32 vyriškos šukuosenos ilgiems plaukams, ilgi kirpimai vyrams

Pradžia » Ilgi kirpimai » 32 vyriškos šukuosenos ilgiems plaukams, ilgi kirpimai vyrams

Publikuota

Praktiška ilgų plaukų šukuosena vyrams su kuoduku

Panašus į kuodą, tačiau plaukų galiukai paliekami nuošalyje, taip suteikiant atsipalaidavimo, “velnio rūpesčio” įspūdį. Šis stilius dvelkia Kalifornijos banglentininkų laisvalaikiu, tačiau lygiai taip pat tinka ir miesto vyrams. Palikite priekyje esančią plaukų sruogą, kad įgautumėte papildomo lengvabūdiško šaunumo.

Ilga vyriška ilgų plaukų kasa

Jeigu esate vyras, ieškantis naujo ilgų plaukų stiliaus būdo, apsvarstykite tradicinę ponio uodegą. Šis nesenstantis ir paprastas įvaizdis būdingas ne tik moterims; jis elegantiškai išryškina plaukų ilgį ir tuo pat metu saugo juos nuo veido.

Lygus ir glotnus vyriškas kuodas

Populiariausių ilgaplaukių vyrų šukuosenų sąraše negali trūkti bene karščiausios šukuosenos: vyriško kuodo. Nesvarbu, ar ji būtų netvarkinga, ar glotni, šis stilius yra karštas, karštas, karštas, karštas. Pabandykite pertepti plaukų viršų geliu ir susukti plaukus atgal į šiek tiek susuktą kuodą. Pažiūrėkite, ar nesulauksite komplimentų į kairę ir į dešinę!

Vyriškas kuodukas vyrams

“Vyro kuodas” ilgiems plaukams yra stilingas ir profesionalus variantas tiems, kurie turi ilgesnius kuodus. Ši universali šukuosena siūlo įvairius įvaizdžius, priklausomai nuo aukštai ar žemai surišto kuodo išdėstymo.

Vyriški plaukai netvarkingai surišti į kuodą

Kalbant apie vyriškas šukuosenas, netvarkingas kuodas išsiskiria tuo, kad yra ir paprastas, ir seksualus. Nepriklausomai nuo to, ar tam įtakos turėjo hipsterių tendencija, ar universalus kuodo žavesys, šis stilius neabejotinai patiks miniai. Jį susikurti užtrunka mažiau nei minutę, todėl jis ne tik patogus, bet ir įkūnija komfortą. Ko daugiau galima norėti?

Ilga pinta šukuosena vyrui

Dilgus plaukus turintys vyrai nepaisydami konvencijų daro pintų šukuosenų šukuosenas. Tinkamai prižiūrint, dauguma vyrų gali išlaikyti šį stilių savaitę ar ilgiau, užtikrindami, kad jų ilgos šukuosenos nesusipainios.

Pynės, kuodukas ir skusti šonai

Ši šukuosena sujungia pankroko, hipsterių ir hiphopo elementus. Idealiai tinka ilgiems plaukams su šoniniais kirpčiukais, prancūziškai pinkite atkarpas prie galvos odos, tada suimkite plaukus į aukštą kuodą.

Unikali vyriška šukuosena – olandiškos pynės

Ši šukuosena yra įmantri, joje derinami pabirukai su eilėmis supintais ilgais plaukais. Suskirstykite plaukus į pynimui skirtas dalis, kiekvieną dalį pinkite atskirai iki ausų lygio, tada visas pynes sujunkite į vieną paprastą pynę. Pabaigoje sutvirtinkite plaukų juostele, kad būtų išbaigta.

Pintos ilgų plaukų eilės

Prancūziškos pynės, paprastai laikomos moterišku stiliumi, stebėtinai gerai papildo vyrus. Šis įvaizdis, kuriam įtakos turėjo hiphopo kultūra, spinduliuoja stiliumi. Prie jos derinkite gerai prižiūrimą lumberseksualią barzdą ir galbūt susuktus ūsus, kad įgautumėte daugiau žavesio.

Vyriška “Fishtail” šukuosena

Žuvų uodegos netikėtai tapo madingu ilgų vyrų šukuosenų pasirinkimu. Žuvų uodegos sukūrimas reikalauja įgūdžių (pamokų ir technikų rasite mūsų pinimo straipsniuose), tačiau rezultatas įspūdingas, ypač ant ilgų, glotnių plaukų.

Ilgų plaukų dredai

Didelio ilgio dredai yra universalūs, juos galima sušukuoti į vyrišką kuodą arba pusiau į viršų, pusiau į apačią. Jie taip pat puikiai atrodo surišti į paprastą kuodą ar pintą kuodą, todėl suteikia įvairių stiliaus galimybių.

Ilgų dredų šukuosena surišta į kasą

Dilgos vyrų šukuosenos turėtų spinduliuoti individualumą ir stilių. Dredų šukuosenos gali patobulinti jūsų išvaizdą. Apsvarstykite galimybę nusiskusti apatinę galvos dalį, o viršuje ilgus dredus surišti į kuodą ir taip atrodyti drąsiai bei madingai.

Į šoną nusvirę ilgi plaukai su trumpai skustais šonais

Ieškote būdų, kaip suvaldyti savo storus, banguotus plaukus? Užuot pasirinkę trumpesnį stilių, apsvarstykite galimybę leisti jiems laisvai slinkti viršuje. Norėdami išgauti netvarkingą, be jokių pastangų atrodančią išvaizdą, naudokite putas arba jūsų plaukų tipui pritaikytą garbanų formavimo priemonę. Naudodami šukuosenų formavimo priemonę sukursite tekstūrą, užkirsite kelią garbanojimuisi ir sutramdysite nepaklusnias garbanas.

Ilgi banguoti plaukai su perėjimu šonuose vyrams

Papildytas kirpimas sukuria ryškų kontrastą su storais, pilnaviduriais ilgais plaukais, suformuotais viršuje. Nuskusti plaukų galiukai suteikia stiliui lengvumo ir užbaigia švarų įvaizdį.

Ilgas kirpimas vyram atgal sušukuoti plaukai iki pečių

Pateikiamas 90-ųjų Johnny Deppo įkvėptos ilgos šukuosenos vaizdas. Šis stilius sukurtas taip, kad ilgiau išliktų natūraliai augant. Tamsiam aliejui rekomenduojama išlyginti kutikulę ir sustiprinti kūną, jis dvelkia vyrišku sandalmedžio ir kedro medžio aromatu. Naudojant aliejů reikia įlašinti aliejaus ir išskalauti sausai naudojant difuzorių. Ši šukuosena idealiai tinka vyrams, turintiems gerą plaukų galvą, ypač tiems, kurie mėgsta aštrų stilių. Ji tinka ovalo ar kvadrato formos veidui, taip pat tinka vyrams, kurių plaukai garbanoti.

Ilgas Shaggy stiliaus kirpimas vyrams su tekstūruotais kirpčiukais

Vyrai vertina stilingą ir universalų ilgo žilstelėjusio kirpimo su tekstūriniais kirpčiukais patrauklumą. Ši šukuosena pasižymi ilgais sluoksniais viršuje ir tekstūruotais priekiniais plaukais, todėl atrodo gaiviai ir išskirtinai. Ilgi sluoksniai ypač tinka asmenims, turintiems storus arba banguotus plaukus, nes pabrėžia natūralų plaukų srautą. Norėdami paryškinti tekstūrą ir gilumą plaukų galuose, paprašykite plaukų stilisto taikyti taškinio kirpimo būdus. Prižiūrėti ir formuoti plaukus nesudėtinga – ant pirštų galiukų užtepkite nedidelį kiekį plaukų kremo arba vaško, tada ištepkite plaukus, kad jie atrodytų atsipalaidavę ir madingi.

Vyriškas tekstūruotas kirpimas ilgiems plaukams

Dilgą tekstūrinį kirpimą lengva prižiūrėti, puikiai derinant plaukus ir barzdą. Šiai išvaizdai pasiekti rekomenduoju naudoti “Layrite Grooming Spray” purškiklį plaukams ir “Layrite Beard Oil” aliejų barzdai. Viliojimo purškalas lengvai prilaiko ir suteikia plaukams tekstūros, o barzdos aliejus suteikia gaivaus kvapo, švelnumo ir lengvai prilaiko barzdą.

Klasikinis ilgų plaukų kirpimas vyrams

Šiame paveikslėlyje matote nesenstantį ir klasikinį garbanotų ilgų plaukų kirpimą vyrams. Šis stilius dvelkia rafinuotumu ir elegancija, todėl yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie vertina tradicinę, bet stilingą išvaizdą.

Ilgas sluoksniuotas kirpimas vyrams

Peržiūrėkite šį įmantrų, ilgą sluoksniuotą kirpimą su diskretiškais sluoksniais, kurie išryškina šios vyriškos šukuosenos struktūrą. Norėdami išgauti panašų ilgą sluoksniuotą kirpimą, siūlau naudoti “CoteCHHair Hybrid” stiliaus putas kartu su trupučiu “Quinoa” išlyginamojo aliejaus. Šukuosenos formavimo putos yra lengvos ir padeda išgauti glotnią šukuoseną, kartu apsaugo nuo karščio pažeidimų džiovinant apvaliu šepečiu. Quinoa aliejus sutramdo garbanas, suteikia blizgesio ir neapsunkina plaukų.

Lengvas “Swept-Back” ilgų plaukų šukuosena vyrams

Svarstant apie ilgų plaukų šukuosenas vyrams, galvoje gali iškilti atšiaurių gamtoje gyvenančių vyrų su nesutvarkytais plaukais įvaizdis. Tačiau ilgos vyrų šukuosenos gali spinduliuoti rafinuotumu ir stiliumi. Pasirinkę pečius siekiančius plaukus su švelniais sluoksniais, atrodysite elegantiškai ir šiuolaikiškai, bet ne per daug.

Ilgų plaukų šukuosena vyrams su skyrimu per vidurį

Jei mėgstate atrodyti be pastangų, jums puikiai tiks šis išpuoselėtas stilius. Nereikia vargti siekiant netvarkingos, solidžios išvaizdos! Šiai ilgai giriai sukurti naudojome “Byrd’s Salty Coconut Texturing Surf Spray” purškiklį ir “Rudy’s Clay Pomade” molio pomadą. Ši ilgų plaukų šukuosena idealiai tinka asmenims, nesiryžtantiems išsiskirti su savo ilgais plaukais, bet norintiems atrodyti gaiviai. Tai nereikalaujantis daug priežiūros stilius, kuriam reikia minimalios priežiūros.

Ilgų natūraliai garbanotų plaukų šukuosena vyrams

Pristatomas stilius demonstruoja švelnias, natūralias garbanas ilgame, mažai priežiūros reikalaujančiame kirpime. Šis įvaizdis yra universalus ir nesudėtingas, tinka įvairaus amžiaus asmenims. Jis ypač patinka vyrams, turintiems garbanotus plaukus ir ieškantiems ilgesnio stiliaus, kurį būtų lengva tvarkyti.

Vyriška garbanota kasa vyrams

Garbanoti plaukai neturi atrodyti netvarkingai. Šis tvarkingas pusiau į viršų pakeltas kuodas puikiai tinka pečių ilgio plaukams. Jos dėka viršutinė galvos dalis bus tvarkinga, išryškės akys ir kartu gražiai įrėminsite veidą.

Rokeriška Shag stiliaus šukuosena ilgaplaukiams vyrams

Didaktiškas rokerių šukuosenos stilius ilgaplaukiams vyrams, pasižymintis dinamišku judesiu ir tekstūra. Norėdama išgauti šį ilgų vyrų plaukų stilių, prieš džiovindama plaukus panaudojau apimtį didinančią priemonę / šaknų pakėlimo priemonę, o po to – lengvą purškiamą vašką. Jei plaukai plonesnės tekstūros, rinkitės lengvas plaukų formavimo priemones. Vidutinio ir šiurkštaus tipo plaukams gali būti naudingas stiliaus formavimo vaškas arba pasta, o norint paryškinti plaukus, galima naudoti tiesinimo žnyples.

Gražūs švelniai banguojantys plaukai vyrui

Ar jūsų plaukai šiek tiek pailgėjo? Atsispirkite norui juos nukirpti ir vietoj to pasidarykite nuostabią banguotų plaukų šukuoseną! Pasitikėkite klasikiniu senojo Holivudo įvaizdžiu, sušukuodami savo išaugusią garbaną atgal. Išlaikykite jos formą, prieš formuodami plaukus patepkite juos geliu.

Ilgų tiesių plaukų šukuosena vyrams

Ši šukuosena – tai modernus rokeriškų ilgų plaukų įvaizdis. Jei ketinate auginti ilgus plaukus, laikykitės jos. Nors gali būti nusivylimo akimirkų, galutinis rezultatas to vertas. Norint išlaikyti plaukų tvirtumą, būtina reguliariai juos kirpti, o investuoti į kokybišką šampūną ir kondicionierių – būtina. Šiame stiliuje naudojama sluoksniavimo technika sukuria judesį ir tekstūrą, todėl išvengsite pasenusio 80-ųjų metų įvaizdžio.

Paprastas “Grungy” stiliaus šukuosena ilgaplaukiams vyrams

Ši ilgaplaukių vyrų šukuosena yra tiesiog griozdiška. Ilga garbana nukirpta organiškai, strategiškai pašalinant svorį. Dėl perteklinės struktūros ilgi vyrų plaukai gali priminti moterišką stilių. Šis kirpimas tinka vyrams, kurių plaukų tankis vidutinis arba storas, nes ploniems plaukams jis netiks. Tiems, kurių plaukai stori, svarbią stiliaus formavimo proceso dalį sudaro plaukų storumo šalinimas.

Ilga 90-ųjų “Gryngy” stiliaus vyriška šukuosena

Ši šukuosena, įkvėpta 90-ųjų grunge epochos, pasižymi lengviau dėvima tekstūra su šiek tiek matiniu paviršiumi, todėl nutolsta nuo riebaus 90-ųjų įvaizdžio. Šių ilgų tiesių vyrų plaukų universalumas yra nepaprastas. Kirpimo forma tinka tiek tiesių, tiek garbanotų plaukų tipams, su ilgais, susmulkintais sluoksniais. Ilgesni sluoksniai padeda suvaldyti pašėlusias garbanas ir suteikia judesio tiesiems plaukams.

Lengvai prižiūrimas banglentininko ilgų plaukų įvaizdis

Ši ilgų plaukų šukuosena geriausiai atskleidžia natūralių plaukų tekstūrą ir apimtį. Šią išvaizdą be vargo pasieksite naudodami “Sirens Ibiza Sea Salt” laką, suteikiantį tekstūros ir apimties. Idealiai tinka vyrams, turintiems tekstūrinius plaukus, šį produktą galima naudoti prieš džiovinant plaukus arba po džiovinimo. Rekomenduojama vaikinams, turintiems bangas ar garbanas ir siekiantiems mažai priežiūros reikalaujančios banglentininko estetikos. Ypač tinka vyrams, turintiems stiprią žandikaulio liniją, nes ilgesniems plaukams suteikia vyriškumo.

Banguota ilgų plaukų vyrų šukuosena

Vaizdas vyro, turinčio natūraliai aštrią ilgų banguotų plaukų šukuoseną su madinga trikampio forma, pasiekta vieno ilgio kirpimu. Kad išryškintumėte garbanas ir tekstūrą, naudokite garbanų kremą “No blow dry” ir purškiklį su jūros druska prie šaknų, kad suteiktumėte apimties ir paplūdimio tekstūrą. Šis daug priežiūros nereikalaujantis stilius puikiai tinka vyrams, turintiems garbanotus ar banguojančius plaukus ir norintiems atrodyti lengvai ir šauniai.

Susukti vyriški ilgi plaukai į kuodą

Dauguma šukuosenų ilgaplaukiams vyrams skirtos tiems, kurie turi ilgesnę girią, tačiau štai viena, kuri gali tikti net ir tiems, kurie kaip tik ruošiasi ją susukti į kuodą. Iš tikrųjų taip ir yra: dvi dalys, padalytos ir laisvai susuktos, sujungtos į žemą kuodelį, o tada susuktos į savotišką greitą netvarkingą mazgą. Palikite išsikišusius galiukus, kad jaustumėtės visiškai laisvai.

Klasikinis kuodukas ilgiems vyriškiems plaukams

Atlikdami šukuoseną “Mid Half-Bun”, suimkite plaukus atgal ir šiek tiek pakelkite į viršų. Suriškite juos į kuodą ir padarykite laisvą mazgą, palikdami išsikišusius galiukus, kad jie atrodytų neįpareigojančiai. Taip siekiama bohemiško įvaizdžio, suteikiančio stiliaus be pastangų įspūdį. Atkreipkite dėmesį į ombre spalvos efektą, pereinantį iš tamsiai juodos į rudą šviesią spalvą, kuris padidina šios madingos šukuosenos patrauklumą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment