32 vyriškos šukuosenos su barzda: madingi kirpimai

Pradžia » Vyriški kirpimai » 32 vyriškos šukuosenos su barzda: madingi kirpimai

Publikuota

Vyriška šukuosena su barzda ir išblukimu šonuose

Spręskite apie šukuoseną su barzda, kad atrodytumėte rafinuotai. Šukuoseną formuokite perskirdami plaukus į vieną pusę, šukomis sutvirtinkite plaukus ir užbaikite geliu. Šis ansamblis įkūnija šiuolaikinę vyrišką šukuoseną.

Trumpa smailėjanti barzda su pašiauštais plaukais viršuje

Svarstykite galimybę pasirinkti trumpą smailią barzdos išblukimą, jei norite tekstūrinio kirpimo su tiksliomis linijomis. Glaudžiai siaurėjančios šoninės sruogos sklandžiai įsilieja į gerai prižiūrėtą barzdą, užtikrindamos vientisą išvaizdą. Norint išlaikyti išblukusios barzdos stiliaus šviežumą, būtina reguliariai lankytis pas kirpėją kas 2-3 savaites.

Pilna barzda ir trumpų šonų kirpimas su perėjimu

Pilna barzda ir po kirpčiuku išblukusi šukuosena idealiai tinka vyrams, turintiems vidutinio ilgio juodus plaukus. Šis stilius siūlo šiuolaikišką vyriškos barzdos įvaizdį.

Iškarpyta Mullet šukuosena su barzda

Suderinus barzdą su trumpu muletu galima sukurti stilingą įvaizdį. Labai svarbu, kad kirpėjas arba barberis sklandžiai sujungtų jūsų plaukus su barzda, kad jie būtų išpuoselėti. Norint išlaikyti aštrias linijas ir vientisą susiliejimą, būtina reguliariai lankytis pas stilistą kas 2-4 savaites.

Neryškus perėjimas su barzda

Neryškus išblukimas su barzda yra sudėtinga, tačiau puiki šukuosena vyrams, su kuria galima eksperimentuoti. Rekomenduojama kreiptis patarimo į kvalifikuotą kirpėją, kuris gerai išmano barzdos kirpimo techniką, kad pasiektumėte švarų, žemą neryškų išblukimą. Perėjimas nuo odos iki norimo ilgio turėtų būti vientisas, užtikrinant, kad neliktų susiliejimo trūkumų. Aštri plaukų linija pakelia šį žemo išblukimo kirpimą su barzda iki aukščiausio tikslumo lygio.

Fauxhawk stiliaus šukuosena su barzda

Jis panašus į mohauką, bet su mažiau rūpesčių. Išlenkta plaukų forma suteikia žaismingą ir universalią išvaizdą, kurią papildo gerai prižiūrėta pilna barzda. Šį stilių išgausite naudodami šukas su plonais dantukais, plaukų aliejų ir matinį vašką, kad šukuosena būtų glotni.

Mažai priežiūros reikalaujantis Buzz kirpimas su barzdos perėjimu

Suformuotas kirpimas su pilna barzda nepakenks visam jūsų stiliui. Paprašykite savo kirpėjo, kad šis jums padarytų buzz cut su barzdos išblukimu ir parodytų, kokie stilingi gali būti jūsų juodi plaukai.

Tvarkinga vyriška šukuosena su barzdos perėjimu

Jei esate baltaodis vyras, barzdos išblukimas gali išryškinti storus tamsius plaukus ant viršugalvio. Įtraukite šiek tiek tekstūros, kad atrodytumėte rafinuotai.

Garbanotų plaukų šukuosena su barzda

Šiame stiliuje daug judesio. Rinkitės garbanotus plaukus su barzdos išblukimu, kad pademonstruotumėte savo natūralią tekstūrą. Jūsų juodų plaukų kontrastas su oda išblukusiais šonais yra stulbinantis.

Ilgesnių plaukų šukuosena ir brazda su vidutiniu perėjimu

Tobula barzdos su vidurio išblukimu apdaila atrodys puikiai. Ją stilizuojant su tekstūra, jūsų juodi plaukai atrodys pilnesni.

Graži vyriška šukuosena su skyrimu šone pakeltais plaukais ir išskutinėta barzda

Jei vertinate savitus ir išradingus priežiūros stilius, barzdos dizainas yra puikus pasirinkimas. Detaliems raštams reikia tikslaus, aštraus peilio, o norint išlaikyti gaivų viršugalvio vaizdą pakanka paprasto šepetėlio.

Vyriškas kirpimas su plaukais sušukuotais į priekį ir barzda

Sujungę ilgą barzdos išblukimą su subtiliu išblukusiu kirpimu išryškinsite savo rudus plaukus. Šis stilisto sukurtas stilius įkūnija šiuolaikinio herojaus, kuriam plaukų priežiūra yra prioritetas, esmę. Nepaisant paprastumo, šis įvaizdis pasižymi įmantriomis detalėmis. Plaukų ir barzdos tankis bei struktūra leidžia sukurti asmeninį prisilietimą. Stilistas pabrėžia barzdos išblukimo universalumą, pažymėdamas, kad barzdos ir kirpimo formų derinys leidžia pasiekti harmoningą pusiausvyrą bet kokiai veido formai. Barzdos išblukimas suteikia preciziškumo ir charakterio bendrai išvaizdai.

Šukuosena su ryškiu barzdos perėjimu

Suapvalinti šonai, papildantys suformuotus veido plaukus, sukuria vieną trumpą barzdos išblukimą su stora ir tvarkinga iškirpte. Viršuje esantys juodi plaukai neturėtų būti nei per trumpi, nei per ilgi – pakankamai ilgi, kad atsirastų tekstūrinė išvaizda su trumpais kirpčiukais.

Paveltų plaukų šukuosena ir barzda su perėjimu

Jeigu norite atrodyti laisviau nei glotniai nugaroje ar kirpčiuku, apsvarstykite galimybę išbandyti išblukusią barzdą su netvarkingu viršumi ir vidutinio išblukimo šukuosena. Šis stilius pasižymi švariu nuliniu išblukimu šonuose, taip pat sumaišyta barzda. Viršus nukirptas tekstūriniu, bet švariu žirkliniu stiliumi. Norint išgauti sausą, dygliuotą barzdos išblukimo tekstūrą, rekomenduoju naudoti matinį molį.

Žili plaukai ir žila barzda

Madingos barzdos ir šukuosenos būdingos ne tik jauniems vyrams. Ši žilų plaukų galva kruopščiai modeliuojama skustuvu, kad būtų išgauta vešli ir prižiūrėta išvaizda. Sidabrinė spalva išryškina bendrą išvaizdą, spinduliuojančią rafinuotumu ir stiliumi.

Mohawk vyriška šukuosena su barzda

Mohawk su barzdos išblukimu suteikia daugybę stiliaus galimybių vyrams. Pasirūpinkite, kad viršuje liktų bent trys coliai plaukų, kad stilius būtų įvairus. Nurodykite kirpėjui, kad barzda būtų siauresnė, kad barzda sklandžiai pereitų į šukuoseną. Išnagrinėkite papildomų mohaviko kirpimo ir šukuosenų variantų.

Ilga pašiaušta šukuosena su barzda

Sujungus ilgą netvarkingą viršutinę dalį su išblukusia barzda ir išblukusia oda, galima sukurti puikią apdailą, kaip matyti iš šio asmens pavyzdžio. Šonų ir viršaus nesujungimas yra būtinas, kad būtų išlaikytas ilgis ir sukurtas ilgas, žilstelėjęs žvilgesys. Barzda suformuota taip, kad išryškintų žandikaulio liniją, atjungta nuo išblukusios, taip atkreipiant dėmesį į viršutinės dalies stilių. Šiam šukuosenos ir barzdos deriniui palaikyti reikia kasdienio pasiruošimo.

Vyriška trumpų garbanotų plaukų šukuosena su suformuota barzda

Trumpa garbanota viršugalvio dalis ir suformuota barzda yra rekomenduojamas stilius tiems, kurie renkasi šviežią garbanotą viršugalvio dalį. Garbanotų plaukų tvarkymas gali kelti iššūkių. Vyrams, ieškantiems garbanotiems plaukams tinkančios šukuosenos, apsvarstykite galimybę siaurinti šonus iki šešėlio.

Graži šukuosena su ryškiu perėjimu šonuose ir barzda einanti pagal kaklo liniją

Norite efektingai pademonstruoti savo vidutinio ilgio garbanas? Išbandykite “High Top Fade” su aštria barzdos iškirpte, kad pabrėžtumėte natūralią juodų plaukų tekstūrą. Laipsniškas išblukimas šonuose ir pakaušyje papildo švarias veido plaukų linijas.

Vyriška pompadour šukuosena su perėjimu šonuose ir barzda

Pompadūra su barzda gali atrodyti labai tvarkingai ir pabrėžtinai. Šiam stiliui pasiekti būtinos tokios stiliaus priemonės kaip šaknų pakėlimas ir tekstūrą suteikianti pomada. Rekomenduojama kas 2-4 savaites apsilankyti pas stilistą arba kirpėją, kad išlaikytumėte pompastikos formą ir gerai prižiūrėtumėte barzdą.

Vyriška šukuosena su barzda kurios ilgis panašus kaip viršutiniai šonai

Pasinaudokite galimybe be vargo užsiauginti siaurėjančią barzdą. Sujunkite jį su kūgio formos barzdos išblukimu ir tobulai sušukuotais, tekstūruotais plaukais.

Quiff kirpimas su skusta linija ir barzdos išblukimu

Jei norite išskirtinio stiliaus, rinkitės kirpčiuką su ryškia nuskusta linija ir išblukusia barzda. Šis įvaizdis apima nulinį išblukimą, kuris sklandžiai susilieja su barzda. Viršutiniai plaukai turėtų būti 3-4 colių ilgio, koreguojami atsižvelgiant į jūsų plaukų storį. Paprašykite papildomos tekstūros kirpčiukui, kurią kirpėjas išgaus kirpdamas lengvu taškiniu kirpimu. Ypač storiems plaukams gali būti naudojamos plonos žirklės. Jei norite šukuoseną formuoti namuose, naudokite plaukų džiovintuvą, kad plaukai taptų puresni, ir nuo šaknų iki galiukų užtepkite matinio molio, kad plaukai ilgai laikytųsi.

Dailiai suformuoti plaukai su tvarkingu perėjimu šonuose ir barzda

Šiame stiliuje įvertinsite laipsnišką šonų išblukimą! Derindami tokį “drop fade” kirpimą su barzda, pagerinsite bendrą išvaizdą. Šią šukuoseną sukūrė kirpėjas Enrique Tapia iš Hesperijos, Kalifornijoje. “Tai vadinamasis mid fade su kabliukais šonuose, tekstūriniu viršumi ir barzdos eilute. Šį stilių apibūdinčiau kaip lengvai valdomą, nes viršus buvo nupjautas taškiniu pjūviu, suteikiant jam šiurkščią ir kapotą tekstūrą. Mano nuomone, išskirtinis šio stiliaus bruožas yra ryškus ilgio kontrastas, kurį sukuria užriesta barzdelė, todėl ji tampa pagrindiniu akcentu”, – aiškina Tapia. “Vaikinams, kurie domisi barzdos išblukimo stiliumi, rekomenduoju pradėti nuo šešėlinio išblukimo (išblukimo be visiško nuplikimo), kad išvengtų griežtos linijos ant odos. Po šešėlinio išblukimo galite palaipsniui pereiti prie plikos barzdos vidurio. Toks laipsniškas perėjimas ilgainiui suteikia natūralesnę išvaizdą. Apskritai barzdos išblukimo šukuosenos yra labai populiarios ir šiuo metu madingos”, – patikslina Tapia.

Trumpa smailėjanti šukuosena ir barzda su perėjimu vyrams

Išblukusi barzda su trumpu smailiu viršumi – drąsus ir tvirtas vyrų pasirinkimas. Šis klasikinis stilius dera prie tankių plaukų ir ovalo ar rombo formos veido. Norėdami išgauti šį įvaizdį, paprašykite kirpėjo kirpti šonus ir galvą kirpimo mašinėlėmis, o viršugalvį palikite ilgesnį nei įprastai, kad galėtumėte suformuoti smailius. Pabaigai naudokite “American Crew Pomade” ar panašią priemonę, kad plaukai būtų tvirti ir blizgėtų.

Trumpi banguoti plaukai suderinti su barzda

Jei turite natūraliai banguojančius plaukus, šis derinys yra puikus stiliaus pasirinkimas. Naudokite ploną šepetį bangoms suvaldyti ir tepkite gelį, kad išlaikytumėte jų formą. Be to, pasirūpinkite savo barzda: suformuokite ją ir patepkite šiek tiek aliejaus, kad galėtumėte ją prižiūrėti.

Pilna barzda ir vyriškas kuodukas

Ne visiems ūsams reikia susukti galus – ši tiesi barzda atrodys rafinuotai ir stilingai ir be garbanojimo. Ji sukurta naudojant tvirtas, plačiašakes šukas ir barzdos vašką, kad būtų išlaikytas pastovus ilgis ir tvarkingumas.

Ryškūs perėjimai šonuose su barzda

Svarstykite apie tvarkingą išblukusios barzdos kirpimą savo ploniems rudiems plaukams! Šis bald fade kirpimas su barzda suteiks jums šmaikštumo, kurį lengva prižiūrėti. Tai vienas geriausių barzdos kirpimų berniukams, kurių plaukai vidutinio tankumo arba tankūs.

Tvarkingas plaukų stilius us barzda

Visada rasite tobulą barzdos išblukimą juodaodžiams vyrams. Šį prislopintą įvaizdį pasieksite palaikydami tvarkingus ir trumpus plaukus. Jūsų garbanoti plaukai natūraliai suformuos bangas, o tai bendram stiliui suteiks žavesio ir charizmos.

Vyriška trumpų plaukų šukuosena su perėjimu į ožio barzdelę

Pakeiskite savo barzdos išblukimą į ožio barzdelę ir įgaukite išskirtinę išvaizdą. Smailūs smakro plaukeliai suteikia šiam stiliui unikalumo, todėl jis išsiskiria iš kitų barzdos variantų. Šis stilius papildo aštrų, išblukusį kirpimą, todėl jūsų bendra išvaizda bus tvarkinga ir stilinga.

Didelis barzdos išblukimas

Palaikykite aukštos barzdos išblukimo tendenciją, kai viršuje yra pakankamai ilgų plaukų, kad galėtumėte lengvai formuoti stilių. Žinomas kaip 0,5 išblukimas, įsiliejantis į barzdą, papildytas smailėjančiu viršumi, kaip tai padarė kirpėjas Jaz Bailey iš Toronto, ON. Bailey vertina vientisą spalvos perėjimą nuo viršugalvio abiem kryptimis, vientisai susiliejant į viršų ir apačią. Norėdamas pasiekti tokį įvaizdį, Bailey siūlo sutelkti dėmesį į viršutinę plaukų dalį, naudoti tekstūravimo techniką, džiovinti plaukus ir naudoti tinkamas plaukų priemones, kad pasiektumėte optimalių rezultatų.

Trumpų šviesių plaukų kirpimas su barzda

Kartų šviesių plaukų su išblukusia barzda stilius yra klasikinis kirpimas, tinkantis daugumai vyrų. Jis papildo pilnesnę plaukų liniją, neleisdamas per daug atidengti galvos odos. Idealiai tinka apvalesniems veidams, nes barzdos ilgis ir sruogos aukštis pailgina veido formą. Reikia kasdien formuoti. Optimalių rezultatų pasieksite džiovindami plaukus purškiamuoju purškikliu ir sutvirtindami juos matiniu moliu arba pasta.

Vyriška šukuosena su trumpais kirpčiukais perėjimu šonuose ir barzda

Skin fade kirpimą paįvairina trumpi kirpčiukai, suteikiantys asmeniškumo. Šį “crop fade” kirpimą su barzdos išblukimu sukūrė kirpėjas Gabrielis Silvagnoli iš Ponso, PR. Įkvėptas Europos vyrų, šis stilius nereikalauja daug priežiūros ir puikiai tinka tiems, kurie gyvena greitą gyvenimo būdą ir ieško aštrios, drąsios ir madingos išvaizdos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment