35 vidutinio ilgio vestuvinės šukuosenos iki pečių

Pradžia » Proginiai kirpimai » 35 vidutinio ilgio vestuvinės šukuosenos iki pečių

Publikuota

Garbanota vidutinio ilgio plaukų nuotakos šukuosena

Ši šukuosena puikiai tinka moterims, norinčioms suvaldyti savo garbanas ir kartu išlaikyti švelnią ir elegantišką išvaizdą. Tiesiog laisvai suriškite garbanotus plaukus ties kaklu, sutvirtinkite juos smeigtukais, kad jie atrodytų natūraliai, o stilių papildykite subtiliu vestuviniu aksesuaru.

Vestuvinė šukuosena su veidą įrėminančiomis sruogomis

Pabandykite šią laisvą šukuoseną su veidą įrėminančiomis sruogomis. Tai puiki šukuosena vestuvių svečiams. Ji nesudėtinga ir švelni!

Klasikinis pusilgių plaukų vestuvinis šinjonas

Jei norite atrodyti elegantiškai ir žavingai, išbandykite klasikinį kuodą su veido rėmeliu ir švelniomis bangomis. Ši šukuosena ypač tinka toms, kurių plaukai stori ir šiurkštūs. Pasirinkus tradicinę šukuoseną, galima užtikrinti ilgaamžiškumą, išlaikant tvirtą šukuoseną, kuri išliks visą dieną.

Vidutinio ilgio vestuvinė šukuosena su šonine dalimi ir banguotu stiliumi

Puoselėkite rafinuotą banguojančių vidutinio ilgio plaukų stilių su šonine šukuosena. Šis prašmatnus, bet paprastas stilius idealiai tinka elegantiškoms progoms. Pradėkite nuo gilios šoninės šukuosenos dalies, kad viršugalvyje suteiktumėte papildomos apimties. Džiovindami plaukus naudokite lengvą apimtį didinančią priemonę. Prieš garbanodami plaukus patepkite juos lengvu plaukų laku. Kiekvieną sekciją susukite 3/4 colio garbanojimo žnyplėmis, tada dar kartą papurkškite ir leiskite plaukams atvėsti. Švelniai iššukuokite, kad bangos būtų švelnios ir malonios liesti, o vieną jų pusę elegantiškai užkiškite už ausies.

Gražus šventinis aureolės pynimas

Pintas vainikas yra šiuolaikiškas privalomas vestuvių elementas, lengvai papildantis ilgus, trumpus ir vidutinio ilgio plaukus. Papildykite ją laisvomis bangomis, aukšta susukta kasa arba klasikiniu kuoduku, kad atrodytumėte nepriekaištingai kaip nuotakos šukuosena.

Vidutinio ilgio sruogų puošmena

Eksperimentuokite su pynimais ir sukurkite išskirtinį nuotakos įvaizdį. Iš pradžių užtepkite tekstūrą suteikiančios priemonės ir laisvai supinkite plaukus abiejose galvos pusėse. Plaukus ties pakaušiu sutvirtinkite dekoratyviniu smeigtuku.

Kaimiško stiliaus nuotakos šukuosena

Tekstūrinis kirpčiukas ir laisvai susegtos sruogos sukuria mielą stilių. Šiai švelniai, kaimiškai šukuosenai panaudokite sukinius ir pynes. Pagerinkite išvaizdą gražiu norimu smeigtuku, kad vestuvinis ansamblis būtų išbaigtas.

Garbanota šukuosena iki pečių su vestuviniu askesuaru

Ši svajinga šukuosena – tikras galvos sukimasis. Ji romantiška, moteriška ir linksma, geriausiai atskleidžianti jūsų garbanas ir kartu neleidžianti joms sąmoningai susipainioti ir slėptis nuo veido. Apsvarstykite galimybę pridėti brangakmeniais puoštų aksesuarų arba tikrų gėlių kaip dailų akcentą.

Bohemiškos pynės nuostabiai šventei

Svarstykite galimybę išbandyti bohemišką krioklio pynę, kad atrodytumėte švelniai ir organiškai. Bohemiškas stilius garsėja laisvu plaukimu, dažnai apimančiu pynimus, sukinius ir bangas. Šis madingas pynimas suteikia plaukams įdomumo ir nereikalauja papildomų aksesuarų. Prieš pindami plaukus, užpurkškite nuo karščio apsaugantį purškiklį, pavyzdžiui, “Kenra Professional Thermal Styling Spray 19“, kad apsaugotumėte plaukus nuo karščio padarytos žalos ir išlaikytumėte šukuoseną visą dieną.

Buffant kuodukas su kirpčiukais

Jei dalyvaujate oficialiame renginyje, pavyzdžiui, vestuvėse, klasikinis pasirinkimas – puošni šukuosena su kirpčiukais. Puošni sruoga prideda apimties ir aukščio, suteikdama rafinuotumo ir karališkumo. Kirpčiukai elegantiškai įrėmina veidą, sušvelnina bruožus ir suteikia žavesio skruostikauliams.

Vestuvinė veidą įrėminanti vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Svarstykite galimybę išbandyti veidą įrėminančią aukšto laisvo mazgo šukuoseną, papuoštą švelniomis bangomis! Ši šukuosena dvelkia švelnumo ir pritaikomumo deriniu. Tai idealus pasirinkimas kasdieniam nešiojimui arba norint patobulinti savo stilių ypatingomis progomis.

Švelni šukuosena su prancūzišku tvistu

Padidinkite savo eleganciją švelnia prancūziškai susuktų plaukų šukuosena. Idealiai tinka nuotakoms ir motinoms vestuvėse, šis glotnus ir nesenstantis stilius papildo bet kokią suknelę. Prancūziški suktukai spinduliuoja paprastumą ir grakštumą. Jei norite boho stiliaus akcento, paprašykite stilisto, kad įsuktų palaidas romantiškas bangas ir švelniai jas prisegtų.

Šoninis vestuvinis pusilgių plaukų kirpimas su gyvomis gėlėmis

Kad sukurtumėte pasakišką lauko vestuvių atmosferą, patobulinkite vidutinio ilgio plaukus pageidaujamomis gyvomis gėlėmis. Gėles pritvirtinkite segtukais, kad šukuosena nekeltų rūpesčių ir galėtumėte mėgautis savo ypatinga diena.

Prancūziška veidą įrėminanti šukuosena

“Updo Darling” pristato elegantišką ir šiuolaikišką vestuvinę šukuoseną, puikiai tinkančią nuotakoms, siekiančioms tekstūrinio ir lengvai stilingo įvaizdžio. Kad išryškintumėte savo bruožus, apsvarstykite galimybę palikti keletą sruogų ir švelniai įrėminti veidą.

Vestuvinė šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Jei vertinate moteriškas ir švelnios estetikos nuotakos šukuosenas, verta pagalvoti apie šią mielą ir elegantišką šukuoseną. Švelnus žemas kuodelis, suderintas su įmantriais auskarais, sukurs žavų įspūdį, kai savo ypatingą dieną žengsite prie altoriaus.

Vidutinio ilgio tekstūruotas kuodukas

Vidutinio ilgio tekstūrinis ponis – universalus pasirinkimas, tinkantis neįpareigojančioms paplūdimio vestuvėms ar kasdieniam nešiojimui. Vidutinio ilgio plaukai tekstūruotam kuodui suteikia apimties ir žvilgesio, todėl atrodysite stilingai ir lengvai.

Tekstūruotas plaukų pynimas

Todėl žuvies uodega su tekstūruotu žemu poniu. Atitraukus visą galvą garbanų į žemą ponį, galima sukurti gražią plaukų tekstūrą. Žuvų uodegos pynimą įkomponavus į kuodelį, atsiranda įdomi detalė. Plaukus galite išpuoselėti ir purkštuku suteikti papildomos apimties ir tekstūros. Šį stilių galite pasidaryti namuose. Tačiau, norėdami pasiekti geriausių rezultatų, apsilankykite pas stilistą, kuris specializuojasi šių technikų srityje.

Proginis šinjonas su dvigubomis pynėmis

Į klasikinį šinjoną įkomponavus pynes, išryškėja sviestiniai šviesūs akcentai ir sukuriamas stulbinantis matmuo. Dvigubos pynės suteikia žaismingumo, puikiai tinka nerūpestingoms nuotakoms, norinčioms įmantraus, bet smagaus šukuosenos stiliaus.

Gėlių vainiko vestuvinė šukuosena

Neįpareigojančiai sušukuotos palaidos bangos, papuoštos gėlėmis, idealiai tinka asmenims, ieškantiems romantiškų vestuvinių šukuosenų vidutinio ilgio plaukams. Gėlių vainikui galima rinktis bet kokias gėles, tačiau patartina kreiptis į stilistą, kad jos papildytų jūsų vestuvių spalvinę gamą.

Laisvos bangos su pynimu

Pusiau pakeltų šukuosenų žavesys slypi tame, kad jos sugeba plaukus nubraukti nuo veido, leisdamos sruogoms lengvai plaukti. Pagerinkite savo stilių išskirtine žuvies uodegos pynele ir elegantiškais nuotakos papuošalais.

Pavelta šinjono šukuosena

Žemiškumą ir eleganciją spinduliuojanti netvarkinga kuoduko šukuosena – tai žavesio ir rafinuotumo derinys. Ši nuotakos šukuosena yra neįpareigojanti tradicinio kuodo interpretacija. Pradėkite nuo apimties sukūrimo ties viršugalviu, tada elegantiškai sutvirtinkite plaukus ties kaklu, leisdami švelnioms sruogoms kaskadomis slinkti palei šonus, kad jie atrodytų švelniai ir romantiškai.

Apimties suteikiantis vidutinio ilgio plaukų kuodas

Didelis kuodas, papuoštas subtiliomis mini rožytėmis, sukurtas taip, kad išsilaikytų visą dieną ir elegantiškai pademonstruotų jūsų vestuvinę suknelę. Įkūnija legendinės Brigitte Bardot šukuosenos vibracijas.

Mielas paveltas kuodukas su galvos juosta

Minkšta moteriška šukuosena, puikiai tinkanti paplūdimio vestuvių nuotaikai. Pasinaudokite klasikine prancūziško susukimo technika, kad elegantiškai susuktumėte plaukus į viršų. Jei norite kitokio įvaizdžio, viršutinę dalį palikite išskleistą, o likusią sutvirtinkite į gražų kuodą. Plaukus su sruogelėmis išskleiskite aplink veidą, kad jie įrėmintų veidą ir būtų nežemiško grožio. Šukuoseną pagyvinkite gėlėmis, kurios papildys jūsų suknelę ir renginio dekorą.

Vestuvinė nuotakos šukuosena iki pečių

Ši nuotaikinga ir moteriška vestuvinė šukuosena švelniai įrėmina veidą ir gražiai apnuogina nugarą. Su blizgiu aksesuaru ir atsipalaidavusia apimtimi nugaroje bei šonuose šis įvaizdis atrodo beveik angeliškas.

Pusiau į viršų supinta šukuosena

Jei svarstote apie bohemišką vestuvių ceremoniją, ši pinta pusiau į viršų, pusiau į apačią susegta šukuosena yra puikus įkvėpimo pasirinkimas. Sujunkite ją su stilingu balayage ombre, kad pabrėžtumėte savo išvaizdos šiuolaikiškumą ir sukurtumėte plonų, vidutinio ilgio plaukų dimensiją.

Vidutinio ilgio plaukų rudos spalvos šukuosena

Papildykite savo ponio uodegą paprastu, bet žavingu stiliumi. Pradėkite naudodami karštus volelius, prieš nuimdami leiskite jiems atvėsti. Plaukus ištepkite lanksčiu stilizavimo purškikliu. Iššukuokite plaukus, kad susidarytų bangos. Apjuoskite plaukus gumyte į žemą kuodą, kad išlygintumėte plaukus. Galiausiai apvyniokite 1/2 plaukų dalies iš kuoduko aplink gumytę, kad būtų dailus užbaigimas.

Romantiška žema šukuosena vestuvėms

Žema sruoga yra labai paklausi vidutinio ilgio šukuosena vestuvėms. Pagerinkite šį laikui nepavaldų įvaizdį prie jo priderindami dailų gėlėmis puoštą galvos apdangalą. Kad šukuosena įgautų romantiškumo, priekyje palikite kelias sruogas, kurios elegantiškai įrėmintų veidą.

Palaidas apatinis kuodukas su šoninėmis pynėmis

Sukurkite laisvą žemą kuodą su šoninėmis pynėmis, kad atrodytumėte elegantiškai. Ši švelni, moteriška ir stilinga šukuosena puikiai tiks jūsų oficialiam renginiui. Geriausiai tinka vidutinio ilgio ir ilgiems plaukams. Tačiau šį įvaizdį galite pasiekti ir pečius siekiančių plaukų su mažesniu kuoduku. Pynė, surišta kaip galvos juosta, apvyniota aplink pakaušį, ir žemas kuodas suteikia šukuosenai kūrybišką išvaizdą. Tai suteikia tekstūros ir apibrėžtumo. Švelnų, boho įkvėptą įvaizdį sukuria laisvos sruogos aplink viršugalvį.

Proginės Holivudo garbanos šviesiems plaukams

Kodėl švaistyti tokį prabangų šviesų atspalvį paprastos šukuosenos kuodeliui, jei vietoj to galite susikurti stulbinančias senojo Holivudo bangas? Šių platininių garbanų žavesį padidins gilus šoninis sklastymas, kuris suteiks šiam senoviniam įvaizdžiui žavesio.

Apatinis kuodukas blondinėms

Ši elegantiška šukuosena – šviesiaplaukis susuktas žemas kuodas – nesenstantis pasirinkimas vestuvėms ar ypatingoms progoms. Ši švelni ir romantiška šukuosena gražiai išryškina natūralius šviesius atspalvius, o plaukus laiko atokiau nuo veido. Kad šukuosena atrodytų glotni ir glotni, švelniai sušukuokite šonus ir viršų.

Sofistikuota žema šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Nei glotni, nei išpuoselėta, ši šukuosena dvelkia prašmatnia elegancija ir puikiai tinka klasikinėms vestuvių ceremonijoms. Šios vidutinio ilgio plaukų šukuosenos grožį sustiprinsite įsegdami perlų smeigtukus arba blizgantį aksesuarą, pasirinkę sniego baltumo spalvą.

Pinti plaukau su didelės apimties bangomis

Spręskite eksperimentuoti su šia puošnia pinta pusiau į viršų šukuosena su bangomis. Šis stilius efektyviai tvarko plaukus ir kartu suteikia daug apimties jūsų bendram įvaizdžiui.

Holivudo stiliaus bangos vestuvėms

Patirkite savo vidinę debiutantę su iki pusės pakelta šukuosena ir prabangiomis Holivudo bangomis. Šią šukuoseną išgaukite garbanodami ilgas garbanas 1-1 1/4 colio lygintuvu, tada šukuokite, kad gautumėte glotnių bangų efektą. Pabaikite plaukų vainiką, kad suteiktumėte apimties ir elegancijos, ir elegantiškai susukite bei suriškite abi puses. Jei norite dar daugiau apimties, prieš stilizuodami plaukus apsvarstykite galimybę juos priauginti.

Moderni prancūziška šukuosena

Pasidarykite šią kerinčią vestuvinę suknutę, kuri be vargo pavogs dėmesio centrą, išryškindama plaukų apimtį ir tekstūrą. Tikrai pavydėtina prancūziška suknutė!

Vestuvinis garbanotas aukštas kuodas vidutinio ilgio plaukams

Yra daugybė būdų, kaip formuoti garbanotus plaukus vestuvių dieną. Vienas iš nuostabių vidutinio ilgio vestuvinių šukuosenų, kurį verta apsvarstyti, yra talpi, bet preciziška aukšta kuoda su sluoksniuotais garbanotais kirpčiukais – ideali nuotakos šukuosena natūralioms garbanoms pademonstruoti.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment