikykite ilgesnes nei likusias, kad atrodytumėte stilingai kampuotai, bet minkštai. Šis būdas taip pat leidžia sukurti ilgus šoninius kirpčiukus, gražiai įrėminančius veidą.

Ypatingai tekstūruotas vidutinio ilgio plaukų bobas

Madingas A linijos bob kirpimas yra asmeninis favoritas. Ją galima formuoti su gilia šonine arba centrine šukuosena, abi jos atrodo pasakiškai. Dėl A linijos bob šukuosenos universalumo galima rinktis įvairias stiliaus galimybes.

Mieli kirpčiukai su skyrimu per vidurį

Svarstykite apie plaukuotą faktūrinį bobą – tai universali ir miela šukuosena. Rinkitės tiesią, sušukuotą atgal su sluoksniuotais užuolaidiniais kirpčiukais, arba rinkitės banguotą ir netvarkingą įvaizdį! Pečius siekiančios šukuosenos nereikalauja daug priežiūros, be vargo atrodys glotnios ir banguotos. Jei norite suteikti apimties, naudokite šaknis pakeliantį purškalą, kad šukuosena atrodytų nesudėtingai. Šukuokite kirpčiukus į priekį, suapvalinkite juos šepečiu, išdžiovinkite, o tada perskirkite per vidurį, kad veidas būtų įrėmintas.

Kirpimas su kirpčiukais iki pečių

Šis stilius pasižymi klasikiniu pečius siekiančiu kirpimu su kirpčiukais, kuris siūlo šiuolaikišką retro kirpčiukų variantą. Šios šukuosenos tekstūra ir žaisminga nuotaika yra ypač patraukli. Šiai šukuosenai prižiūrėti rekomenduoju naudoti “Chiffon” iš “R+Co”, kad šukuosena būtų apimties ir glotni, o šukuojant apvaliais šepečiais – glotni. Išdžiovinus plaukų šukuoseną, tekstūrinį kraštą galima paryškinti naudojant “Salty Dog” iš “Evo”.

Rudos spalvos balayage šukuosena

Šis kirpimas madingas jau kelerius metus. Spalvų derinys stulbinantis – lob kirpimas suporuotas su nepriekaištingu balayage. Aplink veidą esantys akcentai išlieka stipresni ir ryškesni, taip sustiprinamas “pinigų gabalėlio” efektas.

Šiltų tonų banguotų plaukų bronzinės spalvos bobas

Kam tenkintis vienu ar dviem atspalviais, kai galite apimti jų gausybę! Įvairių atspalvių įtraukimas suteikia šukuosenai gilumo ir elegancijos, o tai yra fantastiškas spalvų pasirinkimas, galintis paįvairinti pagrindinius moteriškus kirpimus.

Karamelinis apverstas bobas

Šis stulbinantis apverstas bobas išsiskiria sodria karamelės spalva, kuri gražiai išryškina kirpimą. Švelnūs karameliniai akcentai suteikia pikantiškumo ir tinka visiems odos atspalviams, tiek šiltiems, tiek šaltiems.

Gražus bob kirpimas iki pečių

Metų ilgio bobas yra idealus vidutinio ilgio kirpimas moterims, turinčioms plokščias sruogas. Puikiai tinka biuro šukuosenoms, nes nereikalauja daug priežiūros ir yra profesionali. Lengvai padailinsite garbanomis, kad atrodytumėte kitaip, arba greitai su šiek tiek produkto, kai skubate. Šis lobi tinka bet kokiai veido formai ir plaukų tipui, tačiau turinčioms garbanotus plaukus reikėtų atsižvelgti į jų garbanų modelį, kad būtų galima parinkti geriausią kirpimo ilgį.

Šviesių vidutinio ilgio plaukų bob kirpimas su skyrimu per vidurį

Vidutinio ilgio šukuosenos leidžia sukurti prašmatnią centrinę šukuosenos dalį, kuri nenukrenta. Sukurkite netvarkingą įvaizdį su iššukuotomis bangomis, kad atrodytumėte neįpareigojančiai, bet stilingai. Pasirinkite madingą šviesų atspalvį, kad plaukams suteiktumėte ryškumo ir gaivumo.

Vidutinio ilgio skustuvu kirpta šukuosena su juodai rudais atspalviais

Skustas kirpčiukas yra madingas vidutinio ilgio plaukų pasirinkimas, idealiai tinkantis pereiti tarp trumpo ir ilgo ilgio plaukų. Paprašykite, kad stilistas padarytų šoninę šukuoseną ir paryškintų natūralias bangas, kad jos elegantiškai įrėmintų veidą ir pabrėžtų skruostikaulius.

Šiltų tonų šukuosena plaukams iki pečių

Tai žaismingas modernus LOB. Jo teikiamas universalumas yra išskirtinis. Kirpimą galima pritaikyti bet kokiai veido formai, o galutinę išvaizdą galima formuoti įvairiais būdais.

Gražus vidutinio ilgio kirpimas su bangomis

Šis vidutinio ilgio kirpimas – tai stilius, pabrėžiantis plaukų tekstūrą, ypač kai jis derinamas su bangomis ir karameliniais akcentais. Šukuosena į šoną suteikia apimties ir sukuria stulbinančias paplūdimio bangas.

Mielas šoninis kirpimas su rudais pelenų atspalviais

Vidutinio ilgio moterų šukuosenos gali būti paprastos ir sportiškos, kaip matyti iš šio šonu kirpto pelenų rudos spalvos bobo. Kad šukuosena dar labiau įrėmintų veidą, užkiškite porą sruogų už vienos ausies ir taip puikiai subalansuokite ilgus žvilgančius kirpčiukus kitoje pusėje.

Graži tekstūruota šukuosena šviesiaplaukėms

Ši šukuosena pasižymi nuostabia šviesia spalva su tekstūriniais sluoksniais, kurie sukuria šiltą ir viliojančią aurą. Ji dera prie visų odos atspalvių ir tinka prie bet kokio kirpimo stiliaus.

Vidutinio ilgio kirpimas su priekiniais sluoksniais

Priekyje įrėminti sluoksniai yra fantastiškas būdas padidinti šukuosenos apimtį ir sukurti romantišką jausmą. Įsivaizduokite, kaip šios sluoksniuotos šukuosenos gražiai išryškins jūsų veido bruožus! Derindami vidutinio ilgio kirpimus su šviesinimais ir šviesinimais galite išryškinti plaukų tekstūrą.

Pašiaušta smėlio atspalvio ombre šukuosena

Ši šukuosena puikiai tinka pečių ilgio plaukams, suteikia stilingą ir lengvą išvaizdą. Netvarkingas kirpimas papildo ryškų ombre, o natūralios šaknys prideda tekstūros ir apimties, kad išvaizda būtų glotni. Tai nereikalaujantis daug priežiūros stilius, pagerinantis bendrą išvaizdą.

Šukuosena storiems banguotiems plaukams iki pečių

Pasitelkite spalvų lydymo techniką, kad atrodytumėte ryškiai ir madingomis spalvomis. Svarbiausia – įsipareigojimas, nes šiems nuostabiems atspalviams būtina priežiūra ir namų ruošos darbai.

Neįtikėtinas tekstūruotas bobas

Tai tekstūrinis šiuolaikinis bob kirpimas ant pečius siekiančių plaukų. Jis šiek tiek modernesnis, nes juda labiau nei struktūruotas klasikinis bobas. Vertinu tai, koks jaunatviškas ir elegantiškas yra šis stilius. Jis labai moteriškas ir glostantis daugumą moterų.

Lygus ir elegantiškas kirpimas

Šioje elegantiškoje šukuosenoje niekas taip nespinduliuoja rafinuotumu, kaip šis glotnus ir labai paklausus pečius siekiantis kirpimas. Šis stilius puikiai tinka apsipirkimui su draugais ar profesionaliam verslo susitikimui – jis lengvai pereina iš vienos progos į kitą.

Gražiai kampuotas bobas

Šiame stiliuje stačiu kampu kirpta tupi bob šukuosena yra šiuolaikiškas tradicinės bob šukuosenos variantas. Tinka visų tekstūrų plaukams, nes išlaikant buką perimetrą suteikiama pilnumo, o naudojant storą tekstūrą ir kirpimą skustuvu galima sumažinti svorį ir suteikti minkštumo. Priimkite bangas su garbanojimo lazdele, kad suteiktumėte daugiau žavesio, ypač jei plaukai natūraliai banguoti ar garbanoti.

Mieli šoniniai kirpčiukai iki pečių

Minkšta spalva išryškina buką bobą su saldžiais šoniniais kirpčiukais ir sukuria įspūdingą įvaizdį. Ši šukuosena geriausiai dera prie širdies formos arba ovalo formos veidų.

Vidutinio ilgio šukuosena su sruogelėmis

Šukuosenoms iki pečių paprastai reikia gerai paruoštų sluoksnių, kad plaukai atrodytų vientisi. Norėdami išgauti apvalią formą, apsvarstykite galimybę įtraukti šonines sruogas ir kaskadinius sluoksnius, siekiančius pečius. Sluoksniškumo efektą sustiprinsite paryškintais plaukais, kurie suteiks daugiau matmenų.

Ilgas bob kirpimas su veidą įrėminančiais akcentais

Didelis iki pečių kirpimas paprastai demonstruoja plaukų tekstūrą ir spalvą, idealiai tinka kasdieniam nešiojimui. Šį sezoną paaukštinkite savo lobį įtraukdami madingus šviesius, pinigus išryškinančius akcentus, kad atrodytumėte stilingai ir trauktumėte akį.

Miela blondiniškas šukuosena iki pečių

Šviežias tamsus kirpimas, tinkantis moterims, norinčioms atrodyti natūraliai šviesiai. Subtilūs akcentai ir tamsios šaknys suteikia dimensijos ir tekstūros, sukuria paplūdimio išvaizdą.

Banguotas Shaggy Balayage lob kirpimas šviesiems plaukams

Ar tai lob, ar shag? Tiesą sakant, tai ir viena, ir kita, ir tai yra viena mėgstamiausių mūsų moterų šukuosenų iki pečių. Per vidurį sušukuotos, mergaitiškai sušukuotos, medaus blondinės sruogos apglėbia skruostikaulius ir smakrą, o ties pečių viršūne nusileidžia tiesiai į viršų.

Lob kirpimas su veidą įrėminančiais sluoksniais ir kirpčiukais

Lob šukuosena su veido rėmo sluoksniais ir kirpčiukais turi plunksnomis apipintus kraštus, kurie sušvelnina pečius siekiančius plaukus ir suteikia jiems moteriškumo. Nuo kaktos tolėliau prasidedantys reti ilgi kirpčiukai suteikia subtilumo visam stiliui.

Plunksninis vidutinio ilgio plaukų stilius

Kalbant apie šukuosenas, plunksnuotas vidutinio ilgio stilius yra puikus pasirinkimas toms, kurios baiminasi plokščių ir nuobodžių pūkų. Šis ilgesnis vidutinio ilgio kirpimas suteikia universalumo, ypač tiems, kurie pirmenybę teikia tiesiam stiliui. Įterpdami plunksnuotus sluoksnius, galite išgauti papildomą tekstūrą, o trumpesni sluoksniai, strategiškai išdėstyti aplink viršugalvį, suteiks modernią išvaizdą.

Ilgas bob kirpimas su akcentais

Praėjo tie laikai, kai bobos būdavo primityvios ir tinkamos. Šiandienos šukuosenos apima kapotus sluoksnius ir modernius dažymo būdus. Viena iš smagių šukuosenų, su kuriomis galima žaisti, yra išblukę šviesūs akcentai, kurie yra naujas ombrė stiliaus variantas. Į ilgą bobą įkomponuokite smulkintus sluoksnius, kad sukurtumėte išskirtinę “A-lister” šukuoseną.

Vidutinis ilgio šviesių plaukų kirpimas su pelenų atspalviais ir kirpčiukais

Šukuosenos “shag” iš prigimties yra alternatyvesnis kirpimas, o jas derinant su pelenų atspalvio šukuosena šukuosena pereina į kitą lygį. Daug sluoksnių su skustais galiukais ir sunkūs kirpčiukai papildo griežtesnį garderobą.

Šukuosena su sluoksniais blondinėms

Šis mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas yra universalus įvairioms progoms. Ji į jūsų kasdienį ar vakarinį įvaizdį įpūs stiliaus ir požiūrio. Ji tinka visoms amžiaus grupėms, nes išlieka amžina. Modelis demonstruoja plaukus, kurie ištiesinti švelniai siekia pečius, tačiau, kai jie sušukuoti garbanomis, kaip pavaizduota paveikslėlyje, plaukai siekia tiksliai pečių ilgį. Norėdami sukurti tokį įvaizdį, nepamirškite keisti garbanų krypties, kad garbanos būtų organiškesnės. Pradėkite garbanoti vieną sruogą nuo veido, o kitą – link veido.

Karamelinių ir blondiniškų atspalvių mišinys paveltiems sluoksniams

Šią šukuoseną sudaro netolygiai nukirptos sruogos ir spalvos juostelės, užtikrinančios judesio ir dimensijos pilnatvę. Šukuojant netvarkingai ir elegantiškai, ši šukuosena be vargo spinduliuoja mergaitišką nuotaiką.

Neaukštas kirpimas plaukams iki pečių

Populiariausias šių metų kirpimas – “pabodęs kaip šis” įvaizdis yra tai, ko trokšta visi. Jį itin lengva formuoti, prižiūrėti ir kartu jis madingas! Ji leidžia dirbti su savo natūralia spalva ir kartu turėti paplūdimio spalvos akcentus, kurie suteikia plaukams puikią dimensiją.

Shaggy medaus spalvos lob kirpimas

Puoselėkite 70-ųjų nuotaiką su laisvomis bangomis, kurios kaskadomis krenta į purvinus sluoksnius. Šį įvaizdį pagyvinkite švelniais medaus šviesumo akcentais, o tekstūrai suteikti galite lengvai formuoti išskobtas bangas.

Ilgas lob kirpimas su perėjimu ties šaknimis

Vidutinio ilgio kirpimai moterims be vargo dera su šaknų išblukimu, nes abu papildo “tarpinį” ilgį. Ne per trumpos, ne per ilgos, šiek tiek paaugusios, tačiau tikslingos, stilingos ir šiuolaikiškos. Šukuosenas šiek tiek patrumpinkite, kad atrodytumėte žavingai ir kasdieniškai.

Neįtikėtinas bobas garbanotiems plaukams iki pečių

Priimkite savo dovaną ir drąsiai rodykitės, įsigiję šį tobulą kirpimą garbanotiems plaukams. Nepamirškite, kad drėkinimas yra svarbiausia, norint suteikti savo sruogoms gyvybės ir žvilgesio!

Pečių ilgio kirpimas su tekstūruotais galais

Vidutinio ilgio plaukai atrodo stulbinamai, kai yra kirpti sluoksniais, nes tai leidžia suteikti storiems plaukams labiau glotnią formą. Šį kirpimą stilizuojant su giliu šoniniu sklastymu, jis atrodo tikrai įžūliai, todėl jei to norite – nedelsdami parodykite šią nuotrauką savo kirpėjui! Sušukuokite plaukus švelniomis bangomis ir būsite pasiruošę sužavėti visus aplinkinius.

Kaklo ilgio bobas bukais plaukų galiukais

Tiesus bobas yra klasikinis vidutinio ilgio kirpimas, kuris išlieka labai paklausus. Šis stilius puikiai tinka ploniems plaukams suteikti žavesio ir prašmatnumo. Jis suteikia universalumo įvairioms šukuosenoms. Kaklo ilgio bobas su bukais galais reikalauja minimalių stiliaus formavimo pastangų, todėl tai idealus pasirinkimas ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančio įvaizdžio. Įvaldykite džiovintuvo meną, kad be vargo pasiektumėte apimties ir pasakiškų rezultatų.

Graduotas bobas tamsioms brunetėms

Ši šukuosena – tai šiuolaikiška klasikinės bob šukuosenos interpretacija. Aštrus kampas nugaroje ją išskiria iš tradicinių bobų. Šią šukuoseną galite šukuoti tiesiai, su laisvomis garbanomis arba paplūdimio bangomis, kad atrodytumėte universaliai.

Banguotų plaukų šukuosena iki pečių

Idealiai tinka bet kokiam renginiui, ši pečius siekianti šukuosena dvelkia elegancija! Banguotos sruogos suteikia plaukams papildomo gylio ir tekstūros, padidindamos natūralią apimtį ir žavesį. Ši šukuosena tinka ir prie laisvalaikio aprangos, ir prie oficialių vakarinių drabužių.

Lengvas bronzinis bobas

Patyrinėkite žavesį, kurį suteikia išpučiami vidutinio ilgio kirpimai, skleidžiantys elegantišką ir gundančią nuotaiką. Šis stilius suteikia aštresnę išvaizdą, palyginti su ilgų plaukų pūtimu. Klasikinį bobą paįvairinkite moderniu stiliumi, pavyzdžiui, sidabriniais akcentais ant bronzinių plaukų, kad plaukai būtų tobuli.

Tankiai garbanoti vidutinio ilgio šviesūs plaukai

Svarstydami apie griežtą vidutinio ilgio šviesių plaukų žiedų stilių, daugiausia dėmesio skirkite apibrėžtumui ir apimčiai pasiekti. Jei norite sustiprinti garbanas, kreipkitės į garbanojimo specialistą, kuris patars pagal poreikius. Eksperimentuokite su įvairiomis garbanų formavimo priemonėmis ir technikomis, kad rastumėte tai, kas geriausiai tinka jūsų stiliui.

Ilgi šoniniai kirpčiukai

Ši šukuosena dvelkia nesudėtinga elegancija. Ji išsiskiria tuo, kad yra universali, tinkanti visoms plaukų tekstūroms ir veido formoms. Be to, tai mažai priežiūros reikalaujantis stilius, kuriam tobulinti nereikia daug laiko.

Tobula šukuosena iki pečių ploniems plaukams

Šia elegantiška šukuosena galite išspręsti plonų ar plonų plaukų problemas. Tamsių šaknų ir šviesaus balayage’o įtraukimas suteiks trokštamą gaivų, žavų įvaizdį.

Banguotų plaukų šukuosena iki raktikaulio

Puoselėkite švelnias ir plazdančias bangas, kurios gražiai papildo pečius siekiančius plaukus. Šis stilius idealiai tinka madingam ombre įvaizdžiui demonstruoti.

Šiauštas šokoladinis lob kirpimas su karameliniais akcentais

Vidutinio ilgio šukuosenos patobulinimas išpuoselėtomis bangomis ar garbanomis yra puikus pasirinkimas keliaujančioms moterims. Ilgą bobą suformuosite greitai, todėl visada turėsite nuostabią šukuoseną. Pridėkite subtilių karamelinių akcentų ir sukurkite gyvybingus plaukų akcentus.

Garbanotas paveltas bronzinis lob kirpimas

Vidutinio ilgio moterų šukuosenos būna įvairių formų ir tekstūrų, kaip matyti šioje nuotraukoje. Šio lobio nugara šiek tiek trumpesnė nei šonai. Netvarkingas šukuosenas lengva formuoti; tereikia papurtyti galvą, šiek tiek papurtyti viršugalvį ir galėsite šukuoti!

Šukuosena iki pečių su sluoksniuotais kirpčiukais

Atkreipkite dėmesį į šį žavų daugiasluoksnį kirpimą! Sluoksniuoti kirpčiukai suteikia judesio ir gražiai įrėmina veidą. Tekstūriniai galiukai padidina sruogų pilnumą, todėl idealiai tinka ploniems plaukams, kuriems reikia apimties ir matmenų.

Erdvinis balayage bob kirpimas šviesiems plaukams

Kai kalbama apie šukuosenas žilstančių plaukų moterims, perėjimas gali būti pribloškiantis. Priimkite stambius pelenų blondinės atspalvius, kad palengvintumėte pokyčius. Suderinkite šviesius tonus su sluoksniais, kad sukurtumėte žavų dviejų tonų efektą. Pasirinkite tiesią šukuoseną, kad visą dieną galėtumėte džiaugtis elegantiška ir glotnia šukuosena.

Shag tipo kirpimas iki pečių su permatomais kirpčiukais

Šukuosena iki pečių su permatomais kirpčiukais yra universali šukuosena, kurioje dera tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Tiems, kurie mėgsta šukuoseną, permatomi kirpčiukai gali suteikti išvaizdai stilingumo, sklandžiai sujungdami dvi populiarias plaukų mados tendencijas.

Karameliniai ilgi sluoksniai

Išbandykite šį svajingą kirpimą su sluoksniais ir karameliniais akcentais. Tai pečius siekianti šukuosena su smėlio/rudos spalvos ilgais sluoksniais ir sviestinės blondinės spalvos balayage. Šukuosena atrodo nesudėtinga, bet nušlifuota. Priežiūrai naudokite spalvai saugų šampūną ir kondicionierių iš “Pureology”, gruntą iš “Bumble and Bumble”, džiovinimui skirtą kremą iš “Joico”, taip pat ritininį šepetį iš “Olivia Garden” ir gerą džiovintuvą. Ši šukuosena tinka storesniems plaukams ir papildo įvairias veido formas. Idealiai tinka moterims, kurios nori šukuosenos, tačiau nori atrodyti natūraliai.

Pečius apnuoginantis karamelinis balayage lob kirpimas

Šokoladinis ir karamelinis balayage suteikia skonio kiekvienai giriai. Atsitiktine tvarka išdėstytos šviesesnės sruogos paryškina vidutinio ilgio plaukus, suteikdamos lobiui gaivumo ir dimensijos. Šviesinkite sruogas prie skruostų, kad veido oda būtų švytinti.

Karamelinis daugiasluoksnis bobas vidutinio ilgio plaukams

Vidutinio ilgio tiesių plaukų šukuosenoms taip pat reikia šiek tiek sluoksnių, kad būtų vizualiai įdomiau. Jei jums patinka toks įvaizdis, sluoksniuotą bobą galima daryti bet kokio tipo plaukams, tačiau geriausiai tinka natūraliai tiesesnėms sruogoms.

Banguota kampuota lob šukuosena šviesiems plaukams

Elegantiškas ir prašmatnus, pečius siekiantis šukuosenos šukuosenos lopas yra idealus pasirinkimas ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančio įvaizdžio, pabrėžiančio žandikaulio kontūrus. Banguojančias sruogas galima elegantiškai užsikišti už vienos ausies arba lengvai sušukuoti į viršų ir padaryti pompadūrą.

Skusta apimties suteikianti šukuosena su akcentais

Ši šukuosena – tai modernus tradicinių bobų variantas, pasižymintis daugiasluoksne apimtimi. Ji primena šukuoseną, tačiau vietoj netvarkingo kirpimo yra glotni ir suapvalinta. Plaukai glotniai sluoksniuojami, todėl sukuriama švelni ir suapvalinta šukuosena, elegantiškai įrėminanti veidą.

Paprastas ir mielas kirpimas iki pečių

Jei norite neįpareigojančio ir mielo stiliaus, apsvarstykite galimybę pasirinkti pečius siekiančią šukuoseną. Šis madingas įvaizdis yra įdomus ir universalus, tinka visiems plaukų tipams ir asmenybėms. Geriausių rezultatų pasieksite naudodami tinkamas šukuosenos formavimo priemones.

Madingas šoninės dalies kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Puoselėkite prašmatnų “Bedhead” stilių su auksinės bronzos spalvos sušukuotais sluoksniais, papildytais netvarkinga, gilia šonine dalimi, kad atrodytumėte madingai iki pečių.

Solidus lob kirpimas moterims virš 50 metų

Panaudokite šviesėjančius plaukus su šia jaunatviška šukuosena, pritaikyta vyresnėms nei 50 metų moterims. Ryškus bronzinis atspalvis ir nepriekaištingos bangos be vargo suteikia plaukams apimties.

Nepriekaištinga rudos spalvos šukuosena su pelenų atspalviais

Patyrėte baimę keliantį žavesį su šia nuostabia pelenų rudos spalvos plaukų spalva, suporuota su prašmatniu banguotu ilgu bobu. Šis išskirtinis atspalvis nepriekaištingai dera prie šaltų ir vidutinių odos tonų.

Miela vidutinio ilgio plaukų šukuosena su perlenktais galais

Ar ieškote šiek tiek ilgesnės šukuosenos? Leiskite plaukams plaukti už pečių su ilgais kampuotais kirpčiukais. Galams suteikite tekstūros, juos sušukuodami arba užlenkdami į viršų, kad sukurtumėte nuostabų, gilumą ir energiją spinduliuojantį įvaizdį.

Plasdančių bangų kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Ši dažyta suskilinėjusi bob išvaizda yra universali ir nereikalauja daug priežiūros. Tai smagus, koketiškas stilius, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms. Plaukų dažymo technika, naudojama šviesinimui, užtikrina mažai priežiūros reikalaujančią spalvą, kuri papildo jūsų odos atspalvį, suteikia ryškumo ir dimensijos, nes plaukai gražiai auga.

Banguotas karamelinis balayage lob kirpimas

Lobas išlieka madingas moterų pasirinkimas, o jo universalus vidutinio ilgio patrauklumas yra labai paklausus salonuose visame pasaulyje. Sujungtas su balayage akcentais, jis virsta modernia šukuosena – ypač švelnūs karameliniai tonai suteikia švytėjimo bet kokiai veido spalvai.

Tamsiai rudi plaukai su karameliniais akcentais

Ši šukuosena laikoma viena geriausių dėl savo daugialypės išvaizdos. Karameliniai akcentai gražiai paryškina asmens odos atspalvį. Tamsesnės šaknys subtiliai pereina į šviesius akcentus, todėl plaukai švelniau auga ir nereikalauja daug priežiūros. Išlaikytas ilgis ties raktikauliu padeda išvengti “pečių apvertimo” efekto, kuris dažnai pastebimas, kai plaukai remiasi tiesiai į pečius.

Platinos spalvos šešėlinės šaknys

Šiam stiliui būdinga šviesi pečius siekianti plaukų spalva su balayage akcentais, sukuriančiais šaknų efektą. Idealus pasirinkimas siekiantiems tapti šviesiaplaukiais, išlaikant bazinę plaukų spalvą. Kad pasiektumėte ir palaikytumėte šį įvaizdį, apsvarstykite galimybę investuoti į “Olaplex”, gilųjį kondicionierių ir sidabrinį / violetinį šampūną. Šie produktai padės drėkinti plaukus ir palaikyti spalvos toną, užkirsdami kelią žalvario spalvos išblukimui.

Rudos spalvos plonų tiesių plaukų bobas

Tiems, kurių plaukai ploni ir tiesūs, patobulinkite savo išvaizdą naudodami glotnų bobą, kuris švelniai liečia pečius. Šiai klasikinei šukuosenai matmenis ir tekstūrą suteiks sruogelėmis ar smailiai nukirpti galiukai.

Vidutinio ilgio plaukų lob kirpimas apvaliam veidui

Kai kalbama apie apvalius veidus, pečius apnuoginantis kirpimas yra geriausias pasirinkimas. Šis vidutinio ilgio kirpimas vyresnėms nei 50 metų moterims yra sušukuotas su vidurine dalimi ir tekstūrinėmis paplūdimio bangomis, kad sukurtų veidą liekninantį ir pailginantį efektą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment