65 vyriški kirpimai: madingos vyrų šukuosenos 2024 metams

Pradžia » Vyriški kirpimai » 65 vyriški kirpimai: madingos vyrų šukuosenos 2024 metams

Publikuota

Ieškote naujo įvaizdio? Pataikėte į tankamą vietą!

Šiame straipsnyje rasite 65 šukuosenų idėjas suskirstytas pagal plaukų ilgį: trumpi, vidutinio ilgio ir ilgi vyriški kirpimai. Kiekviena kategorija turi po maždaug 20 nuotraukų su šukuosenų pavyzdžiais.

Jei šiame straipsnyje pritrūksite idėjų, rekomenduoju peržvelgti išsamius vyriškų trumpų plaukų kirpimų arba vyriškų šukuosenų ilgiems plaukams straipsnius. Juose rasite dar apie 100+ kirpimo idėjų!

Pasirinkite dominantį vyriško kirpimo ilgį:

Trumpi kirpimai

Comb Over vyriškas trumpų plaukų kirpimas

Šukuosena su šukomis yra madingas jaunų vyrų pasirinkimas ne tik nuplikimui paslėpti, bet ir apimties kirpčiai. Tinka garbanotiems ar tiesiems plaukams, galima nešioti palaidus arba sušukuoti atgal tiems, kurie turi storus plaukus. Pasirinkite šukuoseną su išblukusiais šonais, kad būtų dar universalesnė, nes ji leidžia sukurti įvairius viršutinės dalies stilius su stilingais išblukusiais šonais. Vyriškos šukuosenos gali būti išskirtinės ir nesudėtingos.

Buzz kirpimas su perėjimu šonuose

Buzzuotas kirpimas populiarus tarp mažai priežiūros reikalaujančių vyrų. Įtraukiant aukštą išblukimą, tradicinėms trumpų plaukų šukuosenoms suteikiama gaivaus atspalvio. Barzdoti vyrai gali apsvarstyti galimybę plaukus išblukinti ties skruostais ir vėl išblukinti link žandikaulio linijos. Šis kirpimas – stilingas madingų vyrų pasirinkimas.

Trumpas smailas plaukų kirpimas su perėjimu šonuose vyrams

Palaipsniui mažinkite plaukų ilgį nuo viršaus žemyn, išlaikydami šiek tiek ilgesnius plaukus viršuje. Naudokite plaukų gelį arba putas plaukų galiukams paaukštinti, kad pasiektumėte jaunatvišką ir išpuoselėtą trumpų plaukų išvaizdą.

Ivy League kirpimas

Galimas dalykas, kad augdami bent kartą patyrėte šį mielą, švariai nukirptą stilių mokyklos nuotraukų dieną. Ivy League šukuosena, kurią sudaro į šoną sušukuotas viršus ir sušukuoti šonai, yra vienas iš labiausiai ištobulintų senovinių kirpimų. Šis kirpimas atliekamas kirpant plaukus žirklėmis ir palaipsniui juos siaurinant, kad jie atrodytų oficialiai, bet nebūtų pernelyg išpuoselėti.

Vyriškas Buzz stiliaus kirpimas

Klasikinis jaunatviškas stilius, kirptas elektrinėmis žirklėmis, “buzz cut” išlieka populiarus jaunų vyrų šukuosenų pasirinkimas. Nereikalaujantis daug priežiūros, jis leidžia kirpti trumpus plaukus, nesiekiant itin arti galvos odos. Šiuolaikiniai variantai tam tikrose vietose išlaiko storesnius plaukus, todėl galima skusti šonus ar nugarą. Idealiai tinka sportininkams, nes “buzz cut” kirpimas suteikia patogumo neaukojant stiliaus.

Įviršų sušukuotas trumpų plaukų kirpimas

Ši “swept-up fade taper” šukuosena yra elegantiška ir dinamiška trumpa vyrų šukuosena. Ji ypač išryškėja, kai yra formuojama ant plaukų su natūraliomis švelniomis bangomis.

Crew kirpimas vyrams

Ar ieškote vyriško trumpo kirpimo? “Crew Cut” kirpimas suteikia universalumo, nes yra įvairių kirpimo variantų. Galite palikti ilgesnius plaukus viršuje, susiliejančius su prijungtais veido plaukais, arba kirpti juos su kuoduku ir smaigais, kad greitai sukurtumėte madingą stilių. Šiam klasikiniam vyriškam kirpimui kirpėjai naudoja skustuvus ir žirkles. Tiems, kurių veido forma apvalesnė, rinkitės “crew cut” kirpimą su šiek tiek ilgesniu viršumi, kad įrėmintumėte veidą ir sukurtumėte lieknesnę išvaizdą.

Vyriškas trumpų plaukų kiripmas

Priimkite savo garbanotus plaukus šiek tiek paaugindami juos ir sukurkite stilingą išvaizdą. Nors labai trumpi kirpimai idealiai tinka karštam orui ir nereikalauja daug priežiūros, šiek tiek pailgėję galite įgauti naują, gaivią išvaizdą.

Vyriškas kirpimas su skyrimu šone ir į šoną sušukuotais plaukais

Šoninės dalies kirpimas yra panašus į šoninį kirpimą, tačiau skiriasi tuo, kad tik viena pusė yra labai trumpai nukirpta. Šis stilius tinka tiems, kurie siekia mažai priežiūros reikalaujančios išvaizdos. Tai atsipalaidavęs kirpimas, tinkantis vidutinio ilgio plaukus turintiems vyrams, kuriuos lengva sušukuoti į šoną. Universalumas pasireiškia tuo, kad galima keisti stilių, plaukus perbraukiant į pakirptą pusę arba į ilgesnę pusę.

Trumpa ir smaili šukuosena

Kai kalbama apie gerus berniukų kirpimus, svarbiausia – paprastumas. Ši šukuosena turi mielus spygliukus ir trumpą, glotniai nuskustą šukuoseną, kad atrodytų švariai ir jaunatviškai. Šiam stiliui sukurti ant drėgnų plaukų naudokite lengvos fiksacijos gelį ir perbraukite pirštais, kad plaukai būtų neįpareigojantys.

Šukuosena su lėtu perėjimu šonuose

Žemo išblukimo šukuosena, kai šukuosena trumpinama žemai ant galvos, yra tinkamas pasirinkimas vyrams, nesusipažinusiems su išblukusiais kirpimais, bet norintiems išbandyti šią tendenciją. Sujungtas su netvarkinga tekstūra viršuje, žemas išblukimas suteikia stilingumo trumpiems plaukams, tačiau nėra pernelyg drąsus.

Labai trumpų sukeltų plaukų kirpimas

Kariškiai berniukai dažnai sportuoja vyriškais kirpimais, kurie yra labai trumpi ir tiesūs. Atliekant aukštą ir griežtą žvalgybą, galvos šonai ir užpakalinė dalis bus nuskusti, o viršugalvyje bus palikta šiek tiek trumpai apkirptų plaukų. Nors ši kariško stiliaus šukuosena yra itin trumpa, ji gali tikti ir garbanotiems plaukams, kurie suteikia visiškai unikalų įspūdį kitaip griežtam kirpimui.

Butch stiliaus kirpimas įrėminantis veidą

“Butch” kirpimas panašus į itin trumpą “buzz” kirpimą, tačiau jam naudojamos nuo 3 iki 5 kirptuvų apsaugos. Populiarus tarp berniukų dėl to, kad nereikalauja daug priežiūros, jis spinduliuoja itin vyrišką išvaizdą. Idealiai tinka siekiantiems stoti į kariuomenę, nes tai yra standartinė kelerius metus trunkanti kirpimo mada. Kirpimas atliekamas kirpimo mašinėlėmis, o tobulinamas žirklėmis.

Labai trumpas iškarpytų plaukų kirpimas suderintas su barzda

Itin trumpas kirpimas su barzda idealiai tinka vyrams, turintiems apibrėžtą plaukų liniją ir pailgą veido formą. Šios šukuosenos trumpa viršūnė sumažina dėmesį į veido formą ir pagerina bendrą išvaizdą. Nugara ir šonai švelniai išblukinti iki odos, sklandžiai susiliejantys su viršumi.

Vyriškas trumpų plaukų kiripmas su perėjimu

Vidutinės plikės išblukimas yra universalus trumpų plaukų vyrų kirpimas, suteikiantis švarią ir rafinuotą išvaizdą. Ši oda išblukusi šukuosena be vargo padidina pasitikėjimą savimi ir stilių.

Kirpimas su aiškia plaukų linija ir perėjimu šonuose

Peržiūrėkite šį stulbinantį “burst fade” su chirurgine linija. Tai drąsi ir detali šukuosena, kurioje susilieja “burst fade” ir kruopščiai į plaukus iškirpta chirurginė linija. Rekomenduoju susirasti kvalifikuotą kirpėją, turintį patirties kuriant naujoviškus šukuosenų dizainus.

Ilgesni plaukai viršuje su trumpais šonais

Ši kirpimo tendencija pasižymi trumpais šonais, kad būtų švariai nuskusti, ir papildyta ilgu viršumi su gabalėlių tekstūra. Ši šukuosena puikiai dera su barzda, o jos metu šonai pereina į viršų ir yra užbaigiami švaria linija.

Klasikinė trumpų plaukų šonuose šukuosena vyrams

Šis kirpimas su trumpa šonine dalimi spinduliuoja profesionalumą, klasikinį patrauklumą ir vyriškumą.

Paprastas vyriškas kirpimas su ryškiu perėjimu

Šis sušukuotas kirpčiukas su odos išblukimu yra universalus ir tinka įvairaus amžiaus vyrams. Galite eksperimentuoti su įvairiais stiliais pagal viršuje paliktą ilgį. Sureguliuokite tekstūrą, kad išgautumėte kirptą išvaizdą, arba naudokite stiprų pomadą, kad atrodytumėte glotniai. Norėdami atkurti šį stilių, paprašykite, kad būtų atliktas vidurio odos išblukimas su vientisu susiliejimu į viršų. Odos išblukimo grožis – tai grakštus augimo etapas, leidžiantis kontroliuoti, kada atnaujinti šukuoseną.

Sluoksniuotas storų trumpų plaukų kirpimas

Svarstykite apie trumpą sluoksniuotą kirpimą storiems trumpiems plaukams, kad išryškėtų jų pilnumas ir tekstūra. Derinkite geriausius trumpų plaukų kirpimus vyrams su precizišku odos išblukimu, kad sukurtumėte kontrastą savo išvaizdoje.

Vidutinio ilgio kirpimai

Vyriškas Mullet tipo vidutinio ilgio plaukų kirpimas

Svarstote apie naują šukuoseną? Pasiteiraukite apie šiuolaikišką mullet kirpimą, idealiai tinkantį vidutinio ilgio plaukus turintiems vyrams. Šis universalus stilius pasižymi ilgesniais galiniais plaukais, trumpesniais šonais ir šiek tiek ilgesnėmis viršutinėmis sruogomis. Mulletas suteikia madingą ir išskirtinę išvaizdą, kuri spinduliuoja stiliumi ir šmaikštumu. Paprašykite, kad stilistas į šukuoseną įkomponuotų sluoksnius ir skustus galiukus, kurie suteiks daugiau tekstūros ir judesio.

Trumpi šonai su ilga garbanota viršutine dalimi

Sušukavimas sruogomis į viršų ir atgal suteikia vidutinio ilgio vyriškų plaukų šukuosenai glotnų, nepertraukiamą siluetą. Žemas kirpimas harmoningai dera su atsiskyrusiu ilgiu viršuje, sukurdamas stilingą kontrastą. Nors atgal sušukuotos šukuosenos paprastai nešiojamos glotnios, šiek tiek iššukuota šukuosena suteikia šukuosenai kasdieniškumo ir griežto žavesio.

Vyriškas pusilgių plaukų kirpimas su banglentininkų stiliaus bangomis

Sparnių kirpimas su banglentininko bangomis – tai vidutinio ilgio šukuosena, kuri suteikia natūralų ir atsipalaidavusį įvaizdį. Ją lengva prižiūrėti, pakirpti reikia kas 6-8 savaites. Po plovimo išdžiovinkite plaukus oru ir nuo šaknų iki galiukų patepkite juos kondicionieriumi, pavyzdžiui, “Miracle Hair Treatment”.

Pompadūra su trumpais šonais

Šiame stiliuje vidutinio ilgio šukuosenos gali būti ilgos visos arba jos gali būti smarkiai sukurtos nuo odos išblukimo iki ilgo kirpčiuko viršuje. Nukirpta išorė išryškina kaulų struktūrą ir palengvina šukuoseną. Šiam įvaizdžiui pasiekti naudokite vašką, kad šukuosena būtų tvirtai ir lanksčiai prigludusi.

Į galą sušukuota pompadūra

Jei ieškote šiuolaikiško vidutinio ilgio stiliaus, pagalvokite apie retro stilių – ypač jei turite auskarų ar tatuiruočių. Derindami klasikinius plaukus su šiuolaikinėmis kūno modifikacijomis sukursite nepaprastai šaunų įvaizdį.

Išskirtinis vidutinio ilgio Mohawk kirpimas vyrams

Vienas iš mano mėgstamiausių visų laikų stilių yra mohaukas, o šis drąsus vidutinio ilgio kirpimas – ne išimtis. Ši klasikinė versija buvo kuo trumpesnė ir atjungta, paliekant ilgį, kurį galima auginti ir formuoti į šią laipsniuotą apdailą. Tai labai drąsus stilius, dėl kurio apsisuks galvos, todėl apsvarstykite šį stilių, jei norite išsiskirti. Laimei, šiuolaikiniai gaminiai palengvina jų stilių. Turėtų pakakti stiprios pomados ir daug plaukų lako.

Vidutinio ilgio vyriška šukuosena su kirpčiukais

Atkreipkite dėmesį į visus ilgus plaukus turinčius džentelmenus! Jei trokštate išlaikyti plaukų ilgį ir tuo pat metu norite atrodyti gaiviai, apsvarstykite galimybę paprašyti savo stilisto sukurti vidutinio ilgio šukuoseną su kirpčiukais. Šis stilius išsaugo didžiąją dalį jūsų ilgio, tačiau kartu su sluoksniais lengvai suteikia natūralią formą. Rekomenduoju pasikonsultuoti su stilistu dėl tinkamų stilizavimo priemonių, kurios padės pasiekti norimą išvaizdą. Be to, įsitikinkite, kad stilistas pademonstravo, kaip tai padaryti, kad būtų lengva atkartoti namuose.

Spygliuotas vidutinio ilgio kirpimas vyrams

Moteriška mada paprastai būna santūresnė, apibrėžiama pagrindiniais elementais ir suasmeninama unikaliomis detalėmis. Čia tradicinis sluoksniavimas šiuolaikiškai atnaujinamas su kapotais galiukais. Naudokite džiovintuvą ir modeliavimo kremą, kad suformuotumėte aukštus, bet lengvai apčiuopiamus plaukus.

Pašiauštų garbanų šukuosena vidutinio ilgio plaukams

Garbanoti plaukai tinka prie ilgesnių šukuosenų, kaip parodyta šiose vidutinio ilgio netvarkingose garbanose vyrams. Šukuosena pasižymi trumpesniais šonais ir ilgesniais plaukais nugaroje bei viršuje. Norint išlaikyti šį įvaizdį, būtina jį formuoti, kad plaukai nesusiveltų. Švelniai tepkite plaukų putas su difuzoriumi, kad suteiktumėte garbanoms apimties ir jas suvaldytumėte.

Klasikinis vyriškas vidutinio ilgio plaukų kirpimas su trumpais šonais

Nors daugelis vyrų renkasi beveik visiškai nuskustus šonus, galite paeksperimentuoti palikdami apie centimetrą plaukų šonuose, kad jie atrodytų švelniau. Stiliaus variantai gali būti tokie: išpūsti plaukus iki pat galo arba leisti jiems natūraliai kristi, kaip parodyta šiame variante.

Madinga vidutinio ilgio šukuosena

Šiuo metu madingi vidutinio ilgio plaukai yra populiarus pasirinkimas. Laikomas vienu geriausių vyriškų kirpimų, jis gali netikti apvalaus veido asmenims. Vidurinė šukuosena su rudais grakščiais kirpčiukais gali nederėti prie apvalesnių veido formų.

Šiuolaikiškas vyriškas vilko kirpimas su sruogelėmis

Moterų šukuosenos evoliucionuoja, populiarėja ilgi vyriški plaukai. Vilko kirpimas su sruogelėmis yra geriausias madingos išvaizdos pasirinkimas. Ji tinka ieškantiems laisvo stiliaus. Šiam kirpimui nereikia daug priežiūros; galite nusiplauti ir eiti arba naudoti vašką, kad įgautumėte daugiau apimties.

Vidutinio ilgio kirpimas vyrams su perėjimu

Ši klasikinė vidutinio ilgio plaukų šukuosena vyrams yra universali ir tinkama kasdieniam nešiojimui. Idealiai tinka trumpiems, ploniems plaukams, o švarią išvaizdą pasieksite sušukuodami plaukus atgal ir naudodami atitinkamą kiekį priemonės. Ši glotni šukuosena dvelkia oficialumu ir puikiai tinka vyrams su tiesiais, vidutinio ilgio plaukais, nes užtikrina švarią šukuoseną. Puoselėkite savo natūralią plaukų tekstūrą; jei plaukai garbanoti, rinkitės stilių, kuris papildo garbanas, o tiesūs plaukai gali būti tekstūruoti arba glotnūs. Venkite šio kirpimo, jei plaukai plonėja, nes jis gali išryškinti šią problemą. Atraskite sau tinkamiausią vidutinio ilgio šukuoseną ir pritaikykite ją asmeniškai!

Smailėjantis stilius vyrams

Vidutinio ilgio šukuosenos siūlo universalias šukuosenų pasirinkimo galimybes – nuo atsipalaidavusių iki įmantriai suformuotų. Pasiekite gravitacijai nepaklūstančią išvaizdą užtepę plaukų sruogas vašku, o paskui jas suformuokite džiovintuvu. Šis metodas suteikia glotnaus blizgesio ir tvirtą, bet elastingą fiksaciją.

Vidutinio ilgio iškarpytų plaukų kirpimas vyrams

Vyrams, kurie pageidauja šiek tiek ilgesnio stiliaus, gali tikti vidutinio ilgio kapotas kirpimas. Šis kirpimas meistriškai atliktas naudojant tik žirkles, taikant tokius metodus kaip taškinis kirpimas ir pjaustymas, kad būtų išgauta tekstūra. Šį stilių galima dėvėti be jokių priemonių, tačiau, jei norite suteikti šukuosenai daugiau ryškumo, galima užtepti lengvos stiliaus pudros ir perbraukti per galiukus, kad ji atrodytų puošniau.

Švelnus ir tekstūruotas plaukų kirpimas

Pamirškite praeityje buvusius kietus ir trapius smailėjančius plaukus. Šiais laikais vyrai renkasi minkštus, liesti tinkamus plaukus, kurie atrodo nesudėtingai ir kasdieniškai. Ši šukuosena puikiai tinka vyrams, kurie spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir žavesį, tačiau neatrodo, kad pernelyg stengiasi.

Vidutinio ilgio plaukai viršuje trumpi šonai

Ši vyriška šukuosena papildo natūralią plaukų tekstūrą. Pagerinkite ją ant drėgnų plaukų užtepdami putų arba garbanas apibrėžiančio kremo. Leiskite plaukams išdžiūti ore, kad jie būtų geriau atskirti ir paryškinti.

Natūralių banguotų vyriškų plaukų kirpimas

Trumpi plaukai gali atrodyti saugūs, tačiau ilgesnės sruogos gali spinduliuoti polėkiu. Šiame stiliuje, panašiame į aukščiau pateiktą, natūralios bangos ir apimtis paverčia sluoksnius ir penkių valandų šešėlį gundančia ir drąsia išvaizda.

Dredai su subtiliais spalvų akcentais

Patirkite laisvos formos dredų žavesį su subtiliais akcentais, kad išgautumėte nuostabią vidutinio ilgio šukuoseną vyrams su natūraliais plaukais. Kad pasiektumėte optimalių rezultatų, kreipkitės pagalbos į salono ekspertą. Jų žinios padės jums prižiūrėti sruogas ir užtikrinti jų švarą. Laikydamiesi jų nurodymų pagreitinsite natūralų dredų formavimąsi, todėl jūsų šukuosena atrodys nenuobodžiai ir natūraliai.

Natūraliai tekstūruotas vyriškas kiripmas vidutinio ilgio plaukams

Natūrali tekstūra su ilgomis sruogomis ant vidutinio ilgio plaukų yra stilingas pasirinkimas. Šukuosena pasižymi subtiliu atsiskyrimu dėl šonuose ir nugaroje atlikto kirpimo žirklėmis. Norint ryškesnio atskyrimo, galima naudoti kirpimo mašinėles. Ilga viršūnė yra universali, todėl ją galima įvairiai kirpti, daryti pompadūras, kirpčiukus, šonines dalis arba tekstūruotą šukuoseną. Ilgos sunkios sruogos dera prie banguotų ar tankių plaukų, taip pat gali tikti ir tiesiems plaukams. Norėdami išgauti laisvą, netvarkingą sruogą, naudokite garbanų kremą, matinį vašką arba pastą. Jei norite glotnių sruogų, kurias galima sušukuoti į šoninę sruogą ar kuodelį, naudokite pomadą arba gelį. Jei leidžia viršugalvio ilgis, plaukus galima net surišti atgal.

Ilgi kirpimai

Vyriškas kuodukas ilgiems plaukams

Dilgų plaukų vyriškas kuodas yra puikus pasirinkimas norint išlaikyti stilingą ir profesionalią išvaizdą turint ilgus plaukus. Šis universalus stilius siūlo daugybę variantų, priklausomai nuo to, kokiame aukštyje susirišite plaukus.

Ilga šukuosena iki pečių vyrams

Dideli iki pečių plaukai gali gąsdinti prie trumpesnių šukuosenų įpratusius vyrus. Vis dėlto, turint natūraliai storus plaukus, jų priežiūra yra paprastesnė nei tikėtasi. Drėgnus plaukus išpurkškite jūros druskos purškikliu, o tada išdžiovinkite džiovintuvu arba išdžiovinkite oru, kad plaukai būtų tekstūriški ir nesudėtingi.

Ilgų banguotų plaukų kirpimas

Trikampio forma, sukuriama su vieno ilgio kirpimu, yra madinga ir stilinga. Šios ilgos garbanos patobulintos garbanojimo kremu “be džiovinimo”, kad išryškėtų garbanos ir tekstūra. Prie šaknų purškiamas jūros druskos purškiklis suteikia apimties ir paplūdimio įspūdį. Ši šukuosena idealiai tinka vyrams, turintiems garbanotus ar banguotus plaukus, kurie nori mažai priežiūros reikalaujančios, bet elegantiškos išvaizdos.

Ilgų banguotų plaukų kirpimas su trumpais plaukais šonuose

Šiame stiliuje “skin fade” apatinis kirpimas yra ryškus kontrastas storiems, pilniems ilgiems plaukams, suformuotiems viršuje. Nuskusti plaukų galiukai suteikia neįpareigojančios elegancijos ir užbaigia švarų įvaizdį.

Ilgas Shaggy stiliaus kirpimas su tekstūruotais kirpčiukais

Vyrai vertina stilingą ir universalų ilgą žilstelėjusį kirpimą su tekstūriniais kirpčiukais. Šis kirpimas, pasižymintis ilgais sluoksniais viršuje ir tekstūruotais plaukais priekyje, suteikia gaivią ir unikalią išvaizdą. Idealiai tinka asmenims, turintiems storus ar banguotus plaukus, nes ilgi sluoksniai gražiai išryškina natūralų plaukų srautą. Norėdami paryškinti tekstūrą ir gilumą plaukų galuose, paprašykite, kad kirpėjas panaudotų taškinį kirpimą. Šį kirpimą formuoti nesudėtinga: tiesiog užtepkite ant pirštų nedidelį kiekį plaukų kremo arba vaško ir patrumpinkite plaukus, kad jie atrodytų madingai ir lengvai.

Vyriški dredai ilgiems plaukams

Dilgų plaukų šukuosenos vyrams turėtų būti bet kokios, tik ne nuobodžios. Jos turėtų pabrėžti išskirtines asmens savybes. Jei vyras puošia drąsius dredus, jo ilgos šukuosenos gali spinduliuoti neprilygstamą šaunumą. Eksperimentuokite su nuskusta apatine puse, o viršuje išlaikykite ilgus dredus, surištus į kuodą.

Ilgų plaukų šukuosena vyrams

Jei jums labiau patinka paprastas, išpuoselėtas įvaizdis, šis stilius kaip tik jums. Šią netvarkingą, šiurkščią išvaizdą be vargo pasieksite naudodami “Byrd’s Salty Coconut Texturing Surf Spray” purškiklį ir “Rudy’s Clay Pomade” molio pomadą. Idealiai tinka vyrams, norintiems pokyčių be drastiško kirpimo, nes šį nedaug priežiūros reikalaujantį stilių lengva prižiūrėti.

Ilgų plaukų kirpimas su trumpais šonais ir perėjimu

Tai drąsus pasirinkimas vyrams, ieškantiems aštrios ilgų plaukų šukuosenos. Ji suteikia nuskusto stiliaus išvaizdą be visiško plaukų sušukavimo. Sklandūs šio kirpimo perėjimai skleidžia pankroko dvasią, o tiems, kurių plaukai storesni, sukuria plonesnių plaukų iliuziją.

Į šoną nusvirę ilgi plaukai su pakirpimu

Ieškote būdų, kaip suvaldyti savo storus, banguotus plaukus? Užuot pasirinkę paprastą trumpą šukuoseną, pagalvokite, ar nevertėtų leisti jiems laisvai slinkti viršuje. Norėdami išgauti netvarkingą, pastangų nereikalaujančią išvaizdą, naudokite jūsų plaukų tipui pritaikytas putas arba garbanas stiprinančią priemonę. Ši šukuosenos formavimo priemonė padės sukurti tekstūrinę, gabalėlių išvaizdą, išvengsite garbanojimosi ir netvarkingumo.

Pusiau į viršų garbanotų ilgų plaukų kasa vyrams

Garbanoti plaukai taip pat gali atrodyti tvarkingai! Šis pusiau į viršų pakeltas kuodas puikiai tinka pečius siekiantiems plaukams. Jos dėka viršus išlieka tvarkingas, paryškinamos akys ir kartu gražiai įrėminamas veidas.

Klasikinis ilgas vyriškų plaukų stilius

Šiame paveikslėlyje matome garbanotų ilgų plaukų kirpimą vyrams, kuris dvelkia laikui nepavaldžiu ir klasikiniu stiliumi.

Išryškintos vyriškos garbanos

Jeigu jums pasisekė, kad turite natūraliai tvirtas, tobulas garbanas, turite daugybę puikių šukuosenų pasirinkimų. Vienas nepriekaištingos šukuosenos variantas yra lengvai pasiekiamas minimaliomis pastangomis. Investuokite į garbanas puoselėjantį šampūną, kondicionierių ir plaukų formavimo priemones. Drėgnus plaukus ištepkite garbanas skatinančiomis putomis arba putomis, o džiovindami naudokite difuzorių.

Praktiškas vyriškas ilgų plaukų kirpimas su kuoduku

Tai nėra visiška šukuosena, nes plaukų galiukai nesušukuoti į vidų, o palikti išorėje, pasirenkant “velnias gali rūpintis” stilių. Jis spinduliuoja atsipalaidavusio Kalifornijos banglentininko požiūrį, tačiau ne mažiau žavingai atrodo ir ant miesto vyrų. Palikite priekyje esančią plaukų sruogą, kad įgautumėte papildomą nesudėtingo šaunumo dozę.

Paprastas vyriškų ilgų plaukų kirpimas

Ši šukuosena yra tiesiog griozdiška. Ilga garbana nukirpta organiškai, strategiškai pašalinant svorį. Per didelė ilgesnių vyrų plaukų struktūra gali priminti moterišką stilių. Šis kirpimas tinka drąsiems asmenims. Tačiau jis netinka labai ploniems plaukams; būtinas vidutinis ar tankus tankumas. Turintiems storus plaukus, kaip šis vyras, nemažai laiko reikia skirti plaukų iššukavimui.

Olandiškos pynės unikalioms ilgoms vyrų šukuosenoms

Ši šukuosena pasižymi pakulų ir ilgų plaukų, supintų eilėmis, deriniu. Pradėkite nuo plaukų padalijimo į kelias pynimui skirtas dalis. Kiekvieną sekciją pinkite atskirai, kol pasieksite ausų lygį, tada visas pynes sujunkite į vieną paprastą pynę. Pabaigoje sutvirtinkite ją plaukų juostele, kad ji būtų glotni.

Lengvas sluoksniuotas kirpimas su sušukuotais plaukais į galą

Dilgos vyrų šukuosenos gali kelti atšiaurių gamtoje gyvenančių vyrukų, kurių netvarkingi plaukai slenka per nugarą, įvaizdžius. Tačiau ilgesni plaukai gali spinduliuoti rafinuotumu ir stiliumi. Pasirinkę pečius siekiančius plaukus su švelniais sluoksniais galėsite atrodyti rafinuotai ir madingai, bet ne per daug ekstremaliai.

Vyriška susuktų į kuodą plaukų šukuosena

Dauguma šukuosenų ilgaplaukiams vyrams skirtos tiems, kurie turi ilgesnę girią, tačiau štai viena, kuri gali tikti net ir tiems, kurie kaip tik ruošiasi ją susukti į kuodą. Iš tikrųjų taip ir yra: dvi dalys, padalytos ir laisvai susuktos, sujungtos į žemą kuodelį, o tada susuktos į savotišką greitą netvarkingą mazgą. Palikite išsikišusius galiukus, kad jaustumėtės visiškai laisvai.

Ilgų plaukų kasa

Jeigu esate vyras, ieškantis naujo ilgų plaukų stiliaus būdo, apsvarstykite tradicinę ponio uodegą. Šis paprastas ir laikui nepavaldus įvaizdis, nebūdingas tik moterims, pademonstruos jūsų plaukų ilgį ir tuo pat metu laikys juos atokiau nuo veido.

Ilgas sluoksniuotas kirpimas vyrams

Pastebėkite šį įmantrų ilgų sluoksniuotų plaukų kirpimą, pasižymintį subtiliais sluoksniais, išryškinančiais šukuosenos tekstūrą. Norint panašiai paruošti ilgų sluoksnių kirpimą, siūlau naudoti “CoteCHHair Hybrid” stiliaus putas kartu su trupučiu “Quinoa” išlyginamojo aliejaus. Šukuosenos formavimo putos yra lengvos ir padeda išgauti glotnią išvaizdą, o džiovinant apvaliu šepečiu – terminę apsaugą. Quinoa aliejus naikina garbanojimąsi ir suteikia blizgesį neapsunkindamas plaukų.

Rocker Shag tipo kirpimas vyrams

Dėvimas rokerių šukuosenos ilgiems vyrų plaukams spinduliuoja judesiu ir tekstūra. Šiam įvaizdžiui išgauti ant plaukų buvo užtepta apimties suteikianti priemonė / šaknų pakėlimo priemonė ir išdžiovinta. Tada buvo naudojamas lengvas purškiamas vaškas. Jei plaukų tekstūra plonesnė, rinkitės lengvas ir erdvias šukuosenos formavimo priemones. Vidutinio ir šiurkštaus tipo plaukams užbaigti galima naudoti stilizavimo vašką arba pastą. Jei reikia, apsvarstykite galimybę naudoti tiesinimo lygintuvą, kad plaukai taptų dar ryškesni.

Johnny Deppo įkvėpta ilgų plaukų šukuosena su skyrimu šone

Organiška, 90-ųjų Johnny Deppo įkvėpta ilga šukuosena, puikiai tinkanti vyrams, turintiems gerus plaukus. Tamsus aliejus yra būtinas, kad išlygintų kutikulę ir suteiktų plaukams tvirtumo, o sandalmedžio ir kedro kvapas suteikia vyriškumo. Užtepę aliejaus ir išdžiovinę su difuzoriumi, užtikrinkite ilgalaikį stilių. Ši šukuosena idealiai tinka norintiems atrodyti griežtai, ji tinka ovalo ar kvadrato formos veidui ir net garbanotiems vyrams.

Mažai priežiūros reikalaujanti banglentininko šukuosena

Ši ilga šukuosena demonstruoja natūralių plaukų tekstūrą ir apimtį. Šią nesudėtingą išvaizdą pasieksite naudodami “Sirens Ibiza Sea Salt” laką, kuris puikiai tinka tekstūrai ir apimčiai suteikti. Šis universalus produktas puikiai tinka prieš arba po džiovinimo, idealiai tinka vyrams, turintiems tekstūrinius plaukus.

Ilgi dredai vyrams

Didelio ilgio dredai yra universalūs ir gali būti įvairiai stilizuojami. Juos galima surišti į vyrišką kuodą arba formuoti pusiau į viršų, pusiau į apačią. Be to, šią šukuoseną galima paįvairinti paprastu kuoduku arba pynimu.

Garbanotų ilgų plaukų šukuosena

Jei turite natūralių žiedelių, puoselėkite juos. Įtraukite švelnius sluoksnius, kad paryškintumėte šukuosenos formą. Garbanas formuokite su šonine šukuosena, centrine šukuosena, su veido plaukais arba be jų, kad būtų universalesnės.

Vyriškas ilgų banguotų plaukų kirpimas

Šis ilgaplaukis demonstruoja savo natūraliai banguojančius plaukus, kuriuos papildo įspūdingas vienpusis kirpimas. Banguojančios tekstūros ir nuskusto šono sugretinimas sukuria vizualiai patrauklų įvaizdį.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment