35 žilų plaukų šukuosenos: madingi kirpimai

Pradžia » 349 kirpimai kurie jaunina: šukuosenos vyresnėms moterims » 35 žilų plaukų šukuosenos: madingi kirpimai

Publikuota

Trumpa sluoksniuota storų žilų plaukų šukuosena

Trumpa sluoksniuota šukuosena storiems plaukams – tai kirpimas, kuris išdžiovinus natūraliai susigula į vietą. Pagerinkite ją blizgiu laku, kad plaukeliai būtų ryškesni, ir sukurkite gabalinę tekstūrą tiek priekyje, tiek gale.

Žilas bob kirpimas

Pilka pilka tupia šukuosena yra nesenstanti klasikinio ilgio šukuosena, pabrėžianti žandikaulio liniją ir skruostikaulius. Šukuosenai formuoti naudokite lygintuvą ir švelniai lenkite plaukus link kaklo. Šukuoseną papildykite “OI Oil by Davines” aliejumi, kad plaukai įgautų papildomo blizgesio ir švelnumo.

Žaismingas natūraliai žilų plaukų bob kirpimas

Jeigu pavargote nuo nuolatinio dažymo dėžutėmis ir atnaujinimo, išmintingas pasirinkimas – priimti natūralią žilą spalvą. Palaipsniui auginant šią gražią natūralią spalvą, retkarčiais ją tonuojant, ji išlieka gyvybinga. Tikslaus kirpimo ekspertė ir strateginio dažymo specialistė Monika Park Johnson išreiškia savo susižavėjimą šiuo stiliumi.

Sidabrinis balayage piksi kirpimas

Šioje šukuosenoje piksi kirpimas su daug judesių ir matmenų suteikia moteriškumo aštriai kirptiems plaukams. Trumpas kirpimas, papildytas ryškia sidabro spalva, reikalauja subtilios pusiausvyros su švelnia makiažo palete, kurioje vyrauja rudos, bronzinės ir švelniai rausvos spalvos.

Žilas piksi kirpimas su apverstais kirpčiukais

Žmonėms, vyresniems nei 60 metų, vis dar įmanoma į dabartinę šukuoseną įnešti šiek tiek jaunystės laikų šmaikštumo ir šmaikštumo. Subtilaus kirpimo ir apverstų kirpčiukų derinys papuošia klasikinį pixie kirpimą ir puikiai atskleidžia jūsų žilus plaukus. Šis stilius yra elegantiškas, tačiau modernus ir gali tikti bet kuriai žilų plaukų savininkei.

Trumpų žilų plaukų šukuosena

Nors ilgi žili plaukai yra gražūs, jiems reikia daug priežiūros. Rinkitės sutrumpintą kirpimą, kuris gražiai įrėmintų veidą. Ilgos šoninės sruogos priekyje ir už ausų suteikia įvaizdžiui modernumo.

Žilų storų plaukų kirpimas su balayge dažymu

Tiems, kurių plaukai stori ir banguoti, išlaikant pečių ilgio kirpimą, galima geriau valdyti plaukus. Pasirinkite saldų ir romantišką įvaizdį su vidutinio ilgio šukuosena su subtiliais sluoksniais ties galiukais. Eksperimentuokite su šviesių ir tamsių pilkų tonų mišiniu balayage stiliumi, kad pagerintumėte bendrą išvaizdą ir grakščiai derėtumėte prie savo amžiaus.

Iškarpyta kaklo ilgio žila šukuosena

Pagalvokite apie kirptą, iki kaklo siekiančią pilkų plaukų šukuoseną. Jei jūsų plaukai daugiau nei 50 % žili, apsvarstykite galimybę rinktis visiškai šviesią šukuoseną. Pridėkite tekstūrinių sluoksnių ir išlaikykite kaklo ilgio perimetrą, kad padidintumėte šio kirpimo ir spalvos suteikiamą apimtį.

Plunksnuotas pilkas bobas

Drąsios moterys džiaugiasi savo natūralia pilka spalva, puošiasi pilna galva plunksnuotų baltų ir žilų plaukų su trumpais kirpčiukais ir tekstūriniais kampais.

Spygliuota žila plonų plaukų šukuosena

Patirkite jaunatvišką ir žaismingą žilų plaukų šukuosenų pusę su dygliuotu viršugalviu ir šiek tiek drąsos. Pasiekite tobulą išvaizdą sutelkdami dėmesį į aukštį, paplonindami viršugalvį, kad būtų apimties, o priekyje palikdami ilgus baltus kuokštus, kad įrėmintų veidą. Šis elegantiškas kirpimas pasižymi trumpais šonais ir viršugalviu, o priešais ausis – lengvu kirpčiuku, suteikiančiu papildomo žavesio.

Ilgas žilų plaukų bob kirpimas su į šoną nusvirusiais kirpčiukais

60-mečių ilgų plaukų šukuosenų su šoniniais kirpčiukais žavesys slypi tame, kad ši forma dailiai įrėmina veidą ir paslepia kaktos raukšles. Ilgesni sluoksniuoti kirpčiukai švelniai apglėbia veidą, suteikia švelnumo ir rafinuotumo žiliems ar baltiems plaukams. Pasirinkus šiek tiek ilgesnes nei smakras sruogas, sumažėja dėmesys žandikaulio linijai, ypač jei ji kelia susirūpinimą.

Baltas sluoksniuotas bob kirpimas su kirpčiukais

Papildykite savo trumpus baltus plaukus papildomu ilgiu ir sukurkite talpią bobą. Idealiai tinka pereiti nuo pixie prie lobio, o sluoksniuota apačia ir kirpčiukai sukuria apvalumą ir apimtį.

Žilas kirpimas su blondiniškai akcentais

Svarstant apie perėjimą prie žilų plaukų, pradėti nuo labai šviesios šviesios blondinės su pilkais atspalviais yra universalus variantas. Nesvarbu, ar jūsų plaukai garbanoti, ar tiesūs, šis mišinys suteikia subtilų perėjimą prie pilkos spalvos, neįsipareigojant visiškai pilkai spalvai. Reguliuojant šviesių ir pilkų plaukų santykį, galima palaipsniui pereiti prie pilkos spalvos, o tai yra lengviau ir ekonomiškiau nei staigus visiškas žilų plaukų pakeitimas.

Vidutinio ilgio žili plaukai su garbanotais sluoksniais

Pastebėkite nepriekaištingą žilų šviesių ir silpnai šviesių plaukų derinį, be vargo sukuriantį trumpesnės šukuosenos gylį. Šias garbanas išgaukite naudodami volelius arba garbanojimo žnyples.

Išpūstas ir tekstūruotas žilų plaukų kirpimas

Jei norite klasikiniu būdu stilizuoti žilus plaukus, apsvarstykite galimybę kirpti tiesiu kirpčiuku, kurio viršugalvyje pridėta apimties. Trumpi kirpčiukai papildo veido formą, o viršutiniai sluoksniai puikiai subalansuoja precizišką apačią, neleisdami jai atrodyti pernelyg sunkiai.

Trumpas plunksnuotas balto atspalvio kirpimas

Šioje žilų plaukų šukuosenoje įgaukite baltai šviesų atspalvį su ryškiu balayage, kurį papildo pelenų rudos spalvos šaknys. Karūna yra pakankamai aukšta, todėl dar labiau išryškina bendrą šukuoseną.

Labai trumpa žila šukuosena

Visiškai trumpas pilkas bobas yra puikus pasirinkimas plius dydžio moterims, vyresnėms nei 60 metų. Šis iškarpytas daugiasluoksnis kirpimas išryškina apimtį ties viršugalviu, o ilgas platėjantis kirpčiukas elegantiškai įrėmina veidą. Norėdami pabrėžti natūralią spalvą, apsvarstykite galimybę naudoti pilkšvą tonerį, kad įgautumėte druskos ir pipirų plaukų įvaizdį.

Natūraliai žilų plonų plaukų kirpimas

Trumpų plaukų šukuosena, demonstruojanti natūralius žilus tonus, skirta brandžioms moterims, turinčioms plonus plaukus, spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Šią universalią šukuoseną lengva tvarkyti, ji atitinka vyresnio amžiaus moterų pageidavimus.

Trumpas sidabrinis Shag kirpimas

Šukuosenos kirpimas suteikia plaukams žvilgesio ir apimties, todėl plaukai išlieka lengvi ir linksmi. Šią žilų plaukų šukuoseną galima lengvai suvaldyti.

Plunksnuotas piksi kirpimas žiliems plaukams

Puikuokitės žilais plaukais, dėvėdami juos tvarkingai nukirptus piksi kirpčiukus su aštriomis sruogelėmis. Tamsią spalvą palikite kaip akcentą, o pagrindinei spalvai sumaišykite pilką ir baltą. Kad pridėtumėte moteriškumo, pasipuoškite dideliais, įdomiais auskarais.

Trumpas bob kirpimas žiloms vyresnėms moterims su akiniais

Trumpas pilkšvas bobas yra rafinuotas pasirinkimas vyresnio amžiaus moterims, nešiojančioms akinius. Šis laikui nepavaldus stilius atrodo dailiausiai, kai yra glotnus ir nesudėtingas, tinka visų tekstūrų plaukams. Šią šukuoseną išgausite džiovindami su putomis ir apvaliu šepečiu.

Trumpas sluoksniuotas bobas žiliems plaukams

Susidarykite prašmatnų grybukų kirpimą, kad išsiskirtumėte be jokių pastangų. Reikia minimalaus stiliaus, nes kirpimas natūraliai susigula į vietą. Padidinkite plaukų apimtį ir stangrumą džiovindami apvaliu šepečiu.

Shaggy stiliaus kirpimas storiems žiliems plaukams

Garbanotas kirpimas tankiems, žiliems plaukams idealiai tinka vyresnio amžiaus moterims, ieškančioms švelnaus stiliaus. Šis kirpimas pasižymi sluoksniais, kurie sustiprina judesius ir tekstūrą. Norėdami suteikti apimties ir apibrėžtumo, apsvarstykite galimybę naudoti putas. Be to, šioje šukuosenoje vyresnėms nei 60 metų moterims yra viduryje kirptų kirpčiukų, kurie gražiai įrėmina veidą.

Žila klasikinė šukuosena su šone esančiu skyrimu

Gili šoninė dalis gali sukurti stilių ir formą apvalesnei veido formai. Šoninė dalis sukuria gražų rėmelį su asimetrija. Jei turite plonesnius ar plonesnius plaukus, pabandykite šiek tiek palaipsniui kilstelėti bobą, kad ji būtų pilnavidurė. Džiovindami plaukus išlyginkite plokščiu arba apvaliu šepečiu.

Trumpa žila šukuosena vyresnio amžiaus moterims

Siekiant išgauti paveikslėlyje demonstruojamą spygliuotą išvaizdą, būtina stilizuoti į viršų naudojant pomadą arba gelį. Taikant šią techniką, gaunamas itin didelės apimties efektas, be to, galima lanksčiai reguliuoti spygliuotumo lygį pagal asmeninius pageidavimus ar nuotaiką.

Apimties suteikianti sluoksniuota žilų vidutinio ilgio plaukų šukuosena

Baltai šviesių, pečius siekiančių plaukų kirpimą pailginus plazdančiais sluoksniais suformuokite šiuolaikišką šukuoseną su rafinuotu akcentu. Ši šukuosena grakščiai pripažįsta senėjimą ir kartu spinduliuoja jaunatviškumą, todėl puikiai tinka penkiasdešimtmetėms moterims.

Natūralių žilų plaukų kirpimas

Transformuokite plaukus atgal į natūralią pilką spalvą, kad nereikėtų daug priežiūros ir vientisai augtų šaknys. Priimkite procesą, kad pereitumėte palaipsniui be aštrių spalvos linijų. Iš pradžių tikėkitės tam tikros priežiūros, kad išlaikytumėte sidabrinį ar pilką atspalvį, kuris sumažės, kai natūrali spalva išaugs. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų ir išvengtumėte žalvario spalvos atspalvio, 1-2 kartus per savaitę į savo rutiną įtraukite “Unite Blonda” violetinį šampūną.

Vidutinio ilgio garbanotų žilų plaukų kirpimas su balayge dažymu

Pažymėkite savo natūralią tekstūrą ir spalvą su vidutinio ilgio sluoksniuotu kirpimu, kuris tinka garbanotiems plaukams. Sumaišykite pilkus balayage akcentus su natūralia ruda spalva, kad atrodytumėte stilingai ir nereikalautų daug priežiūros. Galite mėgautis perėjimu į pilką spalvą, visiškai neįsipareigodami vienspalviam atspalviui.

Sidabrinis kaklo ilgio kirpimas

Papildykite savo bruožus sidabriniu kirpimu iki kaklo, puikiai tinkančiu žiliems plaukams. Rinkitės ilgus kirpčiukus ir vidutinio ilgio sluoksniuotą šukuoseną, kad pabrėžtumėte veido bruožus. Naudokite apimtį didinančią priemonę ir išdžiovinkite vidutinio ilgio metalinio cilindro apvaliu šepečiu. Šukuoseną užbaigkite naudodami 3/4 colio lygintuvą, kad sukurtumėte švelnias bangas, spinduliuojančias žavesį ir jaunatviškumą.

Trumpas sluoksniuotas kirpimas

Šiuose druskos ir pipirų plaukuose šiek tiek daugiau druskos nei pipirų, todėl jie tokie patrauklūs. Šukuosena pasižymi ilgais išminkytais kirpčiukais, kurie nustumti į šonus. Plunksniniai sluoksniai suteikia šiek tiek aukščio, todėl brandžioms keliaujančioms moterims ją lengva tvarkyti.

Sukrautas bob kirpimas žilaplaukėms

Pagerinkite savo trumpus žilus plaukus sudėliotais sluoksniais, kad jie įgautų daugiau stambumo ir apimties. Pasirinkite kirpimą skustuvu, kad pasiektumėte individualų ilgį ir net apglėbtumėte kaklą, kad atrodytumėte prašmatniai.

Elegantiškas į šoną sušukuotas anglies spalvos bob kirpimas

Tam, kad pasiektumėte elegantišką šoninį bobą angliai pilka spalva, labai svarbu profesionaliai kirpti tiksliais kampais. Šukuoseną formuokite švelniai sulenktais plaukais, kad išryškintumėte išvaizdą ir išlaikytumėte spalvos gyvybingumą. Apgalvotai papuoškite šukuoseną aksesuarais ir išlaikykite ją nušlifuotą, kad šukuosena visada atrodytų rafinuotai.

Trumpas spygliuotas žilų plaukų piksi kirpimas moterims

Trumpa spygliuota piksi šukuosena žilų plaukų moterims spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir įžūlumą. Šis kirpimas idealiai tinka brandžioms moterims, kurios pirmenybę teikia natūraliems žiliems plaukams ir siekia mažai priežiūros reikalaujančio stiliaus. Ji universali, lengvai formuojama ir papildo įvairią aprangą, todėl jos gali be vargo išreikšti savo asmenybę.

Sluoksniuotas bob kirpimas žiliems ploniems plaukams

Sluoksniuotas bobas žiliems, ploniems plaukams yra strateginis variantas, leidžiantis sukurti storesnių plaukų iliuziją. Vidutinių sluoksnių įtraukimas padidina plonų sruogų apimtį ir tekstūrą. Į šį stilių įtraukti kirpčiukai gali padėti sušvelninti veido bruožus. Kad ploni plaukai neapsunkintų, patartina juos kirpti kas 3 savaites, nes net ir nedidelis ilgis gali turėti tokį poveikį.

Trumpas sluoksniuotas žilų plaukų bobas vyresnio amžiaus moterims

Trumpus sidabrinius plaukus galima stilizuoti įvairiais būdais, tačiau banguoti sluoksniai yra nesudėtingi ir elegantiški. Jei turite natūraliai banguojančius plaukus, leiskite jiems išdžiūti ore, o drėgnus plaukus purkškite jūros druskos purškikliu, kad išryškintumėte tekstūrines bangas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment