149 naujausi trumpų plaukų kirpimai, madingos šukuosenos

Pradžia » Trumpi kirpimai » 149 naujausi trumpų plaukų kirpimai, madingos šukuosenos

Publikuota

Trumpi plaukų kirpimai yra ne tik populiarūs, bet ir labai universalūs. Šiame straipsnyje pateikiame 149 naujausius trumpų plaukų stilius – nuo įprastų piksi ir bob kirpimų, iki unikalių, ekstravagantiškų šukuosenų. Mūsų išsamiame gide rasite daug įvairių idėjų, kurios padės apsispręsti dėl naujos trumpų plaukų šukuosenos.

Pasirinkite plaukų stilių (arba tiesiog slinkite žemyn, jeigu norite pamatyti visas idėjas):

Atraskite dar +900 trumpų plaukų kirpimų idėjų:

Piksi trumpų plaukų kirpimai

Trumpa ledinio atspalvio piksi šukuosena

Nors gilios dūminės plaukų spalvos kartais gali užgožti mažesnius veidus, nepraleiskite pilkos tendencijos itin trumpam kirpimui. Pasirinkite ledinį pilkai mėlyną atspalvį, kuris pagyvins jūsų bruožus ir suteiks įvaizdžiui šalto, elegantiško įvaizdžio.

Pašiauštas Undercut Pixie kirpimas trumpiems plaukams

Pagalvokite apie šią “undercut pixie” šukuoseną su iššukuotu netvarkingu stiliumi. Ji demonstruoja universalią ir modernią išvaizdą, kuri spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Be to, šis stilius gali suteikti madingą atspalvį jūsų išvaizdai. Nukirpta šio kirpimo pusė suteikia drąsos ir aštrumo, o sušukuotas ir netvarkingas stilius suteikia lengvabūdiško šaunumo. Tai puikus pasirinkimas, jei turite tvirtą asmeninį stilių ir ieškote prašmatnaus, mažai priežiūros reikalaujančio kirpimo. Visuomet judančioms moterims naudingas pakirpimas. Jis leidžia lengvai formuoti stilių ir greitai išdžiūti.

Labai trumpa suvelta piksi

Padailinkite šukuoseną su šia glaudžiai kirpta šukuosena! Ši trumpesnė šonuose ir ilgesnė viršuje šukuosena neįtikėtinai nuostabiai atrodo ovalaus veido moterims. Pixie kirpimai turi būti gerai prižiūrimi, kad išlaikytų savo stilių ir formą. Rekomenduoju apsilankyti pas kirpėją ar barberį, kuris specializuojasi trumpų piksi kirpimų srityje.

Platinos spalvos piksi su ilgais kirpčiukais

Papildykite savo trumpus šviesius plaukus kirpčiukais, kad išliktumėte madinga! Eksperimentuokite su stulbinančia šviesiaplauke piksi šukuosena su ilgomis plunksnų sruogomis, kurios yra šaltų tonų, derančių prie jūsų įdegusios odos, ir papildys jūsų bendrą estetiką.

Garbanota sluoksniuota piksi

Sluoksniuotas pixie puikiai tinka storiems plaukams sumažinti apimtis arba ploniems plaukams suteikti daugiau apimties. Šis tekstūrinis stilius idealiai tinka moterims, ieškančioms universalios ir stilingos išvaizdos.

Karpyta pilko atspalvio piksi šukuosena

Pixie kirpimas yra itin universalus, todėl trumpais plaukais galima lengvai valdyti spalvos augimą. Tai leidžia užtikrintai rinktis spalvą ir ištirti įvairias kirpimo simetrijas.

Sluoksniuota piksi su paryškintais kirpčiukais

Puoselėkite netvarkingą, šaunią mergaitišką tekstūrą. Nesvarbu, ar ieškote kirpimo, kuris papildytų tiesius plaukus, ar piksi kirpimo storiems garbanotiems plaukams, svarbiausia – sluoksniai ir siaurėjantis siluetas. Tvarkydami rinkitės netvarkingą apdarą, kad išryškėtų plaukų judesiai, kurie yra esminis bet kokio ilgio modernaus kirpimo atributas.

Shaggy Pixie kirpimas

Jei trokštate trumpesnės šukuosenos, pagalvokite, ar nereikėtų kirpėjo paprašyti shaggy pixie kirpimo. Papildoma tekstūra suteikia išvaizdai pakilimo, suteikia daugiau apimties ir malonų stilių.

Smailėjanti piksi šukuosena su kirpčiukais

Šviesūs plaukai gali spinduliuoti saldumą arba rafinuotumą. Norėdami pasiekti drąsų įvaizdį, trumpų smailėjančių plaukų šukuosenai pasirinkite pelenų atspalvį. Šis stilius yra aštrus, bet skoningas.

Pixie vyresnėms nei 70 metų moterims tinkanti prie akinių

Piksi kirpimas vyresnėms nei 70 metų moterims su akiniais yra puikus pasirinkimas, papildantis jūsų rėmelius ir kartu suteikiantis plaukams apimties. Dėl kapotų sluoksnių plaukai tampa lengvai valdomi kasdien plaunant ir formuojant. Apsvarstykite galimybę virš akinių rėmelių užsidėti sruogą, kad plaukai nekristų į akis.

Madinga piksi šukuosena su prancūziškais kirpčiukais

Jei norite švelnaus ir elegantiško piksi kirpimo su prancūziško stiliaus kirpčiukais, rinkitės tekstūrinį kirpimą, paliekant ilgį aplink ausis ir nugaroje, kad būtų dar švelnesnis. Viršų išdžiovinkite į priekį, o kirpčiukus sušukuokite į šoną. Apsvarstykite šiek tiek asimetrišką kirpimą, kad išryškintumėte formą. Baigti tekstūrine pasta, kad išryškintumėte stambius sluoksnius ir sukurtumėte susivėlusį įvaizdį.

Pixie kirpimas su tiesiais kirpčiukais

Svarstykite apie piksi kirpimą su tiesiais kirpčiukais, kurie yra tekstūruoti, kad būtų judrūs ir suteiktų vainikėliui gabalinį ir aštrų įvaizdį. Pasiekti tinkamą pusiausvyrą tarp kirpimo formos ir kirpčiukų yra labai svarbu trumpų moterų kirpimų atveju. Jūsų stilistas turi įvertinti kirpimo ilgį, atsižvelgdamas į jūsų veido formą.

Smailėjantis piksi kirpimas

Susiaurintas pixie kirpimas yra švelnesnė alternatyva drąsiam, atsiskyrusiam, nupjautam pixie stiliui. Jis švelniai papildo tradicinį trumpą kirpimą.

Piksi kirpimas trumpiems plaukams su plonais ir žvilgančiais kirpčiukais

Pateikiamas pixie kirpimo su išmintingais plonais kirpčiukais vaizdas. Ši šukuosena pasižymi subtiliais kirpčiukais, kurie papildo trumpą pixie kirpimą. Norėdami pasiekti šį įvaizdį, atsižvelkite į savo kaktos dydį ir akių atstumą. Pasirinkite kirpčiukus, jei jūsų kakta didelė, bet venkite jų, jei kakta maža arba jūsų akys arti viena kitos. Paprašykite stilisto, kad tolygiai suformuotų plaukų sluoksnius, kad jie būtų lengvi, purūs ir nereikalautų daug priežiūros.

Pribloškiantis trumpas piksi kirpimas su žvilgančiais kirpčiukais

Šukuosena su išmintingais kirpčiukais įrėmina veidą, išryškindama akis. Pasirinkite šukuoseną, kuri papildytų jūsų bruožus. Prailgintas kirpčiukas išryškina skruostikaulius ir paslepia kaktos linijas.

Pixie kirpimas su siaurėjančiu išblukimu (fade)

Šis androginiškas pixie kirpimas yra tiesus ir drąsus, tinkantis moterims, turinčioms tiesius plaukus. Subtilus pereinamasis išblukimas suteikia stiliaus akcentą, neaukojant išvaizdos minimalizmo. Puikiai tinka asmenims, ieškantiems mažai priežiūros reikalaujančios šukuosenos, kad mažiau laiko praleistumėte prie veidrodžio.

Karpytas piksi kirpimas su kirpčiukais

Šis apkirptas pixie kirpimas yra madingas pasirinkimas apvalaus veido moterims. Iššukuotas viršus ir suskirstytos sruogos suteikia apimties, o trumpi, neryškūs šoniniai kirpčiukai atkreipia dėmesį į akis ir vizualiai lieknina veidą.

Skustuvu formuota piksi šukuosena su švelniais kirpčiukais

Tamsiai ruda skustuvu kirpta pixie šukuosena su trumpesniais sluoksniais ir minkštais kirpčiukais – stilingas, bet subtilus įvaizdis. Ši šukuosena tinka bet kokiai veido formai, joje yra daug sluoksnių, kurie suteikia tekstūros ir judesio, taip užtikrinant nesenstančią šiuolaikinę šukuoseną. Kad išlaikytumėte švelnius sluoksnius, naudokite lengvos fiksacijos plaukų laką, kuris jų neapsunkins. Kad plaukai būtų tekstūriškesni ir ryškesni, prieš formuodami plaukus, negausiai patepkite juos putomis arba plaukų vašku. Šią universalią šukuoseną galima pritaikyti įvairiems plaukų tipams ir tekstūroms.

Trumpi sušiaušti plaukai apvaliai veido formai

Ši trumpa netvarkinga šukuosena suteikia jūsų išvaizdai jaunatviškumo ir romantiškumo. Subtilūs ilgi kirpčiukai ir dailiai sušukuoti sluoksniai sumažina storų plaukų apimtis ir sukuria geidžiamą netvarkingą šukuoseną, kuri tinka apvaliems veidams.

Asimetriška trumpa piksi šukuosena

Asimetriška pixie šukuosena – tai trumpų plaukų ir šiek tiek ilgio šukuosenos, įrėminančios veidą, derinys. Vieną pusę palikus ilgesnę, galima įvairiapusiškai sušvelninti veido formą, kai ji nuleidžiama.

Sluoksniuotas piksi kirpimas su ilgais kutais

Šukuosenų pasaulyje daugiasluoksnis pixie kirpimas su ilgais kirpčiukais išsiskiria kaip universalus variantas. Šis ypatingas stilius suteikia daugybę stiliaus formavimo galimybių. Norėdami išgauti ploniems plaukams patinkančią išvaizdą, apsvarstykite galimybę naudoti apimties suteikiančias putas ir džiovinti plaukus įvairiomis kryptimis. Šis būdas išryškina sluoksniuotą piksi kirpimą, suteikdamas ilgam piksi kirpimui maksimalų pakilimą ir kūną.

Garbanotas Undercut Pixie kirpimas

Nesiginčijama laikui nepavaldi sėkmė, kai išleistuvių proga galima susukti pixie kirpčiuką. Sruogos suteikia pilnumo karūnos sričiai, prideda stiliui apimties ir tarnauja kaip puiki pagalvėlė subtiliam plaukų segtukui, jei jo norite. Jei turite kirpčiuką, prieš išleistuves būtinai jį atnaujinkite, kad atrodytumėte tvarkingai ir įgytumėte aštrių natų, kurios galbūt geriausiai jus apibūdina.

Modernios tekstūros smaili šukuosena ploniems plaukams

Ši dygliuotų plaukų šukuosena su modernia tekstūra ploniems plaukams yra ikoniška. Tai itin tekstūriškas kirpimas, kuris išlieka moteriškas ir universalus. Derinant pixie kirpimo elementus su papildomu ilgiu ties pakaušiu ir šonais, sukuriamas šiuolaikiškas posūkis, primenantis modernią mullet tendenciją.

Edgy Pixie kirpimas

Kiekvienai 40-metei moteriai, kurios plaukai retėja, idealiai tinka trumpas pixie kirpimas. Priimkite žaismingą trumpų plaukų įvaizdį ir įkomponuokite subtilius geltonus akcentus, kad jie paglostytų stilių ir jo neapsunkintų.

Ilgas Pixie Bob kirpimas

Apsvarstykite galimybę pasidaryti pixie lobą, kuris būtų gaivus pokytis. Atsižvelkite į kasdienę plaukų priežiūros rutiną, nes ją paprastai lengva prižiūrėti.

Asimetriškas ilgas pixie su akcentais

Pagerinkite savo išvaizdą asimetriška ilga piksi šukuosena, papuošta ryškiais akcentais. Asimetrijos panaudojimas suteikia šiuolaikiškumo ir jaunatviškos išvaizdos. Pasirinkite šoninę šukuoseną trumpesnėje pusėje, kad plaukai elegantiškai kristų į ilgesnę pusę ir būtų optimalios formos. Tyrimai rodo, kad šviesūs atspalviai gali suteikti jaunatviško žavesio, todėl apsvarstykite galimybę pašviesinti savo atspalvį ir mėgaukitės pasikeitusiu rezultatu.

Trumpas tekstūruotas piksi su ilgais šoniniais kirpčiukais

Tai moderni ir stilinga pixie šukuosena. Ilgi šoniniai kirpčiukai suteikia šukuosenai universalumo ir leidžia rinktis įvairias stiliaus galimybes. Šukuoseną galima transformuoti į skirtingus stilius, kaskart sudarant naujos šukuosenos įspūdį. Be to, ši šukuosena tinka brandžioms moterims, nešiojančioms akinius, ir pagerina jų bendrą išvaizdą.

Sidabrinis piksi kirpimas moterims su dideliais akiniais

Sidabrinis pixie brandžioms moterims su dideliais akiniais suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir yra puikus pasirinkimas ieškančioms praktiškumo savo plaukuose. Norint išlaikyti stilių ir spalvą, būtina reguliariai kas du mėnesius atlikti kirpimą.

Garbanota piksi šukuosena su V formos kirpimu

Priimti pixie kirpimą su natūraliomis garbanomis – drąsus žingsnis. Norėdami išlaikyti šį stilių, pirmenybę teikite drėkinimui ir garbanų slinkimo kontrolei. Naudokite vandens pagrindo produktus, o pabaigoje naudokite sausą serumą su argano, kokosų arba makadamijos aliejumi.

Platinos spalvos skustuvu skustas piksi

Yra daugybė būdų, kaip stilizuoti po kirpčiuku, ne tik įprastomis izoliuotomis skustomis vietomis nugaroje ar šone. Jei norite drąsiai pareikšti savo nuomonę, apsvarstykite Mohawk stilių. Jei norite daugiau puošnumo, pasirinkite dryžuotą dizainą, naudodami tamsesnės spalvos dažus ant glaudžiai nukirptų plaukų.

Lengvai prižiūrima moteriška piksi šukuosena su šoniniais kirpčiukais

Kratydami plaukus galite sukurti storumo iliuziją ir sukurti mažai priežiūros reikalaujantį, moterišką įvaizdį. Norėdami atnaujinti savo stilių, pasikonsultuokite su stilistu naudodamiesi pavyzdinėmis nuotraukomis. Jis gali pasiūlyti patobulinti pixie šoninėmis sruogomis ir pilnomis sruogomis.

Šviesių plaukų Bixie kirpimas

Bixie – tai pixie ir bob sintezė, užtikrinanti patogumą darbo rytais. Ilgesni sluoksniai ir tekstūra suteikia universalumo savaitgalio stiliui. Bixie šukuosenos pasižymi judrumu ir tekstūra, išlaikydamos jaunatvišką, moterišką išvaizdą. Šiltų ir šaltų šviesių atspalvių derinys su šešėlinėmis šaknimis padidina apimtį ir aukštį.

Plonų plaukų piksi kirpimas su šonine dalimi

Tonas pixie kirpimas su šonine dalimi pagerins jūsų plaukų išvaizdą. Šis stilius sukuria storesnių ir sveikesnių plaukų iliuziją, ypač plonų tipų plaukams. Pasirinkus piksi kirpimą su šonine dalimi, jūsų plaukai įgaus daugiau apimties ir papildys aštrius veido bruožus. Norėdami sušvelninti trumpo kirpimo išvaizdą, pasirūpinkite, kad ausys būtų šiek tiek uždengtos, o viršuje išlaikykite ilgesnius sluoksnius. Džiovindami plaukus naudokite apimties didinimo priemonę ir vidutinio ilgio apvalų šepetį. Kad padidintumėte plaukų apimtį, plaukus nuo šaknų šukuokite į viršų.

Apimtį didinantis ilgas Bixie kirpimas

Ši talpi, stora, ilga bixie šukuosena – tai modernus tradicinės prancūziškos bob šukuosenos variantas. Bixie kirpimas tarnauja kaip įmantrus tarpinis stilius pereinantiems nuo pixie kirpimo. Paprašykite stilisto, kad jis suformuotų palaipsnį perimetrą ir padidintų apimtį. Šiam pailgintam piksi bobui tekstūros suteikimas suteikia subtilumo ir itin moteriško stiliaus.

Piksi kirpimas su garbanotais žvilgančiais kutais

Patyrinėkite nesudėtingą ir ryškų piksi kirpimo siluetą, papildytą garbanotais, išmintingais kutais. Priimkite natūralią garbanų tekstūrą, naudodami pleišto formos piksi šukuoseną, kuri suteikia švelnumo ir moteriškumo. Šis kirpimas nereikalauja daug priežiūros, idealiai tinka džiovinti oru arba greitai išsklaidyti. Tiesių plaukų savininkėms, norinčioms taip atrodyti, trokštamas garbanas galima išgauti ilgalaike šukuosena. Užtikrinkite, kad gale ir šonuose plaukai būtų siaurėjantys, o viršuje išliktų ilgis, kad išryškintumėte bangų raštą ir gražiai užbaigtumėte šukuoseną.

Trumpas piksi kirpimas su iškarpytais kirpčiukais

Trumpas pixie kirpimas sustiprintas kapotais kutais kirpčiukais. Šie kirpčiukai atkreipia dėmesį į akis ir sušvelnina veido bruožus. Atkreipkite dėmesį, kad karštu vasaros oru kirpčiukai gali riebaluotis.

Trumpas piksi kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Nuotraukoje demonstruojamas trumpas pixie kirpimas su į šonus nusvirusiais kirpčiukais, suteikiantis pilnesnių plaukų iliuziją. Šis trumpų plaukų ir šoninių kirpčiukų šukuosenos derinys išlieka nesenstantis ir suteikia universalumo šukuosenai formuoti.

Šoninis pixie kirpimas natūraliems žiliems plaukams

Pagalvokite apie į šoną susuktą pixie šukuoseną, jei turite natūralių žilų plaukų. Nesate tikri dėl plonų plaukų šukuosenos? Peržiūrėkite kirpimų nuotraukas, kad nustatytumėte pageidavimus. Šie vaizdiniai padės efektyviai diskutuoti su stilistu.

Trumpų plaukų pimtį didinanti garbanota piksi šukuosena

“Voluminous Curly Pixie” yra idealus pasirinkimas vyresnėms nei 40 metų moterims, siekiančioms jaunatviškesnės išvaizdos. Norint sustiprinti jaunatviškumo efektą, galima išlaikyti ilgus kirpčiukus. Šukuosenai formuoti naudokite jūros druskos purškiklį, kuris padės išryškinti plaukų tekstūrą.

Trumpas piksi kirpimas ploniems plaukams

Pagalvokite apie mažai priežiūros reikalaujantį piksi kirpimą ploniems plaukams. Ši lengva šukuosena reikalauja minimalių pastangų ir gali suteikti plaukams tankumo pojūtį. Šonus ir nugarą nukirpkite kirpimo mašinėle, o viršų – skustuvu.

Piksi kirpimas su nuskustais šonais

Svarstykite galimybę rinktis išskirtinį įvaizdį su atjungta pixie šukuosena su nuskustais šonais. Toks pixie kirpimas yra puikus pasirinkimas plonų, plonų plaukų asmenims, siekiantiems drąsios išvaizdos. Viršuje išlaikomi sluoksniuoti plaukai suteikia tekstūros, sukurdami netvarkingą, bet didelės apimties efektą. Naudokite tekstūros pastą, kad išgautumėte išpuoselėtą ir apibrėžtą stilių.

Pašiaušta garbanota pixie šukuosena

Garbanotais plaukais moterys gali gražiai šukuotis ilgesniais pixie kirpčiukais. Šis stilius idealiai tinka moterims, turinčioms laisvesnes bangas, kurias galima suvaldyti. Iškirpkite mielus šoninius kirpčiukus, kurie padės jūsų tankiems garbanotiems plaukams gražiai plaukti, be erzinančių garbanų.

Trumpas Undercut Pixie su iškarpytu viršugalviu

Trumpi kapoti plaukai ne visada turi atrodyti berniukiškai, bet gali, jei norite. Jei siekiate būtent tokios nuotaikos, būtinai kirpkite itin trumpai, o viršugalvį kirpkite itin smulkiai. Pridėkite V formos “šonines sruogas” ir kirpčiukus.

Šviesių trumpų plaukų piksi kirpimas su pašiaušta karūna

Modernūs kontrastingi trumpi kirpimai apvalių veidų moterims žada glostančią išvaizdą. Šioje šukuosenoje dera trumpi ir ilgi sluoksniai, glotnios ir netvarkingos tekstūros. Išdrįskite išbandyti smailią piksi šukuoseną, suderintą su įmantriu šviesiai pelenų atspalviu, kad išsiskirtumėte, kur beeitumėte.

Sušiauštas ilgas piksi su kapotais veidą įrėminančiais sluoksniais

Šis netvarkingas ilgas pixie stilius su kapotais veidą įrėminančiais sluoksniais idealiai tinka vyresnio amžiaus moterims. Kad išlaikytumėte šią išvaizdą, kas 4-7 savaites apsilankykite pas stilistą. Jei norite suteikti daugiau tekstūros ir apimties, naudokite “Hairstory” vašką ir pudrą.

Iškarpytas piksi kirpimas

Giliems plaukams reikia laiko ir priemonių, trumpiems – produktų. Tai sąžiningas mainų sandoris! Šiems mažiems sluoksniams nereikia daug priežiūros. Išryškinkite savo natūralią plaukų tekstūrą, kad po dušo nereikėtų vargti.

Pixie su ilgais žvilgančiais sluoksniais ir kirpčiukais prie smilkinių

Šioje šukuosenoje ploni ir ilgi sluoksniai yra svarbiausia, kad pixie kirpimas neatrodytų “išsipūtęs” ar “dygliuotas”. Sluoksniai turėtų tęstis iki pat ausų, o juos turėtų papildyti drąsus kirpimas ties pakaušiu. Apkarpymas sukuria ryškų kontrastą ir suteikia stiliui paslaptingumo. Pasirinkite trumpą kirpimą, vengdami visiškai sušukuoto įvaizdžio.

Klasikinis piksi trumpų plaukų kirpimas

Klasikinis ir nesenstantis pixie kirpimas yra trumpų plaukų įkūnijimas. Priimkite tradicinį stilių, bet pridėkite šiuolaikišką posūkį su madinga plaukų spalva, pavyzdžiui, šia nuostabia sidabrine blondine.

Pixie kirpimas su ryškiais akcentais

Patyrinėkite žaismingą, saulės pabučiuotą drąsių šviesių akcentų žavesį viršutinėje piksi šukuosenos dalyje. Šie šviesūs akcentai suteikia dinamiškumo, sukuria gyvą kontrastą, kuris išryškina sluoksnius ir įrėmina veidą, suteikdamas jam švytinčio, nerūpestingo spindesio.

Trumpas piksi su smailėjančiu tekstūravimu

Jeigu norite išskirtinės išvaizdos, patobulinkite trumpą piksi šukuoseną su dygliuota tekstūra. Šis stilius papildo žvilgančią plaukų liniją. Pixie kirpimai skiriasi pagal ilgį ir tekstūrą. Tiems, kurie renkasi trumpus, tekstūruotus plaukus, dinamiškumo suteikite dygliuotais akcentais aplink viršugalvį. Minkštas kirpčiukas šiam stiliui suteikia papildomo matmens.

Bob trumpų plaukų kirpimai

Klasikinis bobas su sluoksniais

Svarstant apie klasikinį bobą su sluoksniais, labai svarbu išlaikyti formą, nes plaukai natūraliai auga. Šis stilius su plunksniniais sluoksniais, sukurtais skustuvu arba tekstūruotais plonomis žirklėmis, yra universalus ir tinka įvairioms veido formoms.

Smakro ilgio bobas su kirpčiukais

Apsvarstykite galimybę rinktis smakro ilgio plaukus su kirpčiukais, kad atrodytumėte charizmatiškai! Šis kirpimas įkvėps naujos gyvybės jūsų garbanoms, suteiks įspūdžio ir neleis jokiam nuobodumo užuominai. Nepamirškite reguliariai drėkinti plaukų, kad jie išliktų žvilgantys ir gyvybingi.

Trumpų plaukų bob šukuosena su sruogelėmis

Trumpi plaukai su susivėlusiais kirpčiukais yra mielas, stilingas ir universalus įvaizdis bet kuriai moteriai. Šie kirpčiai leidžia geriau nei kitos šukuosenos įrėminti veidą.

Trumpaplaukis bobas ploniems plaukams

Rinkitės trumpą bobą ploniems plaukams dėl jo nesenstančio ir nesudėtingo silueto. Trumpesni kirpčiai sukuria storesnių plaukų iliuziją ir supaprastina šukuoseną. Eksperimentuokite su sklastymu, jei jūsų plaukai ties kakta yra reti. Perkirsdami dalį į kitą pusę galite užmaskuoti plaukų linijos netobulumus. Džiovindami plaukus, sekciją po sekcijos naudokite apvalų šepetį, nukreipdami jį į viršų, kad pasiektumėte maksimalią apimtį.

Garbanotas šoninis bob kirpimas

Pagalvokite, kaip supaprastinti savo kasdienybę, pasirinkę šoninį garbanotų plaukų kirpimą. Prižiūrėkite savo natūralias garbanas, kad jų priežiūra taptų lengvesnė. Jei norite išryškinti žiedelius, naudokite difuzorių arba džiovintuvą su garbanų stiprintuvu. Paprašykite savo stilisto, kad jis įlankstytų kvadratinius sluoksnius, kurie suteiks daugiau apimties ir lengvumo. Tiems, kurie nori pečius siekiančio stiliaus, puikiai tiks garbanotas ilgas bobas.

Trumpas bobo kirpimas su įmantriais kirpčiukais

Trumpos bob šukuosenos gali būti vienodai įspūdingos tiek su ilgais, tiek su trumpais kirpčiukais. Pasirinktas kirpčiukų tipas ir ilgis turėtų papildyti jūsų veido formą. Toms, kurių veido forma rombo formos, prie šio trumpo tampraus bob kirpimo puikiai tinka ploni, išminti kirpčiukai.

Trumpas Shag tipo bob kirpimas su garbanotais kirpčiukais

Šukuosenos su trumpais kirpčiukais gali atitrūkti nuo lygios ir glotnios normos. Šie nelygūs trumpi kirpčiukai suteikia drąsų žvilgsnį, atkreipia dėmesį į akis ir leidžia išsakyti savo nuomonę. Su trumpais kirpčiukais šukuosena trunka minimaliai, todėl demonstruojamas viskam pasiruošęs požiūris.

Bob kirpimas su šoniniais kirpčiukais

Ši šukuosena yra universali, tinka visoms veido formoms, ypač apvaliems veidams. Įdėjus šviesių akcentų paryškinama pagrindinė plaukų spalva, o į šonus nusvirę kirpčiukai padeda sušvelninti apvalią veido formą, sukurdami labiau subalansuotą išvaizdą aplink žandikaulio liniją. Tai paprastas, bet ryškus įvaizdis!

Kampuotas bob kirpimas su ilgais kirpčiukais ir priekiniais sluoksniais

Kartas kampuotas bobas su ilgais kirpčiukais ir priekyje esančiais sluoksniais – tai gundantis klasikinio trumpo kirpimo šukuosenos variantas. Veidą įrėminantys sluoksniai suteikia plaukams tekstūros ir judesio. Atkarpas galima kirpti į bet kurią pusę arba pagal savo pageidavimus. Trumpas kirpimas geriausiai tinka tiesių ir banguojančių tekstūrų plaukams.

Šoninės dalies tekstūruotas Bobas

Svarstykite galimybę į savo tekstūrinę bobą įkomponuoti šoninę dalį, kad jos išvaizda taptų nesenstanti ir ją būtų nesudėtinga prižiūrėti. Išryškindami smakro ilgio bobos tekstūrą, padidinsite jos pilnumą ir kartu išlaikysite švelnią išvaizdą, todėl ji atrodys žaisminga ir jaunatviška, moteriška.

Tekstūruotas kreminės spalvos šviesių plaukų bobas

Kreminis šviesus atspalvis ir kirpčiukai suteikia tekstūriniam bobui romantiškumo ant plonų plaukų. Antakius apnuoginantys kirpčiukai atkreipia dėmesį į veido bruožus ir padeda subalansuoti didelę kaktą. Norėdami sukurti šį stilių, paprašykite stilisto auksinio smėlio spalvos blondinės atspalvio ir švelniai tekstūruoto kirpčiuko.

Bobas su kirpčiukais ir įrėminančiais sluoksniais

Yra universalių trumpų tiesių plaukų šukuosenų, kurios tinka jaunoms merginoms, jų mamoms ir net močiutėms. Šiame konkrečiame stiliuje kontrastuoja šviesūs ir žemi akcentai, išryškinantys daugiasluoksnes šukuosenas ir suteikiantys gyvybingą išvaizdą ties šaknimis.

Nepriekaištingas itin trumpas apverstas bobas

Šis itin trumpas apverstas bobas su pakirpimu idealiai tinka asmenims, norintiems padaryti drąsų pareiškimą. Jis labiausiai tinka tiesiems, storiems plaukams ir papildo ovalo ar širdies formos veidus.

Trumpas siaurėjantis bobas su sluoksniais

Svarstykite apie siaurėjantį bobą su sluoksniais, kad atrodytumėte stilingai. Ši apvali sluoksniuota šukuosena išryškina formą ir padidina apimtį. Idealiai tinka vyresnėms nei 50 metų moterims, kurių plaukai retėja. Planuokite priežiūros vizitus kas 4-6 savaites.

A-Line tipo bobas

A linijos bobas yra gaivus ir moteriškas, idealiai tinka apvaliai veido formai, pailgina ir lieknina veidą. Pasiekite modernią apverstą bobą naudodami apvalų šepetį arba pasirinkite glotnų blizgantį pailgintų priekinių dalių įvaizdį naudodami plokščią lygintuvą.

Lengvas bukas bob kirpimas

Bobai yra puikūs trumpi kirpimai akiniuotoms moterims, ypač turinčioms natūraliai tiesius arba nuosekliai garbanotus plaukus. Šį nušlifuotą stilių sustiprinkite sodria rusva arba rausvai ruda spalva.

Sloksniuotas bob kirpimas su balayage

Jei ieškote trumpų šukuosenų vyresnėms nei 70 metų moterims, kurios būtų glostančios ir malonios, apsvarstykite sluoksniuotą bobą su balayage. Sluoksniuose įterptos spalvos suteikia gilumo ir blizgesio. Kad šukuosena atrodytų glotniai, naudokite apvalų šepetį.

Švelnus itališkas bobas

Minkštas itališkas bobas idealiai tinka apvaliems veidams įrėminti. Nors nebūtinai trumpa, ji labai nereikalauja daug priežiūros ir ją paprasta formuoti. Naudojant apvalų šepetį ir sukiojant jį po apačia galima išgauti apimties ir pilnumo.

Trumpas tekstūruotas bobas

Padailinkite savo tupią bobą tekstūra ir apimtimi, švelniai ją bangelėmis papuoškite, kad išryškėtų jūsų blizgi tamsiai ruda spalva. Nepamirškite naudoti šilumą apsaugančios priemonės, kad garbanojimo žnyplės išliktų sveikos.

Trumpas sukrautas bobas

Trumpo ilgio sukrauti bobai yra puikus pasirinkimas norint sukurti ilgesnio kaklo ar aukštesnės išvaizdos iliuziją. Konsultuodamiesi su stilistu, prašykite, kad būtų suformuotas laipsniškas pakaušis ir ilgesni sluoksniai, kad pasiektumėte idealią formą. Asmenys, turintys storus plaukus, prieš džiovindami plaukus tiesiais plaukais, ant drėgnų plaukų naudokite glotninantį serumą. Turintieji plonesnius plaukus turėtų rinktis apimtį didinančią priemonę ir eksperimentuoti su apimties suteikiančiu šampūnu.

Trumpų plaukų bob kirpimas su šviesiu balayage

Patyrinėkite elegantišką trumpo trumpo bob kirpimo su šviesia balayage šukuosena patrauklumą. Šiame stiliuje lengvai derinamas pečius siekiantis kirpimas su subtiliais sluoksniais, kad atrodytumėte šiuolaikiškai. Išgaukite išpuoselėtą šukuoseną džiovindami metaliniu cilindro formos apvaliu šepečiu ir greitai išlyginkite viršutinį sluoksnį. Šiai madingai šukuosenai šviesus balayage suteikia gilumo ir matmenų.

Trumpas Pixie Bob kirpimas

Tai daugiasluoksnis pixie bobas. Ilgesnis plaukų ilgis priekyje ir šonuose suteikia moteriškumo, o trumpa siaurėjanti galinė dalis pašalina nereikalingą tūrį ir parodo gražią iškirptę. Šviesos atspalviai suteikia plaukams gražaus matmens, dėl kurio plaukai iš tiesų tampa ryškūs.

Trumpi banguoti plaukai su šviesiai rudais akcentais

Elegantiškas natūralus brunetės trumpų plaukų kirpimas su akcentais suteikia harmoningą spalvų derinį. Palaikant vientisą šviesių plaukų derinį, sumažėja poreikis dažnai lankytis kirpykloje. Šis paryškintų trumpų plaukų kirpimas pasižymi laikui nepavaldžiu bob stiliumi, tinkančiu įvairaus amžiaus moterims.

Sloksniuotas ir elegantiškas bobas

Ieškote glotnios ir nušlifuotos šukuosenos? Apsvarstykite bobą su subtiliais sluoksniais, kurie sklandžiai susilieja, išryškindami jūsų plaukų formą. Tvarkydami šukuoseną, plaukų galiukus sušukuokite į vidų, kad jie neišsiskleistų, ir sukurkite idealią merginų bobą.

Kaklo ilgio bob kirpimas trumpiems plaukams

Šį žiemos sezoną rinkitės kaklo ilgio bob šukuoseną, kuri būtų ties kaklo viduriu. Rinkitės šiuolaikišką bob stiliaus kirpimą su apibrėžtos tekstūros kraštu. Ši šukuosena puikiai dera su natūraliomis bangomis. Norėdami atrodyti neįpareigojančiai, naudokite 1 1/2 colio garbanojimo žnyples. Šukuoseną pagyvinkite balayage akcentais, kurie suteiks saulės pabučiuotų plaukų efektą.

Šokoladinio atspalvio bobas su vidiniu sluoksniavimu

Turėtumėte apsvarstyti šią smakro ilgio šokoladinę bobą su vidiniu sluoksniavimu. Smulkinti galai suteikia tekstūros, tačiau formos išlaikymui nereikės dažnai kirpti. Kad ši šukuosena nebūtų pernelyg išpuoselėta, naudokite blizgesio serumą. Išbandykite “Living Proof” “No Frizz Vanishing Oil“, kai formuojate šukuoseną. Jis suteiks šukuosenai subtilios raiškos, kartu išlaikydamas natūralumą.

Paprastas skustuvu skustas prancūziškas bobas

Madingo tiesaus skustuvo kirpimo prancūziškojo Bobo įvaizdis. Šis stilius nepavaldus laikui ir įrėmina veidą. Norėdami pasiekti šį įvaizdį, apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su tiesaus skustuvo specialistu dėl organiško kirpimo, kuris papildytų jūsų plaukų tekstūrą. Naudokite rankų stilizavimo priemones, pavyzdžiui, “Hairstory” balzamą ir “Undressed”, kad šukuosena būtų nesudėtinga.

Seksualus garbanotas banguojantis bobas brunetėms

Sušukuotos paplūdimio bangos išlieka klasikiniu trumpų garbanotų plaukų pasirinkimu, suteikiančiu laikui nepavaldumo. Ją derinant su trumpu bobu sukuriama gyvybinga, sodri išvaizda. Naudojant siaurėjančią lazdelę išryškėja raiškumas, puikiai tinka gaivinti porą dienų senus plaukus. Perbraukdami pirštais per bangas, sukursite laisvesnį, nesudėtingą įvaizdį.

Lengvai prižiūrimas Boyfriend Bob kirpimas

Tiesus berniuko bobas su klasikine vidurine šukuosena yra elegantiškas, bet nušlifuotas.

Tekstūruotas bobas su akcentais

Malonūs trumpi mergaičių kirpimai gali turėti paslėptą šukuoseną. Jei turite storus plaukus, po tekstūriniu bobu galite pridengti kirpimą, kad jis nebūtų toks sunkus. Daugiau dėmesio į stilių atkreips šviesūs ir žemi akcentai.

Prancūziška šukuosena su užuolaidų kutais

Priimkite prancūziško stiliaus bobą su užuolaidų sruoga, primenančią Y2k šukuosenas ir kultinį Amèlie įvaizdį. Rinkitės ilgį tarp smakro ir skruostikaulių įdubimų, idealiai tinkantį ilgesnėms veido formoms, jei prie jo priderinsite mini užuolaidines sruogas.

Vidutinio ilgio bobas ir kirpčiukai

Plaukuota trumpa šukuosena su dailiais kirpčiukais sušvelnins jūsų išvaizdą, derindama griežtumą ir moteriškumą. Šį universalų stilių galima garbanoti arba tiesinti, taip suteikiant stiliaus lankstumo. Pridėjus sluoksnių sukuriama storesnių plaukų iliuzija, ypač tinkanti ploniems plaukams.

Modernus kaklo ilgio bobas trumpiems plaukams

Ieškote modernios, moteriškos šukuosenos? Apsvarstykite modernią trumpų plaukų bobą. Šis elegantiškas kirpimas, puikiai tinkantis trumpesniems plaukams, gražiai įrėmina veidą. Pasirinkite vidurinę šukuosenos dalį ir leiskite plaukams laisvai slinkti, kad jie būtų unikalūs. Šia šukuosena lengvai išryškinsite savo bruožus. Turinčioms tiesius plaukus, šukuoseną paryškinkite putomis arba apimties suteikiančiu purškikliu, kad suteiktumėte tekstūros ties šaknimis.

Priežiūros nereikalaujantis prancūziškas bobas

Žandikaulio ilgio prancūziški bob kirpimai puikiai papildo ovalias veido formas! Išryškinant veido bruožus, šį stilių nesudėtinga prižiūrėti. Šį įvaizdį pasieksite naudodami apvalų šepetį ir plaukų džiovintuvą, kad plaukų galiukai būtų susukti į vidų. Įdėkite šiek tiek plaukų formavimo putų, kad plaukai taptų talpesni ir tekstūriškesni.

Kaklo ilgio bobas su užuolaidų tipo kirpčiukais

Rinkitės vieno ilgio bobą su užuolaidiniais kirpčiukais, ypač tinkantį storiems plaukams. Trumpas kirpimas gali sumažinti svorį nuo perimetro. Bendradarbiaukite su stilistu, kad nuspręstumėte dėl trumpų kirpčiukų trumpam kirpčiukui bobui ir idealaus jų ilgio, kad pabrėžtumėte savo išskirtinius bruožus.

Klasikinis sluoksniuotas storų plaukų bobas

Trumpi plaukai yra palaima tiems, kurie ieško klasikinio sluoksniuoto bobo. Išlaikyti apimtį renkantis trumpesnį ilgį yra prabanga. Šis iki smakro ilgio šukuosenos stilius išsiskiria sodria tekstūra ir spalva, idealiai tinka brandžioms moterims, ieškančioms senėjimą stabdančios šukuosenos.

Asimetriškas Bobas

Asimetriškas Bobas turi laipsniškus sluoksnius su kirpčiukais, kuriuose susilieja modernūs ir klasikiniai elementai ir sukuria stilingą trumpą kirpimą. Šis žaismingas, bet elegantiškas stilius puikiai dera prie akinių.

Kaklo ilgio bangos ir tekstūruoti plaukai

Pagalvokite apie švelnias bangas ir tekstūrą, jei turite kaklo ilgio plaukus. Šiam stiliui pasiekti būtina įsigyti kokybišką tekstūros purškiklį.

Garbanotas trumpas bob kirpimas tamsiems plaukams

Storas bob kirpimas gali pakeisti storus plaukus, suteikdamas jiems apimties ir tekstūros, tačiau išlaikydamas paklusnumą. Idealiai tinka nuo tiesių iki banguotų plaukų, o storesnių tipų plaukams gali sukurti sluoksnių išvaizdą. Šukuoseną pradėkite nuo rankšluosčiu nusausintų plaukų ir naudokite apimties suteikiančias putas.

Klasikinis asimetriškas bobas su gilia šonine dalimi

Šis trumpas asimetriškas bobas – tai modernus amžinos klasikos pavyzdys. Ji pasižymi universalumu, todėl tinka įvairiems plaukų tipams. Pritaikykite kirpimą, kad išryškintumėte arba sumažintumėte veido plotį. Eksperimentuokite su sluoksniais ir tekstūromis, kad padidintumėte apimtį arba padarytumėte lengvesnį, veidą įrėminantį efektą.

Trumpų plaukų bobas moterims su akiniais

Pagerinkite savo išvaizdą su glostančia trumpa bobų šukuosena, idealiai tinkančia plonų plaukų moterims, nešiojančioms akinius. Ši šukuosena ypač tinka su amžiumi, sukurta atsižvelgiant į vyresnio amžiaus moteris. Klasikinis stilius ploniems plaukams suteikia apimties ir tvirtumo, elegantiškai įrėmina veidą.

Kaklo ilgio bobas su šoniniais kirpčiukais

Pasižymėkite trumpo kaklo ilgio kirpimo su šoniniais kirpčiukais elegancija. Pasirinkite šoninį kirpimą, kad išryškintumėte veido bruožus ir suteiktumėte plaukams švelnumo.

Trumpas storas smakro ilgio bobas su ryškiu stiliumi

Klasikinė storų plaukų iki smakro ilgio bob šukuosena gali turėti edgy prieskonį. Juoda spalva paslepia pakirpimą, kuris leidžia šiam roko asimetriškam bobui įgauti formą ir turėti daug judesio. Tai vienas iš daug priežiūros nereikalaujančių trumpų kirpimų storiems plaukams.

Trumpas garbanotas bobas brunetėms

Jei norite lengvai tvarkomos šukuosenos, tinkančios storiems plaukams, apsvarstykite trumpą kirptą bobą. Šis stilius palaipsniui siaurėja link pakaušio, o priekyje yra šiek tiek ilgesnės sruogos, kurios elegantiškai įrėmina žandikaulio liniją. Į šonus sušukuoti kirpčiukai suteikia asimetriškumo ir padidina bendrą šukuosenos patrauklumą.

Ilgas bobas storesniems plaukams

Ilgas bobas storesniems plaukams yra plaunamo ir nešiojamo tipo trumpų ir vidutinių plaukų kirpimas. Tankesnė plaukų tekstūra papildo šį bob stilių, nes ilgis tęsiasi už pečių, neleisdamas susidaryti pernelyg didelei apimčiai aplink veidą. Priežiūra salone paprastai atliekama kas 6-12 savaičių; šis bob kirpimas tinka ir garbanotiems, ir tiesiems plaukams.

Sloksniuotas bobas su šoniniais kirpčiukais

Dilgi šoniniai kirpčiukai su trumpu kirpčiuku visada gerai įrėmins jūsų veidą. Šie plaukai turi gilią šoninę šukuoseną ir puikiai atrodo išdžiovinti, puikiai tinka, jei reikia pasipuošti į renginį! Tinkamai suformuotas šis kirpimas atrodo švelniai, moteriškai ir itin stilingai.

Banguotų plaukų bob kirpimas su kapotais sluoksniais

Ieškote papildomos apimties? Pradėkite nuo bob kirpimo su kapotais sluoksniais ir tekstūrinėmis bangomis, kad atrodytumėte stilingai. Šis kirpimas išryškina sluoksnius. Šukuoseną patobulinkite tekstūrą suteikiančiu purškikliu, kad šukuosena būtų tobula.

Trumpa bob šukuosena su pašiauštomis garbanomis

Messy garbanos ant trumpos bobos yra amžinos ir universalios. Jei norite išgauti švelnias bangas, palikite ilgesnius sluoksnius. Jei norite ryškesnių bangų, naudokite karštus volelius arba 1 colio lygintuvą. Šiais įrankiais pabandykite išsklaidyti bobą ir išskleisti viršutinius sluoksnius. Švelniai perbraukite pirštais, kad išgautumėte tobulai netobulą apdailą. Šonus formuokite užkišdami už ausies arba džiovindami tiesiais plaukais.

Trumpas rudos spalvos bob kirpimas storiems plaukams

Tankūs plaukai nebūtinai reiškia, kad reikia vengti trumpo kirpimo. Šis trumpas rudas bob kirpimas idealiai tinka storiems plaukams, nes yra tikslaus ilgio ir tekstūros.

Švelniai banguojantys plaukai su bukais kirpčiukais

Minkštos paplūdimio bangos su tupiais kirpčiukais neįtikėtinai tinka kampuotoms veido formoms. Ši šukuosena suteikia judesio aplink žandikaulio liniją ir dera prie aštrių bruožų.

Išskirtinis pašiauštas bobas

Ši netvarkinga netvarkinga šukuosena idealiai tinka apvalesnių veidų moterims. Šis stilius su kirpimu ties pakaušiu pritaikytas storiems plaukams, todėl jį lengviau galima papildyti siaurėjančiais sluoksniais ir taip padidinti apimtį. Kraštus papuošia skustuvo ašmenimis išpieštos plunksnos!

Apverstas trumpų plaukų bobas banguotiems plaukams

Papildykite trumpą banguotą apverstą bobą banguotomis garbanomis, kad išryškintumėte spalvos gylį ir suteiktumėte puošnumo nesenstančiam stiliui. Šis universalus trumpų plaukų bobas tinka moterims, ieškančioms elegantiško įvaizdžio, lengvai pereinančio į ištiesintą stilių. Pailgintas priekis priglunda prie įvairių veido formų, todėl ši šukuosena patinka daugeliui. (Domina panašūs stiliai? Daugiau trumpų apverstų bobų rasite čia.)

Trumpas Shaggy stiliaus bobas su kirpčiukais

Trumpas, susivėlęs bobas su kirpčiukais geriausiai atrodo, kai yra sušukuotas bangomis ir apimtimi. Pasiteiraukite stilisto, ar turite reikiamą tekstūros kiekį, kad galėtumėte formuoti susivėlusią bobą.

Shaggy tipo stiliaus kirpimai trumpiems plaukams

Shaggy kirpimas trumpiems plaukams

Trumpas žilstelėjęs kirpimas yra fantastiškas pasirinkimas ieškantiems prašmatnaus ir nesudėtingo stiliaus. Paprašykite, kad stilistas į šukuoseną įterptų daug sluoksnių, kad padidintų įgimtą plaukų apimtį. Norėdami išgauti bangas, plaukus išdžiovinkite naudodami garbanojimą skatinančią priemonę. Kad plaukai atrodytų šiuolaikiškai, džiovinkite juos arčiau galvos odos. Garbanotiems plaukams reikia palyginti nedaug priežiūros – juos reikia kirpti kas 6 savaites.

Iškarpyti sluoksniai trumpuoju pjūviu

Apversta trumpa tekstūruota šukuosena be vargo išgausite paplūdimio bangas, galuose pridėdami tekstūros. Kad tekstūra būtų maksimaliai tekstūriška, vidiniams sluoksniams sukurti naudokite skustuvo arba kirpimo pjūviu techniką, kad stilius išliktų modernus ir susmulkintas, bet nepadaugėtų laipsniškumo.

Pašiauštas kaklo ilgio bukas kirpimas

Jeigu norite savo tiesiems plaukams suteikti judesio, rinkitės trumpą skustą kirpimą. Tekstūriniai sluoksniai formuoja galiukus, todėl plaukai gali plaukti įvairiomis kryptimis, suteikdami daugiau apibrėžtumo. Kad plaukai neatrodytų sunkūs ir plokšti, pasirūpinkite, kad priekyje neliktų sluoksnių. Kad plaukai būtų puresni, naudodami lygintuvą suformuokite bangas.

Pašiauštas ir nuostabus kirpimas moterims

Šiuolaikiniame grožio pasaulyje vis dar populiari išpuoselėta išvaizda. Rinkitės trumpą kirptą šukuoseną su a linijos kirpimu ir žaismingais sluoksniais, tinkančią tiek ploniems, tiek storiems plaukams.

Trumpas smailėjantis kirpimas su iškarpytais kirpčiukais

Krumpi ir smaili plaukai su kapotais kirpčiukais yra drąsus šukuosenos pasirinkimas, reikalaujantis dėmesio ir atskleidžiantis jūsų individualumą. Apatinis kirpimo elementas idealiai tinka tankių plaukų storiui suvaldyti, o kirpti kirpčiukai išryškina jūsų veido struktūrą.

Madingas Shag stiliaus trumpas kirpimas moterims su akiniais

Kartas šukuosena vyresnio amžiaus moterims su akiniais yra jaunatviškas ir lengvai apglėbia akinius. Jei akinių nešiojimas jums yra kasdienė būtinybė, apsvarstykite galimybę pasirinkti šukuoseną, kuri prie jų puikiai derėtų. Išnagrinėkite daugiau piksų kirpimų vyresnio amžiaus moterims su akiniais.

Trumpas Shag tipo kirpimas su kapotais sluoksniais

Kratų purių šukuosenų su kapotais sluoksniais patobulinimas yra transformuojantis! Nepriklausomai nuo jūsų plaukų tipo, šie sluoksniai suteiks jūsų šukuosenai sklandumo ir gilumo, o jūsų purus kirpimas taps nepaprastai elegantiškas!

Trumpa Shag stiliaus šukuosena su tekstūruotais kirpčiukais

Pasitikėkite šukuosenų šukuosenų atgimimu su nuostabia trumpa šukuosena su tekstūriniais kirpčiukais. Pasirinkę trumpesnius kirpčiukus ties viršugalviu, be vargo padidinsite natūralią plaukų apimtį ir tekstūrą. Šį įvaizdį patobulinkite formuodami šukuoseną su subtiliomis bangomis, kad maksimaliai padidintumėte plaukų apimtį ir tekstūrą. Trumpi kirpčiukai, tokie kaip trumpas šukuosenos kirpimas, puikiai tinka ploniems plaukams ir suteikia pasitikėjimo savimi, apie kurį net nenutuokėte.

Tekstūruotas Shaggy Bob kirpimas

Įkvėptas tekstūrinės bobos, tekstūrinis žilstelėjęs bobas suteikia labiau išpuoselėtą išvaizdą. Šis smakro ilgio stilius suteikia žaismingumo, ypač patinka apvaliems veidams. Idealiai tinka įvairioms progoms – nuo vakaro iki atsitiktinio pasimatymo prie kavos puodelio.

Sušiauštas daug priežiūros nereikalaujantis bobas

Jei norite atrodyti pritrenkiančiai, apsvarstykite galimybę rinktis vėjuotą trumpą netvarkingą bob šukuoseną, kuri gražiai įrėmintų jūsų veidą. Iššukuotos sruogos, sujungtos su subtiliais akcentais prie veido, švelniai ir žavingai paryškina jūsų veido struktūrą.

Suveltas bobas trumpiems plaukams

Suplotas bobas yra madinga ir žaisminga šukuosena. Joje yra tekstūrinių sluoksnių, kurie suteikia išpuoselėtą ir nesudėtingą išvaizdą. Šis stilius mėgstamas dėl nereikalaujančios daug priežiūros, tačiau stilingos išvaizdos. Tinka tiesiems arba banguotiems plaukams, todėl suteikia šiuolaikišką atspalvį visai jūsų išvaizdai.

Suvelta ir drąsi trumpų plaukų šukuosena

Ieškote šukuosenos, kuri nereikalautų daug priežiūros, tačiau būtų stilinga ir elegantiška? Rinkitės sluoksniuotą piksi kirpimą storiems plaukams, leidžiantį be vargo pasiekti neįtikėtiną apimtį. Šiam elegantiškam stiliui pasiekti tereikia šiek tiek plaukų formavimo putų ir kelių minučių, kad galėtumėte juos padidinti garbanojimo žnyplėmis.

Trumpų plaukų Shag tipo kirpimas skustuvu

Spręskite apie plonų plaukų šukuoseną shag, kad išgautumėte lengvumo ir lengvumo pojūtį. Pasirinkę skustuvo kirpimą, suteiksite tekstūros ir banguotumo, kuris auga grakščiau nei kirpimas žirklėmis. Jei norite netvarkingos, bet lengvai modeliuojamos formos, pageidaujate veidą įrėminančių sluoksnių bob, kirptų skustuvu. Norėdami užbaigti šukuoseną, į galus įterpkite šiek tiek tekstūros glaisto. Kad plaukai būtų universalūs, eksperimentuokite juos dalindami įvairiais būdais.

Faux Hawk ir Undercut trumpų plaukų kirpimai

Paryškinta Faux Hawk šukuosena

Ši šukuosena dvelkia pankroko dvasia. Tamsių plaukų derinys su žalvario spalvos šviesiais galiukais, primenantis ne tradicinį šviesinimą, o panardinimo efektą, yra drąsus pareiškimas.

Undercut Pixie kirpimas su nuskusta viršugalvio linija

Svarstykite galimybę išbandyti “undercut pixie” kirpimą su nuskusta viršugalviu, kad atrodytumėte drąsiai. Pasirinkite atsietą apatinį kirpimą, kad sumažintumėte piksi kirpimo apimtis ir užtikrintumėte subalansuotą stilių, kuris papildytų jūsų veido formą ir profilį. Naudokite šaknų stiprinimo purškiklį ir plokščią apvyniojimo šepetį, kad būtų lengva formuoti stilių. Kad plaukai būtų stambesni, naudokite 1 colio apvalų šepetį, kad plaukai būtų labiau sulenkti. Šukuoseną užbaigkite lengvu plaukų laku arba tekstūros pasta, kad plaukai būtų ryškesni.

Moteriškas Pompadour Undercut Fade kirpimas

Visiškai trumpi moterų kirpimai su pūkeliais rodo, kad trumpas kirpimas vis tiek gali turėti pakankamai tekstūros ir kūno. Kirpėjai šį stilių kuria apibrėždami tam tikras galvos dalis. Išblukimo linijos pabrėžia kaklo sritį ir veda žvilgsnį į kaskadines garbanas. Norint išlaikyti šią šukuoseną, reikia reguliariai lankytis pas kirpėją. Tačiau viršuje esančių garbanų formavimas yra greitas procesas, kurį galima atlikti per kelias minutes.

Siaurėjantis ir skustas Faux Hawk kirpimas

Jei linkstate į griežtesnį stilių, o ne į klasikinį trumpą pixie kirpimą, dygliuoti plaukai, suporuoti su nuskustomis dalimis, gali būti puikus pasirinkimas jūsų naujam išskirtiniam įvaizdžiui. Išlaikykite ilgesnes sruogas priekyje, trumpinkite jas šonuose ir glaudžiai nuskuskite prie galvos odos palei ausų liniją.

Šukuosena panaši į Faux Hawk

Tikrą beveik dirbtinį “Hawk” galima sukurti turint labai trumpus plaukus. Šią šukuoseną sudaro tekstūriniai sluoksniai, viršuje suformuoti smaigais, o šonai sušukuoti, kad būtų išlaikyta norima forma. Šiai šukuosenai sukurti būtina naudoti stilizavimo vašką arba gelį. Platininės blondinės atspalvis puikiai papildo šios šukuosenos drąsą.

Siaurėjanti skusta Mohawk šukuosena

Mohavykas yra gerai žinoma nuskusta moterų šukuosena, dažnai laikoma įprasta. Paaukštinkite ją naudodami dviejų tonų šviesią ir juodą šukuoseną. Kad šukuosena būtų šiuolaikiška, vietoj tradicinio auksinio atspalvio rinkitės pelenų atspalvį.

Vaivorikštinis Mohawk kirpimas

Koks stulbinantis ryškių spalvų derinys! Ši šukuosena demonstruoja pankišką klasikinio vaivorykštės įvaizdžio posūkį. Pilkai mėlynas kirpimas suteikia aštrumo, todėl bendras stilius išlieka drąsus ir nuožmus.

Wedge ir Tapered trumpų plaukų kirpimai

Sloksniuotas Wedge kirpimas su akcentais

Klaipėda šukuosena pasižymi trumpais sluoksniais nugaroje ir ilgesnėmis atkarpomis viršuje. Nors laikomasi pagrindinės struktūros, yra vietos personalizacijai. Pasirinkite aukso spalvos šviesius akcentus, kurie suteiks žavesio ir išryškins jūsų gaivų stilių!

Wedge šukuosena su kirpčiukais

Pasiimkite paprastą, tačiau stilingą stilių, kuris spinduliuoja pareiškimą! Šis daugiasluoksnis kirpimas su pilnomis tiesiomis sruogelėmis tinka visoms tekstūroms ir veido formoms.

Garbanotų trumpų plaukų Wedge kirpimas

Trumpo ilgio garbanotas pleišto formos kirpimas idealiai tinka norint pagerinti bendrą išvaizdą. Jei jūsų plaukams trūksta žvilgesio, pereidami prie laipsniško pleišto kirpimo pakeisite plaukų linijas, suteiksite jiems apimties ir gyvybingos išvaizdos. Šis stilius tinka lieknų veidų asmenims, nes suteikia pilnumo šonams ir nugarai. Išlaikykite ilgesnius plaukus ties viršugalviu, kad išryškintumėte pleišto formos kirpimą. Pasirinkite difuzinį arba oro džiovintuvą, kad galėtumėte džiaugtis šviežia šukuosena.

Grakštus Wedge tipo kirpimas storiems plaukams

Ši prašmatni ir elegantiška šukuosena sukurta taip, kad pritrauktų daugybę susižavėjusių žvilgsnių. Išskirtinis akcentas – virš vienos ausies paliekama priekinių sluoksnių dalis, kuri prideda aštrią detalę, išskiriančią jus iš kitų ir padidinančią bendrą šio stiliaus grakštumą.

Klasikinis Wedge kirpimas

Šis pleišto formos kirpimas, dar vadinamas trumpesnio ilgio sukrautu bobu, yra klasikinis stilius su moderniu posūkiu. Jame puikiai subalansuotos tikslios linijos ir tekstūra. Tinkamas tekstūros kiekis suteikia šukuosenai šiuolaikiškumo, o preciziškas sušukavimas gale išlaiko amžiną klasikinio sušukuoto bobo, kuris išlieka madingas, patrauklumą.

Pilko atspalvio Wedge kirpimas su šonine dalimi

Svarstykite apie pilką pleištą su šonine dalimi, kad patobulintumėte savo stilių. Daugelis vyresnių nei 60 metų moterų puoselėja savo natūralius žilus plaukus, todėl šis stilius yra puikus pasirinkimas. Pleišto kirpimas yra universalus, todėl jį galite nešioti įvairiais būdais – atsuktą atgal, užkištą už ausies arba į priekį. Plaukus galite garbanoti su lygintuvu arba rinktis glotnią šukuoseną. Pleišto formos kirpimas įrodo, kad brandžių moterų su žilais plaukais šukuosenos gali būti bet kokios, tik ne nuobodžios!

Wedge šukuosena su šoniniais kirpčiukais

Kirpčiukai gali papildyti bet kokią veido formą, tačiau svarbiausia yra pasirinktas kirpčiukų tipas. Apvaliems veidams su pilnesniais skruostais tupi kirpčiukai gali būti ne patys patraukliausi, nes jie pabrėžia plačiausią veido dalį. Asimetriškas pleišto formos kirpimas su giliu šoniniu kirpimu gali būti idealus sprendimas, nes jis sukuria lieknumo efektą ir kartu suteikia rafinuotumo bei puošnumo.

Modernus Wedge formos kirpimas su išryškintais sluoksniais

Šukuosenų estetikos srityje vienspalvis stilius dvelkia tam tikru griežtumu ir oficialumu. Tačiau norint papildyti pleišto kirpimo storį, rekomenduojama įtraukti šviesius sluoksnius. Rinkitės natūraliai atrodančius šviesius akcentus, šiek tiek šviesesnius už pagrindinę spalvą, kad suteiktumėte šukuosenai dimensijos, bet neapsunkintumėte ryškiais atspalviais.

Išskirtiniai trumpų plaukų kirpimai

Ryškių ir blankių akcentų dermė su pakraščiu

Nuo ko pradėti, nuo ko pradėti… Spalvų derinys čia nuostabus. Yra tamsiai rudos, šiek tiek violetinės ir stambūs mėlynai juodi ir violetiniai akcentai. Kartu su aštriu kirpimu tai – plaukų spalvos šedevras.

Žvilgantis tekstūruotas kirpimas

Pastovus ir tekstūrinis kirpimas idealiai tinka plonų ir vidutinio ilgio plaukų savininkams, norintiems įgauti daugiau apimties.

Išskirtinis bliudelio kirpimas trumpiems plaukams

Jei norite unikalaus klasikinio “bowl cut” kirpimo, paprašykite stilisto nuskusti šoninę garbaną. Šis aštrus posūkis populiarėja moterų šukuosenų srityje ir jį stebėtinai lengva prižiūrėti.

Rausvos ir geltonos spalvos pankiška šukuosena su nuskustu šonu

Šią įspūdingą šukuoseną puošia drąsus rožinės ir auksinės spalvų mišinys, nuskustas šonas su sudėtingu raštu ir glotnus, į šoną sušukuotas bobas. Šie unikalūs elementai darniai dera tarpusavyje ir sukuria žavų ir dėmesį prikaustantį įvaizdį.

Nepakartojami rausvi akcentai ant trumpų baltų plaukų

Ir išsiskirkite iš minios su tradiciniais trumpų plaukų šviesinimais. Drąsiai ir unikaliai atrodysite, jei savo vaiduokliškai baltus plaukus papildysite ryškiais pastelinės rožinės spalvos akcentais.

Pankų stiliaus androginiškas kirpimas su linijomis

Jei norite tekstūrinio įvaizdžio, rinkitės ilgesnį karūnos ilgį su sluoksniuotais kirpčiukais. Norėdami suteikti tekstūros, rankose pašildykite lengvos konsistencijos vašką ir papurtykite plaukus. Horizontalių linijų skutimas priešais ausį – madingas akcentas, atnaujinantis stilių.

Smulkūs šviesūs akcentai trumpesniems plaukams

Papildydami trumpus kirpimus stambiais akcentais paryškinsite kirpimą ir stilių. Pasirinkus trumpą a-line bobą, storais šviesių šviesių akcentų ruožais galima pagerinti bendrą šukuosenos vaizdą, kaip parodyta paveikslėlyje.

Garbanotų plaukų viršūnių dažymas su išblukimu

Itin trumpa moteriška šukuosena, kurioje puikiai dera dažymas, perregimas ir išblukimas kirpimas su modeliais. Šiuo mielu įvaizdžiu be vargo pasiekiamas dailumas. Šiame kirpime yra daug erdvės variacijoms. Viršuje esantys akcentai gali būti priderinti prie jūsų odos atspalvio arba galite įpūsti šiek tiek pankiško stiliaus su nenatūralia spalva.

Geometrinis šoninis blizgesys

Nesate pasiruošę visiškai nusikirpti plaukų? Ne bėda. Ši šoninio kirpimo mergina savo dizainą papildė trikampiais, ir mes manome, kad tai labai gerai. Apverskite savo ilgus plaukus… dabar matote, dabar ne. Kirpėjai turi daug praktikos kurti sudėtingas formas ir dizainus, todėl nebijokite nueiti į kirpyklą ir pritaikyti savo crew cut.

Paplūdimio bangų įkvėptas trumpų plaukų stilius su balayage ombre

Ar vis dar mintyse kirba atostogų prisiminimai? Šis balayage suteikia tamsių plaukų, pašviesėjusių saulėje, įspūdį. Švelnios bangos ir švelnūs rudi tonai taip dera tarpusavyje!

Labai trumpų plaukų kirpimai

Labai trumpų šviesių plaukų smailėjantis kirpimas

Šis pixie kirpimas paaukštintas sluoksniais ir apatiniu kirpimu, taip sukuriant trumpą kirpimą su netvarkingais smailais. Ji įkūnija atsipalaidavimą ir nerūpestingumą.

Buzz tipo kirpimas labai trumpiems plaukams

Ne silpnų nervų žmonėms, bet kokį įspūdį gali padaryti šis kirpimas! Daugelis garsenybių šokiravo ir pribloškė šiuo stiliumi, palikdamos mus apsėstus. Jei norite, kad jūsų šukuosena būtų dar įspūdingesnė, apsvarstykite galimybę išbalinti galvos odą ir pridėti pagal užsakymą parinktą spalvą, kad atrodytumėte išties unikaliai.

Labai trumpų plaukų kirpimas bliudeliu su kutais

Šis stilius nėra skirtas silpnoms širdims, tačiau asimetrijos tendencija perkeliama į visiškai naują lygį. Vienoje pusėje kirpčiukas nuskutamas, o kita pusė paliekama ilga ir žvilganti. Aukštai į viršų pakeltas neryškus kirpčiukas suteikia šukuosenai futuristinio patrauklumo.

Super trumpas balintų plaukų stilius

Visiškai trumpos šukuosenos idealiai tinka gražiems veido bruožams, pavyzdžiui, gerai išryškintiems skruostikauliams ir stulbinančioms akims, pabrėžti. Ši drąsi labai trumpa šukuosena sujungia pankiškumą ir rafinuotumą, todėl yra drąsus pasirinkimas norintiems itin trumpų plaukų. Eksperimentuodami su skirtingomis spalvomis, pavyzdžiui, mėlyna arba dviejų tonų variacijomis, galite suteikti šiai aštriai išvaizdai įdomumo.

Itin trumpas piksi kirpimas su kirpčiukais

Paprastai trumpas pixie kirpimas papildo rombinius veidus, išryškindamas skruostikaulius. Trumpi kirpimai su kirpčiukais idealiai tinka deimantinėms veido formoms, nes padeda sumažinti plotį virš ir po skruostais. Ilgesni kirpčiukai gali padidinti skruostikaulių plotį ir išryškinti žavius skruostikaulius.

Tekstūruotas kirpimas labai trumpiems plaukams

Šis tekstūrinis kirpimas – tai trumpas kirpimas su papildoma tekstūra, suteikiančia universalumo šukuosenai. Paprastai ji papildoma nugaros ir šonų išblukimu ir gali būti derinama su bukomis sruogelėmis. Šį kirpimą galima formuoti su trumpomis sruogelėmis, nukirptomis link plaukų linijos, arba su ilgesnėmis sruogelėmis, krentančiomis ant kaktos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Leave a Comment