37 vidutinio ilgio tiesių plaukų kirpimai iki pečių

Pradžia » Tiesių plaukų kirpimai » 37 vidutinio ilgio tiesių plaukų kirpimai iki pečių

Publikuota

Nuostabus vidutinio ilgio Shag kirpimas tiesiems plaukams

Ši švelnaus šukuosena pasižymi susivėlusiomis bangomis ir ilgais sluoksniais, todėl sukuria mielą ir žavią išvaizdą, tinkančią tiek blondinėms, tiek brunetėms. Idealiai tinka moterims, turinčioms storus tiesius, banguotus ar garbanotus plaukus.

Stylingai iškarpyti kirpčiukai

Atgaivinkite suglebusius, nuobodžius plaukus trumpų ir ilgų sluoksnių deriniu. Įtraukite kapotas sruogas, kad vidutinio ilgio plaukams suteiktumėte apimties ir gilumo. Šukuoseną paryškinkite tekstūruojančiu purškikliu, kad stilius būtų išbaigtas.

Tiesūs veidą įrėminantys sluoksniai

Vyresnėms nei 50 metų moterims, ieškančioms gaivios vidutinio ilgio šukuosenos, apsvarstykite veidą įrėminančius sluoksnius. Šie sluoksniai padeda paslėpti smulkias linijas ir raukšles, kartu suteikdami švelnią, jaunatvišką išvaizdą. Pasikonsultuokite su stilistu, kad ištirtų įvairius ilgius ir šukuosenos būdus, pritaikytus jūsų bruožams paryškinti.

Tiesių plaukų kirpimas iki pečių su užuolaidiniais kirpčiukais

Svarstykite galimybę išbandyti pečių ilgio plaukus su užuolaidų kirpčiukais kitam savo įvaizdžiui. Užuolaidiniai kirpčiukai yra ilgesni, o jų galai švelnesni, todėl šiuo metu madingi veidą įrėminantys kirpčiukai. Bet kokie plaukai su kirpčiukais yra jaunatviški, gaivūs, juos paprasta formuoti ir prižiūrėti.

Pečių ilgio bobas su švelniais sluoksniais

Dėl tokių sluoksnių jūsų sruogos atrodo labai minkštos, talpios ir blizgančios – būtent to reikia nuostabiems pečių ilgio plaukams. Apvaliu šepečiu nukirpkite ir suformuokite šone sušukuotus kirpčiukus, kad įvaizdis būtų dar labiau blizgus ir moteriškas.

Tiesių plaukų sluoksniuotas kirpimas su plonais kirpčiukais

Tinkamas visų tipų plaukams, tiesus sluoksniuotas kirpimas yra universalus pasirinkimas. Pašalinkite perteklinį plaukų svorį, sukurdami judesį ir nesudėtingą stilių su pečius siekiančiais sluoksniuotais tiesiais plaukais. Įtraukus subtilias ir plonas sruogas galima sušvelninti veido bruožus ir išryškinti apvalias veido formas.

Vidutinio ilgio kirpimas su žvilgančiais sluoksniais

Vidutinio ilgio kirpimas su sruogelėmis pašalina svorį ir suteikia plaukams judesio. Storų tipų plaukams gali prireikti papildomo tekstūravimo plonomis žirklėmis. Jei norite kuo didesnio kirpimo banguotumo, paklauskite stilisto, ar galite naudoti skustuvą.

Vidutinio ilgio priekyje sluoksniuoti plaukai be kirpčiukų

Kai norite kirptis, pasirinkimas tarp kirpčiukų ar veidą įrėminančių sluoksnių gali būti painus. Pasirinkus vidutinio ilgio, priekyje sluoksniuotus plaukus, stilius nereikalauja daug priežiūros. Norėdami nustatyti, ar šis stilius jums tinka, prieš kitą apsilankymą salone peržiūrėkite nuotraukas. Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą ir kasdienę rutiną, kad stilius atitiktų jūsų pageidavimus.

Pusilgių tiesių plaukų kirpimas su skyrimu per vidurį brunetėms

Paprastas bukesnis kirpimas idealiai tinka plonesniems, tiesiems plaukams. Rinkitės apvalių arba kvadratinių formų plaukus, o centrinė dalis gražiai įrėmins jūsų veidą. Ši šukuosena sušvelnina griežtus kraštus ir subalansuoja veido bruožus – tai universalus pasirinkimas.

Pečius siekiantis kirpimas su ilgais kirpčiukais

Didelis kirpimas iki pečių su ilgais kirpčiukais yra universalus ir puikiai tinka daugumai plaukų tipų. Ji ypač išryškina plonų ir vidutinės tekstūros plaukų kūną ir apimtį. Ilgesni kirpčiukai ir vidurinė dalis padeda užmaskuoti plonėjančias vietas ties plaukų linija, todėl plaukai atrodo pilnesni. Ši šukuosena taip pat suteikia veidui formą ir apimtį, išryškina veido bruožus.

Tiesūs blondiniški sluoksniai

Šis elegantiškas ir rafinuotas pečius siekiantis kirpimas šiuo metu yra madingas. Tinka bet kokio amžiaus moterims, ją lengva formuoti naudojant garbanojimo žnyples arba karštą šepetį.

Karamelinis balayage kirpimas tiesiems plaukams

Patyrinėkite šokoladinės rudos spalvos plaukų, papuoštų nuostabiais karameliniais balayage akcentais, žavesį! Karameliniai atspalviai suteiks ryškumo, sustiprindami bendrą subtilų ir moterišką jūsų įvaizdį. Derinkite aštrų buką kirpimą su išlenktais kirpčiukais, suformuotais plunksnomis, kad sukurtumėte ryškų kontrastą.

Plunksninis vidutinio ilgio plaukų kirpimas

Vidutinio ilgio plaukams idealiai tinka plunksninis kirpimas. Plunksniniai sluoksniai sukuria judesį ir tekstūrą, o plonus ar plonus plaukus turintiems žmonėms suteikia pilnesnių plaukų iliuziją. Be to, šis kirpimas naudingas storiems plaukams, nes padeda sumažinti jų apimtį ir daro juos lengviau valdomus.

Vidutinio ilgio plaukai su skyrimu šiek tiek nuo vidurio

Svarstykite galimybę išbandyti naują sklastymą, kad atnaujintumėte savo išvaizdą be drastiškų pokyčių. Pasikonsultuokite su stilistu dėl labiausiai patinkančios šukuosenos dalies ir pasiteiraukite apie šviesius akcentus, kurie pagyvintų jūsų tiesių plaukų šukuoseną.

Lengvas lob kirpimas su šonine dalimi

Skirtas vyresnėms nei 40 metų moterims, elegantiškas šlaunies kirpimas su šoniniu kirpčiuku yra puikus pasirinkimas veidui pašviesinti ir suteikti jam pakankamai struktūros, nereikalaujantis intensyvaus stiliaus. Šis stilius yra ir įdomus, ir nesenstantis, nes neapsunkina veido.

Šokoladinės rudos spalvos ilgas bobas

Didelis bobas, dar vadinamas “lobu”, idealiai tinka tiesiems plaukams. Jis elegantiškai įrėmina veidą, padidina apimtį ir reikalauja minimalios priežiūros, todėl puikiai tinka užimtiems žmonėms. Šis šukuosenos stilius suteikia universalių stiliaus galimybių – pasiekite paplūdimio bangas, kad atrodytumėte neįpareigojančiai, glotnius plaukus su servetėle arba išbandykite įvairias pusilgių plaukų šukuosenas.

Modernus Rachel kirpimas tiesiems vidutinio ilgio plaukams

Ši šukuosena skirta tiems, kurie nori atgaivinti 90-ųjų nostalgiją. Klasikinis Rachel kirpimas demonstruoja vidutinio ilgio plaukus su veidą įrėminančiais sluoksniais ir akcentais. Šiuolaikinis šukuosenos variantas apima įvairaus ilgio, tekstūros ir sluoksniavimo būdus, kad atitiktų šių dienų tendencijas.

Lengvas kirpimas su sunkiais kirpčiukais

Svarstykite galimybę rinktis glotnų kirpimą su sunkiais kirpčiukais, kad pasiektumėte mielą ir jaunatvišką išvaizdą. Prieš tai pasikonsultuokite su stilistu, ar sunkūs kirpčiukai tinka jūsų plaukų tipui, ypač jei jūsų plaukai yra plonesni.

Juodų tiesių plaukų kirpimas su skyrimu per vidurį

Prieš tiesius juodus plaukus su švelniu užuolaidiniu kirpčiuku galima elegantiškai padidinti apimtį aplink veidą. Rinkitės švelnų užuolaidinį kirpčiuką, kuris papildytų jūsų veido formą. Pavyzdžiui, apvaliems ar kvadratiniams veidams geriausiai tinka žemesnis kirpčiukas. Apsvarstykite galimybę kirpti šiek tiek trumpiau, pavyzdžiui, iki skruostikaulio ar skruosto, jei jūsų veidas yra ovalo ar širdies formos.

Drugelio kirpimas vidutinio ilgio plaukams

Jei manėte, kad drugelio kirpimą gali atlikti tik ilgaplaukiai, pagalvokite dar kartą. Drugelio kirpimas atrodo stulbinamai ant vidutinio ilgio tiesių plaukų! Lengvi sluoksniai padidina šio vidutinio ilgio šukuosenos stiliaus apimtį ir judesį, todėl be vargo sukuriamas žaismingas ir dinamiškas įvaizdis.

Imbierinių atspalvių vidutinio ilgio sluoksniuoti plaukai

Jei esate natūralus imbieras, siekiantis gaivaus įvaizdžio, apsvarstykite vidutinio ilgio sluoksniuotų plaukų kirpimą. Rudaplaukės paprastai turi mažiau plaukų sruogų nei blondinės ar brunetės, tačiau gali pasigirti storesnėmis atskiromis sruogomis. Paprašykite stilisto, kad plaukus išretintų ir taip paskatintų gražų klojimą. Sluoksniai pagerins bendrą plaukų išvaizdą, suteiks apimties ir grakštumo. Rinkitės veidą įrėminančius sluoksnius, kad jie papildytų jūsų veido bruožus, nesvarbu, ar plaukai būtų sušukuoti į viršų, ar žemyn.

Švelnūs tiesūs plaukai su skyrimu centre

Trumpų ir vidutinio ilgio plaukų šukuosenų srityje tekstūra vaidina lemiamą vaidmenį. Centrinis sklastymas tinka tiems, kurie gali valdyti savo plaukų tekstūrą ir formuoti juos naudodami termines priemones. Norint pasiekti šią šukuoseną, reikia naudoti šilumines šukuosenos formavimo priemones, pavyzdžiui, džiovintuvus, tiesintuvus ir šepetėlius. Jei nežinote, kaip pradėti, rekomenduojama pasikonsultuoti su profesionaliu kirpėju.

Banguota šukuosena su tekstūruotais galais tiesiems plaukams

Sluoksniuoti plaukai sukuria papildomo kūno ir bangų iliuziją, ypač kai juos paryškina karameliniai balayage akcentai ir tekstūriniai galiukai. Šį įvaizdį pasieksite naudodami tekstūrą suteikiančią purškiamąją priemonę, kad galėtumėte lengvai formuoti plonesnes sruogas.

Pilnesnis “Rachel” karamelės rudos spalvos kirpimas

Ilgesnis “Rachel” kirpimas idealiai tinka ovalo ir širdies formos veidams. Nors šis stilius tradiciškai šviesus, jis spindi įvairiais atspalviais. Rinkitės karamelinį rudą atspalvį, kad išryškintumėte šiltus odos tonus ir pakylėtumėte savo įvaizdį elegancija.

Vidutinio ilgio šviesūs tiesūs plaukai

Glotnūs, tiesūs plaukai su auksiniu atspalviu yra klasika, kuri visada bus madinga. Norėdami sustiprinti išvaizdą, apsvarstykite galimybę pridėti ryškesnį veido apvadą, kad suteiktumėte gilumo. Norint palaikyti plaukų būklę, būtina reguliariai kirpti ir atlikti procedūras. Šukuodami plaukus naudokite apvalų šepetį. Kad plaukai būtų šilkiniai, plaukus lyginkite lygintuvu.

Blizgi blondiniška sloksniuota šukuosena

Pastebėkite šią nepriekaištingą vidutinio ilgio šukuoseną, idealiai tinkančią ploniems plaukams. Su apimtimi ties viršugalviu ir siaurėjančiais galiukais ji sukuria pilnesnių plaukų iliuziją. Be to, žavėkitės nuostabiu baltu šviesiu atspalviu – jis tikrai stulbinantis!

Aukso spalvos šviesūs plaukai su sruogelėmis

Šis elegantiškas daugiasluoksnis kirpimas turi vidurinę dalį ir nuostabų auksinį blond atspalvį. Tai universali šukuosena, kuri gali padaryti įspūdį kiekvienam. Šukuosena lengvai padaroma apvaliu šepečiu, todėl be vargo pasieksite rafinuotą išvaizdą ir nereikės apsilankyti salone.

Karamelinės rudos spalvos balayage vidutinio ilgio plaukams

Svarstykite apie vidutinio ilgio plaukų balayage, kad galėtumėte paprastai, bet santūriai pasikeisti. Rinkitės tiesius rudus plaukus su akcentais, kad pasiektumėte saulės pabučiuotą efektą, kurį paprasta prižiūrėti. Pasikonsultuokite su stilistu dėl įvairių tonavimo variantų, kad sustiprintumėte arba sumažintumėte šilumą ir labiausiai atitiktų jūsų odos atspalvį.

Tiesių plaukų kirpimas su subtiliais sluoksniais

Puikiai tinkantys plonų plaukų savininkams, tiesūs plaukai su subtiliais sluoksniais yra puikus variantas padidinti šukuosenos apimtį ir srautą. Tiesus kirpimas išlaiko pilnumą ties galiukais, sukurdamas storesnių plaukų įspūdį. Šis šukuosenos stilius yra universalus, jį galima lengvai formuoti natūraliai arba džiovinti apvaliu šepečiu, kad plaukai atrodytų glotniai ir glotniai.

Blondiniški balayage tiesūs plaukai

Svarstykite apie balayage techniką tiesiems plaukams, kad suteiktumėte sruogoms gylio. Šukuodami naudokite apvalų šepetį, kad išgautumėte glotnią išvaizdą. Norėdami išlyginti plaukus, naudokite lygintuvą.

Kaštoninis kuodas storiems tiesiems plaukams

Šio švelnaus šukuosenos kirpimo pagrindinis akcentas yra didelės apimties sruogos, kurios akimirksniu patraukia jūsų dėmesį. Nors gali atrodyti, kad šukuosena reikalauja daug priežiūros, tinkamai išdžiovinus, kirpčiukų formavimas neturėtų būti iššūkis.

Šviesūs vidutinio ilgio plaukai be kirpčiukų

Kalbant apie šukuosenas, tiesūs šviesūs plaukai be kirpčiukų yra klasikinis pasirinkimas, kuris dvelkia paprastumu ir gaivumu. Viena iš labiausiai mane džiuginančių transformacijų – ilgus plaukus paversti sveiku kuodu. Paprastas kelių centimetrų kirpimas gali visiškai pakeisti jūsų išvaizdą. Jei plaukus šviesinote, pakirpę galutkus galite pašalinti sausumą ir pagerinti bendrą išvaizdą. Jei norite atrodyti šiuolaikiškai ir šmaikščiai, apsvarstykite galimybę galus džiovinti tiesius, užuot juos garbanoję.

Tiesių plaukų bob kirpimas su šonine dalimi iki pečių

Pasitikėkite gilios šoninės dalies rafinuotumu ant pečius siekiančios bobos. Šis stilius lengvai nukreipia apimtį į vieną pusę ir sukuria elegantišką asimetrišką įvaizdį, kuris puikiai tinka apvalioms veido formoms. Ši universali šukuosena tinka visų tipų plaukams, ji dvelkia elegancija ir žavesiu.

Šviesus balayage ant tiesių plaukų

Jei turite tiesius plaukus, apsvarstykite galimybę išbandyti šį blond balayage! Tai fantastiškas mažai priežiūros reikalaujantis spalvos variantas. Įsitikinkite, kad namuose naudojate profesionalias priemones, kad išlaikytumėte ir palaikytumėte šią gražią spalvą.

Natūralių šviesių atspalvių tiesių plaukų šukuosena

Šis universalus, pastangų nereikalaujantis įvaizdis – tai vidutinio ilgio tiesūs natūralių šviesių tonų plaukai, puikiai tinkantys tiems, kurie trokšta klasikinio ir laikui nepavaldaus stiliaus. Natūralūs šviesūs atspalviai suteikia plaukams šilto, gyvybingo įvaizdžio, o plaukams – švelnų, saulės pabučiuotą matmenį.

Pečių ilgio kirpimas su užuolaidiniais kirpčiukais

Ar ieškote tobulo kirpimo savo natūraliai tiesiems plaukams? Šis stilius yra idealaus ilgio tiems, kurie neapsisprendžia tarp trumpų ir ilgų plaukų. Įtraukite veidą įrėminančius sluoksnius ir užuolaidines sruogas, kad žaviai paryškintumėte savo veidą.

Vidutinio ilgio bob stiliaus plaukai tiesiems ploniems plaukams

Padailinkite plaukus vidutinio ilgio vidutinio ilgio bobu. Nešiokite vidutinio ilgio plonus plaukus, suteikiančius daugiau stiliaus nei ilgi plaukai. Klientai dažnai kovoja su vidurine šukuosena, tačiau jūs galite ją įveikti. Venkite apimties priekyje, džiovinkite kirpčiuką arčiau galvos ir jauskitės stilingai bei profesionaliai su šiuo kirpimu.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment