32 vyriški kirpimai šukuojant plaukus ant šono

Pradžia » Vyriški kirpimai » 32 vyriški kirpimai šukuojant plaukus ant šono

Publikuota

Klasikinis vyriškas kirpimas ant šono storiems plaukams

Klasikinės šoninės šukuosenos su šukuosena puoselėjimas gali būti jauninantis pasirinkimas storus plaukus turintiems vyrams.

Blizgios vintažinės plaukų bangos

Džentelmenas, kuris žavisi praeities elegancija, žavėsis šia vintažine šonine šukuosena vyrams. Blizgios, glotnios bangos primena senojo Holivudo ikonų, tokių kaip Cary Grantas ir Clarkas Gable’as, žavesį. Į bangas įkomponuokite auksinius akcentus, kad atrodytumėte saulėje pabučiuoti ir nesudėtingai.

Graži šukuosena sušukuota ant šono su trumpai kirptais šonais su perėjimu

Perbraukite plaukus į šoną ir nuskuskite plaukus šiek tiek arčiau ausų ir pakaušio, kad pasiektumėte šią tvarkingą, elegantiškai atrodančią šukuoseną per šoninę šukuoseną su žemu išblukimu!

Vyriškas ilgesnių plaukų kirpimas ant šono

Atskirta ilgų plaukų šoninė dalis – tai ryškus kontrastas, kai šonai nuskusti, o prieš pat šoninę dalį nubrėžta tiksli linija, kad plaukai atrodytų chirurgiškai tiksliai.

Nuostabi banguotų plaukų šukuosena ant šono su ilgais kirpčiukais

Šoninė dalis su banguotomis ilgomis sruogomis – tai įspūdingas nesujungtas kirpimas, tinkantis storiems plaukams. Šiame stiliuje demonstruojami trumpi plaukai šonuose, besibaigiantys ties daline sruoga, su ryškiu kontrastu viršuje, trūksta laipsniško perėjimo nuo šonų. Kad pasiektumėte optimalų rezultatą, šukuokite plaukus priešinga šoninei sruogai kryptimi.

Trumpai kirpti šonai su perėjimu ir didesne plaukų apimtimi viršuje vyrams

Tai siaurėjantis kirpimas su šonine šukuosena. Ji skirta vyrui, kuris darbe turi būti tvarkingas ir profesionalus, bet nori smagiai pasidažyti plaukus. Šis kirpimas turi ilgį viršuje, todėl prireikus jį galima sušukuoti atgal, suformuoti šiek tiek apimties, kad atrodytų šiuolaikiškiau, arba net palikti žemyn ant veido, kad atrodytų tekstūriškiau ir netvarkingiau.

Trumpai kirpti išskutinėti šonai

Daugelis žavisi apatinio kirpimo šukuosena dėl jos universalumo, leidžiančio įvairiai stilizuoti ilgesnes plaukų atkarpas. Ji suteikia individualumo ir gali būti suasmeninta kūrybiškai nuskutant dizainą. Idealiai tinka jauniems vyrams, mėgstantiems riedlenčių parkus ir greitą gyvenimo būdą.

Madingas vyro plaukų kirpimas ant šono

Tiems, kurie turi plonus plaukus, labai svarbu pripažinti, kad jūsų sruogos yra trapios. Naudojant per daug produktų, plaukai gali būti apsunkinti, todėl atrodys reti. Pasirinkite glotnų stilių, kaip pavaizduota paveikslėlyje, kad atrodytumėte rafinuotai ir vientisai.

Graži vyriška šukuosena ant šono su perėjimu

Itin stilinga šoninės dalies šukuosena su nuliniu išblukimu ir apibrėžta kieta dalimi yra geriausias pasirinkimas dvidešimtmečiams vyrams, ieškantiems aštrios ir madingos išvaizdos.

Struktūruota ir solidi šukuosena vyrams

Moderniai interpretuojamas dirbtinis Mohawk yra puikus pasirinkimas storiems plaukams. Išlaikant griežtą ir struktūrizuotą šukuoseną, šukuosena neužgoš jūsų bendro įvaizdžio. Šiam stiliui sėkmingai atlikti reikia pasitikinčio savimi vyro, todėl pasirūpinkite, kad jį papildytų gerai prigludęs siauro kirpimo kostiumas.

Džentelmeniškas kirpimas su išryškinta plaukų linija

Ši šukuosena – tai nuliniu šoniniu kirpimu su skustuvu nupjauta šonine dalimi. Ji suteikia veidui struktūros ir vyriško kampuotumo, suteikia poliruotą ir griežtą išvaizdą, kurią lengva formuoti. Šoninis kirpimas yra universalus ir tinka daugumai profesionalų, išskyrus labai konservatyvius, dėl griežto šoninio išblukimo ir skustuvo formos dalies.

Madinga Pompadour šukuosena ant šono tiesiems plaukams

Šoninė šukuosena su pompadūra – stilingas pasirinkimas tiesių plaukų vyrams, norintiems pademonstruoti savo ilgį. Vidutinė sruoga suteikia sklandų perėjimą nuo apimties, stilizuoto pompadūro prie griežtai nuskustų šonų.

Į šoną sušukuotas vyriškas kirpimas su perėjimu ir garbanomis viršuje

Daugelio vyrų plaukai iš prigimties yra su kuokštu, kuris paprastai krenta labiau į vieną pusę. Išryškinkite šį bruožą formuodami gilią šoninę šukuoseną, kuri palaipsniui išnyks trumpesnėje pusėje, o kita pusė liks garbanota ir kruopščiai suformuota. Ši šukuosena suteikia unikalią ir apibrėžtą išvaizdą, o kartu tinka profesionaliam darbui.

Moderni trumpų plaukų šukuosena su trumpai kirptais šonais

Tai skustuvu nuskusta šoninė dalis su gradacija, kuri nėra per daug nuskusta iki odos šonuose. Šis odą išblukinantis šoninės dalies kirpimas skirtas vyrams, kurie nori modernesnio kirpimo. Apdailai naudokite matinio efekto tepalą, taip pat fiksuojamąjį purškiklį.

Išskirtinis kirpimas šukuojamas ant šono

Egidiškas kirpimas su šoniniu kirpimu – tai modernus klasikinio kirpimo variantas. Pridėjus šoninį sklastymą, šiai šukuosenai galima suteikti labiau nušlifuotą ir struktūrizuotą išvaizdą. Šoninį sklastymą galima išgauti formuojant šukuoseną arba skutant skustuvu, taip suteikiant ryškų kontrastą tekstūriniam kirpčiukui. Tai padeda subalansuoti kirpčiuko drąsą ir sukurti universalesnę ir rafinuotesnę išvaizdą. Jei norite šukuoseną formuoti, kruopščiai atskirkite plaukus šone, tada pakelkite ir suformuokite kirpčiukus, kad išlaikytumėte kirpčiuko apimtį ir jis nebūtų panašus į šukuoseną su šukomis.

Vidutinio ilgio vyro plaukų kirpimas ant šono su perėjimu

Jei auginate plaukus, apsvarstykite šį šoninės dalies kirpimą su vidutinio ilgio išblukimu. Vidutinio ilgio šukuosenos suteikia švarią išvaizdą.

Švarus kirpimas su perėjimu ir toliau nuo centro esančiu skyrimu

Pasižymėkite elegantiška švaraus kirpimo “burst fade” ir gilios šoninės dalies šukuosena – tai rafinuotumo ir stiliaus sintezė. Šis kirpimas reiškia, kad plaukai virš ausies trumpinami trumpiau, siaurinami žemyn ir kruopščiai apkirpami ties kaklu. Ši technika išryškina natūralią galvos ir viršugalvio formą, užtikrindama vientisą sujungimą. Šukuosena apima plaukų perskirstymą iš vienos pusės į kitą, paprastai vadinamą vienpusiu kirpimu. Norint išgauti aštrią dalį, meistriškai naudojamas tiesus skustuvas, kad ją iškirptumėte į šukuoseną.

Ilgi plaukai vuršuje trumpas kirpimas šonuose su skutinėjimu

Jei dirbate labiau atsipalaidavusioje ir laisvesnėje aplinkoje, šiek tiek paįvairinkite ją su išgraviruota šukuosenos dalimi. Jis labiau išsiskiria ir tikrai išryškėja ant tamsių plaukų. Tai idealus stilius šiuolaikiškam jaunam vyrui.

Dailus vyriškas kirpimas ant šono

Pereidami prie labiau ištobulintos išvaizdos, apsvarstykite “Back to Business” vyrų kirpimą. Šis rafinuotas stilius idealiai tinka vyrams, pradedantiems dirbti naujoje profesinėje aplinkoje, nes suteikia švarią ir prižiūrėtą išvaizdą. Venkite per didelio gelio kiekio, kad neatrodytumėte pernelyg glotniai, taip užtikrinsite profesionalumą ir neatrodysite lyg ką tik išėję iš dušo.

Vyriškas kirpimas ant šono su perėjimu garbanotiems plaukams

Šoninis kirpimas garbanotais plaukais yra rafinuotas ir stilingas pasirinkimas tiems, kurie turi garbanotus plaukus. Šiame įvaizdyje šoninio kirpimo elegancija derinama su natūralia garbanotų plaukų apimtimi ir tekstūra, todėl sukuriama svajinga ir madinga šukuosena.

Klasikinė šukuosena su skyrimu šone ir plaukais sušukuotais į galą

Šiuo klasikiniu šoninės dalies ir šepetėlio stiliumi, idealiai tinkančiu pailgos veido formos vyrams, glotniai ir šauniai atrodanti šukuosena su šonine dalimi sumažina šonų apimtis. Ji suteikia pusiausvyrą aštresniems kraštams ir sutrumpina veido ilgį. Rekomenduojama pasikonsultuoti su kirpėju ar šukuosenų meistru, kad būtų užtikrintas tinkamas tankumas ties smilkiniais ir plaukų linija.

Tvarkingas kirpimas kai plaukai šukuojami ant šono

Papildykite klasikinę “Ivy League” šoninę šukuoseną, puikiai tinkančią bet kokiai progai. Ši rafinuota šukuosena sukuria storesnių ir pilnesnių plaukų iliuziją, idealiai tinkančią tiek profesinei aplinkai, tiek laisvalaikio išvykoms.

Trumpai kirpti šonai ilgesni plaukai viršuje

Priešingai populiariai nuomonei, šviesūs plaukai skirti ne tik širdžių ėdikams ar vaikinų tipams. Šioje šukuosenoje ryškus kontrastas tarp šukuosenos šonuose ir ilgesnio viršugalvio kirpimo, suderinto su pilna barzda. Ši šukuosena idealiai tinka vyrams, kurie labiau mėgsta “Thirty Seconds to Mars”, o ne “One Direction”, nes iš jos dvelkia rimtumu ir ryžtingumu.

Vyriškas kirpimas su išnykstančiu perėjimu ir ant šono sušukuotais plaukais viršuje

Patirkite drąsų įvaizdį, jei ties galvos oda nusiskutate iš arti. Šoninės dalies ir odos išblukimo derinys sukuria ryškų kontrastą.

Oficiali šukuosena su plaukais ant šono vyrams

Kiekvienam sunkiai dirbančiam vyrui, kuris vis tiek randa laiko atsipalaiduoti, siūlome šoninės dalies kirpimą. Dienos, kai reikėjo aukoti patogumą dėl dėvėjimo, baigėsi!

Profesionalus kirpimas ant šono

Šoninis kirpimas su dalimi idealiai tinka verslininkams. Šis kirpimas visomis žirklėmis užtikrina tobulą ilgį, kad plaukus būtų galima pasukti į šoną. Siaurėjantys kraštai sukuria švelnią plaukų liniją, išryškindami natūralų dalinio kirpimo kirpimą.

Šoninės šukuosena vyrams su plonais plaukais

Papildykite plonus plaukus šukuosena su šonine šukuosena, kurioje šonai glaudžiai nukirpti, o viršutinė dalis nusvirusi į šoną. Toks stilius sukuria storesnių plaukų iliuziją.

Išskirtinis pašiauštas kirpimas ant šono

Patirkite netvarkingos šoninės šukuosenos šukuosenos žavesį be pastangų. Šis stilius puikiai tinka mėgstančioms nerūpestingą išvaizdą, nes skleidžia madingą nuotaiką ir nereikalauja preciziškumo. Pasirinkite garbanotą šukuoseną su šonine šukuosena, kad atrodytumėte prašmatniai ir nereikalautų daug priežiūros.

Klasikinis ir patogus vyriškas kirpimas ant šono

Jei esate vyras, kuris mano, kad kutai yra skirti silpniems, šis paprastas kirpimas yra geriausias pasirinkimas. Ilgis kruopščiai siaurinamas, kad atrodytų itin tvarkingai. Tai vyriška šukuosena, kuri gali puikiai tikti praktiškai visur.

Trumpas kirpimas su plaukais sušukuotais į šoną

Trumpa ir išraiškinga šoninės dalies šukuosena puikiai tinka vyrams, kurių veidai ilgi. Išlygindama plaukus žemyn ir į šoną, ji panaikina nepadorų papildomą aukštį ir ilgį, kurį suteiktų Mohawk. Šis stilius yra elegantiškas ir rafinuotas, drąsiai reiškiantis teiginį.

Gražus kirpimas su šonine dalimi vyrams

Tokia kieta šoninė dalis visada daro įspūdį. Pasirinkite drąsesnį įvaizdį, apimantį vidutinio ilgio siaurėjimą ir šukuoseną, kad užbaigtumėte vyrišką šoninį kirpimą. Pomada arba gelis bus geriausias jūsų draugas formuojant kietą šukuoseną su siaurėjančia ir šukuosena.

Madingas vyriškas kirpimas ant šono banguotiems plaukams

Šoninės dalies stilius banguotiems plaukams papildo išblukusius plaukus, todėl karūnos srityje lieka daugiau plaukų. Siaurėjantis išblukimas – tai vidutinis arba žemas išblukimas, kampu nukreiptas nuo skruostikaulio ir nuleistas žemiau pakaušio. Šis kirpimas taip pat padeda suvaldyti stiprią vyrų šukuoseną.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment